Službeno predstavljen Nook Tablet

poruka: 6
|
čitano: 2.397
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Službeno predstavljen Nook Tablet".
12 godina
neaktivan
offline
Službeno predstavljen Nook Tablet
Ne razumijem cemu ovo. Natrpajmo sad na trziste jos 150 tableta svaki sa svojim OS-om da se vise nitko ne znadje. Stvarno mi nije jasno.
 
0 3 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: Službeno predstavljen Nook Tablet
Da li te smeta što na tržištu postoje deseci ratličitih televizora, autiradija, hard diskova, perilica rublja, kuhinjskih stolova ili automobila? Što bi trebalo dozvoliti samo jednoj firmi da proizvodi tablete? Tako ćemo postići niže cijene i veću kvalitetu?
15 godina
offline
Re: Službeno predstavljen Nook Tablet
zoki.zlikowski kaže...
Ne razumijem cemu ovo. Natrpajmo sad na trziste jos 150 tableta svaki sa svojim OS-om da se vise nitko ne znadje. Stvarno mi nije jasno.

90% korisnika nije ni briga koji je OS unutra važno im je samo da dobro radi.  Konkurencija je uvijek dobro došla.

14 godina
neaktivan
offline
Službeno predstavljen Nook Tablet

Mene samo zanima kada će kod nas doći Samsung Galaxy tab 7.7 inčni?!?

Ikad ili nikad?

 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Službeno predstavljen Nook Tablet
Visak kaže...
Da li te smeta što na tržištu postoje deseci ratličitih televizora, autiradija, hard diskova, perilica rublja, kuhinjskih stolova ili automobila? Što bi trebalo dozvoliti samo jednoj firmi da proizvodi tablete? Tako ćemo postići niže cijene i veću kvalitetu?

Ne, ne smeta me 150 vrsta perilica, automobila i sl., ali me smeta 150 vrsta benzina, 150 različitih utičnica sa različitim naponima i takve stvari, a ovdje pričamo o OS-u, a ne o modificiranom uređaju.

15 godina
offline
Službeno predstavljen Nook Tablet

Plakati mi se hoće kad vidim ono: cijena 250 USD ili npr. 200 Eura a kad dođe u naše trgovine cifra od 2000 i više kuna.

Mali korak za čovjeka, velik za stonogu
Moj PC  
1 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice