Stigli novi, revolucionarni Radeon driveri

poruka: 15
|
čitano: 4.761
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Stigli novi, revolucionarni Radeon driveri".
15 godina
offline
Stigli novi, revolucionarni Radeon driveri

r7 360 - nikakve promjene, nikakvo novo sučelje, sve radi ok, kao i inače. 

 

naknadno: nakon instalacije audio-drivera iz ovog paketa više ne radi slušanje zagrebačkih radija preko interneta (tzv. stream) u wmp-u. niš strašno ali ... 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Poruka je uređivana zadnji put pon 12.12.2016 5:26 (Ajar).
Moj PC  
1 2 hvala 0
14 godina
offline
Stigli novi, revolucionarni Radeon driveri

Ovo snimanje im je odlično . Mogu odhebati afterburner, fraps i slične.

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Stigli novi, revolucionarni Radeon driveri
Ajar kaže...

r7 360 - nikakve promjene, nikakvo novo sučelje, sve radi ok, kao i inače. 

Kaj se tiče hardverskog GPU browser-dekodiranja 4K VP9 videa, navedene video tehnikalije ionako moš nač samo na RX Polaris grafama.

 

 

 

https://www.malwarebytes.org/antiexploit/index.html
16 godina
offline
Re: Stigli novi, revolucionarni Radeon driveri

@onaj_cije_se_ime_ne_spominje

 

bljuv bljuv ser ser amd driveri sranje nvidiJa 1070 i7 battlefield 64p rules  gpu utiliziation < 97% intel i9 16 core 5+ghz

Demokracija je, također, kada dva vuka i jedna ovca glasuju što će biti za večeru.
16 godina
offline
Stigli novi, revolucionarni Radeon driveri

svaka pohvala amd-eu, samo naprijed, jošnek im cpu sljedeči bude tolko dobar, moja sljedeča konfa je amd

Imate svi novije ploče (naravno iz Zagreba ste, pa imate novaca), pa imate problema sa sleep modom. Moja pločica iz 2007 i sleep mode rade ko vurica. Pa vi kupujte AsRock... By BlackMoon
Moj PC  
7 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: Stigli novi, revolucionarni Radeon driveri
mrakky kaže...

svaka pohvala amd-eu, samo naprijed, jošnek im cpu sljedeči bude tolko dobar, moja sljedeča konfa je amd

 Ja ču prvu godinu vidjeti kako im bude islo, jer nemam bas dobra iskustva sa atijevim grafama, imali su totalno loše drivere u posjednje vrijeme a često su hvalili nvidiu da ima najbolje drivere. 

 

Moja bude iduća vjerojatno nvdia opet ako se amd/ati pokaze lošim. 

12 godina
neaktivan
offline
Stigli novi, revolucionarni Radeon driveri

markicu ustedi si muke pa odi odma na nevidiju. jedan problem manje na amd temama. najbolje ti je slusat sto selo kaze i ne razmisljat svojom glavom..

xfact
Moj PC  
9 1 hvala 0
16 godina
odjavljen
offline
Stigli novi, revolucionarni Radeon driveri

Jel 13. predstavljanje Zen-a i 490?

Freak Show Inc.
 
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Stigli novi, revolucionarni Radeon driveri

Kad dižemo revoluciju drugovi? xD

Moj PC  
1 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: Stigli novi, revolucionarni Radeon driveri
=xfact= kaže...

markicu ustedi si muke pa odi odma na nevidiju. jedan problem manje na amd temama. najbolje ti je slusat sto selo kaze i ne razmisljat svojom glavom..

 kao prvo, imam vlastito iskustvo sa jednom atijevom grafom

 

drugo, ako kupujemo preko ebaya, onda vidis koji trgovac ima dobru ocjenu a koji lošiju. Ajde ti misli sa svojom glavom i kupi sa najlošijom ocjenom jer te nije briga što misli cijelo selo.

Meni je najbitnije sve, dobre strane a i krtiike. Ako ima previše krtika onda nebi kupio, uzeo bi nešto sa što ima više pozitivnih komentara. 

 

 

12 godina
offline
Re: Stigli novi, revolucionarni Radeon driveri
Markić7 kaže...
=xfact= kaže...

markicu ustedi si muke pa odi odma na nevidiju. jedan problem manje na amd temama. najbolje ti je slusat sto selo kaze i ne razmisljat svojom glavom..

 kao prvo, imam vlastito iskustvo sa jednom atijevom grafom

 

drugo, ako kupujemo preko ebaya, onda vidis koji trgovac ima dobru ocjenu a koji lošiju. Ajde ti misli sa svojom glavom i kupi sa najlošijom ocjenom jer te nije briga što misli cijelo selo.

Meni je najbitnije sve, dobre strane a i krtiike. Ako ima previše krtika onda nebi kupio, uzeo bi nešto sa što ima više pozitivnih komentara. 

 

 

 LOL

9 godina
offline
Re: Stigli novi, revolucionarni Radeon driveri
Navodno samo zena.
A 490 na cesu.bar su takvi rumori
SIVE LUBANJE SILOM
10 godina
offline
Stigli novi, revolucionarni Radeon driveri

Ne razumijem pljuvanje po AMD. Koristim AMD kartice već godinama i nikad nisam imao nikakvih problema, a bio sam prezadovoljan sa svakom od njih! Mogao bih se možda čak svrstati i u fan boyeve AMD. :) I sad imam jednu i kartica je vrh! Imao sam tek jednu nvidiju i to davno, davno i koliko se sijećam ni s njom nije bilo problema. Međutim zašto bih platio više za nvidiju kad za manje pare dobijem jednako dobru ili možda nijansu slabiju karticu AMD. A koliko pratim tržište mnoge AMD kartice šiju NVIDIJA ekvivalente. Osobno se ne vidim da ću prijeći na nvidiju jer nema potrebe za tim. Posebno ako uspijem upiknut FREESYNC monitor! :)

Moj PC  
2 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Stigli novi, revolucionarni Radeon driveri

Nisam još nadogradio na Relive opreza radi. Pročitao par postova na netu kako ima neke bugove. Može li mi tko potvrditi radi li msi afterburner s novim driverima? Ako ne radi, može li se fan krivulja namjestiti u Crimsonu jednako kao u MSI afterburneru? Imam R9 380x.

Cogito ergo ludo
Poruka je uređivana zadnji put ned 11.12.2016 15:36 (Subtumulius24).
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Stigli novi, revolucionarni Radeon driveri
😂😂😂😂😂
Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice