Schmidt, Mayer i Zuckerberg o špijuniranju

poruka: 6
|
čitano: 2.262
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Schmidt, Mayer i Zuckerberg o špijuniranju".
13 godina
protjeran
offline
Schmidt, Mayer i Zuckerberg o špijuniranju

Uh kako je žestoki Zukenberg.

Ad astra peronospora
 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Schmidt, Mayer i Zuckerberg o špijuniranju

Bio je izravan, ako ljudi na tako visokom položaju imaju takav stav o špijuniranju onda je to štetnije nego što mi mislimo. Ipak oni imaju više podataka o tome nego što mi možemo zamisliti.

http://informacijsketehnologije.blogspot.com/
15 godina
offline
Schmidt, Mayer i Zuckerberg o špijuniranju

Mislim da ameri imaju najveci problem sa ironijom.

 

Svaki potez sto su ga napravili zadnjih 30 godina je ironican upravo zbog svega onoga sto su govorili i radili prije tih 30tak godina.

Doslovno kao bumerang.

 

Gods are fragile things; they may be killed by a whiff of science or a dose of common sense. – Chapman Cohen
 
5 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Schmidt, Mayer i Zuckerberg o špijuniranju
Zanimljivo je kako svi oni tek sada izražavaju zabrinutost, a za to znaju godinama pa nisu ni pisnuli.... Baš zanimljivo. Licemjerje bez premca....
 
10 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Schmidt, Mayer i Zuckerberg o špijuniranju

e,moj šećerberg.....

Nema 'leba bez motike,okopavam narkotike :)///Svi smo mi Mentalist///
Moj PC  
2 1 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Schmidt, Mayer i Zuckerberg o špijuniranju

Mark Zuckerberg... rekao je da je američka vlada napravila vrlo loš posao u balansiranju između zaštite ljudske privatnosti i svoje zadaće da štiti građane...

 

Zanimljivo. A on je sa svojim Facebook-om pogodio baš savršeno balansiranje - daj Facebook-u sve informacije koje možeš, a oni će zaštititi... koga?

 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice