Sandy Bridge u Ethosu

poruka: 4
|
čitano: 1.141
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Sandy Bridge u Ethosu".
14 godina
neaktivan
offline
Sandy Bridge u Ethosu

Neznam koja korist o Gorilla stakla na laptopu ako nije touchscreen a i ovih 18.4" je pretjerano, ali tko

voli nek izvoli. Kombinacije aluminija i magnezija zvuci super samo ostaje još pitanje cijene...

Ne dozvolite da vas obeshrabre oni koji su razočarani životom i koji su postali gluhi za najdublje i iskonske želje svoga srca - IVAN PAVAO II
Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Sandy Bridge u Ethosu
alen-c kaže...

Neznam koja korist o Gorilla stakla na laptopu ako nije touchscreen a i ovih 18.4" je pretjerano, ali tko

voli nek izvoli. Kombinacije aluminija i magnezija zvuci super samo ostaje još pitanje cijene...

Za cijenu ne moj nit pitat uopce nema smisla, cim se koristi Aluminij a pogotovo Magnezij ode cijena u prokleto neslucene visine.{#}

http://www.reliastream.com/cast/start/niorozco/
14 godina
protjeran
offline
Re: Sandy Bridge u Ethosu
rambox kaže...
alen-c kaže...

Neznam koja korist o Gorilla stakla na laptopu ako nije touchscreen a i ovih 18.4" je pretjerano, ali tko

voli nek izvoli. Kombinacije aluminija i magnezija zvuci super samo ostaje još pitanje cijene...

Za cijenu ne moj nit pitat uopce nema smisla, cim se koristi Aluminij a pogotovo Magnezij ode cijena u prokleto neslucene visine.{#}

koliko stotina kg magnezija i aluminija je potren+bno da lap bude tako skup...???..usput,neodoljivo podsjeća na Probook HP-ovu seriju...

16 godina
offline
Re: Sandy Bridge u Ethosu
linuxjuzer kaže...
rambox kaže...
alen-c kaže...

Neznam koja korist o Gorilla stakla na laptopu ako nije touchscreen a i ovih 18.4" je pretjerano, ali tko

voli nek izvoli. Kombinacije aluminija i magnezija zvuci super samo ostaje još pitanje cijene...

Za cijenu ne moj nit pitat uopce nema smisla, cim se koristi Aluminij a pogotovo Magnezij ode cijena u prokleto neslucene visine.{#}

koliko stotina kg magnezija i aluminija je potren+bno da lap bude tako skup...???..usput,neodoljivo podsjeća na Probook HP-ovu seriju...

Magnezij je vrlo skup puno skuplji od Aluminija, i di se god koristi nebitno u kojim kolicinama proizvod je obicno skup da sve smrdi i to je to.{#}{#}

http://www.reliastream.com/cast/start/niorozco/
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice