Roboti koji čitaju misli za 10 godina

poruka: 92
|
čitano: 15.895
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Roboti koji čitaju misli za 10 godina".
14 godina
offline
Roboti koji čitaju misli za 10 godina

Ovo treba odmah uništiti i zaustaviti sve ovakve projekte. Kako oni ne shvaćaju da bi nekad kad razviju jaku tehnologiju moglo doći do katskog spoja illi neke greške u elektronici robota pa oni umjesto da pomognu ljudima ubiju ljude. Roboti nam ne trebaju mogu nam donijet više štete nego koristi.

Ako slučajno pomognem molimo pritisnite gumb hvala.
 
8 27 hvala 1
14 godina
neaktivan
offline
RE: Roboti koji čitaju misli za 10 godina

ma neće nam ništa roboti, imamo mi Schwarzeneggera Smijeh

15 godina
offline
RE: Roboti koji čitaju misli za 10 godina
captain_soap_McTawish kaže...

Ovo treba odmah uništiti i zaustaviti sve ovakve projekte. Kako oni ne shvaćaju da bi nekad kad razviju jaku tehnologiju moglo doći do katskog spoja illi neke greške u elektronici robota pa oni umjesto da pomognu ljudima ubiju ljude. Roboti nam ne trebaju mogu nam donijet više štete nego koristi.

Gledao si previse znanstvenofantasticnih filmova, a i roboti su krhki, zalijes ga vodom ili ga udaris malo jace da padne i sav se polomi, a tako ce bit i u buducnosti vjerojatno jer ne mozes protiv zakona fizike, kakvo kod kuciste bilo uvijek mozes kratki spoj lako izazvat.

15 godina
neaktivan
offline
Roboti koji čitaju misli za 10 godina

do 2050 vjerujem da če i roboti dobiti svoja prava  nakon što ih tolko usavrše da ih se neče moči razlikovati od ljudi.

činjenica je da moderna medicina sve više ljude pretvara u robote dok industrija robote u ljude.

a ovo za čitanje misli.. ako če moči roboti onda če moči i mobiteli i slične naprave.

tko želi objaviti svoje gej opredjeljenje nek slobodno stisne thumbs down xD
 
6 1 hvala 0
15 godina
offline
Roboti koji čitaju misli za 10 godina

Procita ti misli da je ostario i da ga mislis baciti u kantu. Slijedece jutro se vise ne probudis Smijeh

 
38 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Roboti koji čitaju misli za 10 godina
Renesis kaže...
captain_soap_McTawish kaže...

Ovo treba odmah uništiti i zaustaviti sve ovakve projekte. Kako oni ne shvaćaju da bi nekad kad razviju jaku tehnologiju moglo doći do katskog spoja illi neke greške u elektronici robota pa oni umjesto da pomognu ljudima ubiju ljude. Roboti nam ne trebaju mogu nam donijet više štete nego koristi.

Gledao si previse znanstvenofantasticnih filmova, a i roboti su krhki, zalijes ga vodom ili ga udaris malo jace da padne i sav se polomi, a tako ce bit i u buducnosti vjerojatno jer ne mozes protiv zakona fizike, kakvo kod kuciste bilo uvijek mozes kratki spoj lako izazvat.

da, današnji! .vjerujem da če ih u budučnosti raditi kvalitetnijeNamigiva

njihov največi neprijatelj su elektromagnetske bombe koje mogu uništite sve elektroničko u krugu od par kilometara i dok je naš prst na njihovom okidaču nemoramo se bojati.

tko želi objaviti svoje gej opredjeljenje nek slobodno stisne thumbs down xD
15 godina
neaktivan
offline
Roboti koji čitaju misli za 10 godina

a kolko sam ja shvation on ne cita bas misli kao: znam gdje si jucer bio i znam da si nvidia fan

nego moždane reakcije kad si gladan ili koje vec emocija...

 

i captain mc travis bez brige nece napravit skynet

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Roboti koji čitaju misli za 10 godina

Japanci su jako zaglibili sa svojom industrijom i ovo im je sansa da se izvuku. Sve sto su imali su im polako preuzeli Koreanci i Kinezi, a u robotici trenutno nemaju konkurencije.

Moje misljenje je da bi i Njemci trebali poceti se time baviti jer niti oni nemju tehnologiju buducnosti za ponuditi. Kad im automobilsku industriju preuzme netko drugi nece se imati na sta osloniti.

 
3 0 hvala 0
16 godina
offline
Roboti koji čitaju misli za 10 godina

...e Honda već ima iskustva u tome tako i sad projekt i ima neku budućnost. Samo dali nam to treba ili ne? Mislim da će to otvoriti i nova vrata kriminala, pojedinci, korporacije će znati tvoje misli, sve će biti povezano?

 
2 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Roboti koji čitaju misli za 10 godina

Ne zabrinjavam se puno 'pobunom robota'...Lijepo je vidjeti da tehnologija napreduje, premda mislim da ipak preuveličavaju stvari...Čak ni Data ne čita misli...A znate da je Data vrlo sposoban Smijeh

Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Roboti koji čitaju misli za 10 godina

Mogu radije legalizirati kloniranje životinja.

Koja http://www.18plusnightclubs.com/homepage/bostonssexiestbartenders_1.jpg Warhammer 40k Colonel Miles Quaritch is my hero
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: Roboti koji čitaju misli za 10 godina
14d4 kaže...

ma neće nam ništa roboti, imamo mi Schwarzeneggera Smijeh

 I Chuck Norrisa !

Keep knocking on Devil's door and sooner or later somebody will answer you
14 godina
neaktivan
offline
Roboti koji čitaju misli za 10 godina

Ma ne čita misli kao što ti to radi psihič več reagira na tvoje misaone naredbe,što znači da neče skužit ništa kad budeš razmišljao ono za što on nije programiran

Inače pozdravljam ovakav napredak ali mislim da im se ne treba dati sloboda čovijeka u budučnosti

Osim toga,roboti bi mogli smanjiti kriminal kao što je trgovanje robovima a to je naša žalosna stvarnost današnjice

 
4 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Roboti koji čitaju misli za 10 godina

ma kaki roboti ma daj

 
0 4 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Roboti koji čitaju misli za 10 godina
I.Kk kaže...

Mogu radije legalizirati kloniranje životinja.

Ja bi radije da legaliziraju genetsko modificiranje/kloniranje ljudi :)

 

A što se tiče robota... i to još robota koji čitaju misli... LOL :D :D

Znam da Japan ima najmanji postotak korištenja opojnih droga, ali autor ovoga je 100% bio na nekoj ultra jakoj halucinogenoj drogi.

 

Bilo tko je išta radio sa robotima (industrijskim ili bilo kakvim drugim) zna da nisu ni blizu samostalnog gibanja, a kamoli neke "pobune protiv čovječanstva".

If It's Not Broke, It Doesn't Have Enough Features
16 godina
offline
RE: Roboti koji čitaju misli za 10 godina
Čovjekov najgori neprijatelj nije robot nego čovjek ;-)
14 godina
offline
RE: Roboti koji čitaju misli za 10 godina
Lightning kaže...
I.Kk kaže...

Mogu radije legalizirati kloniranje životinja.

Ja bi radije da legaliziraju genetsko modificiranje/kloniranje ljudi :)

 

A što se tiče robota... i to još robota koji čitaju misli... LOL :D :D

Znam da Japan ima najmanji postotak korištenja opojnih droga, ali autor ovoga je 100% bio na nekoj ultra jakoj halucinogenoj drogi.

 

Bilo tko je išta radio sa robotima (industrijskim ili bilo kakvim drugim) zna da nisu ni blizu samostalnog gibanja, a kamoli neke "pobune protiv čovječanstva".

 Misliš da bi trebali stvarati ljude po mjeri kakve želimo. Onda bi svi roditelji htjeli djecu znastvenike i sportaše pa nebi tko imao čistiti ulice i uskoro bismo umrli od smećaNamigiva

Ako slučajno pomognem molimo pritisnite gumb hvala.
15 godina
neaktivan
offline
RE: Roboti koji čitaju misli za 10 godina
captain_soap_McTawish kaže...
Lightning kaže...
I.Kk kaže...

Mogu radije legalizirati kloniranje životinja.

Ja bi radije da legaliziraju genetsko modificiranje/kloniranje ljudi :)

 

A što se tiče robota... i to još robota koji čitaju misli... LOL :D :D

Znam da Japan ima najmanji postotak korištenja opojnih droga, ali autor ovoga je 100% bio na nekoj ultra jakoj halucinogenoj drogi.

 

Bilo tko je išta radio sa robotima (industrijskim ili bilo kakvim drugim) zna da nisu ni blizu samostalnog gibanja, a kamoli neke "pobune protiv čovječanstva".

 Misliš da bi trebali stvarati ljude po mjeri kakve želimo. Onda bi svi roditelji htjeli djecu znastvenike i sportaše pa nebi tko imao čistiti ulice i uskoro bismo umrli od smećaNamigiva

Kad bi svi bili znanstvenici onbda bi tehnologija skočila naprjed.

Koja http://www.18plusnightclubs.com/homepage/bostonssexiestbartenders_1.jpg Warhammer 40k Colonel Miles Quaritch is my hero
14 godina
offline
RE: Roboti koji čitaju misli za 10 godina
I.Kk kaže...
captain_soap_McTawish kaže...
Lightning kaže...
I.Kk kaže...

Mogu radije legalizirati kloniranje životinja.

Ja bi radije da legaliziraju genetsko modificiranje/kloniranje ljudi :)

 

A što se tiče robota... i to još robota koji čitaju misli... LOL :D :D

Znam da Japan ima najmanji postotak korištenja opojnih droga, ali autor ovoga je 100% bio na nekoj ultra jakoj halucinogenoj drogi.

 

Bilo tko je išta radio sa robotima (industrijskim ili bilo kakvim drugim) zna da nisu ni blizu samostalnog gibanja, a kamoli neke "pobune protiv čovječanstva".

 Misliš da bi trebali stvarati ljude po mjeri kakve želimo. Onda bi svi roditelji htjeli djecu znastvenike i sportaše pa nebi tko imao čistiti ulice i uskoro bismo umrli od smećaNamigiva

Kad bi svi bili znanstvenici onbda bi tehnologija skočila naprjed.

 Bi, ali opet bi tu tehnologiju trebao netko održavat.  Za neke poslove se ne može pronaći robotsta varijanta ljudi. Osim toga što bismo sa svom tom tehnologijom. Ljudi i se posvađali između sebe i pobili jer bi postalo dosadno.

Ako slučajno pomognem molimo pritisnite gumb hvala.
16 godina
offline
RE: Roboti koji čitaju misli za 10 godina
captain_soap_McTawish kaže...

Ljudi bi se posvađali između sebe i pobili jer bi postalo dosadno.

Zar ti ubijaš ljude kad ti je dosadno (ok, osim one virtualne u videoigrama Smijeh). Dobro, šalim se. Možda bi se čovjek , kad ne bi trebao šljakati za preživljavati, okrenuo plemenitijim stvarima poput umjetnosti i ne bi mu palo na pamet voditi ratove. Danas ljudima nije dosadno pa se opet ubijaju u želji da prisvoje što više novaca, teritorija i sl.

 

Koliko ljudi radi posao koji je stvarno želio raditi? Možda je netko htio biti arhitekt ali nije mogao završiti školu zbog pomanjkanja novca ili nije mogao naći posao u struci, pa radi kao konobar, npr. Kad ne bi trebao raditi za novac mogao bi projektirati zgrade iz ljubavi prema tome poslu. Možda sve to djeluje pomalo utopijski, ali ja se nadam da se svijet kreće prema takvoj, pomalo Star Trekovskoj budućnosti.

16 godina
offline
RE: Roboti koji čitaju misli za 10 godina
bnaci kaže...

Procita ti misli da je ostario i da ga mislis baciti u kantu. Slijedece jutro se vise ne probudis Smijeh

Da, to bi se dogodilo kad bi isti taj robot, uz mogucnost citanja misli (koja nema veze sa ostalim sposobnostima robota, to je samo jedna komponenta, kao sto je i razumjevanje govora ili "gledanje" u mraku) imao i potpuno razradjenu umjetnu inteligenciju. Samo tada bi mogucnosti "razmisljanja" tog robota sezale izvan granica "planiranog", on bi imao neku vrstu "emocija" i neku vrstu prirodne zelje za opstankom, sto bi dovelo do samoobrane i moguceg ugrozavanja ljudi. Sve do tada, dok god je citanje misli "samostalna" komponenta koju robot koristi kao neku vrstu input interfacea, mislim da nemamo razloga za brigu oko ugrozavanja ljudi, ili bilio cega drugog "nerobotskog".

A kada roboti dobiju umjetnu inteligenciju, i kada dobiju fizicke mogucnosti nekog organizma (mogucnost kretanja, reprodukcije, komuniciranja...), onda je moguc scenarij "Ja, robot", ili nesto slicno... Ali do tog trenutka ce proci jos jako puno vremena (i nemojte mi sad kao protuargument napisat: "Tehnologija jako brzo napreduje, pa ce i ovo. Prije 10 godina smo svi imali 17" monitore, a sad svi imamo 22".", jer je umjetna inteligencija nesto puno kompliciranije i slozenije od svega sto je covjek dosada stvorio).

Nothing is true, everything is permitted...
Poruka je uređivana zadnji put sub 24.4.2010 12:43 (Assassin).
14 godina
offline
RE: Roboti koji čitaju misli za 10 godina

Ali ako ti roboti budu bili tako pametni, tj. njihov AI napredan, možda bude onih robota koji će biti pošteni, pa nastane rat između robota, kao što nastane između ljudi. Treba u njih ugraditi da budu pošteni i moralni i onda se nećemo brinuti.

Ako vam treba pozivnica za Lockerz javite mi se na pm, ili na e-mail
14 godina
offline
RE: Roboti koji čitaju misli za 10 godina
Zvonimir Zubić kaže...

Ali ako ti roboti budu bili tako pametni, tj. njihov AI napredan, možda bude onih robota koji će biti pošteni, pa nastane rat između robota, kao što nastane između ljudi. Treba u njih ugraditi da budu pošteni i moralni i onda se nećemo brinuti.

 To će se dogoditi za možda 100-200 godina. No postoji mogućnost da dođe do kratkog spoja u robotima pa oni umjesto poštuj ljude dobiju naredbu ubij ljude.

Ako slučajno pomognem molimo pritisnite gumb hvala.
16 godina
offline
RE: Roboti koji čitaju misli za 10 godina
Zvonimir Zubić kaže...

Ali ako ti roboti budu bili tako pametni, tj. njihov AI napredan, možda bude onih robota koji će biti pošteni, pa nastane rat između robota, kao što nastane između ljudi. Treba u njih ugraditi da budu pošteni i moralni i onda se nećemo brinuti.

Onda to vise nije umjetna inteligencija...

Ne kazem da se ne slazem s tobom, naravno da bi robote u svakom slucaju trebalo "ograniciti", ali ako ih ogranicis, onda nemas potpunu umjetnu inteligenciju...

I da se razumijemo, to ogranicavanje nebi stvorilo "retardaciju", nego bi stvorilo jako veliku rupu, posto bi nemogucnost "loseg" (negativnog) razmisljanja i djelovanja robote ucinila puno drukcijima od nas, ljudi.

Nothing is true, everything is permitted...
14 godina
offline
RE: Roboti koji čitaju misli za 10 godina

To si dobro rekao. I mi imamo izbor, ali treba kao i nas robote naučiti i poučiti životu. Mi također imamo izbor, ali naša nam vjera ne dopušta da činimo zlo.

Možda bi bilo pametno da im zadamo naredbu da pod svaku cijenu prate 10 Božjih zapovijedi Smijeh

Ako vam treba pozivnica za Lockerz javite mi se na pm, ili na e-mail
15 godina
neaktivan
offline
Roboti koji čitaju misli za 10 godina

Sve je to lijepo, samo nitko ne govori o pravom cilju Japanskih invatora i proizvođaca robota - konačno napraviti potpuno autonomnog robota ženu, po mogucnosti školarku, eh ti Japanci, ttststs.

http://www.eveonline.com/
Poruka je uređivana zadnji put sub 24.4.2010 14:06 (PureEntity).
Moj PC  
6 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: Roboti koji čitaju misli za 10 godina
PureEntity kaže...

Sve je to lijepo, samo nitko ne govori o pravom cilju Japanskih invatora i proizvođaca robota - konačno napraviti potpuno autonomnog robota ženu, po mogucnosti školarku, eh ti Japanci, ttststs.

školarka koja će, btw vidi čuda, na sebi imati nošeno donje neoprano rublje koje će djevojčice od 2034. bacat u posebna odlagališta koja će se nalazit u svakoj osnovnoj školi. sick fucks Smijeh

14 godina
neaktivan
offline
RE: Roboti koji čitaju misli za 10 godina
bnaci kaže...

Procita ti misli da je ostario i da ga mislis baciti u kantu. Slijedece jutro se vise ne probudis Smijeh

Izvadiš mu baterije tokom noći.Namigiva

alrighty then
16 godina
protjeran
offline
RE: Roboti koji čitaju misli za 10 godina
PureEntity kaže...

Sve je to lijepo, samo nitko ne govori o pravom cilju Japanskih invatora i proizvođaca robota - konačno napraviti potpuno autonomnog robota ženu, po mogucnosti školarku, eh ti Japanci, ttststs.

Smijeh

zelim,hocu,mogu al neam koga
15 godina
neaktivan
offline
RE: Roboti koji čitaju misli za 10 godina
dncrmt kaže...
bnaci kaže...

Procita ti misli da je ostario i da ga mislis baciti u kantu. Slijedece jutro se vise ne probudis Smijeh

Izvadiš mu baterije tokom noći.Namigiva

pročita on i da mu želiš izvadit bateriju tijekom noči Smijeh

jednostavno ga se nemožeš riješiti , zapneš s njim za cijeli život... to je gore čak i od ženidbeSmijeh

tko želi objaviti svoje gej opredjeljenje nek slobodno stisne thumbs down xD
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice