Sony spušta cijenu svog tableta

poruka: 10
|
čitano: 2.810
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Sony spušta cijenu svog tableta".
16 godina
offline
Sony spušta cijenu svog tableta

Imao sam Galaxy Tab 7 tablet, a onda sam ga prodao i kupio iPad 2. Moje je mišljenje, neka mi nitko ne zamjeri, Android za tablete je čisti shit. Čak vjerujem da bi i Windowsi bili puno bolje rješenje za tablete.

 
3 2 hvala 0
15 godina
offline
Sony spušta cijenu svog tableta

Ne znam za Android, ali malo sam koristio frendov iPad i mogu reć da stvarno super radi.

Moj PC  
2 0 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
Re: Sony spušta cijenu svog tableta
Malto kaže...

Imao sam Galaxy Tab 7 tablet, a onda sam ga prodao i kupio iPad 2. Moje je mišljenje, neka mi nitko ne zamjeri, Android za tablete je čisti shit. Čak vjerujem da bi i Windowsi bili puno bolje rješenje za tablete.

Koristim Android svakodnevno i ne vidim razloga zasto bi bio to sto kazes da jest. Sta nisi mogao na njemu?

And then father, the Rapture dream was over. You taught me that 'evil' is just a word. Under the skin, it's simple pain. We are Utopia, you and I...
15 godina
offline
Re: Sony spušta cijenu svog tableta
Malto kaže...

* * * Moje je mišljenje, neka mi nitko ne zamjeri, Android za tablete je čisti shit. Čak vjerujem da bi i Windowsi bili puno bolje rješenje za tablete.

Ajde ti reci šta ti se ne svidja konkretno... (btw: jedva čekam Windows 8 na tabletima, već sada koristim WDP i zamjenio 7-cu i na poslovnom planu i na kućnom)

Mentalist kaže...
Malto kaže...

Imao sam Galaxy Tab 7 tablet, a onda sam ga prodao i kupio iPad 2. Moje je mišljenje, neka mi nitko ne zamjeri, Android za tablete je čisti shit. Čak vjerujem da bi i Windowsi bili puno bolje rješenje za tablete.

Koristim Android svakodnevno i ne vidim razloga zasto bi bio to sto kazes da jest. Sta nisi mogao na njemu?

..a ti reci što ti se svidja?

 

Bilo bi dobro pogledati stvari iz drugog ugla pogotovo tako nešto veliko kao što je googlov android ;))

 

Pozz svima.

12 godina
offline
Re: Sony spušta cijenu svog tableta
Malto kaže...

Imao sam Galaxy Tab 7 tablet, a onda sam ga prodao i kupio iPad 2. Moje je mišljenje, neka mi nitko ne zamjeri, Android za tablete je čisti shit. Čak vjerujem da bi i Windowsi bili puno bolje rješenje za tablete.

Imao sam iPhone 1, a onda sam ga prodao i kupio SGS 2. Moje je mišljenje, neka mi nitko ne zamjeri, iOS za mobitele je čisti shit. Čak vjerujem da bi i Windowsi bili puno bolje rješenje za mobitele.

15 godina
neaktivan
offline
Sony spušta cijenu svog tableta

E moj Sony, uči od Samsunga. Trebao si ući u parnicu sa Appleom. Tablet bi ti automatksi postao svugdje poznat. A i palo bi nešto narudžbi iz Anti-Apple križarskog kampa.

 

A ovako, čak i ovdje, u tvojoj temi - umjesto da raspravljamo o tebi - raspravljamo o nekim iProductima i o Androidu općenito. Sretno ti bilo.

 
2 0 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
Re: Sony spušta cijenu svog tableta
Envy kaže...
Malto kaže...

* * * Moje je mišljenje

Ajde ti reci šta ti se ne svidja konkretno...

Mentalist kaže...

Koristim Android svakodnevno

..a ti reci što ti se svidja?

  Lijepa formulacija.

 

Koristio sam Symbian dugo, volio sam ga i još mislim da su nove verzije dobre. Sad sam na Androidu.

 

Sviđa mi se skoro sve. Instalacije su brze i jednostavne (jedino je mana sto nemam opciju da sacuvam samu instalaciju na kartici). Sve radi dobro i sve je izmjenjivo (rođak je Linux-a pa se to valjda podrazumjeva).

Šta da pišem uopšte o operacijskom sistemu?

 

Klasican je problem da ne instalira aplikacije na karticu i osim tog nisam nasao drugi ozbiljniji.

 

Temelji Android-a su dobri, na površini nek mijenja tko šta hoće.

And then father, the Rapture dream was over. You taught me that 'evil' is just a word. Under the skin, it's simple pain. We are Utopia, you and I...
16 godina
offline
Sony spušta cijenu svog tableta

Kad već pričamo uopšteno o Androidu, klasičan je problem to da ti treba modani ROM da bi mogao naterati telefon da dialer aplikaciju drži u memoriji, a ne da mu treba 5 sekundi da ti je prikaže svaki put kad zaželiš da obaviš poziv. Telefoni i tableti su potrošačka elektronika i, bez obzira na diplomu koju imam, briga me za dobre temelje i izmenljivost svega ostalog, hoću da ih otpakujem i da rade (bez bitnih zamerki), a ako ću i da menjam bilo šta, da to bude iz radoznalosti ili nekog drugog razloga, a ne da bih uređaj naterao da osnovne stvari radi kako spada.

Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Sony spušta cijenu svog tableta
Kada ce konacno proizvodjacima doci iz dupeta u glavu da ovako vise ne ide. Ne moze se svakih par mjeseci izbacivati novi uredjaj jer to kosta. Uzasno puno kosta. Kupci se smatraju budalama i tjera ih se na kupnju, sto vise ne ide. Eto, dosao ICS i firme rade upgrade samo za neke modele (zadnje) a oni od prije neka kupe novi uredjaj. Moja, a i vecine ljudi, reakcija je da vise ne zelim imati posla s tom firmom.
Prosle godine standard je bio 256/256, pa vrlo brzo 512/512, da bi za koji mjesec bilo 1m/1m (ram/flash). Zasto nisu odmah stavili vise? Zasto proizvodjaci polako izbacuju sd kartice iz uredjaja? Sve je to smisljeno da bi kupci sto cesce mjenjali uredjaje.

Sto se tice Androida on je tu jer nije bilo alternative. Tj, alternativu si morao platiti. iOS je bio prvi OS za touch i napravljen upravo s tim ciljem. Ostalo, Win6, Symbian bili su za stylus i proizvodjaci su sami smisljali krivine da ih prilagode touchu. Android je dosao, jos k tome besplatan, i imamo rezultat. Win7, za razliku od Androida, nije kopija iOSa vec je nesto sasvim novo.
 
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Sony spušta cijenu svog tableta
Drazen kaže...
Kada ce konacno proizvodjacima doci iz dupeta u glavu da ovako vise ne ide. Ne moze se svakih par mjeseci izbacivati novi uredjaj jer to kosta. Uzasno puno kosta. Kupci se smatraju budalama i tjera ih se na kupnju, sto vise ne ide.
* * *
Win7, za razliku od Androida, nije kopija iOSa vec je nesto sasvim novo.

Ja se ne smatram budalom. U preko desetak godina samo sam dva mobitela promijenio: Ericsson T39m i Sony Ericsson P990i (trenutni telefon) i to u to doba tačno si u svakom trenutku mogao znati koji je telefon najboji. Sada je to malo drugačije.

 

Što se tiče Windowsa 7 odnosno Windowsa 8 za tablete, mislim da će biti pun pogodatk. Instaliraj Age of Empires II iz 1999. i rokaj :)))

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice