Razočaravajući kvartal za Facebook

poruka: 14
|
čitano: 3.669
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Razočaravajući kvartal za Facebook".
15 godina
neaktivan
offline
Razočaravajući kvartal za Facebook

Odlična vijest! {#}

JDM4LFE
 
17 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Razočaravajući kvartal za Facebook

drago mi je da nisam jedini koji se raduje propadanju fejsa

Poruka je uređivana zadnji put pon 30.7.2012 0:31 (Luksy).
14 godina
online
Razočaravajući kvartal za Facebook

facebook is so 2011...

ustvari sve socijalne mreže mi idu na k.

BF3 FlamingKing
Moj PC  
14 0 hvala 0
13 godina
offline
Razočaravajući kvartal za Facebook

Face ide putem Myspace-a ili možda bolja usporedba Fejs=Titanic :D

No slažem se s kolegom gore da mi sve socijale idu na quratz već.

Vrijeme je za promjene,samo što fejs ima dosta love pa će dugo dugo tonuti.

imam muda
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Razočaravajući kvartal za Facebook

bili su prebahati i počeli su toniti u propast ali ta propast će morat čekat koju godinu zbog same veličine facebooka koja meni služi da provedem 10 min u danu i šaljem poruke ako mi šta treba 

 

EDIT:ni ja nebi da propadne zbog svoje pristupačnosti ali ja samo smatram da su postali previše bahati za parama što nije dobro za ovakve mreže tipa facebook 

Poruka je uređivana zadnji put sub 28.7.2012 20:36 (intel97).
 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Razočaravajući kvartal za Facebook

Ja nebi da facebook propadne. Jer dobro dođe nekim tvrtkama za reklamiranje svojih proizvida itd... Ne trebaju platiti oglase pogotovo ako je neka popularnija tvrtka, tipa Samsung, Nvidia... imaju puno fanova na svojim facebook stranicama pa tako mogu reklamirati proizvode.

Jedino je problem kod toga što ima previše spama, samo spam. Ima miliardu razlićitih grupa na facebooku a sve isti postovi.

Svaka socialna stranica koja se ovako brzo proslavi brzo i propadne.

Arian RIčko
11 godina
neaktivan
offline
Razočaravajući kvartal za Facebook

2040

Dragi unučiću...znam da ti je nezanimljivo dok se spremaš teleportirati sa društvom 2000km na tulum,ali u moje vrijeme, postojao je jedan servis zvan Facebook...putem njega smo razmjenjivali fotke i slična sranja. I tvog tatu smo Facebookali dok je slavio prvi roćkas.

Meni je moj djed, tvoj pra-pra-pradjed pričao, da je postojalo piće Kokta..i svi su je cugali u njegovo vrijeme. Tako sam i ja buljio ko tele u njegove spike.  Unučiću dragi,svi hirovi izduše,pa će tako i taj tvoj teleporter na bonove od tele2.

http://en.wikipedia.org/wiki/Eurasian_Siskin
 
7 0 hvala 0
15 godina
offline
Razočaravajući kvartal za Facebook

Cukerberže, oteto-prokleto. Osim toga, ljudima koji nemaju život onemogućio si da ga pronađu, potičući njihove psihoze, fobije i ine poremećaje. Daboga imao pa nemao. Usput, kaj je to fejsbuk?

Moj PC  
3 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: Razočaravajući kvartal za Facebook
Mislim da je koncept soc. mreža još uvijek precijenjen. Pogledajte Google je za malo više od godinu napravio soc. mrežu Google+ prrma tome zašto bi fb bio sveta kriva.
11 godina
neaktivan
offline
Razočaravajući kvartal za Facebook

mrzim facebook jer je beskorisno smece u 98% slucajeva... nisam hejter ali ovo je cinjenica ;)

onaj koji jesam
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Razočaravajući kvartal za Facebook

Eto kao što rekoh prije, napuhani balon sa ispuhuje a možda uskoro i samo pukne do kraja.

14 godina
offline
Re: Razočaravajući kvartal za Facebook
shimeface kaže...

mrzim facebook jer je beskorisno smece u 98% slucajeva... nisam hejter ali ovo je cinjenica ;)

Mislim da nisi svjestan što znači hate?

 

OT, vratit će se Facebook ubrzo na svoj položaj, ne može mu dugo padati vrijednost dokle god ima ogromnu bazu korisnika.

16 godina
neaktivan
offline
Razočaravajući kvartal za Facebook
Ne tone Facebook samo se spusta tamo gdje treba bit. Dionice su bila cista pljacka sto je dokazano i sve to se uklapa u globalnu bankarsku pljacku. Pitanje je koliko drzave jos moraju propadat (zaduzivat se) dok ne shvate i prerezu banke.
Izgleda da prvo narod mora na ulicu dokazat politicarima (bankarskim slugama) tko ima moc.Mislim da ce to biti vrlo skoro.
Stvarno nije normalno da nema zemlje koja nije duzna bankama (ne znam za Kinu i S Koreju). Kako ameri mogu biti duzni 16 trilijuna i zaduzivat se svaki dan nekoliko desetina milijardi (kamata). I to kod FEDa (poluprivatna banka) i par drugih. Nije to slucajno - kolonizacija zaduzivanjem, tj duznicko ropstvo.
 
5 0 hvala 0
16 godina
offline
Razočaravajući kvartal za Facebook

Iskreno a ne bih volio da fejs propadne. Priznajem da je to pretezno gomila smeca i nafuranih ljudi koji samo zele da su u centru paznje i da hrane svoje komplekse i hirove. Ali isto tako ako vas nerviraju takve osobe ili grupe ne morate ih imati u prijateljima tj. pratiti tu grupu.
Meni je fejs odlican, lagano stupim u kontakt sa priateljima, dogovorimo se oko necga veoma brzo, vise mi se ne desava da zaboravim na neki dogadjaj (rodjendani, zabave...), i naravno pruza zadovoljavajucu dozu zabave i humora kroz sale i zezancija sa drustvom. Ali ovo se odnosi na pravo drustvo tj. ljude koje smatram pravim prijateljima, a za one profile koi imaji po par stotina ili hiljada prijatelja se ne usudjujem komentarisati jer ne znam kako to funkcionise.

A sto se tice pada cijena dionica, bilo je za ocekivati i mislim da ce se prognoze od 10 do 15$ po dionici i ostvariti sto bi i bila realna cijena i da ce se tada stabilizovati. Tesko ce fejs propasti jer mnogi su ga pokusali kopirati i ubaciti nesto slicno sto bi ga zamijenilo ali nisu uspjeli...

 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice