Sony Xperia S

poruka: 43
|
čitano: 6.708
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Sony Xperia S".
12 godina
neaktivan
offline
Sony Xperia S

Ružno smeće, doslovno.

Oh well, nikad više Sonyev mobitel nakon ovog brand changea, dok mi traje Xperia Arc, traje. Nakon toga pravac na neki Samsung.

Poruka je uređivana zadnji put uto 10.1.2012 10:12 (ormar).
 
0 16 hvala 0
14 godina
offline
Re: Sony Xperia S
ormar kaže...

Ružno smeće, doslovno.

Oh well, nikad više Sonyev mobitel nakon ovog brand changea, dok mi traje Xperia Arc, traje. Nakon toga pravac na neki Samsung.

kako možeš reći za ovakav mobitel da je smeće? možda ti se ne sviđa izgled,ali stvarno ne vidim razlog zašto bi ovaj mobitel bio smeće.

1.280 x 720 rezolucija,savršenstvo! samo me zanima cijena,mora da je papreno!

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
Poruka je uređivana zadnji put uto 10.1.2012 10:17 (antimadridista).
12 godina
neaktivan
offline
Sony Xperia S
Sony.... what have you done?
 
3 1 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Sony Xperia S

OK, mozda ne izgleda najbolje, ali meni osono je najveci nedostatak nepostojanje microSD utora. bas sam si ga sada u veljaci mislio nabaviti, ali nista od toga...

Ako sam ti pomogao, stisni HVALA! =)
Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Sony Xperia S
Suddenly Psychotic kaže...

OK, mozda ne izgleda najbolje, ali meni osono je najveci nedostatak nepostojanje microSD utora. bas sam si ga sada u veljaci mislio nabaviti, ali nista od toga...

a od koliko bi ti GB karticu stavio unutra,64?

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
12 godina
neaktivan
offline
Re: Sony Xperia S
antimadridista kaže...
Suddenly Psychotic kaže...

OK, mozda ne izgleda najbolje, ali meni osono je najveci nedostatak nepostojanje microSD utora. bas sam si ga sada u veljaci mislio nabaviti, ali nista od toga...

a od koliko bi ti GB karticu stavio unutra,64?

Ne kužim zašto si rekao 64....
Pa ako mu treba malo više memorije uzme i od 4GB, a ne mora 64. 

12 godina
neaktivan
offline
Re: Sony Xperia S
antimadridista kaže...
Suddenly Psychotic kaže...

OK, mozda ne izgleda najbolje, ali meni osono je najveci nedostatak nepostojanje microSD utora. bas sam si ga sada u veljaci mislio nabaviti, ali nista od toga...

a od koliko bi ti GB karticu stavio unutra,64?

8GB. poanta je u kartici. stvar je i prakticnosti. jednostavnije mi je izvaditi karticu iz moba i staviti u komp nego se zezati s kablovima. a kada jos kada stavim gore neki custom rom, sve mi se pobrise u unutarnjoj memoriji...

Ako sam ti pomogao, stisni HVALA! =)
Poruka je uređivana zadnji put uto 10.1.2012 10:21 (Suddenly Psychotic).
14 godina
neaktivan
offline
Sony Xperia S

da je ružan, ružan je :D
ali hardwerski, ovo je jedan jako jak mobitel...sad sve ovisi o cijeni i kako će se uklopiti u ukupnu ponudu

Zivot je ono sto nam se dogadja dok smo zauzeti planiranjem!...j.lennon
Moj PC  
1 1 hvala 0
14 godina
offline
Re: Sony Xperia S
TheRunner kaže...
antimadridista kaže...
Suddenly Psychotic kaže...

OK, mozda ne izgleda najbolje, ali meni osono je najveci nedostatak nepostojanje microSD utora. bas sam si ga sada u veljaci mislio nabaviti, ali nista od toga...

a od koliko bi ti GB karticu stavio unutra,64?

Ne kužim zašto si rekao 64....
Pa ako mu treba malo više memorije uzme i od 4GB, a ne mora 64. 

pa zato jer mobitel ima interne memorije 16 ili 32gb. ne vidim razlog zašto bi netko stavio dodatnu SD karticu ako ima interne memorije 32gb,ali ok,svako radi što želi pa se to može navesti i kao nedostatak.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
12 godina
neaktivan
offline
Re: Sony Xperia S
antimadridista kaže...
ormar kaže...

Ružno smeće, doslovno.

Oh well, nikad više Sonyev mobitel nakon ovog brand changea, dok mi traje Xperia Arc, traje. Nakon toga pravac na neki Samsung.

kako možeš reći za ovakav mobitel da je smeće? možda ti se ne sviđa izgled,ali stvarno ne vidim razlog zašto bi ovaj mobitel bio smeće.

1.280 x 720 rezolucija,savršenstvo! samo me zanima cijena,mora da je papreno!

 

Gle. Posjedujem Ericssonove modele otkad sam bio dijete. Prvi Ericsson mob sam dobio kad sam imao 8 godina. Sad s 22 godine, nakon 14 godina vjernosti Ericssonu, bio to SE ili samo Ericsson, oni odluče otkupiti Ericssonov udio ( jedna od najkvalitetnijih tvrtki za izradu mobilne tehnologije ) i   ići sve na svoju ruku raditi. Odbijam, kratko i jednostavno rečeno.

 

With that said, Xperiu Arc sam kupio čim je izašla, i nije mi bilo žao dati 4.4k kn za nju.

 

Za tvoju informaciju, Xperia S ( tj. Xperia Nozomi ) nema microSD utor, te se baterija iz nje ne može izvaditi, također se mora koristiti ista SIM kartica kao kod iPhonea ( micro SIM ili što već ). Jedna zanimljivost - Xperia Arc mi je upala u juhu prije par dana, spasio sam je na taj način što sam munjevito izvadio bateriju, osušio i stavio u zdjelu riže na jedan dan. Da nisam mogao izvaditi bateriju, mobitel bi bio mrtav. Pametnom dosta.

 

 

Nakon 14 godina vjernosti, idući mobitel koji kupujem će biti Galaxy S2/3.

Poruka je uređivana zadnji put uto 10.1.2012 10:26 (ormar).
12 godina
neaktivan
offline
Re: Sony Xperia S
Kako znaš da će svi uzeti model od 32GB, tu it je i od 16 i još ako uzmeš u obzir da se oko 11-12GB koristi za pohranjivanje stvari.
Nekome tko voli imati puno pjesama na mobitelu i još onih u FLAC-u memorija će sigurno predstavljat problem.... Ili razne filmove na mobitelu....
15 godina
offline
Sony Xperia S

nisu napisali da stiže u trgovine krajem prve četvrtine 2012,znači kraj 3 mj.cijena će biti sigurno velika,pogotovo kad ga naši operateri stave u ponudu.hardver je dobar al neče biti među najjačim modelima jer sad več polako stižu i 4-jezgreni mobovi sa boljim specifikacijama,tak da če biti ispod vrha i još kad bi bila takva cijena bilo bi super.treba još pričekati da se vidi kakva če biti cijela serija xperie,kakva če biti ponuda.

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Sony Xperia S
TheRunner kaže...
Kako znaš da će svi uzeti model od 32GB, tu it je i od 16 i još ako uzmeš u obzir da se oko 11-12GB koristi za pohranjivanje stvari.
Nekome tko voli imati puno pjesama na mobitelu i još onih u FLAC-u memorija će sigurno predstavljat problem.... Ili razne filmove na mobitelu....

 

Točno, ja imam 3 microSD kartice, jednu sa kolekcijom muzike, jednu sa serijama/filmovima koje još nisam pogledao ( često putujem relacijom Zagreb-Dalmacija, te mi je izrazito zgodno imati mogućnost spajanja mobitela na HDMI TV kad sam u posjeti roditeljima, jer dolje nemam komp s grafičkom koja podržava HDMI ), i treću za svakodnevni rad ( extra aplikacije, skripte za faks, itd itd ).

 

Oni su sje*ali popriličan dio korisnika s tom odlukom da imaju fiksiranu bateriju unutar tog moba, em ne možeš zamijeniti bateriju ( također imam dodatnu bateriju za Xperiu Arc, kad recimo idem na skijanje ili na neki duži put, da mogu jednostavno umetnuti napunjenu bateriju i ne brinuti se previše oko punjenja moba na duži period vremena ), em ne možeš koristiti normalnu SIM karticu, nego moraš tražiti novu od operatera ( usput, imam staru 098 SIM karticu iz '98 godine, nemam je namjernu mijenjati dok god radi :D ), em nemaš fleksibilnost koju ti pruža više microSD kartica.

 

Ne kupujem.. jesam donekle retardiran što ovdje plačem, ali jbg, they took my brand away :\

Poruka je uređivana zadnji put uto 10.1.2012 10:33 (ormar).
15 godina
offline
Re: Sony Xperia S
ormar kaže...

 

Gle. Posjedujem Ericssonove modele otkad sam bio dijete. Prvi Ericsson mob sam dobio kad sam imao 8 godina. Sad s 22 godine, nakon 14 godina vjernosti Ericssonu, bio to SE ili samo Ericsson, oni odluče otkupiti Ericssonov udio ( jedna od najkvalitetnijih tvrtki za izradu mobilne tehnologije ) i   ići sve na svoju ruku raditi. Odbijam, kratko i jednostavno rečeno.

 

With that said, Xperiu Arc sam kupio čim je izašla, i nije mi bilo žao dati 4.4k kn za nju.

 

Za tvoju informaciju, Xperia S ( tj. Xperia Nozomi ) nema microSD utor, te se baterija iz nje ne može izvaditi, također se mora koristiti ista SIM kartica kao kod iPhonea ( micro SIM ili što već ). Jedna zanimljivost - Xperia Arc mi je upala u juhu prije par dana, spasio sam je na taj način što sam munjevito izvadio bateriju, osušio i stavio u zdjelu riže na jedan dan. Da nisam mogao izvaditi bateriju, mobitel bi bio mrtav. Pametnom dosta.

 

 

Nakon 14 godina vjernosti, idući mobitel koji kupujem će biti Galaxy S2/3.

Taj mobitel su napravili isti ljudi koji su napravili i arc, tako da to tvoje odbijanje sam zato što piše samo sony nema smisla.

Meni je jedini minus što se baterija ne može izvaditi...

14 godina
offline
Re: Sony Xperia S
ormar kaže...

 

Gle. Posjedujem Ericssonove modele otkad sam bio dijete. Prvi Ericsson mob sam dobio kad sam imao 8 godina. Sad s 22 godine, nakon 14 godina vjernosti Ericssonu, bio to SE ili samo Ericsson, oni odluče otkupiti Ericssonov udio ( jedna od najkvalitetnijih tvrtki za izradu mobilne tehnologije ) i   ići sve na svoju ruku raditi. Odbijam, kratko i jednostavno rečeno.

 

With that said, Xperiu Arc sam kupio čim je izašla, i nije mi bilo žao dati 4.4k kn za nju.

 

Za tvoju informaciju, Xperia S ( tj. Xperia Nozomi ) nema microSD utor, te se baterija iz nje ne može izvaditi, također se mora koristiti ista SIM kartica kao kod iPhonea ( micro SIM ili što već ). Jedna zanimljivost - Xperia Arc mi je upala u juhu prije par dana, spasio sam je na taj način što sam munjevito izvadio bateriju, osušio i stavio u zdjelu riže na jedan dan. Da nisam mogao izvaditi bateriju, mobitel bi bio mrtav. Pametnom dosta.

 

 

Nakon 14 godina vjernosti, idući mobitel koji kupujem će biti Galaxy S2/3.

ok,ali ipak je pretjerano za mobitel ovakvih mogućnosti reći da je smeće. Ima svoje nedostatke,kao i svaki mobitel današnjice.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
12 godina
neaktivan
offline
Re: Sony Xperia S
dejo6 kaže...
ormar kaže...

 

Gle. Posjedujem Ericssonove modele otkad sam bio dijete. Prvi Ericsson mob sam dobio kad sam imao 8 godina. Sad s 22 godine, nakon 14 godina vjernosti Ericssonu, bio to SE ili samo Ericsson, oni odluče otkupiti Ericssonov udio ( jedna od najkvalitetnijih tvrtki za izradu mobilne tehnologije ) i   ići sve na svoju ruku raditi. Odbijam, kratko i jednostavno rečeno.

 

With that said, Xperiu Arc sam kupio čim je izašla, i nije mi bilo žao dati 4.4k kn za nju.

 

Za tvoju informaciju, Xperia S ( tj. Xperia Nozomi ) nema microSD utor, te se baterija iz nje ne može izvaditi, također se mora koristiti ista SIM kartica kao kod iPhonea ( micro SIM ili što već ). Jedna zanimljivost - Xperia Arc mi je upala u juhu prije par dana, spasio sam je na taj način što sam munjevito izvadio bateriju, osušio i stavio u zdjelu riže na jedan dan. Da nisam mogao izvaditi bateriju, mobitel bi bio mrtav. Pametnom dosta.

 

 

Nakon 14 godina vjernosti, idući mobitel koji kupujem će biti Galaxy S2/3.

Taj mobitel su napravili isti ljudi koji su napravili i arc, tako da to tvoje odbijanje sam zato što piše samo sony nema smisla.

Meni je jedini minus što se baterija ne može izvaditi...

 

Ne. Kupovinom Ericssonovog dijela u tvrtci, odluke više nisu 50/50 nego 100% Sony. Čak i da jesu radili isti inžinjeri/dizajneri na tom mobu kao na prethodnim modelima, to i dalje nije model koji je imao Ericssonove odluke u brainstorming procesu.

15 godina
offline
Re: Sony Xperia S

Pa nije nikad ni bilo sonyevih ili ericssonovih odluka. Sony Ericsson je bila samostalna firma, koja je sama odlučivala kakve će mobitele napraviti.

12 godina
neaktivan
offline
Re: Sony Xperia S
antimadridista kaže...
ormar kaže...

 

Nakon 14 godina vjernosti, idući mobitel koji kupujem će biti Galaxy S2/3.

ok,ali ipak je pretjerano za mobitel ovakvih mogućnosti reći da je smeće. Ima svoje nedostatke,kao i svaki mobitel današnjice.

Istina, vrlo jak mobitel, ali moraš uzet u obzir kad će on doći na tržište. Netko je spomenuo krajem Q1 2012 što nije baš dobro jer je već tu Galaxy Nexus koji je vrlo blizu po snazi i možeš biti siguran da će izaći mobiteli koji su još jači do tad.
Sad sve ovisi koja će mu biti cijena... 

Poruka je uređivana zadnji put uto 10.1.2012 10:40 (TheRunner).
15 godina
neaktivan
offline
Re: Sony Xperia S

Meni je lep jer je muški. I ima muške performanse.  Al to sam samo ja.

www.lan-wars.com
12 godina
offline
Sony Xperia S

SE is dead, long live the S!

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Sony Xperia S

S kao SOPA

Poruka je uređivana zadnji put uto 10.1.2012 11:59 (limitedition).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Sony Xperia S

Arc je bio jako lijepo dizajniran uređaj, Ray isto tako, ali ovo?? hardverski ok, ali dizajnom jako otišli unatrag.

hobi:moj-android.net
 
4 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Sony Xperia S
nsoul kaže...

Arc je bio jako lijepo dizajniran uređaj, Ray isto tako, ali ovo?? hardverski ok, ali dizajnom jako otišli unatrag.

meni Neo nekako najbolje izgleda,ali i Ray i Arc su lijepi,a ovo je korak unatrag kad je u pitanju izgled.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
13 godina
neaktivan
offline
Sony Xperia S

Jesam ja jedini kome je lijep?

Inače, jako mi se sviđa, ali netko je spomenuo fiksiranu bateriju i micro SIM i izostanak microSD utora. Da želim takav mobitel, uzeo bih ajfon.

Smrt jednog čovjeka je tragedija, smrt milijuna - statistika.
Moj PC  
4 0 hvala 0
15 godina
protjeran
offline
Sony Xperia S

Onaj doli dio,ispod ekrana,mi izgleda pre-plastično.Inače čist i jednostavan dizajn,ujedno i bezličan.

Moj PC  
0 0 hvala 1
16 godina
neaktivan
offline
Sony Xperia S

Mislio sam da će mi Nozomi biti zadnji SE mobitel, ali mislim da će to biti Arc S. Objektivno gledano ne sviđa mi se nepostojanje izmjenjive kartice, neizmjenjiva baterija i micro sim (gdje ste sad iPhone hateri {#}), a subjektivno mi jako fali natpis "SonyEricsson". Nikad nisam bio ljubitelj Sonya pa neću ni sad pod stare dane. Što se hardvera tiče uglavnom mi je ok, jedina veća prednost je rezolucija ekrana, ostalo nije ništa posebno za današnje doba.

Niz X10, Arc S će vjerojatno kod mene nasljediti ili Samsung ili HTC

There's no business like showbusiness
Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Sony Xperia S

Meni je lijep, malo me smeta što je ovaj donji dio od drugačijeg materijala pa izgleda kao da se nepoklapa sa ostatkom ali pošto je straga jednaki materijal onda je ok. Mobitel po meni izgleda sasvim pristojno.

 

Btw. meni također nedostaje Sony Ericsson naziv, prije su mi bili pojam mobitela a u zadnje vrijeme su me ugodno iznenadili lijepim dizajnom.

Poruka je uređivana zadnji put uto 10.1.2012 14:40 (Dom031).
12 godina
offline
Sony Xperia S

oni se oko dizajna svadjaju, mene interesuje kakva ce cijena biti, samo da ne bude paprena :D nebil sebi nabavio mobitel :D

Had a dream I was king, I woke up still king
 
0 0 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
Re: Sony Xperia S
Staljin kaže...

Jesam ja jedini kome je lijep?

Inače, jako mi se sviđa, ali netko je spomenuo fiksiranu bateriju i micro SIM i izostanak microSD utora. Da želim takav mobitel, uzeo bih ajfon.

Valjda misle kao i nokia i microsoft da ce uvodjenjem iphoneovih restrikcija postici i trzisni uspjeh iphonea. To je jednako dobra logika kao i logika da cu brze plivat ako si amputiram nogu jer prvak svijeta u invalidskoj kategoriji pliva puno brze od mene. 

15 godina
offline
Re: Sony Xperia S
ansha kaže...

Valjda misle kao i nokia i microsoft da ce uvodjenjem iphoneovih restrikcija postici i trzisni uspjeh iphonea. To je jednako dobra logika kao i logika da cu brze plivat ako si amputiram nogu jer prvak svijeta u invalidskoj kategoriji pliva puno brze od mene. 

Vau, ovo ide pod arhivu, jer si praktički priznao da je iPhone "invalidni proizvod" i da su ovo nedostaci iPhone-a, a ne prednosti. Vau, valjda si konačno pisao ono što misliš, a ne ono što moraš misliti (po Apple vjerskom manual-u)

'Genius might be the ability to say a profound thing in a simple way' Charles Bukowski
Poruka je uređivana zadnji put uto 10.1.2012 15:10 (dado2202).
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice