Steve Jobs podnio ostavku

poruka: 505
|
čitano: 48.446
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Steve Jobs podnio ostavku".
16 godina
neaktivan
offline
Steve Jobs podnio ostavku

u prvom satu od objave dionice down 7%

mijenja ga uigran igrac Tim Cook.

Apple press release

Poruka je uređivana zadnji put čet 25.8.2011 2:26 (torrente).
 
27 0 hvala 24
12 godina
neaktivan
offline
Steve Jobs podnio ostavku

WTF?!

Ofc.
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Steve Jobs podnio ostavku

jest da mrzim njihove proizvode, al ovom covjeku kapa do poda..... jer opet da nema njih falilo bi tehnike u svijetu, iako nisu najbolji i najveci opet skupa su u moru tvrtki koje svijet cine boljim sto se mora priznat....

Moj PC  
83 0 hvala 0
13 godina
offline
Steve Jobs podnio ostavku

a jadni

Apple stocks holders Apple stocks holders
griješiti je ljudski al je osjećaj božanski
 
19 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Steve Jobs podnio ostavku

OMFG!

 

Ocito da se nesto gadno valja iza brda...

 
3 0 hvala 0
13 godina
offline
Steve Jobs podnio ostavku

koja bolest?

 

griješiti je ljudski al je osjećaj božanski
 
0 1 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Steve Jobs podnio ostavku

a neznam, zanimaju me kako će se kretati dionice tokom ovih tjedan dana
vijet je objavljena ima sat vremena što bi po američkom vremenu i dalje bilo nakon završetka rada burzi njihovih pa će mo prve podatke dobiti sutra

sada logično je da sam apple neće propasti al bi se mogao srozati - kad je u početku applea jobs otišao to je bio kaos za tvrtku
a i on je imao ulogu maskote - mislim može netko drugi reklamirati iphone  i iČuda alikada je jobs to radio to je, citiram, bilo "revoluciionarno"

Ovo je moj potpis...
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Steve Jobs podnio ostavku

WOOT?! {#}

 

Keynote bez Jobsa nije keynote...:(

www.damagehigh.co.cc // Don't fix what ain't broken!
 
6 0 hvala 0
13 godina
offline
Steve Jobs podnio ostavku

A fu*k, nema vise zlog velikog Stevice koji krade ljudima novce i moje božanske "haterske" bitke protiv toga... Ko' će sad bit'? Tom? Onda ja više nisam hater nego jedan obični mali Jerry ...

Sad se osjecam tuzno falit ce mi ...

Gamers Don't Die, They Respawn.
Poruka je uređivana zadnji put čet 25.8.2011 4:48 (GimmieCorsair).
Moj PC  
2 19 hvala 0
13 godina
protjeran
offline
Steve Jobs podnio ostavku
ali stvarno mi ne ide u glavu kako se moze uvijek isto oblaciti pred tolkom publikom..od 1998 do 2011 uvijek isto nosi
Carb0n
 
3 35 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Steve Jobs podnio ostavku

Ovo je bilo vjerojatno pravo vrijeme za ostavku, pad cijena dionica će se namjanje osjetiti sada kad je tvrtka u usponu, a novi appleovi proizvodi u proizvodnji.

Poruka je uređivana zadnji put čet 25.8.2011 2:33 (sambro).
Moj PC  
2 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Steve Jobs podnio ostavku

nemogu virovat {#}

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Steve Jobs podnio ostavku

ajde pa nije kraj svijeta...ono pisete ko da vama to sad naskodilo il nest xD

HVALA PUNO!
14 godina
neaktivan
offline
Steve Jobs podnio ostavku

Ma pitanje sad, mozda je zbog zdravstvenih problema, mareketinški trik, ili se nešto gadno preokrenulo
ali nadajmo se da ce sve ostati isto :) 

goricanec
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Steve Jobs podnio ostavku

Auh :( Žao mi je čovjeka, izgleda da je rak ipak jači :(

Respekt i kapa do poda genijalcu, volio čovjek ili nevolio njegovu koncepciju i proizvode.

Svakako mu ipak želim neki čudesan oporavak, zaslužio ga je.

Moj PC  
36 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Steve Jobs podnio ostavku

Počeo je smak svijeta, to je to. Kraj. Kraj razuma u svijetu elektronike.

 

Sada će svi nasumično proizvodit bilošto i davat tržištu nadajuči se da će uspjet, kaos će zavladat.

 

Poluga razuma je nestala, nema protuteže, uzmite kompase i uvjerite se, al ne one na iphoneu.

{#}

 
4 29 hvala 0
13 godina
protjeran
offline
Steve Jobs podnio ostavku

Ili bi Apple mogao uskoro okrenuti ploču.. Nema Steve, znači li to da će iP5 biti prvi iPhone u kojemu će dosta stvari koji im se prije zamjeralo sada otvoriti? Bluetooth, flash storage i slično..

Mislim da neće biti nikakvih dramatičnih (ili ikakvih) promjena na proizvodima dok god je Stevo živ..

Tvrtka ima svoje ciljeve i smjernice kojih se drži.

 

Čovjeku skidam kapu jedino što se tiče marketinga. Što kažu naši ljudi, on bi i kravu prodo pod tele ;)

 

 
2 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Steve Jobs podnio ostavku
Steta, stvarno je bilo zabavno sa Stevicom sve ove godine.
http://www.youtube.com/watch?v=5Fm7jmkHAxs&feature=feedlik
Moj PC  
3 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Steve Jobs podnio ostavku

Svaka čast Steve Jobsu na odrađenom poslu .

 

EDIT:

 

Inaće pogledajte ovo :

, seriju demo prikaza računala koje je promjenilo sve.

 

PS.

najbolji komentar koji sam čuo vezano uz ovu vijest je ovaj :

 

Jobs's greatest creation isn’t any Apple product. It is Apple itself.

 

 

"I've seen things you people wouldnt believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser Gate&am
Poruka je uređivana zadnji put čet 25.8.2011 7:28 (woodgamesfx).
 
7 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Steve Jobs podnio ostavku

a oko čega se vi brinete... ???

...

pa nitko se iz ovog života neće živ izvući!

 
5 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Steve Jobs podnio ostavku

Jadni Apple zombiji, više neće imati za kim teško disati.

 

Inače, svima: za Apple je sa tehničke strane najzaslužniji Wozniak, Jobs je samo više nego uspješan putujući prodavatelj Biblija.

 
3 31 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Steve Jobs podnio ostavku
Elk Cloner kaže...

Jadni Apple zombiji, više neće imati za kim teško disati.

 

Inače, svima: za Apple je sa tehničke strane najzaslužniji Wozniak, Jobs je samo više nego uspješan putujući prodavatelj Biblija.

 

Da kada pričaš o danima prije 30 i + godina , Woz je ostao u Apple-u oko 7 godina, nije radio na razvoju Mac-a nit Mac OS-a, mislim svaka čast Wozu i njegovom doprinosu razvoju IT-a, ali gurat nešto što nije , nije u redu.

 

"I've seen things you people wouldnt believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser Gate&am
16 godina
offline
Re: Steve Jobs podnio ostavku
Tek sada bi Apple, ako se resi tih nekih tvrdoglavih zatvorenosti, bi mogao procvati. Svakom Kim Jongu dode kraj, tako i ovome, a onda kerene novo doba :)
,,Baš i nije... COD je više razbibriga u odnosu na nadmoćni BF2.'' ROFLCOPTERIMAO
14 godina
neaktivan
offline
Steve Jobs podnio ostavku

Volite ili ne volite Apple proizvode i Apple kompaniju, jedno morate priznati - Steve Jobs je veliki, ogromni vizionar bez kojeg ovaj svijet nebi bio isti.

Uvijek simpatičan i originalan u svojim predstavljanjima proizvoda i intervjuima, biti će jako tužno ne slušati ga više.

 

Držim mu fige da će sve biti najbolje s njime !

Drago G. moj omiljeni člankopisac !
Moj PC  
22 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Steve Jobs podnio ostavku

Bas me zanima kak mu izgleda u kuci, vjerjatno ko u hramu, sve blješti od bjeline

 

ps. nije čovjek umro

 

Poruka je uređivana zadnji put čet 25.8.2011 8:07 (mađioničar).
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Steve Jobs podnio ostavku
zoran123456 kaže...

Volite ili ne volite Apple proizvode i Apple kompaniju, jedno morate priznati - Steve Jobs je veliki, ogromni vizionar bez kojeg ovaj svijet nebi bio isti.

Uvijek simpatičan i originalan u svojim predstavljanjima proizvoda i intervjuima, biti će jako tužno ne slušati ga više.

 

Držim mu fige da će sve biti najbolje s njime !

 

Ma nekako mislim da će biti na predstavlajnju novog iPhone-a, ovaj potez je jako pametno izveo, bit će u srži Apple-a , ali ne i na poziciji CEO, koliko ja to vidim ne formalno, ali da će i dalje vuć glavne konce u Apple-u do svog zadnjeg atoma snage to je sigurno.

 

Zašto mi se ova njegova odluka čini dobrom, prvo ako zbog zadravstvenog stanja u nekoj skoroj budućnosti bude u potpunosti u nemogućnosti da obavlja bilo kakav posao tada bi uslijedio veliki šok za Apple , jer bi u vrlo katkom vremenu trebali donjeti važne odluke i plus toga nosit se sa gubitkom CEO-a , ovako Steve je otišao , moglo bi se reć u tišini, predložio nasljednika, što je uprava prihvatila i sebe postavio na manje zahtjevnu ulogu, ali opet ulogu koja ga drži u Apple-u. Drugo uskoro dolazi novi iPhone i cjeli set noviteta nekako mi se čini da je ovo najbolje vrijeme za odluku o odstupanju jer opet je ostavio dovoljno vremena da se smire tenzije oko njegovog odlaska sa mjesta CEO-a dajući manevarski prostor za plasiranje novog uređaja , tj. nije zasjenio važan događaj za Apple koji slijedi, a to je najava novog iPhone-a.

 

Eto zato je Steve Jobs velik i zato možemo još mnogo toga od njega naučiti.

 

 

"I've seen things you people wouldnt believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser Gate&am
13 godina
offline
Re: Steve Jobs podnio ostavku
torrente kaže...

u prvom satu od objave dionice down 7%

mijenja ga uigran igrac Tim Cook.

Apple press release

 

awww QQ talking bout baloons {#}

15 godina
offline
Steve Jobs podnio ostavku

Gledajte koliko ce Apple vrijedit kroz dogledno vrijeme. Mislim na dionice. I gledajte koliko ce biti inovativni u buducnosti. Kao sto sam nekidan rekao, Apple je dozivio svoj peek.

Smrt kapitalizmu. Sloboda narodu.
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Steve Jobs podnio ostavku

Najbolja stvar koju je Steve ucinio je Windows 7.  Da nije njega m$ bi nam jos prodavao neku varijaciju win 2000.

Eventualno svaki supak dobije hemoroid.
Moj PC  
8 8 hvala 0
14 godina
offline
Re: Steve Jobs podnio ostavku

Što je to Steve učinio za W7?

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice