Sony SmartWatch 2

poruka: 35
|
čitano: 10.177
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Sony SmartWatch 2".
16 godina
offline
Re: Sony SmartWatch 2

Mar, kenjas.

Nisi rekao kaj ti volis ili ne.

 

Uopce necu u ukuse ulaziti. Ti si rekao da ovo NIJE sat, a ne da ti takve ne volis. Kaj volis ili ne, stvarno me nije briga. I dal ces dat 30somova za sat, jos manje. Tvoja stvar kako koristis svoj zaradjeni novac.

 

Ali onda, A - nemoj govoriti da ovo nije sat jer ti takve ne volis, i B - nemoj pricati da je ovo skup sat, ako inace mozes dat 30 somova za sat koji se tebi svidja.

15 godina
offline
Sony SmartWatch 2

ne vidim da sam igdje komentiro cijenu ovog sata.

a druga stvar, ovaj sat jednostavno debilno izgleda.

Moj PC  
0 3 hvala 0
14 godina
offline
Re: Sony SmartWatch 2
Dachande kaže...

A cuj, neki "obicni" satovi kostaju po 4-5 somova.

A da ne spominjem Sanaderove satove od preko sto tisuca.

Uspoređuješ ovo i sat od par tisuća kuna? Ti satovi od par tisuća kuna se ni ne nose zbog tog da ti pokaže koliko je sati... 

 

Isto kao i kod svih drugi stvari. Npr. imaš markiranu odjeću koja može biti i 10 puta skuplja od ovih klasičnih robnih marki. Neki će reći to je sve isto, zašto bezveze plaćati skuplje. Razlika postoji u kvaliteti, ali prvenstvo se kupuje jer je to marka, jer ti ljepše izgleda, jer ti daje bolji osjećaj, prestiž itd.  Tako je i s ovim. Garantiram ti da nećeš vidjeti nekog odvjetnika, političara, direktora, poznatu facu kako ide na posao sa smartwatchem na ruci. S nekim skupim satom već hoćeš. Iako i svi oni mogu imati smartwatch doma pa ga nositi po gradu, po kući, prilikom rekreacije i tako dalje, ali nije to to. Neće ga koristiti kad trebaju biti viđeni, kad idu na večeru u bolji restoran, sastanak... Ne izgleda kao onaj skupi, nije marka, nije ista kvaliteta, nema tu cijenu i vrijednost, a to i ne može imati kad nije u rangu tih satova. 

Zbog tog sam i napisao. Imam sat od 500 kn i ovaj bi mogao koristiti da mu je cijena do nekih 100€. 200€ mi je puno jer radije ću onda dodati još malo i kupiti neki kvalitetan "pravi" sat (iako još nije u rangu satova koje nosi elita, ipak je kvalitetniji i bolji).  E jbga sad ovi koji ne kuže, jednostavno neće ni razumijeti. Kao što neki ne razumiju zašto ljudi kupuju apple računala, a idu samo na internet, skupe automobile, a voze se do dućana i stotinu takvih stvari.

Poruka je uređivana zadnji put pet 28.6.2013 18:14 (Iggx).
16 godina
offline
Re: Sony SmartWatch 2

Malo smo se udaljili od teme {#}

 

Dao si par zgodnih primjera. I opet, neka svatko radi sa svojim novcima šta hoće. Njegova odluka, njegova savjest. Jedino su mi smješni ljudi koji fakat troše daleko više nego zarađuju, a još smješniji oni koji to ne rade zbog sebe, nego zbog drugih.

Tipa, kupi skupi autić, i onda ga vozi jednom mjesečno ili jednom tjedno kad ide van, jer nema niti za benzin kasnije. Ili oni koji troše pun kufer na skupe stvari, ali stalno žicaju frendove okolo za bilo šta, od klope, cigareta, vožnje, ne znam čega.

 

Al osim toga, svako neka radi kako njemu paše. Samo neka bude dosljedan.

12 godina
offline
Sony SmartWatch 2

I, ima kakva informacija kad ovo cudo stize do nas i koliko ce kostati?

Battlefield 3: [G] CyberDemonVZ
Moj PC  
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice