Stanovnici irskog gradića ne žele Appleov podatkov

poruka: 11
|
čitano: 2.345
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Stanovnici irskog gradića ne žele Appleov podatkov".
11 godina
neaktivan
offline
Stanovnici irskog gradića ne žele Appleov podatkov

Je li moguće da je stanovništvo tog irskog gradića pretežno hrvatskog porijekla?

 

Jedino tako je moguće objasniti ovaj paranormalan događaj.

Tražim anime shoegaze djevojku. Slonovi, žbljohe i grobovi neka se ne javljaju.
Moj PC  
24 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Stanovnici irskog gradića ne žele Appleov podatkov

ne dajte se irci :)

pjeva i treat you like a real lady a rijanu vratio na tvorničke postavke
Moj PC  
5 1 hvala 0
15 godina
offline
Stanovnici irskog gradića ne žele Appleov podatkov

Kao sto je kolega gore napisao, u tom selu je stanovnistvo sigurno 90% hrvatskog podrjetla. A mozda je samo poanta u religiji. Mislim da je irska najnaprednija zemlja na svijetu di je katolicanstvo pretezna religija. Ostale su italija, spanjolska, portugal (sve na istom putu ko i grcka) te afrika i juzna amerika. Pardon na offtopicu, al moro sam podjelit ovo prosvjetljenje...

 
3 0 hvala 0
15 godina
offline
Stanovnici irskog gradića ne žele Appleov podatkov

eto, propuštaju prigodbu da im iKrave daju oceane iMlijeka na njihovim iFarmama. i da osmisle startup (financiran iz škrabice) za proizvodnju pametnog iSira s digitalnim pokazivačem broja rupa i autonomijom od čak 72 minute. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I'm not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
3 0 hvala 0
16 godina
offline
Stanovnici irskog gradića ne žele Appleov podatkov

Zašto bi i pristali?

 

Šumarija je pohlepna, pa sad vrši pritisak na stanovnike i naravno to je vama najnormalnija stvar na svijetu. Ali se ne čudim vam se uopće, jer ipak živite u Apsurdistanu i mislite da su korporacije Bog Isus Pastir Naš 

You are like the Michael Jordan of being a son of a bitch.
Moj PC  
2 0 hvala 1
13 godina
neaktivan
offline
Re: Stanovnici irskog gradića ne žele Appleov poda
memulica kaže...

Zašto bi i pristali?

 

Šumarija je pohlepna, pa sad vrši pritisak na stanovnike i naravno to je vama najnormalnija stvar na svijetu. Ali se ne čudim vam se uopće, jer ipak živite u Apsurdistanu i mislite da su korporacije Bog Isus Pastir Naš 

Gdje ti živiš?

13 godina
neaktivan
offline
Re: Stanovnici irskog gradića ne žele Appleov poda
memulica kaže...

Zašto bi i pristali?

 

Šumarija je pohlepna, pa sad vrši pritisak na stanovnike i naravno to je vama najnormalnija stvar na svijetu. Ali se ne čudim vam se uopće, jer ipak živite u Apsurdistanu i mislite da su korporacije Bog Isus Pastir Naš 

 Koliko god ne volim iStuff, taj pogon bi donio života u to selo. Sa druge strane isto shvćam da im smeta ako su prebučni i loši za okoliš.

Da dođu u moj gradić bilo bi to ovako:
Dođite, ali napravite sve po najboljim standardima,uključujući to što se tiče buke

Obostrana korist. A tko se ne želi baviti informatikom nemora,ali pogon neka dođe. Još i diplomatsko rješenje.

Vječni izazivač na gostujućem terenu.Moj blog:http://thebluedrag.blogspot.com/ Svi smo mi jedna velika obitelj sa prezimenom Čovječanstvo
Poruka je uređivana zadnji put ned 21.6.2015 16:05 (g12356).
16 godina
neaktivan
offline
Re: Stanovnici irskog gradića ne žele Appleov poda
Onjegin kaže...

Je li moguće da je stanovništvo tog irskog gradića pretežno hrvatskog porijekla?

 

Jedino tako je moguće objasniti ovaj paranormalan događaj.

 Zadnjih par godina je užasno popularno da Hrvati sele u Irsku (ako su IT branši) pa sad....

pr0n lesbians Y U NO EXIST IRL?! ლ(ಠ益ಠლ)
12 godina
neaktivan
offline
Re: Stanovnici irskog gradića ne žele Appleov poda

Zašto stopiraju apple? Neka naprave taj podatkovni centar, ali neka budu visoki ekološki standardi, i nema problema. Osim toga takav projekt donosi puno novca.

http://informacijsketehnologije.blogspot.com/
16 godina
neaktivan
offline
Stanovnici irskog gradića ne žele Appleov podatkov

ha, sad... vjerojatno lokalcima smeta, ako nisu u IT businessu, jer 300 radnih mjesta se nece nuzno odnositi na njih, a sve ostalo (buka, promet i sl.) hoce.

Doduse, ako je vjerovati glasinama, razlog ove investicije je dodvoravanje Apple EU zbog izbjegavanja plaćanja poreza (i micanje izvan dosega NSA) tako da "zelena" opcija i ekonomicnost lokacije nisu visoko na listi prioriteta, mozda bi mogli otici u Grcku, pa malo pogurati njihovu ekonomiju :D 

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Stanovnici irskog gradića ne žele Appleov poda
g12356 kaže...

 Koliko god ne volim iStuff, taj pogon bi donio života u to selo. Sa druge strane isto shvćam da im smeta ako su prebučni i loši za okoliš.

Da dođu u moj gradić bilo bi to ovako:
Dođite, ali napravite sve po najboljim standardima,uključujući to što se tiče buke

Obostrana korist. A tko se ne želi baviti informatikom nemora,ali pogon neka dođe. Još i diplomatsko rješenje.

 

... donio života u to selo? A bogte

 

Investicija je teška skoro milijardu dolara i postrojenje je ogrooomno. Moje sučešće tamošnjim stanovnicima.

You are like the Michael Jordan of being a son of a bitch.
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice