Rekordne narudžbe novih iPhonea

poruka: 15
|
čitano: 2.512
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Rekordne narudžbe novih iPhonea".
12 godina
neaktivan
offline
Rekordne narudžbe novih iPhonea

Kad procvatu u proljeće jabuke...

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Rekordne narudžbe novih iPhonea

Ja se divim applu, njima prihodi samo rastu i rastu, i to godinama. 

http://informacijsketehnologije.blogspot.com/
16 godina
offline
Re: Rekordne narudžbe novih iPhonea
77ari kaže...

Ja se divim applu, njima prihodi samo rastu i rastu, i to godinama. 

 Fakat. Sjećam se kritike na gsm areni kad je predstavljen iphone 6. 
Ček da naguglam.... (dakle 6, ne 6+)
Rounded corners? 8MP camera without OIS? Dual core CPU? NFC? 1GB RAM? 1810mAh? This must be year 2012. Apple's not about cutting-edge hardware, but content and user experience. We've heard enough of that. But this year even the most loyal iPhone users among us have a feeling they're being fed a feature a year with Apple withholding significant upgrades that would make the iPhone technologically superior, or even equal to the flagships of the competition.
Kad ono, briga iphone korisnike za hardver i jel 2012 ili ne. Svake godine baraju samo vlasite rekorde jer nitko drugi nemože nažalost ni blizu. Nevolim takav konzumeristički "brandname" svijet, ali mijenjati ga nemožemo, dakle samo prilagodba.

 

http://www.bug.hr/forum/post/lcd-plazma-televizori/stvarni-vlasnici-brandova/2909836.aspx
Poruka je uređivana zadnji put sub 11.7.2015 23:20 (overhaul).
12 godina
offline
Re: Rekordne narudžbe novih iPhonea

Dobro a koga briga za hard spec ako ta stvar ne obavlja (dobro) svoj posao?

Onda bi ovaj kinez bio najbolji na svijetu, daleko iznad svih ostalih. A nije tako.

 

13 godina
offline
Rekordne narudžbe novih iPhonea

Još jedan iShit ovaj pardon apple boysi iPhone koji neću imati 

 

EDIT
Hajdeee apple boysi udrite po TD-u nije vam ni prvi ni zadnji put ;)

Dont drink and drive...keep grass and fly !PEACE!
Poruka je uređivana zadnji put ned 12.7.2015 12:23 (kruskar).
Moj PC  
2 3 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: Rekordne narudžbe novih iPhonea

Već je u planu da među prvih 100 kupaca budem ja :-)

Bilo koji Apple proizvod je vrijedan svake uložene lipe. iPad, iPhone iTV, iMac, ... to samo rai, radi, radi, ... i radi - presavršeno

čak i onaj 3G od prije 10 god je stabilniji od bilo kojeg Bljakdroida. Za malo više ulaganja sačuvao sam si živaca i živaca, posebno na iMAC na kojem radim zahtjevne projekte (i5 radi 3 puta bržije i stabilnije nego onaj i7 PC koji je bio sav izudaran nogom nakon svakodnevne poruke: Not responding .... grrrrr 

Svaka čast dečkima iz Cupertina. Dokazano: svi koji posjeduju Apple žive 8 godina duže u prosjeku!

15 godina
odjavljen
offline
Re: Rekordne narudžbe novih iPhonea
Schimasan kaže...

Već je u planu da među prvih 100 kupaca budem ja :-)

Bilo koji Apple proizvod je vrijedan svake uložene lipe. iPad, iPhone iTV, iMac, ... to samo rai, radi, radi, ... i radi - presavršeno

čak i onaj 3G od prije 10 god je stabilniji od bilo kojeg Bljakdroida. Za malo više ulaganja sačuvao sam si živaca i živaca, posebno na iMAC na kojem radim zahtjevne projekte (i5 radi 3 puta bržije i stabilnije nego onaj i7 PC koji je bio sav izudaran nogom nakon svakodnevne poruke: Not responding .... grrrrr 

Svaka čast dečkima iz Cupertina. Dokazano: svi koji posjeduju Apple žive 8 godina duže u prosjeku!

 

Od kud volja za napraviti dummy account samo radi ovog posta? Ajde da je barem smijesan... :)

15 godina
offline
Rekordne narudžbe novih iPhonea

ili: "kako smo pravili iRažanj, a zec (ovca?) je u šumi." 

I know that you believe you understand what you think I said, but I'm not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Rekordne narudžbe novih iPhonea
Schimasan kaže...

Već je u planu da među prvih 100 kupaca budem ja :-)

Bilo koji Apple proizvod je vrijedan svake uložene lipe. iPad, iPhone iTV, iMac, ... to samo rai, radi, radi, ... i radi - presavršeno

čak i onaj 3G od prije 10 god je stabilniji od bilo kojeg Bljakdroida. Za malo više ulaganja sačuvao sam si živaca i živaca, posebno na iMAC na kojem radim zahtjevne projekte (i5 radi 3 puta bržije i stabilnije nego onaj i7 PC koji je bio sav izudaran nogom nakon svakodnevne poruke: Not responding .... grrrrr 

Svaka čast dečkima iz Cupertina. Dokazano: svi koji posjeduju Apple žive 8 godina duže u prosjeku!

 Ooooooo bože,očito je netko na vrapče zaboravio zatvoriti vrata pa si pobjegao ti....hajde molim te lijepo pročitaj svoj posts jedno 15 puta i zakljući da si idiot.

Za ono što iMac nudi ja to sastavim u trgovini za cca 50% manje novaca i napravim makintoš jest da neće biti appleova jabučica na caseu monitoru što god ali će jednako raditi.

Idući puta bih molio sve BOL korisnike da PROČITAJU svoj post prije objavljivanja,mislim nije problem da objavite glupost barem ćemo vam se nasmijat 

Dont drink and drive...keep grass and fly !PEACE!
13 godina
neaktivan
offline
Rekordne narudžbe novih iPhonea

Ne bih se iznenadio da je ova informacija samo dio Apple-ove reklamne kampanje u cilju dizanja hipe-a. Kako je Iphone 6 imao debelo rekordnu prodaju mislim da postoji opravdana bojazan(mislim na bojazan Apple) da ove godine po prvi puta necemo imati obaranje rekorda. Svakako nizanje rekorda ne moze sezati u nedogled. Apple je vec ranije znao otkazivati dio narudžbi i tu nema nicega novog: http://gizmodo.com/5976163/yes-apple-is-cutting-down-iphone-5-orders-and-it-isnt-giving-any-explanation

Ako je u zadnjih osam godina bila izgledna sansa da ne sjedočimo novom rekordu onda je to svakako slučaj sa novim modelom. Svoju pretpostavku temeljim na dvije premise:

1. Apple je sa modelom 6 izdacio prvi puta telefon vece dijagonale i to je vjerujem uticalo značajno na potražnju pa je sada osnovano pretpostaviti da ce biti manje onih koji bi zeljeli preci na s iteraciju koja je nista drugo nego "tock" iteracija.

2. Dozirani leakovi sugerišu da  se novi model(oblikom) tek marginalno razlikuje od ranijeg modela: http://www.macrumors.com/2015/06/30/iphone-6s-leaked-photos-rear-shell/

Iako ćemo i ove godine svakako čuti Schillerovo naricanje "this is the best iPhone we've ever made" ispresicano zadihanim pridjevima poput: amazing ....i slicno...

No, vrijeme ce pokazati gdje je istina, svako vjerujem da nikome od nas forumaša neće biti "ni iz džepa ni u džep" kakva god prodaja bude novog iphona.

 

Poruka je uređivana zadnji put ned 12.7.2015 12:56 (1student).
 
3 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: Rekordne narudžbe novih iPhonea

Slaba ti je to utjeha, vjerojatno imaš mob samo za pisanje poruka i telefoniranje. Priznaj lijepo da si to ne možeš pruštiti. Moje recenzije Gadgeta pa i Apple proizvoda možeš naći u svim IT časopisima u HR i Njemačkoj. Siguran sam da tako govoriš i o Mercedesu jer si ljubomoran na vlasnike istih 

13 godina
offline
Re: Rekordne narudžbe novih iPhonea
Schimasan kaže...

Slaba ti je to utjeha, vjerojatno imaš mob samo za pisanje poruka i telefoniranje. Priznaj lijepo da si to ne možeš pruštiti. Moje recenzije Gadgeta pa i Apple proizvoda možeš naći u svim IT časopisima u HR i Njemačkoj. Siguran sam da tako govoriš i o Mercedesu jer si ljubomoran na vlasnike istih 

 Ha ha baš si duhovit ;) ako je ovaj post meni usmjeren onda ću ti samo reći imao sam cijelu seriju iShita 5 i ubrzo sam ih se rješio jer je to jednostavno povratak u prošlost po pitanju hardvera.

Dont drink and drive...keep grass and fly !PEACE!
8 godina
neaktivan
offline
Re: Rekordne narudžbe novih iPhonea

Kakav Dummy account? Ovo je nickname a ime mi je Marijan Šimek. Voditelj razvojnog tima za implementaciju multimedije u Mercedesu u Njemačkoj.

13 godina
offline
Re: Rekordne narudžbe novih iPhonea
Schimasan kaže...

Kakav Dummy account? Ovo je nickname a ime mi je Marijan Šimek. Voditelj razvojnog tima za implementaciju multimedije u Mercedesu u Njemačkoj.

 Ti si da ti ne kažemo što ;)

Dont drink and drive...keep grass and fly !PEACE!
16 godina
offline
Re: Rekordne narudžbe novih iPhonea
Schimasan kaže...

Kakav Dummy account? Ovo je nickname a ime mi je Marijan Šimek. Voditelj razvojnog tima za implementaciju multimedije u Mercedesu u Njemačkoj.

 Šimek, šimek... Neznam jel se šališ, ako ne... da ti pojasnim. Nije nikakav problem danas u Hrvatskoj nabaviti koji god model kojeg god smartphona poželiš.
Imao para, nemao, kako god. Dakle, nismo ti mi baš onako zabiti treći svijet iz 1958. koji kroz izlog gleda u čokolade. Tko god dakle ovdje od forumaša želi a
hajdmo reć, puoljetan je, ima iphone. Tko ne želi, nema. Kao i svugdje u svijetu. Zašto i u USA nema svatko iPhone kad je najbolji i najsuperiorniji, probaj
prokljuviti. Usput pitaj mercedes zašto ne stavljaju apple infotainment u auto.

http://www.bug.hr/forum/post/lcd-plazma-televizori/stvarni-vlasnici-brandova/2909836.aspx
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice