Stiže Alienware M18x

poruka: 72
|
čitano: 21.344
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Stiže Alienware M18x".
14 godina
protjeran
offline
RE: Stiže Alienware M18x
Šef kaže...
Nisam znao da je za web dizajn i programiranje potrebno tako jako racunalo...



:)

 

Dodje dobro i za povremeni sex s njom (moj bi bio zenskog roda).

Polako, ali sigurno, BUG postaje trash. (uzdah)
14 godina
protjeran
offline
RE: Stiže Alienware M18x
linuxjuzer kaže...

nije u pitanju mudrost moja ili tvoja,nego jednoumlje koje ti promoviraš..možeš reći meni je fuj,bljak ili nešto treće po pitanju estetike i dizajna,ali generalno izjavljivati da Alienware nema vez sa Estetikom(koja j po tvojoj procjeni filozofija) je najblaže rečeno nezrelo...ali vidim da ti to činiš da bi bio kuuuul...

meni se npr dizajn Ejpla ne sviđa,ali neću reći generalno,da nemaju pojma o estetici niti o dizajnu..to nek svatko ocijeni po svom ukusu,a onjemu se ipak ne raspravlja...izjave tvoga tipa u biti profuravaju likovi koji žele nametnuti neki svoj pomodni ukus...ali imamo i plodno tlo za takve...javi se modnom mačku...{#}

bas mi je drago sta mi upucujes toliko rijeci. meni se na tebe ne da trosit toliko vremena... {#}

14 godina
protjeran
offline
RE: Stiže Alienware M18x
artfull kaže...
linuxjuzer kaže...
ansha kaže...
linuxjuzer kaže...

onda nemoj,jer si preograničen da bih mogao pospajati neke stvari u glavi...Alienware i nije napravljan,ili nije ESTETSKI dizajniran za poslovne,pomodne ili ine korisnike,nego baš za one kojim i namjenom služi...za igrače..njima se većim dijelom sviđa,jer su i svojim prijedlozima pridonijeli razvitku tog dizajna...a sada psssst..ne pričaj više..

zato i postoje mudraci kao sta si ti, da nama neukima i nebistrima pomognu :))))

 

 

nije u pitanju mudrost moja ili tvoja,nego jednoumlje koje ti promoviraš..možeš reći meni je fuj,bljak ili nešto treće po pitanju estetike i dizajna,ali generalno izjavljivati da Alienware nema vez sa Estetikom(koja j po tvojoj procjeni filozofija) je najblaže rečeno nezrelo...ali vidim da ti to činiš da bi bio kuuuul...

meni se npr dizajn Ejpla ne sviđa,ali neću reći generalno,da nemaju pojma o estetici niti o dizajnu..to nek svatko ocijeni po svom ukusu,a onjemu se ipak ne raspravlja...izjave tvoga tipa u biti profuravaju likovi koji žele nametnuti neki svoj pomodni ukus...ali imamo i plodno tlo za takve...javi se modnom mačku...{#}

estetika i jest filosofija i nauka o ljepom. Al dizajn nije estetika, dapače, glavna svrha dizajna je funkcionalnost kroz jednostavnost, očiglednost, kvalitetu, promišljenost etc ... dakle ovo što se tebi sviđa kod alienwarea je ukras, dekoracija i kao takva nema puno veze sa dizajnom. Apple u zadnje vrijeme, a i inače radi izrazito dizajnerski osvještene proizvode ... dakle minimalističke, funkcionalne, kvalitetne izrade i materijala i kao takvi su uglavnom bezvremenski i nisu dekorativni, dapače upravo suprotni tome. 

Prema tome, ako je nešto za modnog mačka i slične to je ovaj kič od alienwarea, swarovski  etc, nikako macbook ili air ili thinkpad koji su čisti utilitary :D . 

pa jesi li ti uživo vidio Alienware...pretpostavljam d misliš na svjetla..na tipkovnici...pa gle..ako s igra u mraku,a to je bolje,osvijetljana tipkovnica će samo pomoći...

Ejpl i dizajn...meni osobno se ne sviđa..ali ne kažem da nemaju svoj stil...

i nedaj Bože da modni mačar stavi na svoja nježna ramena ovaj 18,4 Alienware...to je nezamislivo..!!!...to je samo za jake grubijane{#}...i nije Alienware kič,nego tech-dizajn..kič bi bili dragulji...šljokice,etc,etc...

14 godina
protjeran
offline
RE: Stiže Alienware M18x
ansha kaže...
linuxjuzer kaže...

nije u pitanju mudrost moja ili tvoja,nego jednoumlje koje ti promoviraš..možeš reći meni je fuj,bljak ili nešto treće po pitanju estetike i dizajna,ali generalno izjavljivati da Alienware nema vez sa Estetikom(koja j po tvojoj procjeni filozofija) je najblaže rečeno nezrelo...ali vidim da ti to činiš da bi bio kuuuul...

meni se npr dizajn Ejpla ne sviđa,ali neću reći generalno,da nemaju pojma o estetici niti o dizajnu..to nek svatko ocijeni po svom ukusu,a onjemu se ipak ne raspravlja...izjave tvoga tipa u biti profuravaju likovi koji žele nametnuti neki svoj pomodni ukus...ali imamo i plodno tlo za takve...javi se modnom mačku...{#}

bas mi je drago sta mi upucujes toliko rijeci. meni se na tebe ne da trosit toliko vremena... {#}

ehhh ...djeci sa posebnim potrebama treba posvetiti vremena..makar bila tvrdoglava..{#}

15 godina
offline
RE: Stiže Alienware M18x
linuxjuzer kaže...

...i nije Alienware kič,nego tech-dizajn..kič bi bili dragulji...šljokice,etc,etc...

A što je ona dugina tipkovnica na onoj slici prije?

You can't hit a nail straight when you're laughing Keep on playing maybe it'll happen dear
13 godina
offline
RE: Stiže Alienware M18x
ansha kaže...
miki1981 kaže...

Jedino što kod dizajna vrijedi je ona stara: o ukusima se ne raspravlja, ono što je tebi gnjusno neko je prekrasno i obrnuto. Svatko ima neke svoj preferencije kod svega, ali pogotovo kod dizajna

ooo i te kako se raspravlja. postoji i cak i grana filozofije koja se time bavi, mozda si cuo, zove se ESTETIKA. al necemo sad puno filozofirat...

Kao prvo, to je filozofska disciplina {#}

a o čijoj želiš? Platonovoj ili Aristotelovoj?

** Live 4 Music **
13 godina
neaktivan
offline
RE: Stiže Alienware M18x

Tu dugu sam čist onak namjestio.... imas 20ak boja i 11 razlicittih polja koje mozes farbati u bilo koju boju ili sve u istu (nisam sad za aliewarom...al otprilike govorim). I sad je na tebi koliko ćeš ga "kititi".. ako ti ej bas to kićenja imas winap plugin pa ti boje blješte (tj mijenjaju se) prema tonovima...kako slušaš muziku..itd.. e to je kićenje...

 

Sve je to stvar ukusa... meni je dobar jer je masivan (tezak oko 5.5kg) i kad ga uzmem u ruke znam da ima nes "ispod haube", tj. da nije plastično crap koji se skuha i rasklima nakon par mj. igranja i zahtjevnog rada (prek ljtea da ne govorim). Takošer je cijeli od aluminija.... itd..

Poruka je uređivana zadnji put sri 12.1.2011 22:38 (phys1cx).
16 godina
neaktivan
offline
Stiže Alienware M18x
čemu služe sva ona crvena svijetla i lampioni? jel to ima neku funkciju? npr na macbooku i to na donjoj strani imaš dugmic i niz ledica koje pokazuju stanje baterije i kad je lap ugasen. to je dizajn. ovo je za ukras koliko ja vidim, ko jelka za Božić :D
A.
 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
RE: Stiže Alienware M18x
artfull kaže...
čemu služe sva ona crvena svijetla i lampioni? jel to ima neku funkciju? npr na macbooku i to na donjoj strani imaš dugmic i niz ledica koje pokazuju stanje baterije i kad je lap ugasen. to je dizajn. ovo je za ukras koliko ja vidim, ko jelka za Božić :D

Ma imas tonu plugina...

 

1. touch dugmad (iznad tipkovnice)

2. srednje pokazuje dali je ukljucen laptop u struju ili ne (a i indikator za bateirju opcenito od zelenog (punba baterija) do crvenog (prazna), ili bilo koje dvije boje izaberes..

3. kad se zaklopin laptop imas logo alienware on ti opet svijetli i govori dali ej laptop sleep, off, hibernate..

4. a polja na tipkovnici mozes konfigurirati da svijetle ovisno dali ti s enekto javio na msn, emailu..

5. ili darotiraju kako god zelis svjetla sva na notebooku ovisno o muzici i intonaciji kad slusas...

 

itd...

12 godina
neaktivan
offline
Stiže Alienware M18x

Ja si razmisljam kupovati Alienware!!

Pa me zanima dal da uzmem Alienware m18x ili Alienware17x?? Koji je bolji??

Hvalaa!! :D

Anthony
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Stiže Alienware M18x

pa 18x je bolji naravno.

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Stiže Alienware M18x

oke...hvalla 

Anthony
Poruka je uređivana zadnji put čet 12.1.2012 12:51 (Anthony17).
Moj PC  
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice