Skupi Microsoftovi tableti

poruka: 90
|
čitano: 14.641
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Skupi Microsoftovi tableti".
15 godina
offline
Skupi Microsoftovi tableti

Razumno kad pogledas cijene ultrabookova.

 

 

mislio sam da se prica o Pro verziji za 6990

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. R.I.P. Steve Jobs 6.10.2011. 1955. - 2011.
Poruka je uređivana zadnji put pet 27.7.2012 12:11 (Mitch).
 
0 4 hvala 0
16 godina
online
Re: Skupi Microsoftovi tableti
Mitch kaže...

Razumno kad pogledas cijene ultrabookova.

Nerazumno kad pogledas cjene tableta, posto je rjec o tabletu a ne o ultrabuku.

13 godina
neaktivan
offline
Re: Skupi Microsoftovi tableti
Mitch kaže...

Razumno kad pogledas cijene ultrabookova.

Kako je to razumno kada za manje novaca dobiješ jači ultrabook? {#}  (mislim na ove pro modele) 

 

http://www.webhallen.com/se-sv/sok/?Change=1&Text=asus+ux31a&SectionId=

Poruka je uređivana zadnji put pet 27.7.2012 11:32 (Agent Rico).
15 godina
offline
Skupi Microsoftovi tableti

I onda ista ta švedska tvrtka objavi da je cijene izmislila kako bi kasnije iste mogla ''sniziti'' te tako pokušati doprijeti do kupaca.

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. R.I.P 16.10.2011 R.I.P mind_challenge 18.5.2012 R.I.P. Munjovoz 20.3.2012.
Moj PC  
2 0 hvala 1
16 godina
offline
Re: Skupi Microsoftovi tableti
disco kaže...
Mitch kaže...

Razumno kad pogledas cijene ultrabookova.

Nerazumno kad pogledas cjene tableta, posto je rjec o tabletu a ne o ultrabuku.

 Za Win8 Pro verziju bi jos bilo koliko toliko ok, jer zapravo nema konkurencije,  ali da najjeftinija RT verzija kosta 7000kruna, a skuplja 10000kruna, e to je totalno nerazumno... FAIL

 

Those damn scientist people have been promising global warming for years now. But when I go outside it's still very cold. I want the global warming like they promised NOW! I hate being cold...
15 godina
offline
Skupi Microsoftovi tableti

Jel zna netko hoće li ugrađivati u njih i trikordere kad već toliko koštaju ?

Deckard
Moj PC  
3 0 hvala 0
11 godina
offline
Skupi Microsoftovi tableti

ikad bi im dao te pare....

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Skupi Microsoftovi tableti

previše, previše, za "jedan" tablet, mada bih se on mogao gledati i kao ultrabook

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Skupi Microsoftovi tableti

Wintel mi baš toliko i ne vrijedi u bilo kakvom tablet izdanju, čak je i mrski iPad puno povoljniji izbor od ovoga ako cijena doista bude takva.

Oscar-Mike-Golf Whiskey-Tango-Foxtrot
16 godina
offline
Skupi Microsoftovi tableti

Da malo sebe citiram od prije mjesec dana:

SupremeCommander kaže...

...

Win8 bi mogao biti malo uspjesniji, ali ne sa cijenom od 1200$ koliko ce vjerojatno kostati...

...

 Ocekivao sam da ce biti skup, ali ne bas ovoliko... {#} U usporedbi/konverziji sa cijenom iPada, cijena jeftinijeg Win8Pro modela ispada oko $1500.

Prodavat ce se ko vruce kifle... stare mjesec dana

Those damn scientist people have been promising global warming for years now. But when I go outside it's still very cold. I want the global warming like they promised NOW! I hate being cold...
Moj PC  
1 0 hvala 1
15 godina
offline
Re: Skupi Microsoftovi tableti
disco kaže...
Mitch kaže...

Razumno kad pogledas cijene ultrabookova.

Nerazumno kad pogledas cjene tableta, posto je rjec o tabletu a ne o ultrabuku.

Tablet koji vrti non-RT OS i ima visestruko jace komponente od bilo kojeg drugog na trzistu ?

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. R.I.P. Steve Jobs 6.10.2011. 1955. - 2011.
15 godina
offline
Re: Skupi Microsoftovi tableti
Mitch kaže...
disco kaže...
Mitch kaže...

Razumno kad pogledas cijene ultrabookova.

Nerazumno kad pogledas cjene tableta, posto je rjec o tabletu a ne o ultrabuku.

Tablet koji vrti non-RT OS i ima visestruko jace komponente od bilo kojeg drugog na trzistu ?

ja sam mislio da se prica o Pro verziji

{#}

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. R.I.P. Steve Jobs 6.10.2011. 1955. - 2011.
13 godina
neaktivan
offline
Skupi Microsoftovi tableti

Porez za budale.

Moj PC  
5 0 hvala 0
16 godina
offline
Skupi Microsoftovi tableti

Mozda se i bude prodavao. Mozda oni od Apple korisnika (necu ih imenovati :D)  koji isti kupuju da ne bi bili "kao sirotinja", sad budu kupovali ovo, jer ce iPad ispasti jeftinjak za obicnu raju. :)

 
7 0 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
Skupi Microsoftovi tableti

Ma kakvi. Ovo ne smije biti ovako. $1000 za tablet s WinRT-om? $2000+ za najskuplje? Suludo. Dok se i Apple planira ugurati ispod $500 s budućim tabletom i dok Google izdaje Nexus 7 za $200, Microsoft nema šanse pa makar Windows 8 bio revolucija kakvu nismo vidjeli.

 

Usred globalne krize, oni idu na nešto što je posve neisplativo. Za $980 se dobije Lenovov X230T. Kako misli Microsoft konkurirati tome? Punokrvi laptop koji može biti tablet, s tradicijom, ugledom i vrhunskom tipkovnicom i ostatkom hardvera.

 

Cijene su ili lažirane (konkurencija?:P) ili je ovo put u lošu prodaju poput Windows Phonea.

Moj PC  
14 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Skupi Microsoftovi tableti
Tonči kaže...
Cijene su ili lažirane (konkurencija?:P) ili je ovo put u lošu prodaju poput Windows Phonea.

Nešto mi govori da je ovo prvo u pitanju. Teško mi je povjerovati da je MS pun debila koji nemaju dodir sa stvarnošću...

Oscar-Mike-Golf Whiskey-Tango-Foxtrot
15 godina
offline
Re: Skupi Microsoftovi tableti
Zaboravljate da se radi o tvrtki jednake reputacije kao nama Protis
R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. R.I.P. Steve Jobs 6.10.2011. 1955. - 2011.
15 godina
neaktivan
offline
Skupi Microsoftovi tableti

MS jos nigdje u svijetu, pa ni u Svedskoj, nije sluzbeno objavio cijene Surface-a, tako da je ovo proizvoljna patka.

 
8 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Skupi Microsoftovi tableti
RobertS kaže...

MS jos nigdje u svijetu, pa ni u Svedskoj, nije sluzbeno objavio cijene Surface-a, tako da je ovo proizvoljna patka.

 

A možda i Microsoftov probni balon da se vidi kako će ljudi reagirati?

It is our duty as men and women to proceed as though the limits of our abilities do not exist - Pierre Teilhard de Chardin
16 godina
offline
Skupi Microsoftovi tableti

Nakon desetak sekundi binganja...

 

"Our customers are very interested in pre-ordering these products, so we have set a high preliminary pricing for the lineup so that they may be able to pre-order them.

Just to clarify, we have not recieved [sic] any pricing from Microsoft regarding MRSP or purchasing net cost, and any people who have booked the Surface at this high price will of course have their order adjusted before any product is shipped. So we’re not going to overcharge anyone for being an early adopter"

 

http://www.zdnet.com/snafu-over-pricing-of-microsoft-surface-highlights-trouble-with-web-rumors-7000001670/

http://techie-buzz.com/microsoft/no-microsofts-entry-level-surface-will-not-cost-1000.html

Those damn scientist people have been promising global warming for years now. But when I go outside it's still very cold. I want the global warming like they promised NOW! I hate being cold...
Poruka je uređivana zadnji put pet 27.7.2012 12:26 (SupremeCommander).
Moj PC  
0 0 hvala 5
12 godina
neaktivan
offline
Skupi Microsoftovi tableti

Navodno

 
4 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Skupi Microsoftovi tableti

Nisam ni mislio da ce biti jeftini. . .


 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Skupi Microsoftovi tableti

Eto, misterij oko cijene je riješen. Puno buke nizašto.

Oscar-Mike-Golf Whiskey-Tango-Foxtrot
13 godina
neaktivan
offline
Re: Skupi Microsoftovi tableti
M_dipl. kaže...

Nerazumno ako se gleda samo hardver, ali plaćaš i dizajn, činjenicu da je novo i inovativno, itd. Isto kao s Appleom.

Hm... pročitao sam dosta prikaza tog uređaja, ali svejedno ne znam na što misliš pod "novo i inovativno". {#} Moglo bi se reći da oni pokušavaju primijeniti Appleov pristup, ali to očito rade potpuno krivo i previše si umišljaju. Bojim se da će ovo ići na istu policu sa Zuneom, Kinom i sličnim neuspješnim MS proizvodima. Ako zadnji dođeš na tržište i ne ponudiš ništa novo, onda te jedino niska cijena može spasiti od tržišne katastrofe.

 
2 4 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Skupi Microsoftovi tableti

I bolje im je, jer ako ostane takva cjena, ima da mi ga popusi cim ga upalim!

daniel
Moj PC  
3 0 hvala 0
14 godina
offline
Skupi Microsoftovi tableti

kao šta je jedan kolega na drugom forumu rekao apple je za debile, a samsung, microsoft i ostali za kretene pa birajte gdje pripadate,,  dok se ekipa po forumima nateže tko je bolji, brži,,,,,  ovi se smiju i broje milijarde $

 

po meni,  sve preko 150-200 eura je suludo davati za ove stvari osim ako ti ne trebaju za posao

 
10 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Skupi Microsoftovi tableti
bus kaže...

kao šta je jedan kolega na drugom forumu rekao apple je za debile, a samsung, microsoft i ostali za kretene pa birajte gdje pripadate,,  dok se ekipa po forumima nateže tko je bolji, brži,,,,,  ovi se smiju i broje milijarde $

 

po meni,  sve preko 150-200 eura je suludo davati za ove stvari osim ako ti ne trebaju za posao

 

Suludo je i drugima savjetovati gdje da troše svoje novce :)

It is our duty as men and women to proceed as though the limits of our abilities do not exist - Pierre Teilhard de Chardin
13 godina
neaktivan
offline
Skupi Microsoftovi tableti

Istina.

 

Ljudi kupuju za gušt i o tome se ne raspravlja.

 

Neko kupi iPad za 3500kn, netko pljune 7000kn za turbinu za auto, netko napravi odlican kameni rostilj za 3000kn, netko kupi kosilicu za 2000kn.

 

Tako svejedno, sto ljude veseli to kupuju, i ako je netko sretan s tim, hej, super.

 

Tako da, ove komentare 150-200E zaboravi, nemres bit zadovoljan sa šitnim tabletom da se na koljena postavis, osim ako ili nisi u prilici kupit, ili si pun kompromisa.

 

Nije to to.

Moj PC  
3 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Skupi Microsoftovi tableti

Tonči, ajd obrazloži neslaganje s mojim, baš me zanima... :-)

Poruka je uređivana zadnji put pet 27.7.2012 13:41 (igustin).
15 godina
neaktivan
offline
Skupi Microsoftovi tableti

Asus ili Acer (ne sjećam se više) te još neki proizvođači...

... su ih tražili da se ne sponaju u njihov dio "tržišta" i da se drže proizvodnje sofrwera

tako da se ništa tu nije ni očekivalo...

niti oni imaju kapaciteta za neke "ozbiljnije" količine.... a male serije dižu cijenu proizvodnje.

niti je microsoftu u interesu se probijaju i troše novce na razvoj, proizvodni proces i planiranje.

((daleko od toga da ovo nisu kvalitetni uređaji...ali takva je i cijena...))

Možda čisto da imaju s čime mahati pred nosom i da uvedu standard/normu na uređaje za njihovu platformu.

s'trolo sam te ko' odojka
 
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice