Službeno izdana nadogradja Windowsa 8.1

poruka: 71
|
čitano: 9.412
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Službeno izdana nadogradja Windowsa 8.1".
13 godina
offline
Službeno izdana nadogradja Windowsa 8.1

Meni se isto Windows 8 čini kao super i moderan OS ali u njega su mogli napraviti funkciju da pri instalaciji (ili čak unutar samog sistema) korisnik sam može odabrati kakvo sučelje želi.

Mislim da bi tada vjerojatno više ljudi prešlo na njega jer nemaju svi laptope sa velikim ekranima odnosno rezolucijom da na njih ide Metro.

Poruka je uređivana zadnji put čet 10.4.2014 14:49 (Marko :D).
 
4 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Službeno izdana nadogradja Windowsa 8.1
Marko :D kaže...

Meni se isto Windows 8 čini kao super i moderan OS ali u njega su mogli napraviti funkciju da pri instalaciji (ili čak unutar samog sistema) korisnik sam može odabrati kakvo sučelje želi.

Mislim da bi tada vjerojatno više ljudi prešlo na njega jer nemaju svi laptope sa velikim ekranima odnosno rezolucijom da na njih ide Metro.

Osobno mi se metro čini boljim za male ekrane,jer metro aplikacije su full screen a bezveze je da ti na 20+ incha stane samo jedna aplikacija.

Ja sam Plavi zmaj.Form the future!Masa,društvo većina,''normalni'' su ništa bez onih pojedinaca koji ih čine.Moj blog:http://thebluedrag.blogspot.com/
14 godina
offline
Službeno izdana nadogradja Windowsa 8.1

Manje je više.

Informatičarski haiku: Jebo te, Ne radi, Opet | HTC Hero - iPhone 3GS - Nexus S - Nexus 7 - Htc 8S - iPhone 4 - Galaxy S2 - HTC Sensation
Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Službeno izdana nadogradja Windowsa 8.1
EZY-E kaže...

Manje je više.

Kako kada.

Ja sam Plavi zmaj.Form the future!Masa,društvo većina,''normalni'' su ništa bez onih pojedinaca koji ih čine.Moj blog:http://thebluedrag.blogspot.com/
16 godina
neaktivan
offline
Re: Službeno izdana nadogradja Windowsa 8.1
g12356 kaže...
no name kaže...

i žao mi je što u doba prijelaza na xp forumi nisu bili toliko popularizirani da se zabilježe sve biserne izjave korisnika kojima je novi start meni bio "najveće smeće ikada izašlo iz ms-a".

 

 

U ono vrijeme su forumi,a još uvijek i usenet bili popularniji nego danas.

 

Samo tko će kopati do takvih  arhaičnih izjava.

 

usenet još nekako, ali foruma (pogotovo ovog tipa) je bilo mizerno malo, plus što je broj korisnika bilo daleko manji. al valjalo bi raskopat neke usenet arhive...

Silence! I Kill You...
14 godina
offline
Re: Službeno izdana nadogradja Windowsa 8.1
EZY-E kaže...

Manje je više.

To i ja svojoj ženi stalno govorim.

BE HAPPY xD : )
13 godina
offline
Službeno izdana nadogradja Windowsa 8.1

E ljudi, da ne tražim okolo satima, jedo pitanje;

da li se može bezbolno instalirati windows 8.1 preko posotječeg 8 (build 9200), a da se ne gube podaci i programi.. ali ne preko windows storea nego sa instalacijskog dvd-a ili sticka??

http://www.youtube.com/user/Bambytalica
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Službeno izdana nadogradja Windowsa 8.1

 

Ako radiš upgrade sa 8 na 8.1 onda ti je svejedno kako instaliraš 8.1. U svakom slučaju moraš skinuti win 8.1 iso file, koju naknadno možeš staviti na dvd ili usb stick te nadogradnju porenuti tako da pokreneš setup unutar postojećih windowsa. Kada se radi upgrade ne gube se nikakvi podaci.

 

Ako radiš clean install win 8.1 onda se gube svi podaci

The most incomprehensible thing about the world is that it is all comprehensible
13 godina
offline
Re: Službeno izdana nadogradja Windowsa 8.1

Znači može se tako, to si isprobao ili u teoriji govoriš? Imam win 8.1 na sticku i na dvd-u, i pokrenuo sam čak iz windowsa instalaciju, ali se nisam usudio pustit da instalira jer nisam bio siguran da li to šljaka dobro. Naravno, instalirao sam sve update-e na win 8.0, dakle samo potvrda, jesi li to već radio?

http://www.youtube.com/user/Bambytalica
11 godina
offline
Re: Službeno izdana nadogradja Windowsa 8.1
PaoloDP kaže...

Znači može se tako, to si isprobao ili u teoriji govoriš? Imam win 8.1 na sticku i na dvd-u, i pokrenuo sam čak iz windowsa instalaciju, ali se nisam usudio pustit da instalira jer nisam bio siguran da li to šljaka dobro. Naravno, instalirao sam sve update-e na win 8.0, dakle samo potvrda, jesi li to već radio?

Ne gube se nikakvi podaci isprobano, sigurno je. {#}

13 godina
neaktivan
offline
Re: Službeno izdana nadogradja Windowsa 8.1

Radio sam, da frend ne skida 1+ GB napravio sam nadogradnju na 8.1 preko dvd-a, ostanu ti svi podaci. 

The most incomprehensible thing about the world is that it is all comprehensible
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice