Ruski hakeri uspjeli pokrasti podatke od NSA

poruka: 5
|
čitano: 1.553
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Ruski hakeri uspjeli pokrasti podatke od NSA".
15 godina
offline
Ruski hakeri uspjeli pokrasti podatke od NSA

Neki ovi, neki oni....

 

Dokaza ni otkuda. Pa tako vec godina dana skoro.

Gods are fragile things; they may be killed by a whiff of science or a dose of common sense. – Chapman Cohen
 
24 0 hvala 0
16 godina
odjavljen
offline
Ruski hakeri uspjeli pokrasti podatke od NSA

Koja je ovo postala pisurija, majko mila...

Freak Show Inc.
 
14 0 hvala 0
15 godina
online
Ruski hakeri uspjeli pokrasti podatke od NSA

Događaj se zbio kada je jedan zaposlenik NSA-jevog odjela za cyber sigurnost (Tailored Access Operations odjel s vrhunskim hakerima) povjerljive podatke ponio kući i pohranio ih na svoje privatno računalo. Isti je zaposlenik kasnije otpušten, no podaci su dospjeli u krive ruke.

-ja ne vidim ruske hakere, vidim insiderjob.. i američke hakere koji te podatke dilaju mada su plaćeni za suprotno, to vidi i sud-otkaz, svi, osim novinskih članaka-natpisa :) oni vide ruse..

-btw, bilo bi poželjnije za naslov koristiti terminologiju koja ima veze s događajem, pokrasti (fizičke-materijalne stvari) ili kopirati računalne podatke nije baš isto, ukraden novac-auto nemaš, podatke imaš.. ili su im i DODali disk :)) .. tad ne bi koristio termin krađa-pokradeno, nego došli do podataka ili iskopirali ili .. ali nisu haknuli, nego je to obavio djelatnik, dok je priča o kasperskiju samo trumpićizam na djelu (no to ne znaći da Trump ne govori istinu, da Kaspersky neće ili nije pod utjecajem Putina). Pošto nije ni hakiranje (jer nije probijen NSA, jednostavno djelatnik je 'pokrao' presnimio..) ne vidiš što u naslovu radi riječ hackeri.. :))

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
 
16 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Ruski hakeri uspjeli pokrasti podatke od NSA
Odoh ispraznit crijeva, dobio neki podražaj nakon čitanja...
 
7 0 hvala 0
16 godina
offline
Ruski hakeri uspjeli pokrasti podatke od NSA

dvaput sam provjerio da nisam na 24 sata.

http://www.bug.hr/forum/post/lcd-plazma-televizori/stvarni-vlasnici-brandova/2909836.aspx
Moj PC  
1 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice