Rekordne predbilježbe za SGS 6

poruka: 13
|
čitano: 2.546
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Rekordne predbilježbe za SGS 6".
16 godina
offline
Rekordne predbilježbe za SGS 6

Onda je dosel svizac i zamotal cokoladu :P

Bas me zanima kolko budu ih prodali a kolko ih bude stajalo na policama.

 

Trenutno imam peticu i nikak nisam zadovoljan. Kameru loada tjedan dana ili je niti ne upali, TuneIn mi nekad vrti loading screen u beskonacnost, Runtastic PRO mi nekad nece prekinut session. Lollipop mi je unistio Cover Art over Bluetooth, znaci spojim telefon na autoradio i ne prikazuje covere od pjesama koje se vrte. Ok dosta trolanja, malo sam si dal oduska. Telefon radi ali ima trenutaka kad stilta i onda bi narade uzel ciglu i cku mu razbil!

 

Cim dojde idem u Mediamarkt ispipat na kaj to lici.

Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Rekordne predbilježbe za SGS 6

Svake godine ista vijest. I onda ispadne da im je prodaja pala za čak 60%.

Moj PC  
8 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Rekordne predbilježbe za SGS 6
Tako će bit i ove :)
ptspclan.com | visit us ^^
15 godina
offline
Re: Rekordne predbilježbe za SGS 6
sardax kaže...
Tako će bit i ove :)

 nece, ovaj je must have :)

14 godina
offline
Re: Rekordne predbilježbe za SGS 6
Koji? Edge možda, drugi nikako :)
ptspclan.com | visit us ^^
16 godina
offline
Rekordne predbilježbe za SGS 6

Ma neznam, to s predbilježbama je varljivo. Pol ljudi se rezervira da vidi kakva bude situacija, 
kad vide da ih ne manjka i niš od biznisa preprodaje, obično ostanu na policama. Ok, edge
model izgleda dobro, s6 ima lijepih specki, ali puno je to para za ovaj prvi val. Skuplji od
preskupih ajfona 6/6+, hm. Danas, kad je(posebno kineska) konkurencija na vrhu jača no ikad...
nije to kao zatvoreni eko sistem applea da budu nedodirljivi, tako da neznam. Želim im sve najbolje.

http://www.bug.hr/forum/post/lcd-plazma-televizori/stvarni-vlasnici-brandova/2909836.aspx
Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Rekordne predbilježbe za SGS 6
Super mi je kak svaki model sa vise memorije kosta extra sto eura! To su isto iskopirali Apple. 100 eura za 32 GB i jos sto za jos 64. Kaj je najbolje sami si proizvode memoriju i ovih 32 GB ih kosta valjda pet eura! Ako netko misli da sam idiot kojeg mogu ozenit i prodat 5 eura memorije za 100 onda me ko kupca mogu zaboravit. Isto vrijedi za sve ostale koji prodaju memoriju po sto eura.
16 godina
offline
Re: Rekordne predbilježbe za SGS 6
NEW_MAN kaže...

Onda je dosel svizac i zamotal cokoladu :P

Bas me zanima kolko budu ih prodali a kolko ih bude stajalo na policama.

 

Trenutno imam peticu i nikak nisam zadovoljan. Kameru loada tjedan dana ili je niti ne upali, TuneIn mi nekad vrti loading screen u beskonacnost, Runtastic PRO mi nekad nece prekinut session. Lollipop mi je unistio Cover Art over Bluetooth, znaci spojim telefon na autoradio i ne prikazuje covere od pjesama koje se vrte. Ok dosta trolanja, malo sam si dal oduska. Telefon radi ali ima trenutaka kad stilta i onda bi narade uzel ciglu i cku mu razbil!

 

Cim dojde idem u Mediamarkt ispipat na kaj to lici.

 Meni je S5 bio odličan do Lollipopa, ali od Lollipopa mi je vidno sporiji i često mi se ruši kamera i ne mogu ju aktivirati dok ne resetiram mob. Odličan mi je mob ali ima tih par stvari koje se moraju riješiti na softwerskoj razini nadam se da će uskoro neki bugfix ili nešto.

13 godina
offline
Re: Rekordne predbilježbe za SGS 6
Ja samo znam da je Edge model sa razumnom kolicinom memorije skuplji od 1000€, tako da ne vidim kako bi mogao toliko dobro da se prodaje. Običan S6 je bezveze.

Jedan Meizu Mi4 za 300€ nudi jednak kvalitet + prelepi MIUI sa nedeljnim nadogradnjama.
16 godina
offline
Re: Rekordne predbilježbe za SGS 6

Meizu ima proslogodisnje komponente a izgled kucista i ikona je stvar ukusa. Kad izbace novi model onda se moze usporedivat ovak ispada da je i OPO i jos desetak drugih telefona bolje od SGS 6 ali to budimo realni nije istina.

Ako ovaj sad Samsung nekim cudom ne sucksa onda kupujem SGS7 inace prelazim na Meizu, Xiaomi, Opo ili neki drugi China brandname. Jedinu prednost dajem Samsungu iz razloga jer ga kupujem na pretplatu i ako kaj krepa za tjedan, dva dobijem popravljen ili novi.

Poruka je uređivana zadnji put pon 9.3.2015 14:26 (NEW_MAN).
15 godina
offline
Re: Rekordne predbilježbe za SGS 6
sardax kaže...
Koji? Edge možda, drugi nikako :)

 Edge da, na slici je Edge isto?

Poruka je uređivana zadnji put pon 9.3.2015 16:06 (toxic).
15 godina
offline
Rekordne predbilježbe za SGS 6

Što se mene tiče, mogu i bankrotirati.

 

Prvo su ismijavali druge proizvođače koji imaju bateriju koja se ne može izvaditi a sad su i sami jednu takvu ugradili.

 
1 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Rekordne predbilježbe za SGS 6

Mislim da će ih se prodati manje nego Apple Watcheva 

The best is yet to come, and wont that be fine You think youve seen the sun, but you aint seen it shine
Moj PC  
1 2 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice