Samsung ispred Applea?

poruka: 28
|
čitano: 3.493
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Samsung ispred Applea?".
13 godina
offline
Samsung ispred Applea?

Ako nesto nekomu pricate i on vam ne vjeruje 120% je sigurno da ce vam povjerovat ako pocnete pricat o statistikama

They have descended from heavens in fire chariots, and made humans on their own image.
Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
protjeran
offline
Samsung ispred Applea?

mobitel joj je veci od glave :)

 

edit:hahah @77ari samo sam htio vidjet komentar,znam ;)

Poruka je uređivana zadnji put uto 3.4.2012 11:23 (NoDiggity).
 
2 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung ispred Applea?
NoDiggity kaže...

mobitel joj je veci od glave :)

Možda zato što je mobitel 50cm ispred nje?

Arian RIčko
12 godina
offline
Samsung ispred Applea?

Statistika ko statistika. Pokazuje kako bi u principu trebalo biti, ali ne znaci da tako i je.

Zanimljivo mi je samo što se u takvim brojkama koriste isporuceni, a ne prodani uređaji.

Kap ljubavi je mnogo više nego ocean razuma.
 
2 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Samsung ispred Applea?
Jedva cekam vidjet novu temu o 9 strana
R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. R.I.P. Steve Jobs 6.10.2011. 1955. - 2011.
16 godina
offline
Samsung ispred Applea?

Mislim da će moj slijedeći biti neki s Windowsima, a gotovo sigurno neka Nokia, a budući da dosta ljudi oko mene kaže isto mislim da će Windowsi bit veći igrač u budućnosti.

LoL EU: Ferinus
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Samsung ispred Applea?
Ja isto mislim uzimat Nokiu.

N9 ili neki novi s Meegom.
U krajnjem slučaju vjerojatno Lumia 900
R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. R.I.P. Steve Jobs 6.10.2011. 1955. - 2011.
16 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung ispred Applea?
zv'jer2 kaže...

Mislim da će moj slijedeći biti neki s Windowsima, a gotovo sigurno neka Nokia, a budući da dosta ljudi oko mene kaže isto mislim da će Windowsi bit veći igrač u budućnosti.

Tako je, Njoka i MS bi mogli vrlo lako pomesti konkurenciju u narednih godinu-godinu i pol, ako se ostatak ekipe malo ne sredi (pogotovo Google). Ako cu ikad nabaviti smartphone, to ce onda vrlo vjerojatno biti Njoka i WP7 (koja ironija, koristim Samsungov Tab s Androidom i kodiram za tu platformu).

Mitch kaže...
Ja isto mislim uzimat Nokiu.

N9 ili neki novi s Meegom.
U krajnjem slučaju vjerojatno Lumia 900

Bas mi je zao Meegoa. Steta, definitivno najbolji mobilni OS.

C provides a programmer with more than enough rope to hang himself. C++ provides a firing squad, blindfold and last cigarette.
Poruka je uređivana zadnji put uto 3.4.2012 12:39 (1domagoj1).
15 godina
offline
Re: Samsung ispred Applea?
Domagoj, procitaj moju vijest u vijest by forumasi.

nokia je najavila jos dva uredaja s meegom, ali Korea only
R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. R.I.P. Steve Jobs 6.10.2011. 1955. - 2011.
14 godina
neaktivan
offline
Samsung ispred Applea?

 

Broj isporucenih uređaja ne govori mnogo o tržištu smartphonea jer najveći igrači poput Applea i Googlea svoj poslovni model zasnivaju i na prodaji multimedije i sličnim uslugama. Prihod i zarada kompanija od mobilnog biznisa bi bili puno zanimljivija statistika :)

 
1 0 hvala 0
16 godina
offline
Samsung ispred Applea?

Kad imas korisnike, mozes im prodavati i ostalo.

 
1 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung ispred Applea?
Mitch kaže...
Domagoj, procitaj moju vijest u vijest by forumasi.

nokia je najavila jos dva uredaja s meegom, ali Korea only

Hm, mozda, ali na MeeGo-u se sluzbeno vise ne radi od 9. mj. prosle godine ako me sjecanje sluzi, tj. radi se, ali sad radi MeeGo community. Napusten je u korist Tizena, dok Nokia radi na nasljedniku pod imenom Meltemi za low budget telefone. Ne znam, ne znam, nije mi to lijepo.

C provides a programmer with more than enough rope to hang himself. C++ provides a firing squad, blindfold and last cigarette.
15 godina
neaktivan
offline
Samsung ispred Applea?

meltemi je navodno kodni naziv za top modele, a ne low end kako se mislilo

čak je to bilo i u vijestima na ovom site-u

tako da N9 možda bude imao nasljednika, a to će vjerojatno biti meego sa doradama

jer se spominje linux sa qt toolkitom, a što je meego nego to

 

http://www.bug.hr/vijesti/meltemi-vraca-linux/111459.aspx

Poruka je uređivana zadnji put uto 3.4.2012 15:25 (sailor1).
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Samsung ispred Applea?

Očekivano.
Sada je već odavno prestigao. 

Ako se slažeš, ne košta te ništa TU. Ako sam ti uz to pomogao, neka ti ne bude mrsko stisnuti i HVALA! ;)
Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Samsung ispred Applea?

Cudno da nitko nije vidio upitnik u naslovu.Samsung fanboyevi spremaju razanj, a zec je u sumi.

We are the European Union.Lower your shields and surrender.We will add your biological and technological distinctiveness to our own.Your culture will adapt to service us.Resistance is futile.
Moj PC  
3 2 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung ispred Applea?
sailor1 kaže...

meltemi je navodno kodni naziv za top modele, a ne low end kako se mislilo

čak je to bilo i u vijestima na ovom site-u

tako da N9 možda bude imao nasljednika, a to će vjerojatno biti meego sa doradama

jer se spominje linux sa qt toolkitom, a što je meego nego to

 

http://www.bug.hr/vijesti/meltemi-vraca-linux/111459.aspx

Izvor? Ja svugdje gdje sam gledao, kazu da je Meltemi za feature telefone, tj. low budget telefone. Cak su i u komentarima na toj vijesti to ljudi potvrdili i ispravili Bug.

C provides a programmer with more than enough rope to hang himself. C++ provides a firing squad, blindfold and last cigarette.
14 godina
neaktivan
offline
Samsung ispred Applea?

Iznenađuje me tako mali udio HTC-a.

 
0 0 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Samsung ispred Applea?

Iskreno, i mene. Dok sam koristio Android, kupovao sam HTC iskljucivo. SII je odlican mobitel, ali naspram HTC-om kvaliteta mi nekako djeluje upitna, kao da drzim komad jeftine plastike u ruci. Kod HTC-a nikad nisam imao taj osjecaj, koji je istina uvijek subjektivan.

 
2 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Samsung ispred Applea?
jumboY kaže...

Iskreno, i mene. Dok sam koristio Android, kupovao sam HTC iskljucivo. SII je odlican mobitel, ali naspram HTC-om kvaliteta mi nekako djeluje upitna, kao da drzim komad jeftine plastike u ruci. Kod HTC-a nikad nisam imao taj osjecaj, koji je istina uvijek subjektivan.

Trenutno...., ja se baš osjećam suprotno.

 

 

Motorola je kralj

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. R.I.P. Steve Jobs 6.10.2011. 1955. - 2011.
16 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung ispred Applea?
jumboY kaže...

Iskreno, i mene. Dok sam koristio Android, kupovao sam HTC iskljucivo. SII je odlican mobitel, ali naspram HTC-om kvaliteta mi nekako djeluje upitna, kao da drzim komad jeftine plastike u ruci. Kod HTC-a nikad nisam imao taj osjecaj, koji je istina uvijek subjektivan.

Hehe, a ono, istina:

 

HTC One S - Micro Arc Oxidation

 

To + gorilla glass = Nokia 3310 {#}

C provides a programmer with more than enough rope to hang himself. C++ provides a firing squad, blindfold and last cigarette.
Poruka je uređivana zadnji put uto 3.4.2012 20:49 (1domagoj1).
13 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung ispred Applea?

zanimljivo, uz sve te puste isporuke kako je symbian malo povecao udio zadnji mjesec

http://gs.statcounter.com/#mobile_os-ww-monthly-201103-201203

gdje ti androidi i iphonei nestaju, valjda se rade zalihe za reklamacije

predstavljanje 808ice i belle update su izgleda dobro dosli

 

vidjet cemo hoce li se trend nastaviti, iako sam i ja ocekivao pad zadnju godinu (a ne blagi rast)

There are only two races on this planet-the intelligent and the stupid.
16 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung ispred Applea?
apoteka kaže...

zanimljivo, uz sve te puste isporuke kako je symbian malo povecao udio zadnji mjesec

http://gs.statcounter.com/#mobile_os-ww-monthly-201103-201203

gdje ti androidi i iphonei nestaju, valjda se rade zalihe za reklamacije

predstavljanje 808ice i belle update su izgleda dobro dosli

 

vidjet cemo hoce li se trend nastaviti, iako sam i ja ocekivao pad zadnju godinu (a ne blagi rast)

Azija? Afrika?

 

Samo zbog Azije Symbian je jos uvijek uvjerljivo No. 1 mobilni operacijski sustav.

C provides a programmer with more than enough rope to hang himself. C++ provides a firing squad, blindfold and last cigarette.
13 godina
offline
Re: Samsung ispred Applea?
no tengo dinero kaže...

Cudno da nitko nije vidio upitnik u naslovu.Samsung fanboyevi spremaju razanj, a zec je u sumi.

Kada se god radi o nekom prestizanju od strane XXX firme u usporedbi s Fappleom, uvijek se nalazi tu "?".

 

Zato što BUGovci ne smiju staviti na to "!".

 

 

Btw. da si čitao vijest, vidio bi da piše "prvom tromjesčju" što znači da je već prestigao te kao takav "?" više ne treba tu biti!

Ako se slažeš, ne košta te ništa TU. Ako sam ti uz to pomogao, neka ti ne bude mrsko stisnuti i HVALA! ;)
13 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung ispred Applea?
ljudi imaju izbor i tamo. a rekao bih da npr u africi ljudi slabije platezne moci malo pomnije biraju mob. s druge strane, nokia jednako postupa s kupcima diljem svijeta
There are only two races on this planet-the intelligent and the stupid.
16 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung ispred Applea?
apoteka kaže...
ljudi imaju izbor i tamo. a rekao bih da npr u africi ljudi slabije platezne moci malo pomnije biraju mob. s druge strane, nokia jednako postupa s kupcima diljem svijeta

Pa imaju, ne znam zbog cega je taj trend, al eto, Azija i dalje drzi Symbian na mjestu 1.

C provides a programmer with more than enough rope to hang himself. C++ provides a firing squad, blindfold and last cigarette.
16 godina
offline
Re: Samsung ispred Applea?
1domagoj1 kaže...
jumboY kaže...

Iskreno, i mene. Dok sam koristio Android, kupovao sam HTC iskljucivo. SII je odlican mobitel, ali naspram HTC-om kvaliteta mi nekako djeluje upitna, kao da drzim komad jeftine plastike u ruci. Kod HTC-a nikad nisam imao taj osjecaj, koji je istina uvijek subjektivan.

Hehe, a ono, istina:

 

HTC One S - Micro Arc Oxidation

 

To + gorilla glass = Nokia 3310 {#}

Meni su HTC-i na dodir "škripavi"... ne daju mi dojam čvrstoće. {#}

LoL EU: Ferinus
13 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung ispred Applea?
1domagoj1 kaže...
apoteka kaže...
ljudi imaju izbor i tamo. a rekao bih da npr u africi ljudi slabije platezne moci malo pomnije biraju mob. s druge strane, nokia jednako postupa s kupcima diljem svijeta

Pa imaju, ne znam zbog cega je taj trend, al eto, Azija i dalje drzi Symbian na mjestu 1.

to se moze protumaciti kao omalovazavanje azije

odakle inace dolaze skoro svi glavni konkurenti

There are only two races on this planet-the intelligent and the stupid.
13 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung ispred Applea?
apoteka kaže...
ljudi imaju izbor i tamo. a rekao bih da npr u africi ljudi slabije platezne moci malo pomnije biraju mob. s druge strane, nokia jednako postupa s kupcima diljem svijeta

  Imaju super podrsku, cekam odgovor na mejl vec godinama  {#}

We are the European Union.Lower your shields and surrender.We will add your biological and technological distinctiveness to our own.Your culture will adapt to service us.Resistance is futile.
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice