Samsung: "imate memorijske kartice"

poruka: 103
|
čitano: 14.470
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Samsung: "imate memorijske kartice"".
13 godina
offline
Samsung: "imate memorijske kartice"

Kome nije 11GB dosta za igre i aplikacija... khm.. nest nije u redu s njim...

Ono sto najvise zauzima jest GPS.

I mogu reci dasam vidio budala koji imaju po 4, 5 komada GPS aplikacija sa skoro svim mapama..

Na to neznam sto rec..

Moj PC  
15 45 hvala 0
14 godina
offline
Samsung: "imate memorijske kartice"
Meni je taj utor definitivno premali da bi mi pruzio ultimativno iskustvo
Potpis!
Moj PC  
78 4 hvala 1
15 godina
neaktivan
offline
Samsung: "imate memorijske kartice"

Jel nije nedavno bilo isto s*anje oko nekog tableta i windowsa 8?

Listen, this is no set of rules. I'm not tellin' you what to do, all I'm saying is I'm bringing up of three things that are like, so important to the world, I don't have to find as much importance in.
 
3 3 hvala 0
12 godina
offline
Samsung: "imate memorijske kartice"

Haha, a smijali su se na You are holding it wrong :D 

 

Ovo je u klasi "neka jedu kolace".

 
49 1 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Samsung: "imate memorijske kartice"

Oko cega se ljudi vataju to nisu istine... uredjaj ima 16gb,dio je iskoristen za OS i po tome nije nista drukciji od bilo kojeg drugog smartphonea. Pa nije mob usb stick pa da mos rec kupia sam stick od 16gb a dobia 11.

 
14 28 hvala 1
12 godina
protjeran
offline
Samsung: "imate memorijske kartice"
"Ova mini-pobuna došla je i do Samsunga iz kojeg su se oglasili predstavnici. Kažu kako za 16-gigabajtni Galaxy S 4 otprilike 6,85 GB memorije otpada na sistemski dio, a to je za 1 GB više nego što je bio slučaj sa starijim modelom, Galaxyjem S III" - koji spineri covjece to nisu istine. 16- 6.85= 9.15 a oni nude jos manje to jest 8.8. dok recimo optimus g 16 gb korisniku daje na koristenje 11.3 GB, posjeduje slot za memorijske kartice i jos poklanjaju 16 GB karticu.
Poruka je uređivana zadnji put ned 5.5.2013 9:13 (difre).
 
13 3 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung: "imate memorijske kartice"

S obzirom da se radi o Americi mislim da je problem u lažnom oglašavanju. S obzirom ako nešto prodaju s 16GB prostora za pohranu a dobiješ 8,5 GB. Od toga je valjda samo 1GB otpada na sam Android.
I da nisu ništa drukčiji od drugih pametnih telefona samo što kod iPhonea od 16GB ti ostane još 80% prostora za pohranu a ne 50% kao kod Galaxya, zbog toga i vika i dreka.

16 godina
offline
Re: Samsung: "imate memorijske kartice"
Prije nego sam kupil GSG3 sam narucil 64 GB karticu tak da jednog dana kad kupim SGS 5 nemam brige.
Super je onima koji kupe HTC a nemaju memorijski utor lol

Puno larme a za nist.
16 godina
offline
Samsung: "imate memorijske kartice"

Bez obzira tko je "u pravu" , smatram izuzetno bezobraznim činjenicu da OS na mobitelu pojede memoriju maltene kao da imam Windows 7 instaliran. To je prokleti telefon sa linux kernelom, morali su to svesti na maksimum tri gigabajta. A kenjaže poput "a, pa stavite si onda SD karticu" ne drže vodu jer bez "crackanja" OSa nije moguće instalirati sve aplikacije na SD karticu. I na kraju, nemam opciju instalacije lite verzije OSa, pa da imam nekakav izbor što i kako želim koristiti na telefonu.

I prije nego što netko uskoči " a kaj buš sa 9 GB programa"? - odgovor: a kaj to tebe briga. Hoću, želim, moja stvar.

No trees were killed in the creation of this post. However, a large number of electrons were seriously inconvenienced.
Moj PC  
32 3 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung: "imate memorijske kartice"
flagshipovi prije 4-5 godina su imali 16gb memorije
sve drugo napreduje, a memoriha i baterije zapeli u proslom desetljecu
12 godina
protjeran
offline
Re: Samsung: "imate memorijske kartice"
NEW_MAN kaže...
Prije nego sam kupil GSG3 sam narucil 64 GB karticu tak da jednog dana kad kupim SGS 5 nemam brige.
Super je onima koji kupe HTC a nemaju memorijski utor lol

Puno larme a za nist.

 

htc u svojem najjeftinijem modelu daje 26 GB 'user available'. dok sgs4 sa 8 GB kosta kudikamo vise
14 godina
offline
Samsung: "imate memorijske kartice"
Dok ima sOvaca bit ce i samsunga
Potpis!
Moj PC  
19 13 hvala 2
11 godina
offline
Samsung: "imate memorijske kartice"

Koji jadnici. Prije će biti da oni imaju memorijske kartice, ali su preškrti da ih stave u bundle.

coffe,coffe,coffe.....
Moj PC  
3 1 hvala 0
13 godina
offline
Samsung: "imate memorijske kartice"

Sve mi se nekako čini da se Samsung pomalo umišlja da su jedini na svijetu. Nekad ne tako davno je tako i Nokia imala mišljenje...
Vrijeme se brzo okrene protiv njih.

Čisto komentiram izjavu "pa imate memorijske kartice".

Poruka je uređivana zadnji put ned 5.5.2013 10:26 (millo).
Moj PC  
23 2 hvala 0
16 godina
offline
Re: Samsung: "imate memorijske kartice"
difre kaže...
NEW_MAN kaže...
Prije nego sam kupil GSG3 sam narucil 64 GB karticu tak da jednog dana kad kupim SGS 5 nemam brige.
Super je onima koji kupe HTC a nemaju memorijski utor lol

Puno larme a za nist.

 

htc u svojem najjeftinijem modelu daje 26 GB 'user available'. dok sgs4 sa 8 GB kosta kudikamo vise

Super za HTC koji ima telefon u ponudi a nabavljivost je ravna nuli.

Vidim da sam pogodil zivac i zapocel trolanje koji ne vodi nigdi.

Povlacim se iz teme i isipricavam svima koji su se osjetili uvredeni kao poklonici HTC proizvoda.

Cheers

12 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung: "imate memorijske kartice"
Father_Dougal kaže...

Bez obzira tko je "u pravu" , smatram izuzetno bezobraznim činjenicu da OS na mobitelu pojede memoriju maltene kao da imam Windows 7 instaliran. To je prokleti telefon sa linux kernelom, morali su to svesti na maksimum tri gigabajta. A kenjaže poput "a, pa stavite si onda SD karticu" ne drže vodu jer bez "crackanja" OSa nije moguće instalirati sve aplikacije na SD karticu. I na kraju, nemam opciju instalacije lite verzije OSa, pa da imam nekakav izbor što i kako želim koristiti na telefonu.

I prije nego što netko uskoči " a kaj buš sa 9 GB programa"? - odgovor: a kaj to tebe briga. Hoću, želim, moja stvar.

pa onda uzmi neki drugi teledof. fala bogu bar imaš birat kolko oćeš. samsung je odlučio popunit 50% memorije sa nekim sranjima i to je njihov izbor. tvoj je izbor želiš li to kupit ili ne.

 

i kakvo lažno reklamiranje?? jel telefon ima 16gb? ima. i nigdje se ne kaže da će tih 16gb biti "prazno" i da će kupac moći koristit tih 16gb nego se samo kaže da telefon ima 16gb i ne vidim u čemu je problem. opet na tržištu postoji mali milijun mobitela i ako ti se ne sviđa što ovaj zauzima pola svog prostora izvoli izabrat drugi

12 godina
protjeran
offline
Re: Samsung: "imate memorijske kartice"
NEW_MAN kaže...
difre kaže...
NEW_MAN kaže...
Prije nego sam kupil GSG3 sam narucil 64 GB karticu tak da jednog dana kad kupim SGS 5 nemam brige.
Super je onima koji kupe HTC a nemaju memorijski utor lol

Puno larme a za nist.

 

htc u svojem najjeftinijem modelu daje 26 GB 'user available'. dok sgs4 sa 8 GB kosta kudikamo vise

Super za HTC koji ima telefon u ponudi a nabavljivost je ravna nuli.

Vidim da sam pogodil zivac i zapocel trolanje koji ne vodi nigdi.

Povlacim se iz teme i isipricavam svima koji su se osjetili uvredeni kao poklonici HTC proizvoda.

Cheers

 

pogodio si ko prstom u gujscu. ja imam iphone 4s
16 godina
offline
Re: Samsung: "imate memorijske kartice"
To trolanje kak nema dost memorije je najmanji problem jer su kartice relativno jeftine.

Vise od toga me smeta kaj je Samsung jedan od najvecih proizvodaca memorije a cigani prodaju 16 GB telefone.
16 GB flagship je sramota!
15 godina
odjavljen
offline
Re: Samsung: "imate memorijske kartice"
udarnik60 kaže...

pa onda uzmi neki drugi teledof. fala bogu bar imaš birat kolko oćeš. samsung je odlučio popunit 50% memorije sa nekim sranjima i to je njihov izbor. tvoj je izbor želiš li to kupit ili ne.

 

i kakvo lažno reklamiranje?? jel telefon ima 16gb? ima. i nigdje se ne kaže da će tih 16gb biti "prazno" i da će kupac moći koristit tih 16gb nego se samo kaže da telefon ima 16gb i ne vidim u čemu je problem. opet na tržištu postoji mali milijun mobitela i ako ti se ne sviđa što ovaj zauzima pola svog prostora izvoli izabrat drugi

I namjerno dovođenje kupca u zabunu je lažno oglašavanje.

Big wheel keep on turning, Proud Mary keep on burning, Trolling, trolling, trolling on the river.
13 godina
neaktivan
offline
Samsung: "imate memorijske kartice"

Bit svega je , iako je retardirano zauzeti pola memorije i ne reci, da tolika firma kaze da uzmu memorijske kartice.

I to ono, kao da smo mi potrosaci budale!

Ne znam kako bi itko vise kupio njihov uredjaj nakon takve 'korisnicke podrske'.

Da su jedini, ja bih radje bio bez mobitela nego njima davao novce..

Sarcasm-ability to insult idiots without them realising it ;)
Poruka je uređivana zadnji put ned 5.5.2013 10:42 (chutac).
Moj PC  
9 3 hvala 0
11 godina
offline
Re: Samsung: "imate memorijske kartice"
chutac kaže...

Bit svega je , iako je retardirano zauzeti pola memorije i ne reci, da tolika firma kaze da uzmu memorijske kartice.

I to ono, kao da smo mi potrosaci budale!

Ne znam kako bi itko vise kupio njihov uredjaj nakon takve 'korisnicke podrske'.

Da su jedini, ja bih radje bio bez mobitela nego njima davao novce..

Ionak mi nisu bili opcija pri kupovini mobitela al na ovaj način definitivno ne privuku nove korisnike/pretplatnike.

koja blamaža,valjda su tog svjesni...{#}

uBlowMeBro?
12 godina
neaktivan
offline
Samsung: "imate memorijske kartice"

Nista cudno igraju prljavo jer imaju stado prljavih ovci haha :P

Uzmi sve što ti život pruža jer danas si pupoljak,a sutra uvenula ruža
 
4 4 hvala 0
16 godina
offline
Re: Samsung: "imate memorijske kartice"

ultimativno mobilno iskustvo kroz utor za microSD memorijske kartice

 


 

nakon čega je neupućeni korisnik stavio penis u mobitel

Demokracija je, također, kada dva vuka i jedna ovca glasuju što će biti za večeru.
12 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung: "imate memorijske kartice"
MrBlc kaže...

I namjerno dovođenje kupca u zabunu je lažno oglašavanje.

U kakvu zabunu? nije da sad ja branim samsung ali telefon se reklamira da ima 16gb. i ima ih. nisam nigdje vidio reklamu da kaže da je svih 16 gb slobodno i da ga user može popunit kako on sam želi.

 

sasulo se drvlje i kamenje sad po samsungu a zapravo nisu naprivili ništa drukčije od drugih. stavili su malo više svojih sranja u defualt setup i ok. opet izbor je ogroman i ako se nekome ne sviđa što samsung tako radi itekako može izabrat nekog drugog proizvođača.

 

sad su najednom svi eksperti za lažno reklamiranje...jesi možda vidio reklamu di lik peče roštilj i onda ga drugi tip uslika s tim telefonom i da mu da pomiriše sliku i ovaj kaže da rebra miriše i na slici?

11 godina
offline
Re: Samsung: "imate memorijske kartice"
udarnik60 kaže...
MrBlc kaže...

I namjerno dovođenje kupca u zabunu je lažno oglašavanje.

U kakvu zabunu? nije da sad ja branim samsung ali telefon se reklamira da ima 16gb. i ima ih. nisam nigdje vidio reklamu da kaže da je svih 16 gb slobodno i da ga user može popunit kako on sam želi.

 

sasulo se drvlje i kamenje sad po samsungu a zapravo nisu naprivili ništa drukčije od drugih. stavili su malo više svojih sranja u defualt setup i ok. opet izbor je ogroman i ako se nekome ne sviđa što samsung tako radi itekako može izabrat nekog drugog proizvođača.

 

sad su najednom svi eksperti za lažno reklamiranje...jesi možda vidio reklamu di lik peče roštilj i onda ga drugi tip uslika s tim telefonom i da mu da pomiriše sliku i ovaj kaže da rebra miriše i na slici?

Komentira se odnos prema kupcu/krajnjem korisniku uređaja.

Način na koji su rekli ono što se komentira "imate mem. kartice"

Pa imam i opciju da biram pa neću vaše više da kupim pa kad tako učini milijun ljudi će da promjene priču...

nismo stoka da se tako prema nama ponaša netko tko živi od nas.{#}

uBlowMeBro?
12 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung: "imate memorijske kartice"
difre kaže...
NEW_MAN kaže...
Prije nego sam kupil GSG3 sam narucil 64 GB karticu tak da jednog dana kad kupim SGS 5 nemam brige.
Super je onima koji kupe HTC a nemaju memorijski utor lol

Puno larme a za nist.

 

htc u svojem najjeftinijem modelu daje 26 GB 'user available'. dok sgs4 sa 8 GB kosta kudikamo vise

Budi precizniji o kojem se modelu radi... Jer ovdje mozemo usporedivati samo 16GB modele. A u 16GB ne moze imat 26GB user availible. 

A kad popunis to sto na HTCu imas? Jos ti moze ostat 40GB na S4. I ako jr na S3 bilo slicno ne vidim zasto se sad javljaju osim ako nisu potplaceni od strane neke firme.

Slazem se da je to jako puno sto zauzima, ali tko je vidio te aplikacije zna da su sastavni dio telefona i da ima razloga zauzeti dio prostora. Na S4 ocito ne placas praznu memorijz nego i aplikacije koje su za kupce napravili i postavili.

Slušaj svoje srce! o_O ..... Eem. Who am I kidding? Samo budi logičan! :-)
12 godina
protjeran
offline
Samsung: "imate memorijske kartice"

"sasulo se drvlje i kamenje sad po samsungu a zapravo nisu naprivili ništa drukčije od drugih. stavili su malo više svojih sranja u defualt setup i ok"

 

 -zelis reci, 'stavili su malo vise TUDJIH sranja u default setup'? jer one 'air' fore pantech je imao prije x godina.. sony takodjer

 

 

 https://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=TofWQZe6ucU

Poruka je uređivana zadnji put ned 5.5.2013 11:53 (difre).
 
3 2 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung: "imate memorijske kartice"
difre kaže...
NEW_MAN kaže...
difre kaže...
NEW_MAN kaže...
Prije nego sam kupil GSG3 sam narucil 64 GB karticu tak da jednog dana kad kupim SGS 5 nemam brige.
Super je onima koji kupe HTC a nemaju memorijski utor lol

Puno larme a za nist.

 

htc u svojem najjeftinijem modelu daje 26 GB 'user available'. dok sgs4 sa 8 GB kosta kudikamo vise

Super za HTC koji ima telefon u ponudi a nabavljivost je ravna nuli.

Vidim da sam pogodil zivac i zapocel trolanje koji ne vodi nigdi.

Povlacim se iz teme i isipricavam svima koji su se osjetili uvredeni kao poklonici HTC proizvoda.

Cheers

 

pogodio si ko prstom u gujscu. ja imam iphone 4s

Koja si ti faca -.-

Slušaj svoje srce! o_O ..... Eem. Who am I kidding? Samo budi logičan! :-)
15 godina
neaktivan
offline
Samsung: "imate memorijske kartice"

Sve se svede na kraju na bloatware zbog kojeg ćemo na kraju morati kupovati druge uređaje ne samo zbog memorije za pohranu nego i radne.

Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Samsung: "imate memorijske kartice"

Neka uz svaki telefon ubace karticu od 16GB i nema nikakvih problema.

Your dad always said that one day Del Boy would reach the top. Then again, he always said Millwall would win the cup.
 
7 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice