Sony cilja na vrh

poruka: 27
|
čitano: 5.164
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Sony cilja na vrh".
15 godina
protjeran
offline
Sony cilja na vrh

Nokia bi iz ovog mogla ponesto nauciti i svoj fokus staviti upravo na s40 platformu, biti ce tu punooooo prostora za njih :)

Moj PC  
1 6 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Sony cilja na vrh
di god ciljali, ceka ih velika konkurencija.
ako pokriju samo jedan segment, kljuc u bravu...
13 godina
neaktivan
offline
Sony cilja na vrh

Ne sviđa mi se ovo prepuštanje nižeg segmenta, to bi značilo da nema ništa o xperia ispod 2,5k kuna??

Moj PC  
9 0 hvala 0
12 godina
offline
Sony cilja na vrh

mislim da je to kriva taktika, cak se govori i o tome da ce apple proizvesti nesto za nizi segment trzista, a oni bi se toga odrekli.

ok, mozda se ne mogu nositi sa kinezima kao sto su huawei,zte i slicni, pa u toj trci u snizavanju cijene ne uspjevaju ostvariti profit, no ipak mislim da je greska ostaviti to trziste.

pvenstveno jer se upravo tu mladi kupci upoznaju sa brendom...i sony je upravo tu bio najbolji

Moj PC  
3 0 hvala 0
13 godina
offline
Sony cilja na vrh

He he he treba se ugurati u taj vrh,a gore ga čekaju ni manje ni više ultrajaki Samsung sa svojim Galaxy predatorima i Apple sa neuništivim Iphone alienima,tako da ak Sony misli bit marinac sa svojim smartphonima,mislim da bi se mogli iznenaditi...neugodno (prevelika baza potrošača dotičnih konkurenata).U srednjem segmentu pak još veća gužva.Ne vidim ih baš,osim ako ne naprave nešto prokleto dobro i revolucionarno.

Biti ili ne biti pitanje je sada.
Moj PC  
2 5 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Sony cilja na vrh
Bit ce oni na vrhu i ispred samsunga i applea. Sto zbog kvalitetnih mobitela sto zbog ostalih stvari koje rade, play station i one smart tv. A trenutno imaju najbolji mib na svijetu.
12 godina
neaktivan
offline
Sony cilja na vrh

Po meni je Sony uvijek bio vrh. Ova zadnja linija im nije bas hardverski medju najjacim, ali imaju ove 4,3" modele sa najvecom rezolucijom (do pojave ovih 5").

Ali dobro je, barem ce im pojeftiniti trenutni uredjaji, pa mozda   uzmem jedan ovaj od 4,3" :)

 
6 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Sony cilja na vrh

Do sad im je super išlo sa srednjom i nižom klasom mobitela (Xperia P, U) tako da vjerujem da će i u višoj klasi uspjeti.

Moj PC  
3 0 hvala 0
11 godina
offline
Sony cilja na vrh

Sony je oduvjek bio "premium" proizvod. Njihovo konzole,TV-ovi, playeri (vhs-dvd-bray) , vaio laptopi.... uvijek su bili skuplji od konkurencije a i imali su bolje proizvode. Naravno da će ciljat na vrh i više pažnje posvetiti high-end proizvodima, ne znači da će ukinut srednji i donji segment ali da će više pažnje posvetiti flagship modelima.

Ova serija Z je fenomenalna i do sad nisu imali ovakav smartphone koji je rame uz rame sa Samsungom i HTC-om....(mislim sad ih cijepa uveliko ali kad izađu novi flagshipovi bit će im rame uz rame).

ex Quilombo23
 
8 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Sony cilja na vrh

sony mi je uvijek bio draži od drugih, pa mi je drago čuti da se želi probiti na vrh

{#}NAPRIJED SONY

 
9 0 hvala 0
15 godina
offline
Sony cilja na vrh

Fokus na gornji segment tržišta je logičan potez jer kineski proizvođači dominiraju low-end tržištem.

 

TCL, ZTE, Huawei, Micromax i ostali izbacuju tone uređaja low-end segmenta zadovoljavajuće kvalitete i toliko niskih cijena da im renomirani proizvođači teško mogu parirati.

 

U Kini se agresivno snižavaju i cijene SoC-ova, tako da se tek sada očekuje prava najezda sub $100 uređaja solidnih performansi.

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Sony cilja na vrh

sad kad ce izbaciti uredjaje poput Xperie Z i ZL, neka poprave svoju podrsku

noćas mi se LUDUJE, noćas NEMA sna, noćas čašu TORRESA ispijmo do dna!
 
3 0 hvala 1
14 godina
protjeran
offline
Sony cilja na vrh

Meni se Sony zamjerio svojim lošim odnosom prema korisnicima mobitela odbijanjem pružanja podrške modelima mobitela iz 2011. godine.

 

Prema informacijama s gsmarena.com, ovaj model Z će koštati 650-680 funti eura. Pa tko voli...

Poruka je uređivana zadnji put sub 12.1.2013 20:52 (propuhmajstor).
 
4 0 hvala 0
12 godina
offline
Sony cilja na vrh

Modeli Z i ZL su vrhunski, sve što jedan zahtjevan korisnik može poželjeti {#} .

Jedino što bi želio kao većina korisnika je da im je support brz, a ne da mi koji imamo Xperiu P ili S... da cekamo do marta za JellyBean..

Poruka je uređivana zadnji put sub 12.1.2013 17:25 (micr0).
Moj PC  
2 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Sony cilja na vrh

Samo naprid, jedva čekan kad će se vratit u vrh vrhova :)

IRebic
Moj PC  
2 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Sony cilja na vrh
svi idu i "pucaju" na viši segment jedino ja gledam na niži
s'trolo sam te ko' odojka
 
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Sony cilja na vrh

Bitno da je mob vodootporan {#}

...Vrhunac moje popularnosti je bio kada me 50 cent spomenuo u pjesmi...
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Sony cilja na vrh

Sony nek cilja na vrh a ko i uvjek dobit ce dno zbog previsokih cijena, tako da unatoc kvalitetnim proizvodima, cijene su previsoke......od sada je sebi zapecatio sudbinu!!!

 
0 1 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
Re: Sony cilja na vrh
drveni krastavac kaže...
svi idu i "pucaju" na viši segment jedino ja gledam na niži

Nisi jedini! Ja gledam i na niži i na srednji segment, a baš je taj srednji segment prilično jadan i nenapućen modelima. IMHO.

14 godina
offline
Sony cilja na vrh

Ako budu redovno izbacivali updateove, ne vidim zašto se Sony ne bi vratio u sam vrh.

I don't believe in a lot of things but I do believe in duct tape
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Sony cilja na vrh
Vratit na vrh?
Kad pa su oni bili na vrhu? Nikad pa ni onda.
13 godina
neaktivan
offline
Re: Sony cilja na vrh
NEW_MAN kaže...
Vratit na vrh?
Kad pa su oni bili na vrhu? Nikad pa ni onda.

A ti nikad čuo za sony erricson i dummy phonove?

14 godina
protjeran
offline
Sony cilja na vrh

Kada je Sony Ericsson bio na vrhu? Nokia je godinama drmala svjetskim tržištem.

 
0 5 hvala 0
12 godina
offline
Re: Sony cilja na vrh
propuhmajstor kaže...

Kada je Sony Ericsson bio na vrhu? Nokia je godinama drmala svjetskim tržištem.

Pričamo samo o tvrtki SONY, a ne Ericsson (O dobro, i ptice na grani znaju da ga je Sony kupio) .

Sony, potpuna promijena u odnosu na SE.

16 godina
offline
Re: Sony cilja na vrh
miki150 kaže...
NEW_MAN kaže...
Vratit na vrh?
Kad pa su oni bili na vrhu? Nikad pa ni onda.

A ti nikad čuo za sony erricson i dummy phonove?

Jesam, bili su smece i drzali su nikakav udio u trzistu te su se raspali kak su se i sastali.

Nokia je ownala sve kod nije dosel Samsung i Apple a do onda je SE imal nikakvu ili jos manju ulogu.

16 godina
offline
Re: Sony cilja na vrh
micr0 kaže...
propuhmajstor kaže...

Kada je Sony Ericsson bio na vrhu? Nokia je godinama drmala svjetskim tržištem.

Pričamo samo o tvrtki SONY, a ne Ericsson (O dobro, i ptice na grani znaju da ga je Sony kupio) .

Sony, potpuna promijena u odnosu na SE.

Nema veze o kome se prica, Sony niti Ericsson niti SE nikad nisu niti budu igrali neku ulogu na trzistu mobilnih uredaja.

12 godina
protjeran
offline
Sony cilja na vrh

Dobri mobiteli, samo im je kut gledanja na ekranima punih 4 i pol stupnja. Nakon toga nema vise crne boje ni u tragovima.

daniel
Moj PC  
3 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice