Sinclair X-1

poruka: 10
|
čitano: 2.724
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Sinclair X-1".
15 godina
odjavljen
offline
Sinclair X-1

Ovaj stariji C5 mi izgleda puno bolje. Ovaj novi ima kotače kao dječja kolica iz 40-ih godina prošlog stoljeća.

Ukoliko vam je mobitel u kvaru, ili ga želite prodati, zovite ovaj broj- 091 172 6697
Poruka je uređivana zadnji put ned 14.11.2010 13:43 (vexx5555).
Moj PC  
5 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: Sinclair X-1
vexx5555 kaže...

Ovaj stariji C5 mi izgleda puno bolje. Ovaj novi ima kotače kao dječja kolica iz 40-ih godina prošlog stoljeća.

to stoji ali se po cijeni dakako isplati 

15 godina
offline
RE: Sinclair X-1
Oni stvarno misle da će im to netko osim Japanaca kupovati?
Xfire:bmw144 ...Da se Facebook server sruši 90% mladih palo bi u tesku depresiju. Ako si u onih 10% koji bi im se smijali stavi ovo u potpis...
14 godina
online
Sinclair X-1

Meni je to super zanimljivo. Jos ako bude ima mogucnost punit se na uticnicu zakon. S tim da im je dizajn ko Kirk i Star Trek 70ih. I losiji. Valjda ce ucinkovitost nadmasit dizajn :)

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Sinclair X-1

Ovo mi izgleda ko igračka za djecu.

xf zoja26
Moj PC  
2 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Sinclair X-1

meni se čini veoma simpa. Ako cijena neće biti preopaka, zašto ne ?

 

Samo gdje se to puni, na utičnicu ?

:)
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: Sinclair X-1
vexx5555 kaže...

Ovaj stariji C5 mi izgleda puno bolje. Ovaj novi ima kotače kao dječja kolica iz 40-ih godina prošlog stoljeća.

S time se slazem, stariji je lijepsi. Zasto elektricna vozila uvijek izgledaju kao igracke? Zato ih nitko ni ne dozivljava ozbiljno...

Pathogenic fundamentals clearly indicate that homogenous populations are most vulnerable.
15 godina
neaktivan
offline
Sinclair X-1

Meni pozicija vozača izgleda kao da se neko zavlači u lijes na točkovima, a sviđa mi se poklopac protiv kiše i hladnog vjetra.

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: Sinclair X-1

Jesam li ja ćorav ili to čudo ima DVA kotača?

Kako održava ravnotežu?

15 godina
odjavljen
offline
RE: Sinclair X-1
segregator kaže...

Jesam li ja ćorav ili to čudo ima DVA kotača?

Kako održava ravnotežu?

 To nikako ne održava ravnotežu, ti je održavaš.

Ukoliko vam je mobitel u kvaru, ili ga želite prodati, zovite ovaj broj- 091 172 6697
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice