Snaga IT-a u ženskim rukama

poruka: 14
|
čitano: 2.715
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Snaga IT-a u ženskim rukama".
12 godina
protjeran
offline
Snaga IT-a u ženskim rukama

Eh da mi je pronaći takvog komada koji je (uz sex i sport) IT Geek. Savršena žena {#}

 
8 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Snaga IT-a u ženskim rukama

What kind of kitchen is this?{#}

??? ???
Peace and prosperity for us all thru superior firepower
 
15 2 hvala 0
13 godina
offline
Re: Snaga IT-a u ženskim rukama
Gasttozz kaže...

Eh da mi je pronaći takvog komada koji je (uz sex i sport) IT Geek. Savršena žena {#}

I još da je gamerica di bi bio kraj :D

imam muda
14 godina
protjeran
offline
Re: Snaga IT-a u ženskim rukama
Miki Liki kaže...
Gasttozz kaže...

Eh da mi je pronaći takvog komada koji je (uz sex i sport) IT Geek. Savršena žena {#}

I još da je gamerica di bi bio kraj :D

Imam jednu koja je za sex i sport, ali nije IT geek.

Znam jednu koja je za sex i gameanje, te je IT geek, ali nejde uz nju nikakav sport.

 

Ontopic - jel to prezentacija za Zeppter posuđe? Back to the kitchen bitches! {#}

From all the things I lost, I miss my mind the most...
12 godina
protjeran
offline
Snaga IT-a u ženskim rukama

Znam jednu koja je za sex i gameanje, te je IT geek, ali nejde uz nju nikakav sport.

 

Kupujem {#}

Poruka je uređivana zadnji put uto 12.6.2012 18:57 (Gasttozz).
 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Snaga IT-a u ženskim rukama

he he nevjerojatno da HP to organizira. Sječa li se tko Carly Fiorine?

 

Kako se spekulira, povod otkazu je pad tržišnog udjela u prodaji osobnih računala, ali i pad vrijednosti HP-ovih dionica, čija je cijena sada 50 posto manja nego u vrijeme kada je Fiorina došla u HP

 

E da i što je to u zadnje vrijeme? Stalno se gura žene u IT ko da su ga one izmislile, pa zar zbilja ima veze jel u IT-u više žena ili muškaraca. Nitko ženama ne brani da se bave ITom ali ovo več postaje dosadno. Da se ovakav događaj nazvao Snaga IT-a u muškim rukama žene bi digle viku da je to seksizam da je ovo da je ono. Pa zar je spol toliko bitan?

pero_HR
Poruka je uređivana zadnji put uto 12.6.2012 20:15 (peroko).
Moj PC  
5 0 hvala 1
13 godina
offline
Snaga IT-a u ženskim rukama

Upravo tako, tko njima brani da se time bave? Više muškaraca se zanima za kompjutere, tj. ICT i to je tako, ne valja tu gledati statistike i onda tjerati poslodavce da zapošljavaju jedan spol kako bi nekakvu brojku, postotke popravili.

Zašto rijetko piše koliki je udio muškaraca u zvanju medicinske sestre ili teta (barba?) u vrtiću... trećina žena u ICT-u je dosta puno, vjerujem većina u managmentu i slično, a manje kao baš software developeri, nije da mislim da one to nemogu, baš naprotiv, ali kad čujem da na nekim pozicijama guraju ženske kao malo ih je na vodstvu, pa hebote većina ih je u rukovodstvu, a zna biti većina muškaraca na najnižoj poziciji - crnčenje.

Kad još čujem u americi kako gledaju u nekim tvrtkama, tj neke organizacije koliko je zaposlenih gay, hendikepirano, crno, latino, ovo ono u pojedinoj tvrtki, pa ispada da ako si normalan i prosjek da si najgori... trebaju kvalifikacije i znanje biti jedino mjerilo i gotovo, kakav spol i p materine... u francuskoj na izborima i na čelu tvrtki mora biti najmanje 50% žena, totalna diskriminacija, pola mjesta se osigura jednom spolu, ti nemožeš ti si muško, a drugo je kako bude...

Trebaju uvjeti zapošljavanja biti isti i to jesu, kakav onda postotak vražji...

01101110 01101010 01101111 01101110 01101010 01101001
Poruka je uređivana zadnji put uto 12.6.2012 21:29 (njonji).
Moj PC  
2 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Snaga IT-a u ženskim rukama

Mislim da to u americi zovu pozitivna diskriminacija. Zašto nikad ne vidimo članke tipa Snaga bauštele u ženskim rukama?

pero_HR
Poruka je uređivana zadnji put uto 12.6.2012 21:48 (peroko).
Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Snaga IT-a u ženskim rukama

Ovo je čisti oblik ženskog power trip-a i diskriminacija muškaraca. Ovakve akcije treba zametnuti u startu.

Muškarci se trebaju organizirati i vratiti žene gdje im je mjesto, u kuhinju.

A ne dopustiti im da svojim "iskustvom i znanjem" uništavaju ekonomiju. Novci potrošeni na isplaćivanje odštete ženama na visokim pozicijama nakon što su zajebale i dobile otkaz je dovoljan da se riješi problem gladi u svijet.

Od početka vremena je poznato da imati ženu na brodu je loša sreća. Imati ženu u firmi (osim da čisti i sprema kavu/ručak) je zazivanje nesreće.

 

IT je grana industrije napravljena od muškarca za muškarca. I tako treba ostati.

 

Jel se muškarcu guraju da otmu ženama mjesto u redovima čistačica ili konkubina? Nismo, zato sto je to njihova profesija i nas to nezanima.

...absence of evidence is not evidence of absence...
 
1 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Snaga IT-a u ženskim rukama
Gasttozz kaže...

Eh da mi je pronaći takvog komada koji je (uz sex i sport) IT Geek. Savršena žena {#}

 

 

 

 

Poruka je uređivana zadnji put sri 13.6.2012 5:02 (fade).
13 godina
neaktivan
offline
Re: Snaga IT-a u ženskim rukama
fade kaže...
Gasttozz kaže...

Eh da mi je pronaći takvog komada koji je (uz sex i sport) IT Geek. Savršena žena {#}

 

 

 

 

Iskreno kada slušam ovu žensku sa videa kao da slušam one hostese sa autoshowa koje nabubaju sve  specifikacije napamet i misle da znaju sve o autima

The most incomprehensible thing about the world is that it is all comprehensible
16 godina
neaktivan
offline
Snaga IT-a u ženskim rukama

Jedino zensko u IT/gaming industriji koje nema skriptirani text u video-ima.

https://www.youtube.com/user/PressHeartToContinue

 

OT - sta su to zene dobra donijele u IT??? samo pitajte HP :D

 
1 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Snaga IT-a u ženskim rukama
kod mene normalno radi.....
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Snaga IT-a u ženskim rukama
Benaren kaže...

Iskreno kada slušam ovu žensku sa videa kao da slušam one hostese sa autoshowa koje nabubaju sve  specifikacije napamet i misle da znaju sve o autima

 

Ova prva sa newegg-a mozda i pozira... ali ova u drugom videu zna o cemu prica.

Poruka je uređivana zadnji put sri 13.6.2012 20:24 (fade).
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice