Regija D6 na digitalnom signalu

poruka: 12
|
čitano: 3.022
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Regija D6 na digitalnom signalu".
15 godina
offline
Regija D6 na digitalnom signalu

Te digitalizacije nikad nije ni trebalo! Trenutno donosi samo trošak! Kad će ponudit fullHD signal onda možemo pričat. I da barem pređu više na 16:9 format slike, a ne hebeni letterbox mod!! Ne da mi se čekat do kraja iduće godine za to!

 

I naravno jako me živcira kad imaju 16:9 film i onda titlove stave dolje preko ruba!

Ko drugom jamu kopa trećom šlajdra!
Moj PC  
3 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Regija D6 na digitalnom signalu

zanimljivo, ja sam iz Karlovca a još uvijek mogu primati analogni signal,a da pritom hvatam i digitalni signal

xf zoja26
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
odjavljen
offline
RE: Regija D6 na digitalnom signalu
zOjA26 kaže...

zanimljivo, ja sam iz Karlovca a još uvijek mogu primati analogni signal,a da pritom hvatam i digitalni signal

ja sam isto iz te regije,stalno sam na analognom

16 godina
offline
RE: Regija D6 na digitalnom signalu
zOjA26 kaže...

zanimljivo, ja sam iz Karlovca a još uvijek mogu primati analogni signal,a da pritom hvatam i digitalni signal

ili signal loviš iz regije koja još uvijek emitira analogni signal ili ga loviš sa navedenih "otoka"

Demokracija je, također, kada dva vuka i jedna ovca glasuju što će biti za večeru.
14 godina
offline
Regija D6 na digitalnom signalu
Moze mi netko reci prednosti digitalnog signala? U lici sam i presao sam na njega i ne vidim nekog znacajnog napretka osim u ciscoj slici kad ima signala(cesto ga i nema). Ja sam mislio da digialna tel. donosi fullhd kako je netko gore prije spomenuo.
How yes no.
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
protjeran
offline
Regija D6 na digitalnom signalu

prelazak na digitalu je po mojim saznanjima totalno smeće ako se ne nalazite u većim gradovima.  Bio sam nekoliko dana kod staraca i signal je toliko loš da se TV uopće ne može normalno gledati ako netko priča na mobitel, prima SMSove, ili ako vani netko kosi travu, prolazi autom ili stvara bilo kakvu veću buku.   

 Ja sam posumnjao da ima neki problem sa resiverom ali ne bih rekao jer i kod drugih ljudi postoje slične smetnje.  Uglavnom, sa analognim signalom se daleko ugodnije moglo gledati televiziju.

 

 prelazak na kabelsku je također daleko bolja opcija nego ovo što vlada nudi.

Hedonism Is My LifeStyle
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Regija D6 na digitalnom signalu
zOjA26 kaže...

zanimljivo, ja sam iz Karlovca a još uvijek mogu primati analogni signal,a da pritom hvatam i digitalni signal

eto i ja. analogni mi hvata odlično dok digitalni katastrofa. tolko o onoj "siđite s krovova"

Don't pray in my school, and I won't think in your church
15 godina
neaktivan
offline
RE: Regija D6 na digitalnom signalu
l)oolvl kaže...

prelazak na digitalu je po mojim saznanjima totalno smeće ako se ne nalazite u većim gradovima.  Bio sam nekoliko dana kod staraca i signal je toliko loš da se TV uopće ne može normalno gledati ako netko priča na mobitel, prima SMSove, ili ako vani netko kosi travu, prolazi autom ili stvara bilo kakvu veću buku.   

 Ja sam posumnjao da ima neki problem sa resiverom ali ne bih rekao jer i kod drugih ljudi postoje slične smetnje.  Uglavnom, sa analognim signalom se daleko ugodnije moglo gledati televiziju.

 

 prelazak na kabelsku je također daleko bolja opcija nego ovo što vlada nudi.

istina, kod analogne Tv pri lošem signalu si gubio samo na kvaliteti prikaza (smetnje) ,a kod digitalne TV ako imas slab signal onda ti slika zna stekati (što postaje jako,jako,jako iritantno), a kvaliteta slike je konstantna(nema smetnji) ali izostaje Full HD i 16:9 format slike. (onaj HD promo što ga emitira HRT izgleda ok, ali stalno vrte slike krajolika i ostale gluposti)... sve u svemu uzaludno potrošen novac.

Commodore 64 , 0.985MHz , 64Kb RAM, VIC II 6567/8567(PAL)
14 godina
neaktivan
offline
Regija D6 na digitalnom signalu

Kada predje sada i ova regija D8 7.9 2010 na digitalni sustav da li mi iz Hercegovine možemo i dalje pratiti samo stavimo taj uredjaj i slika dalje radi ili sa tim žele ograniciti teritorij emitiranja programa????

MBO: Asus M2V green CPU: AMD Athlon(tm) 64 X2 Dual Core 6000+ 3.00GHz RAM: 2.50Gb DDR2 667MHz HDD: WD 2500JS 250GB CD/DVD: DWD RW pioneer VGA: Radeon X1300/X1550 Series 512 MB KUĆIŠTE: neptun 810 400W
Poruka je uređivana zadnji put ned 8.8.2010 15:29 (zadnja-kocnica).
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Regija D6 na digitalnom signalu

Samo nabavi DVB-T prijemnik ili ga mozda tvoj LCD TV vec ima ugradjenog i ako si blizu HR imaces signal...

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: Regija D6 na digitalnom signalu
EZY-E kaže...
Moze mi netko reci prednosti digitalnog signala? U lici sam i presao sam na njega i ne vidim nekog znacajnog napretka osim u ciscoj slici kad ima signala(cesto ga i nema). Ja sam mislio da digialna tel. donosi fullhd kako je netko gore prije spomenuo.

Ipak si u Hrvatskoj a ne negdje vani ili u Americi, tak da na HD signal znaci barem 1280-720 mos slobodno zaboravit ništa od toga.Nevinašce Digitalizacija kod nas ti je ono tresla se brda rodil se miš, umjesto da su izabrali MPEG4 standard koji je buducnost oni su uzeli vec debelo vremešni MPEG2 standard.Cool

16 godina
neaktivan
offline
Regija D6 na digitalnom signalu

Tako je!

 

I ja bi za 100kn MPEG4 receiver!

Death walks behind you.
 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice