Skupi Windows RT?

poruka: 34
|
čitano: 5.210
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Skupi Windows RT?".
16 godina
offline
Skupi Windows RT?

Ako je to istina, to će biti takva fejlčina da će još godinama odjekivati {#}

Sjetite se samo naslavnog HP slate tableta i Balmervih shizofreničnih ispada na pozornici!

pa tko normalan bi dao za tablet 900$ ili kod nas oko 1000€? Pogotovo ako Nexus Tablet bude između 200-250$

Poruka je uređivana zadnji put čet 14.6.2012 11:52 (Aldo).
Moj PC  
7 0 hvala 0
11 godina
protjeran
offline
Skupi Windows RT?

Hmmm nedavno su M$ i Intelovi čelnici govorili da će do kraja godine biti WP8 tableta ispod 300$ a oni sada ovako...

 
1 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Skupi Windows RT?

ma morat ce smanjiti cijenu ako misle konkurirat iShrotu...

 
2 8 hvala 0
16 godina
offline
Re: Skupi Windows RT?
Ne znam kaj bi si čovek mislil.
Za 900 dolara se kupi ultrabook koji je po svemu bolji osim po autonomiji baterije.
Baš me zanima kud to sve vodi i kolki marketshare bude Microsoft uspio ubrat.
12 godina
protjeran
offline
Re: Skupi Windows RT?
Bezimeni777 kaže...

ma morat ce smanjiti cijenu ako misle konkurirat iShrotu...

Majko mila, vi hateri svega što ima veze s Appleom ste gori od najgorih fanboya. Očito da nikad nisi koristio neki od Apple uređaja, jer ne bi napisao iShrot. Ajde sad oni što se žale za cijenu (skupa sa mnom), jer stvarno su precijenjeni uređaji, ali ne možeš govoriti da nisu kvalitetni, kad jesu (eventualno se nađe 2-3 uređaja koji im mogu konkurirati po pitanju kvalitete).

15 godina
offline
Re: Skupi Windows RT?
Bezimeni777 kaže...

ma morat ce smanjiti cijenu ako misle konkurirat iShrotu...

Zasto?

Pa kolko god oni njih poskupili, Win-based uredaj ce uvjiek bit jeftiniji od Appleovog.

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. R.I.P. Steve Jobs 6.10.2011. 1955. - 2011.
15 godina
offline
Re: Skupi Windows RT?
Mitch kaže...
Bezimeni777 kaže...

ma morat ce smanjiti cijenu ako misle konkurirat iShrotu...

Zasto?

Pa kolko god oni njih poskupili, Win-based uredaj ce uvjiek bit jeftiniji od Appleovog.

 

Pitaš zašto (doduše retorički)?!

 

E pa zato što si ti očiti primjer Epl-hejtera koji ne čita ništa sa razumijevanjem, nego apriori stvori negativnu sliku o nečemu i onda pljuje po njoj.

 

Da si kojim slučajem pročitao članak sa razumijevanjem, i usporedio ove cijene sa cijenom 'iShrot-a', vidio bi da su cijene iPad 3 (najnovijeg modela koji praktično još uvijek nema konkurenciju) modela od 500 do 830 USD, a cijene iPad 2 modela su 400 do 530 USD, znači cijena jeftinijeg iPad je na donjoj granici raspona cijena Win RT tableta (za koje još uvijek ne znamo koliko će točno koštati).

 

Ako ti ni sada nije jasno zašto će WinRT tableti morati biti jeftiniji ako misle konkurirati Apple-u, onda nisi ni Apple-hate-r nego smo običan troll.

 

;-)

15 godina
offline
Re: Skupi Windows RT?
luka-nwb kaže...
Bezimeni777 kaže...

ma morat ce smanjiti cijenu ako misle konkurirat iShrotu...

Majko mila, vi hateri svega što ima veze s Appleom ste gori od najgorih fanboya. Očito da nikad nisi koristio neki od Apple uređaja, jer ne bi napisao iShrot. Ajde sad oni što se žale za cijenu (skupa sa mnom), jer stvarno su precijenjeni uređaji, ali ne možeš govoriti da nisu kvalitetni, kad jesu (eventualno se nađe 2-3 uređaja koji im mogu konkurirati po pitanju kvalitete).

Evo, ja se javljam i ja sam postao hejter nakon sto sam dobio Mac, prije ga nisam pretjerano volio, ali kanije sam ga zamrzio.

Stvarno je sve iShrot. Imam doma Mac Mini i iPad3. Dobio sam ih od firme jer je trebalo nesto progoramirat za iPad. Windowsi su miljama ispred Liona (mozda Lion ljepse izgleda, ali produktivnost je uzas, sa shortcutima s kojima polomis prste , pokvaren memory managment, neprirodna kontrola misa, usran multiuser environment s losom kontrolom permissiona itd., a iPad je bez jailbrakea smece, ne mogu jednostavno prebacivat fileove ili radit sto god hocu s njima, aplikacije ne dijele podatke istog tipa medu sobom i ima jos hrpa tog sto me nervira, uzas, dok sam s Androidom posve zadovoljan, osim kad treba programirat za njega, jer je Eclipse uzas.)

Zasad jos nisam isprobao nista na WP7 pa ne znam kakva je tu situacija, al svida mi se sto je MS napravio s W8.

16 godina
offline
Re: Skupi Windows RT?
Renesis kaže...
...a iPad je bez jailbrakea smece, ne mogu jednostavno prebacivat fileove ili radit sto god hocu s njima, aplikacije ne dijele podatke istog tipa ...  ... jer je Eclipse uzas.)

A mene je bas odusevilo na iPadu sto ne mogu raditi sto hocu (citaj: sje*at sve), sto nema koncepta foldera i slicnih zastarjelih koncepata iz 80-ih. Hoces gledati filmove ili knjige, prebacis filmove ili knjige, i ne razmisljas da li si ih stavio u folder: "filmovi", "movies", "my documents" ili "temp", pa da ih moras traziti poslije. Stvar jednostavno radi. Jos uvijek cekam da slicnu stvar uvede i MS u windowsima, novi/revolucionarni filesystem jos obecavaju od Viste...

 

Ali slazem se da je Eclipse totalna katastrofa (iako ga koristim za C++, a ne za Javu). {#}

Those damn scientist people have been promising global warming for years now. But when I go outside it's still very cold. I want the global warming like they promised NOW! I hate being cold...
14 godina
offline
Re: Skupi Windows RT?


 Windowsi su miljama ispred Liona (mozda Lion ljepse izgleda, ali produktivnost je uzas, sa shortcutima s kojima polomis prste , pokvaren memory managment, neprirodna kontrola misa, usran multiuser environment s losom kontrolom permissiona itd., 

 

i meni su prvih mjesec dana pred 10tak godina bili jako čudni i nepraktični jer sam naučio na win,, a danas ni ne pomišljam  na vraćanju na windowse,,

15 godina
neaktivan
offline
Skupi Windows RT?

Da subvencioniraju sa x dolara po licenci dok platforma ne zaživi bilo bi mi razumljivo..

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Skupi Windows RT?
luka-nwb kaže...
Bezimeni777 kaže...

ma morat ce smanjiti cijenu ako misle konkurirat iShrotu...

Majko mila, vi hateri svega što ima veze s Appleom ste gori od najgorih fanboya. Očito da nikad nisi koristio neki od Apple uređaja, jer ne bi napisao iShrot. Ajde sad oni što se žale za cijenu (skupa sa mnom), jer stvarno su precijenjeni uređaji, ali ne možeš govoriti da nisu kvalitetni, kad jesu (eventualno se nađe 2-3 uređaja koji im mogu konkurirati po pitanju kvalitete).

Jup, hejter sam i to priznam :D kaj je najgore imam doma sve iPhone koji su izasli do sad, iPad koristio; ali trenutno sam na androidu i na mobu i na Samsung Tabu koji koristim i mogu rec da mi je puno bolji sjeo nego ograniceni iOS...

 

a vezano za temu, mislim dok pocnu izlaziti tableti sa Win8 (i svim win potencijalima); Ipad se moze samo sakriti...

13 godina
protjeran
offline
Skupi Windows RT?

Tipično. MS bi htio zaraditi ogromne pare tamo gdje kasne nekoliko godina. Ako tako i ostane, izgubit će ogroman dio tržišta, pa će na kraju rezultat biti kao i kod mobitela - sa zakašnenjem i smješno malim udiom tržišta. Stvarno je jadno vidjeti nekad predvodnika industrije kako kaska u ovako važnim područjima tehnologije. Ni silni novac koji imaju im nije pomogao.

 
1 0 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Re: Skupi Windows RT?
Renesis kaže...
luka-nwb kaže...
Bezimeni777 kaže...

ma morat ce smanjiti cijenu ako misle konkurirat iShrotu...

Majko mila, vi hateri svega što ima veze s Appleom ste gori od najgorih fanboya. Očito da nikad nisi koristio neki od Apple uređaja, jer ne bi napisao iShrot. Ajde sad oni što se žale za cijenu (skupa sa mnom), jer stvarno su precijenjeni uređaji, ali ne možeš govoriti da nisu kvalitetni, kad jesu (eventualno se nađe 2-3 uređaja koji im mogu konkurirati po pitanju kvalitete).

Evo, ja se javljam i ja sam postao hejter nakon sto sam dobio Mac, prije ga nisam pretjerano volio, ali kanije sam ga zamrzio.

Stvarno je sve iShrot. Imam doma Mac Mini i iPad3. Dobio sam ih od firme jer je trebalo nesto progoramirat za iPad. Windowsi su miljama ispred Liona (mozda Lion ljepse izgleda, ali produktivnost je uzas, sa shortcutima s kojima polomis prste , pokvaren memory managment, neprirodna kontrola misa, usran multiuser environment s losom kontrolom permissiona itd., a iPad je bez jailbrakea smece, ne mogu jednostavno prebacivat fileove ili radit sto god hocu s njima, aplikacije ne dijele podatke istog tipa medu sobom i ima jos hrpa tog sto me nervira, uzas, dok sam s Androidom posve zadovoljan, osim kad treba programirat za njega, jer je Eclipse uzas.)

Zasad jos nisam isprobao nista na WP7 pa ne znam kakva je tu situacija, al svida mi se sto je MS napravio s W8.

Memory managment Liona los? Na kojim si ti pilulama?

Kretnje misa su i meni cudne bile, no nista veliko. Cudne su jedino ako gejmas, dok za sve ostalo je prakticki isto. Multiuser funkcionira savrseno, kao i kod windowsa, file permission takodjer. To sto sam ne znas podesiti da valja nije krivnja bilo kojeg OS-a.

 

Windowsi redovito "pokupe" macos fore, to je valjda svima jasno. Ali rasprave win vs macos su glupe. Jos samo ubaciti linux tu i imamo pravi mali (nepotrebni) flamewar. Koristi ono sto ti odgovara. Meni osobno su win7 fantasticni, kao i sami Lion. Koristim oba sustava i sa oba sam stvarno prezadovoljan.

 

No tvoje izjave su u rangu onih "nemojte koristiti windowse imaju 1000 virusa, macos je sigurniji". Dakle nikako na mjestu.

 

Za iPad se i slazem i ne slazem. No cinjenica je da ni jedan Android tablet nije blizu iPada (trenutacno), pa nekako sumnjam da je Apple tu promasio sa politikom.

12 godina
neaktivan
offline
Skupi Windows RT?

Dosad sam bio uvjeren da će se Microsoft s novim W8 poprilično zapapriti Appleu i Androidu...ali nakon ove vijesti počinjem čisto sumnjati....šteta

 
0 0 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Skupi Windows RT?

Eh da, Eclipse je uzasan, tu se slazem u potpunosti. Mada zasto uopce koristiti Eclipse, koliko vidim nije vise jedini IDE za Android development?

No za kreiranje aplikacija kako za mobitele, kako za desktop i/ili Web, Microsoftu nitko ne moze konkurirati. Tu su sa Visual Studiom i .NET neprikosnoveni. Apple ima isto jako dobar Xcode, Android je trenutacno (iznenadjujuce) los po tom pitanju i cudi me da Google ne izbaci neko svoje rjesenje da pojednostavi i olaksa developerima.

 
4 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Skupi Windows RT?
jumboY kaže...

Memory managment Liona los? Na kojim si ti pilulama?

 

 

Evo ti par linkova o tome, a to sam i sam osjetio na svojoj kozi.

http://forums.macrumors.com/showthread.php?t=1362987

https://discussions.apple.com/message/15675174#15675174

http://www.jabucnjak.hr/forum/mac-os-x/90019-mac-os-x-lion-broken-memory-management.html

 

Problem je sto preferira swapat aktivni RAM na disk i onda njega oslobadat umjesto da oslobada inactive RAM sto je puno brza operacija.

Uglavnom ne dolazi do izrazaja ako se ne priblizis blizu 2/3 max kapaciteta instaliranog RAMa.

16 godina
neaktivan
offline
Re: Skupi Windows RT?
Renesis kaže...
jumboY kaže...

Memory managment Liona los? Na kojim si ti pilulama?

 

 

Evo ti par linkova o tome, a to sam i sam osjetio na svojoj kozi.

http://forums.macrumors.com/showthread.php?t=1362987

https://discussions.apple.com/message/15675174#15675174

http://www.jabucnjak.hr/forum/mac-os-x/90019-mac-os-x-lion-broken-memory-management.html

 

Problem je sto preferira swapat aktivni RAM na disk i onda njega oslobadat umjesto da oslobada inactive RAM sto je puno brza operacija.

Uglavnom ne dolazi do izrazaja ako se ne priblizis blizu 2/3 max kapaciteta instaliranog RAMa.

 

I sada se sjetim jednog posta di je netko pljuvao po Windowsima da im memory manegement uopce ne vrijedi, da se aplikacije ruse jer ne moze alocirat memoriju i drugo buljezganje.

 

 

Ja cu samo ono sto vidim na svoje oci. Moj, uvijek spominjano smece, Android 2.3 tablet je TESKO smece. Ne mislim na hardware vec na Android. Doslovce ako u Operi (jedina koja nesto vrijedi) otvorim dva taba, a u jednom je Jutarnji sve se aplikacije pogase jer ostane bez memorije. Javlja mi da ima 7GB slobodno, a kada idem nesto instalirat dobijem poruku da vise nema memorije, aplikacije se NE MOGU izvrsavati sa SD kartice i puno jos toga.

 

Nemam iShrot ali mi ga ima buraz. Jedino pohvale na konstukciju (zanemarimo ostre rubove) i software. Razni TalkingXXXX puno bolje i fluentnije rade na iShrotu (iPhone 4, iPad2) nego na mom AShrotu. Moji WP7 na HD2 rade osjetno brze i puno bolje nego na AShrotu.

A o ovih 85USD za licencu tako i treba. Zasto da se svrstavaju u AShrot jeftinjolu koja sluzi za ispijanje zivaca. Ni iShrot nije jeftin, a prodaje se puno bolje nego AShrot. Nemojmo zaboravit, da jedna iShrot kompanija puno vise prodaje/zaradjuje nego sve druge AShrot kompanije. Mislite li da je to uzalud?

12 godina
protjeran
offline
Re: Skupi Windows RT?
Renesis kaže...
jumboY kaže...

Memory managment Liona los? Na kojim si ti pilulama?

 

 

Evo ti par linkova o tome, a to sam i sam osjetio na svojoj kozi.

http://forums.macrumors.com/showthread.php?t=1362987

https://discussions.apple.com/message/15675174#15675174

http://www.jabucnjak.hr/forum/mac-os-x/90019-mac-os-x-lion-broken-memory-management.html

 

Problem je sto preferira swapat aktivni RAM na disk i onda njega oslobadat umjesto da oslobada inactive RAM sto je puno brza operacija.

Uglavnom ne dolazi do izrazaja ako se ne priblizis blizu 2/3 max kapaciteta instaliranog RAMa.

 

Na jabucnjaku sam tu raspravu citao vec ranije. I nije situacija ni priblizno takva. Primjera radi, Photoshop CS3 je u roku 20-30 min pocuclao svu memoriju, bez obzira imao ti iste 4 ili 24gb. To su pogreske aplikacija, Adobe je to rijesio nadogradnjom. No istina je da je Lion imao ono sto prijasnje verzije MacOS-a nisu imale - los memory managment. Ali je Apple to ubrzo nadogradnjom rijesio.

 

Ako netko koristi lose kodirane aplikacije, ili pak nije nadogradio svoj OS - njegov problem, a ne problem OS-a. Bez obzira koji OS bio u pitanju.

Ekipa se cesto buni na Win7 radi 1000 sitnica. A sve te sitnice su ustvari vec popravljene, no oni radi piratiziranja ne mogu napraviti upgrade. Tome su windowsi krivi? Aj dont tink zooo :)

15 godina
offline
Skupi Windows RT?

Ti ocito ne kuzis o cemu se tu radi, al dobro nije ni bitno, ja znam sto se dogada i zasto to ne valja.

A sto se tice piratskih windowsa to bas i ne drzi vodu zato jer uz Win Loader s kojim se otkljucavaju Win7 i Vista mozes koristit sve update kao da su orginalni, direktno pomocu windows updeta se skidaju..

Veci je problem sto ljudi sami ne rade update kad im iskoci prozor, al to su glupi korisnici, nisu Windowsi krivi.

 
0 0 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Skupi Windows RT?

Moze biti da i ne shvacam, nisam ni tvrdio da si u krivu. Samo tvrdim da ja osobno nemam apsolutno nikakvih problema sa mm unutar MacOS-a.

A za ovo da su korisnici krivi... Normalno da jesu, tu se u potpunosti slazemo. No vecina koja win7 piratske koristi, instalira neku custom verziju pa im ni sami update bas nije moguc. No opet, koga briga za to? Ponovno su sami korisnici krivi.

 

Koristio sam dosta dugo Suse, na windowsima sam jos od 3,1, a macos koristim tek oko godinu dana. Meni osobno ni na jednom OS-u nista ne nedostaje. Sva 3 imaju svoje prednosti/mane. Ako bi igrom slucaja morao odabrati i koristiti samo jedan, odabrao bih windowse iz jednostavna razloga - Visual Studio.

 

No kako to nije slucaj, u zadnje vrijeme pretezito koristim MacOS, Win7 pod Parallels desktopom u Coherance modu i sve radi vise no odlicno.

Jedina stvar koja me smeta kod oba OS-a su silna teznja touch screenovima u buducnosti. Microsoft je tu otisao i korak dalje. No ajde, brinuti se jos uvijek nema smisla, a i mi lagano zalazimo u deblji offtopic.

 

Srdacan pozdrav, odoh na rostilj pa pogledati utakmicu {#}

 
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Skupi Windows RT?
maxym kaže...
Mitch kaže...
Bezimeni777 kaže...

ma morat ce smanjiti cijenu ako misle konkurirat iShrotu...

Zasto?

Pa kolko god oni njih poskupili, Win-based uredaj ce uvjiek bit jeftiniji od Appleovog.

 

Pitaš zašto (doduše retorički)?!

 

E pa zato što si ti očiti primjer Epl-hejtera koji ne čita ništa sa razumijevanjem, nego apriori stvori negativnu sliku o nečemu i onda pljuje po njoj.

 

Da si kojim slučajem pročitao članak sa razumijevanjem, i usporedio ove cijene sa cijenom 'iShrot-a', vidio bi da su cijene iPad 3 (najnovijeg modela koji praktično još uvijek nema konkurenciju) modela od 500 do 830 USD, a cijene iPad 2 modela su 400 do 530 USD, znači cijena jeftinijeg iPad je na donjoj granici raspona cijena Win RT tableta (za koje još uvijek ne znamo koliko će točno koštati).

 

Ako ti ni sada nije jasno zašto će WinRT tableti morati biti jeftiniji ako misle konkurirati Apple-u, onda nisi ni Apple-hate-r nego smo običan troll.

 

;-)

Ocito ne znas da imam iPad2.

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. R.I.P. Steve Jobs 6.10.2011. 1955. - 2011.
14 godina
neaktivan
offline
Skupi Windows RT?

Windowsi RT za Arm ne mogu koristiti desetljećima stvarane Win aplikacije.

Dakle, osim povećanja cijene uređaja, ne donose baš nikakvu komparativnu prednost.

Tako da je sudbina Windowsa vezana za sudbinu Intelove platforme.

Oni će uspjeti ili propasti zajedno.

 
2 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Skupi Windows RT?
Mitch kaže...

 

 

Ocito ne znas da imam iPad2.

 

Kakve veze ima to što imaš, sa onim što pišeš?

 

Uostalom, koliko vidim, ni posjedovanje iPad2 ti nije pomoglo da ne izvališ glupost. A ako si htio biti satiričan, baš ti i nije upalilo.

15 godina
offline
Re: Skupi Windows RT?
Ne znam sto nije jasno u mom postu?
Ocito je Apple toliko skuplji od MS-a da koliko god Winsima dignu cijenu opet ce Win-based uredaj biti jeftiniji od konkurentskog iz Applea.

Po meni to nije glupo jer se upravo to i događa.
R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. R.I.P. Steve Jobs 6.10.2011. 1955. - 2011.
12 godina
offline
Re: Skupi Windows RT?
A koji to tablet ima toliko dobar ekran oko 10", procesor, grafiku, bar 16gb i da je još uz to rađen od nekog kvalitetnijeg materijala, a cijene ispod 500$? Ja takav do sad baš i nisam vidio.
Kap ljubavi je mnogo više nego ocean razuma.
15 godina
offline
Re: Skupi Windows RT?
Transformer Prime ?!
R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. R.I.P. Steve Jobs 6.10.2011. 1955. - 2011.
12 godina
offline
Re: Skupi Windows RT?

Možeš li preciznije definirati koji model? Ovaj koji ja vidim nije ništa bolji, osim ako se padaš na megapiksele i Tegru 3 kojoj i te 4 jezgre ne pomažu suviše: http://www.gsmarena.com/asus_transformer_prime-4322.php

A ekran i baterija nisu za usporedbu. Kolika je cijena tog modela kod nas na koji misliš?

I nadam se da to nije onaj model koji za bolje hvatanje Wifija treba onaj gadan dock dodatak za antenu.

Kap ljubavi je mnogo više nego ocean razuma.
Poruka je uređivana zadnji put pet 15.6.2012 12:07 (Tau).
15 godina
offline
Re: Skupi Windows RT?
Mitch kaže...
Ne znam sto nije jasno u mom postu?
Ocito je Apple toliko skuplji od MS-a da koliko god Winsima dignu cijenu opet ce Win-based uredaj biti jeftiniji od konkurentskog iz Applea.

Po meni to nije glupo jer se upravo to i događa.

 

Pa dobro jeli ti to mene zaj...... ili ti se stvarno ne da čitati (ili te samo ne ide matematika)?!!

 

U članku piše da će se cijene WinRT tableta kretati od 550 do 800 USD za osnovne. pa sve do 900 USD za naprednije modele.

 

Na stranicama Apple-store-a u USA (jer uspoređujemo cijene u USA) možeš vidjeti da su cijene iPad 2 (dakle osnovnog modela) 400 do 530 USD, a iPad3 od 500 do 830 USD.

 

Sad ti meni objasni kako će WinRT tablet 'biti jeftiniji' od Appleovog ako je cijena od 550 USD za najjeftiniji WinRT tablet 150 USD veća (pazi veća, a ne manja) od cijene iPad2, odnosno 50 USD veća od najjefitnijeg iPad3 modela?!

15 godina
protjeran
offline
Re: Skupi Windows RT?
luka-nwb kaže...
Bezimeni777 kaže...

ma morat ce smanjiti cijenu ako misle konkurirat iShrotu...

Majko mila, vi hateri svega što ima veze s Appleom ste gori od najgorih fanboya. Očito da nikad nisi koristio neki od Apple uređaja, jer ne bi napisao iShrot. Ajde sad oni što se žale za cijenu (skupa sa mnom), jer stvarno su precijenjeni uređaji, ali ne možeš govoriti da nisu kvalitetni, kad jesu (eventualno se nađe 2-3 uređaja koji im mogu konkurirati po pitanju kvalitete).

evo me, jos jedan HEJTER! koji svakodnevno(s pauzicama malim) koristi te iSrot uredjaje... (ne mislim da su srot, al volim to tako zvat, cisto da fanbojevima nedam mira a okruzen sam njima...)

 

jailbrejkam, unlockam, koristim, igram se.... i zapanjen sam TRZANJEM tako hvaljenog idealnog, uber brzog i optimiziranog uredjaja... svi pricaju o nekakvom LAGu na androidu(priznajem, zna ui trzati) i kako je kod iPhona to rijeseno bolje, pa filozofi kako je na androidu sheduler malo "zeznut" pa ui gubi prioritete..... bla bla bla...... ocito nikad nitko nije programirao....... i eto ti, isti ti trzaji i na svemogucem iPhonu.... a svi se kune da tog nema..... :))))))

 

HEJTER ne nastajes, HEJTER postajes jer te iskustvo natjera da se takvim predstavljas, iskustvo u komunikaciji sa zaludjenim iVjernicima.

SVAKI uderjaj ima svoje mane i prednosti, svaka platforma, svaka ideja... samo iSroteksi su idealni, bez mana, bez... ko i one manga djevojke, nemaju dlacice, sve mlade, misticne, jebozovne.... MAGIJA! :)))))

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice