"Sigurni" Note 7 zapalio se u avionu

poruka: 19
|
čitano: 3.333
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na ""Sigurni" Note 7 zapalio se u avionu".
14 godina
neaktivan
offline
"Sigurni" Note 7 zapalio se u avionu

iluminati :D

 
2 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
"Sigurni" Note 7 zapalio se u avionu

Samsung je terorist, znaju da ne mogu unjeti hrpu stvari u avion, ali mogu mobitele.

k
 
2 0 hvala 0
15 godina
offline
"Sigurni" Note 7 zapalio se u avionu

zaboravili ste napisati:

 

"He has already replaced it with an iPhone 7."

Moj PC  
14 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: "Sigurni" Note 7 zapalio se u avionu
Nisam bas na tekucem gdje se proizvode Galaxy i Note telefoni ali predpostavimo da u istoj tvornici. (Jel zna neko? Ne da mi se sad googlat) Anyways, predpostavimo isto tako da zbog sto nizih proizvodnih troskova Samsung koristi sto je vise moguce istih komponenti za Galaxy i Note, pa medju ostalim i isti tip baterije, samo sto je ova u Notu veceg kapaciteta i drugacijeg oblila. Koji k... su ovi u Samsungu spetljali da Note propati od suicidal tendencies a Galaxy S7 (i Edge) ne??
Osim ako je Note sam shvatio da je u biti nepotreban kad se uzme u obzir kako mu je manji brat hardverski toliko nabrijan i da vise nije tako revolucionaran kako je nekad bio :)
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: "Sigurni" Note 7 zapalio se u avionu
Ne kuzim

Ovo se rjesava tako da discontinuas uredaj, vratis pare nazad ljudima.


Sve iza toga je jos veci skandal.
R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. R.I.P. Steve Jobs 6.10.2011. 1955. - 2011.
 
7 0 hvala 0
10 godina
offline
"Sigurni" Note 7 zapalio se u avionu

Samsung ima odlične mobitele. I, najboljima se dogodi greška. 

A, za ovaj novi slučaj zamjenskog mobitela, treba provjeriti to službeno, jerbo ima ljudi koji lažu, samo kako bi došli u centar pažnje.

Ne, velim da ovaj laže i da mu se mobać nije zakurio, al' treba biti oprezan. Neki su na sve spremni.

Panzerkampfwagen.Unatoč svemu - Dinamo Zagreb.
Moj PC  
4 0 hvala 0
15 godina
offline
"Sigurni" Note 7 zapalio se u avionu

fakat kopiraju ajfon 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
0 2 hvala 0
13 godina
offline
"Sigurni" Note 7 zapalio se u avionu
 
3 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
"Sigurni" Note 7 zapalio se u avionu

'spalio pod zrakoplova' :) opis poput naslova filma 'Kineski sindrom', jer se rastalila jezgra reaktora 'do Kine'

But how do it know
 
4 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
"Sigurni" Note 7 zapalio se u avionu

Pa koliki idiot moraš biti da držiš nešto poput notea 7 u džepu? Da ne spominjem koliki da ga kupiš nakon svih tih incidenata. 

 

Sjetih se sada prijatelja koji je okrenuo auto na krov i ostao zarobljen unutra. Da je imao note 7 umjesto iPhonea našli bi ga nakon par sati kremiranog. 

 
6 3 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
"Sigurni" Note 7 zapalio se u avionu

Nek jednostavno priznaju poraz i ljudima vrate novac...ili neka daju potpuno drugi model.

Poruka je uređivana zadnji put čet 6.10.2016 12:14 (1van-HR).
 
5 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: "Sigurni" Note 7 zapalio se u avionu
Predator003 kaže...

 Sjetih se sada prijatelja koji je okrenuo auto na krov i ostao zarobljen unutra. Da je imao note 7 umjesto iPhonea našli bi ga nakon par sati kremiranog. 

 Da je imao Note umjesto iPhonea značilo bi da ima i mozak pa ne bi okrenuo auto na krov :-P

16 godina
neaktivan
offline
Re: "Sigurni" Note 7 zapalio se u avionu
Radi se o specijalnom ratu protiv Samsunga!
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: "Sigurni" Note 7 zapalio se u avionu
Dead kaže...

U ćemu?

 u spontanom samozapaljenju

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
4 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
"Sigurni" Note 7 zapalio se u avionu

Pitanje je čije se baterije pale. To nitko od novinara nije spomenuo, a postoje dva proizvođača baterija za Note 7, Amperex koji isporučuje oko 35% i Samsung SDI koji isporučuje ostatak. Greška nije u mobitelu već u dizajnu baterije, samo je pitanje čije.

Bolje biti ratnik u vrtu nego vrtlar u ratu!
Moj PC  
3 0 hvala 2
12 godina
offline
Re: "Sigurni" Note 7 zapalio se u avionu
Ajar kaže...
Dead kaže...

U ćemu?

 u spontanom samozapaljenju

 Pa i neka mu se zapalio, kada nije naučio da se mobitel izvadi iz zadnjeg đžepa kada ideš sjest, bio on apple, samsung ili nešto treče..

11 godina
offline
"Sigurni" Note 7 zapalio se u avionu

Idući model će se zvati "Molotov"?

 
5 0 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
Re: "Sigurni" Note 7 zapalio se u avionu
Dead kaže...

 Tako je. Mobitel je imao pukotinu, kaže on. Vjerojatni razlog za zapaljenje. To nije isto kao u slučaju Samsungovog Note-a.

Zapravo, upravo bi moglo biti. Problematični su se palili na punjaču zbog greške u kontroli punjenja. Za ovaj jasno piše da se zapalio u džepu kad je ovaj sjeo, što znači da je moglo doći do mehaničkog oštećenja baterije, što je kod svih li-polimer baterija problem.

Big wheel keep on turning, Proud Mary keep on burning, Trolling, trolling, trolling on the river.
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: "Sigurni" Note 7 zapalio se u avionu
Svaka čast jozo komentar od kojeg naučiš nove informacije i netko tko se korisno nadoveže i komentira na članak, za razliku od jajara recimo.
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice