Stiže manji i jeftiniji iPhone?

poruka: 46
|
čitano: 7.147
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Stiže manji i jeftiniji iPhone?".
16 godina
neaktivan
offline
Stiže manji i jeftiniji iPhone?

Pa vec i imaju jeftiniji iPhone - stari model 3GS i dalje se proizvodi...

 
7 0 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
Stiže manji i jeftiniji iPhone?

Kako mi idu više na k.... s glasinama... bolje da  ponude iphone svim operaterima a ne neke okaljužene verzije koje ce samo odabrani imati i opet ne bude bilo jeftino...

Poruka je uređivana zadnji put pet 11.2.2011 19:27 (Lex Luthor).
 
7 1 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Stiže manji i jeftiniji iPhone?

meni sam nije jasno, ako ce biti dimenzija kao ipod nano, sto pretpostavljam kako bi i tamo nabili app store, kako ce se slati sms poruke i surfati s time?

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
RE: Stiže manji i jeftiniji iPhone?

...iBug...

15 godina
offline
RE: Stiže manji i jeftiniji iPhone?
Check kaže...

meni sam nije jasno, ako ce biti dimenzija kao ipod nano, sto pretpostavljam kako bi i tamo nabili app store, kako ce se slati sms poruke i surfati s time?

Piše da će biti za trećinu manji, a ne da će iznositi jednu trećinu postojećeg modela, vjerojatno bi trebao biti kao htc wildfire sa ekranom od 3,2''...

Stoja
13 godina
neaktivan
offline
Stiže manji i jeftiniji iPhone?
joooj vise stim iGlupostima mi na zivce idu ako hoce manji iphone,nek kupe aPhone il nes u tom stilu kopija. amen
Slobodno klikni Hvala . Besplatno je . Trollovi , get a f*ckin' life !!!
 
0 15 hvala 0
16 godina
offline
RE: Stiže manji i jeftiniji iPhone?
aham, ipod odlazi u proslost polako , na sceni je sada iphone pa prema tome sad ce biti nano,pico,classic,hd.. i ostale [ne]moguce verzije
K'eni pa te vat' ;)
15 godina
neaktivan
offline
RE: Stiže manji i jeftiniji iPhone?

a da se vi novinari ostavite vijesti ciji naslovi zavrsavaju UPITNIKOM? postedite nas

15 godina
offline
RE: Stiže manji i jeftiniji iPhone?
xXxBIMBOxXx kaže...
joooj vise stim iGlupostima mi na zivce idu ako hoce manji iphone,nek kupe aPhone il nes u tom stilu kopija. amen

Pa šta sada nevalja? Prvo se svi ljute kako apple ima samo jedan model, da žele da imaju jeftiniji model, pa sa većim ekranom pa ovakav onakav, sada kada počnu raditi promjene sada opet ne valja....Ali zato kada HTC izbaci milijon modela u pola godine onda nema nikakvih problema...{#}

Stoja
14 godina
neaktivan
offline
Stiže manji i jeftiniji iPhone?

S ovim bi mogli prilicno pomesti tržište.. 200$?

Pa da i ispadne kod nas duplo skuplji (iznad toga nemogu pretjerat s cijenom), to bi ispalo oko 2000kn.

U nikakvom simpa paketu ili pretplati. Više od toga košta X10 mini i slicni jeftini smartphone mobovi.

 

Pitanje je koliko je ova glasina istinita, ali ako je, nebi volio biti u koži ostalih proizvođaca mobitela.

Prvo im je Apple oduzeo veci dio premium segmenta, a s ovim bi možda mogao i ovaj s jeftinjacima...

 

Mi osjećamo da je sve što radimo samo kap u oceanu. Ali ocean bi bio manji da nema te kapi.
Moj PC  
15 0 hvala 0
15 godina
offline
Stiže manji i jeftiniji iPhone?

Da, iskreno i mene ovo čudi, s obzirom da apple obično puca samo na premium modele za bilo šta pa tu nabijaju cijenu, a ovako nešto bi moglo biti vrlo zanimljivo. Jer sigurno će mob raditi dobro(rekao bi po snazi u rangu sa 3G/3GS) i mislim da ako bude tako jeftin da će se low-mid segment drastično promijeniti, ostali će morati spuštati cijene ili nuditi kvalitetnije mobove. 

 

Uglavnom nikako loše za nas rekao bi, jer ako ponude kvalitetan proizvod za jeftinu lovu, samo ćemo mi profitirati, a da nema svih tih jeftinih android mobova, možda nikada nebi se ni odlučili na taj potez. Živjela konkurencija{#}

Stoja
Moj PC  
9 0 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
Stiže manji i jeftiniji iPhone?

Sumnjam da će imati neki inovativni hardver. Vjerojatno će prepakirati 3gs ili čak 3g u neku pojednostavljenu(čitaj:jeftiniju) verziju kučišta koja izgleda kao iPhone 4. Vjerojatno će stražnje staklo biti zamjenjeno plastikom (što i nije loše).

Ukoliko vam je mobitel u kvaru, ili ga želite prodati, zovite ovaj broj- 091 172 6697 ili posjetite stranicu- http://mobiservis.webs.com/
Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Stiže manji i jeftiniji iPhone?

Možda to ne bibila loša ideja i sigurno imaju takve modele po podrumima, al nekako sumnjam da će to ugledati svjetlo dana ... bar ne još neko vrijeme dok se može dobro zaraditi na premium modelima.

A.
 
3 0 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
RE: Stiže manji i jeftiniji iPhone?
artfull kaže...

Možda to ne bibila loša ideja i sigurno imaju takve modele po podrumima, al nekako sumnjam da će to ugledati svjetlo dana ... bar ne još neko vrijeme dok se može dobro zaraditi na premium modelima.

 Zašto ne? Pogledajmo situaciju u HR-hoće li biti veća zarada ako se proda (karikiram) 10000 telefona po 2000 kn ili ako se proda 2000 po 8000 kn?

 

Uostalom-ako se prodaje VW Polo, to ne znači da se Passat neće dobro prodavati.

 

A tu je još i onaj naš balkanski mentalitet-" ja imam bolje od tebe."

Ukoliko vam je mobitel u kvaru, ili ga želite prodati, zovite ovaj broj- 091 172 6697 ili posjetite stranicu- http://mobiservis.webs.com/
14 godina
neaktivan
offline
RE: Stiže manji i jeftiniji iPhone?
stakor kaže...

Pa vec i imaju jeftiniji iPhone - stari model 3GS i dalje se proizvodi...

 Koliko ja znam nije puno jeftiniji od 4ke (bar kod nas)....Osim toga proizvodi se u 8GB verziji, dok 4ke u 16 i 32 ako se ne varam.....

Kad narastem bit ću Bill Gates, A'k ne narastem bit ću Steve Jobs
15 godina
neaktivan
offline
Stiže manji i jeftiniji iPhone?

Novi iPhone 5 bi trebao imati A5 procesor koji bi trebao biti 40% i vise jaci od sadasnjega A4. Uzimajuci u obzir da 3G je katastrofa s iOS 4, i 3.2" ekran nebi me iznenadilo da unutra stave sadasnji A4.

Ako to naprave i stave cijenu od 200$ mogli bi slobodno reci ciao dobrom dijelu Android uredaima, prvenstveno zbog politike samih proizvodaca koji update izdaju kad im to dode do one stvari da im korisnici kukaju da hoce noviju veziju.

...Scooter Tuning is not A Crime!!...
Poruka je uređivana zadnji put pet 11.2.2011 23:21 (Lion King).
 
5 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Stiže manji i jeftiniji iPhone?

era Apple samo sto je pocela to moze da konstatira i malao dete jos kad mu das da se igra Ipad, ipod, iphone to se zove ivesticija u buducnosti..

art
Moj PC  
1 2 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Stiže manji i jeftiniji iPhone?

sumljam, jeftino=losiji materijali a apple nema tu naviku

Tvoj win ovo nemoze http://www.youtube.com/watch?v=3V6365NQrV0 // Win 7 na osx-u http://www.youtube.com/watch?v=Co5BnTQDh2A
Moj PC  
4 1 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
RE: Stiže manji i jeftiniji iPhone?
oliver kaže...

era Apple samo sto je pocela to moze da konstatira i malao dete jos kad mu das da se igra Ipad, ipod, iphone to se zove ivesticija u buducnosti..

 Malo sutra. Iole inteligentniji (napredniji) korisnik će prekrižiti bilo što sa znakom zagrižene jabuke.

Ukoliko vam je mobitel u kvaru, ili ga želite prodati, zovite ovaj broj- 091 172 6697 ili posjetite stranicu- http://mobiservis.webs.com/
15 godina
neaktivan
offline
Stiže manji i jeftiniji iPhone?
Ovo moze samo dobroga donijeti (valjda, mozda uzrokuje poplave u juznoj Somaliji ili potres na SZ Hondurasa).
Jer ako Apple krene u taj mid segment, onda ce i ostatak svite pratit. Tj. Apple mora prvo napraviti model koji ce konkurirati postojecim Androidima iz mid-segmenta, ali to 'nebi trebalo' biti tesko.
Moguce da ni ne uspiju (iako malo vjerojatno, jer uvijek ce se iProizvodi prodavat), jer tu je HTC Wildfire tj. WF2 (kojem bi onda cijena pala). Mozda bi i Motorola mogla nesto solidno napraviti na tu 'temu'. Samsung i LG vec imaju dosta toga, ali na njih se ne obazirem. :D
Sve dok Samsing ne prestane kopirati iOS (izgled iPhonea).
Twitter: @bmarasovic ||| Ne postoji najbolji mobitel. Postoje samo mobiteli koji vam se sviđaju više ili manje... :)
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Stiže manji i jeftiniji iPhone?
bistri kaže...

sumljam, jeftino=losiji materijali a apple nema tu naviku

Erm... Macbook?

Twitter: @bmarasovic ||| Ne postoji najbolji mobitel. Postoje samo mobiteli koji vam se sviđaju više ili manje... :)
16 godina
neaktivan
offline
RE: Stiže manji i jeftiniji iPhone?
Šef kaže...
bistri kaže...

sumljam, jeftino=losiji materijali a apple nema tu naviku

Erm... Macbook?

 

plastika na macbooku daje sve dojmove osim jeftinog i loseg

ako mislis na to

Tvoj win ovo nemoze http://www.youtube.com/watch?v=3V6365NQrV0 // Win 7 na osx-u http://www.youtube.com/watch?v=Co5BnTQDh2A
15 godina
neaktivan
offline
RE: Stiže manji i jeftiniji iPhone?
bistri kaže...
Šef kaže...
bistri kaže...

sumljam, jeftino=losiji materijali a apple nema tu naviku

Erm... Macbook?

 

plastika na macbooku daje sve dojmove osim jeftinog i loseg

ako mislis na to

Ne ona koju sam ja vidio (ali, ipak je to bio MB star min. 2 godine)...

 

 

A ti nastavi 'sumljati'{#}

Twitter: @bmarasovic ||| Ne postoji najbolji mobitel. Postoje samo mobiteli koji vam se sviđaju više ili manje... :)
14 godina
neaktivan
offline
RE: Stiže manji i jeftiniji iPhone?
vexx5555 kaže...
oliver kaže...

era Apple samo sto je pocela to moze da konstatira i malao dete jos kad mu das da se igra Ipad, ipod, iphone to se zove ivesticija u buducnosti..

 Malo sutra. Iole inteligentniji (napredniji) korisnik će prekrižiti bilo što sa znakom zagrižene jabuke.

po cemu bi iole napredniji korisnik prekrizio sve sa znakom jabuke? mislis napredniji pod ono "moram prckat po postavkama i na bjesan nacin dolazit do programa trazeci po internetu" da bi mi telefon iole radio, kao sa winmo koji nije htc, ili napredniji tipa "ja se znam koristiti mobitelom" ? uostalom, ko zeli uvijek uvijek moze davati extra postavke i personalizirati bilo koji uredaj, tako i iphone.... 

13 godina
neaktivan
offline
Stiže manji i jeftiniji iPhone?

Još samo da vidimo kolika će cijena biti kod naših operatera koji će na ovu navedenu cijenu od 200 dolara poznavajući ih dodati još koju stoticu dolara!!!!!!

bb
 
0 0 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
RE: Stiže manji i jeftiniji iPhone?
bartul kaže...

Još samo da vidimo kolika će cijena biti kod naših operatera koji će na ovu navedenu cijenu od 200 dolara poznavajući ih dodati još koju stoticu dolara!!!!!!

 A gledaj, tih 200$ je zapravo 200€ (1480kn) + barem 500-injak kuna marže i ostalih gluposti, tako da kod nas ce koštati bez ugovora sigurno 2000kn, a pohlepa naših operatera ce pokazati koliko ce jos daleko ici ako ga uopce budu prodavali kao "slobodan uređaj". A kad se tome pridoda da na njuškalu novi iPhone 4 možeš kupiti vec za 3 soma kuna, mislim da ce ovaj "jeftini" morati biti stvarno poseban ili ce ga zbilja morati ponuditi za 2 soma kuna kao slobodan uređaj ako žele nekakav uspjeh.... Ali poznavajuci nase do ce biti mobitel za 100kn uz pretplatu od xy kuna i samo stotinjak uređaja svakih 3 mjeseca {#}

Poruka je uređivana zadnji put sub 12.2.2011 10:11 (Lex Luthor).
13 godina
neaktivan
offline
RE: Stiže manji i jeftiniji iPhone?

super, sad cemo mi hejteri koji ne mozemo priustit iphone

uci u kult

 

apple je bas firma za individualce

tu sam samo radi vijesti o apple-u
14 godina
neaktivan
offline
Re: Stiže manji i jeftiniji iPhone?
oliver kaže...

era Apple samo sto je pocela to moze da konstatira i malao dete jos kad mu das da se igra Ipad, ipod, iphone to se zove ivesticija u buducnosti..

To ljudi ne kuže, al budu valjda s vremenom. Ako djecu navikneš na svoj OS i proizvode, dobivaš nakon par godina ozbiljnog kupca,

koji redovito kupuje tvoje proizvode. Osim toga puno je roditelja(ja bi se cak usudio rec svi) kojima je sreca vlastitog djeteta važnija

od vlastitih potreba. Pa ako vide da djete toliko želi iPod kupit ce mu ako može.

 

Kako god važnost djece se previše podcjenjuje, a npr.tržište mobitela zarađuje upravo na osobama dobi 10-25 godina. 

Oni najbolje prate trendove ili jednostavno uvijek žele imati što i njihovi prijatelji ako im se svidi.

Ove "ozbiljne" od 30-50 godina ionko više manje briga. Mobitel vecinom dobe od firme i koriste ga ugl.za pozive, poruke

i povremeno fotkanje pa se ne žale.

 

Ugl.želim reci da kad prodaješ proizvod moraš gledati tko su kupci u pojedinom segmentu.

Mislim da Apple to više nego dobro zna i koristi. Drugi se mogu ugledat u njih što se toga tice.

bistri kaže...

sumljam, jeftino=losiji materijali a apple nema tu naviku

To se potpuno slažem. Time bi svoje ime koje pripada premium segmentu u neku ruku degradirali i postali nešto tipa

Samsung i sl. Netko tko prodaje sve što mu padne napamet.

 

Ni Audi, ni Volkswagen nece plasirati jeftinjake jer znaju da im to šteti imiđu firme.

Ali zato ce Volkswagen korporacija otkupiti nekog poput Škode i Seata i tako 

ponuditi nešto u tom srednjem razredu i tu zarađivati pod drugim imenom.

 

To bi po meni bila jedina opcija ako su ove glasine uopce istinite.

Lex Luthor kaže...

 A gledaj, tih 200$ je zapravo 200€ (1480kn) + barem 500-injak kuna marže i ostalih gluposti, tako da kod nas ce koštati bez ugovora sigurno 2000kn, a pohlepa naših operatera ce pokazati koliko ce jos daleko ici ako ga uopce budu prodavali kao "slobodan uređaj". A kad se tome pridoda da na njuškalu novi iPhone 4 možeš kupiti vec za 3 soma kuna, mislim da ce ovaj "jeftini" morati biti stvarno poseban ili ce ga zbilja morati ponuditi za 2 soma kuna kao slobodan uređaj ako žele nekakav uspjeh.... Ali poznavajuci nase do ce biti mobitel za 100kn uz pretplatu od xy kuna i samo stotinjak uređaja svakih 3 mjeseca {#}

Ako Apple kaže da ide u slobodnu prodaju, onda tako i ide. Ima on vec dosta svojih distributera. iStyle je primjer.

I ako bude tako, taj mobitel ce doci tamo u slobodnu prodaju. 

Druga stvar što ce i t-mobile moci nuditi isto, ali onda ocito po puno jeftinijoj cijeni.

I SE X10 mini se u ducanima i kod operatera prodaje od 1900-2700kn. Šta doista miosliš da se uopce

ne prodaje uz iPhone 4 od 3000kn iz oglasnika?

 

U svakom slucaju ako ponude tako nešto po tako nekoj cijeni to bi mogao biti pun pogodak. 

apoteka kaže...

super, sad cemo mi hejteri koji ne mozemo priustit iphone

uci u kult

 

apple je bas firma za individualce

Pa vi koji ste obožavatelji Symbiana ionako po novom necete imati puno izbora.

Tj.imate 4: iOS, webOS, Android i WP7.

Ove ostale platforme koje je Nokia imala uz ugovor s M$ teško da ce se uopce održat..

Mi osjećamo da je sve što radimo samo kap u oceanu. Ali ocean bi bio manji da nema te kapi.
15 godina
odjavljen
offline
RE: Stiže manji i jeftiniji iPhone?
Check kaže...
po cemu bi iole napredniji korisnik prekrizio sve sa znakom jabuke? mislis napredniji pod ono "moram prckat po postavkama i na bjesan nacin dolazit do programa trazeci po internetu" da bi mi telefon iole radio, kao sa winmo koji nije htc, ili napredniji tipa "ja se znam koristiti mobitelom" ? uostalom, ko zeli uvijek uvijek moze davati extra postavke i personalizirati bilo koji uredaj, tako i iphone.... 

 Hahhahahha! Jesi me nasmijao. {#}

Ukoliko vam je mobitel u kvaru, ili ga želite prodati, zovite ovaj broj- 091 172 6697 ili posjetite stranicu- http://mobiservis.webs.com/
14 godina
neaktivan
offline
RE: Stiže manji i jeftiniji iPhone?
vexx5555 kaže...
Check kaže...
po cemu bi iole napredniji korisnik prekrizio sve sa znakom jabuke? mislis napredniji pod ono "moram prckat po postavkama i na bjesan nacin dolazit do programa trazeci po internetu" da bi mi telefon iole radio, kao sa winmo koji nije htc, ili napredniji tipa "ja se znam koristiti mobitelom" ? uostalom, ko zeli uvijek uvijek moze davati extra postavke i personalizirati bilo koji uredaj, tako i iphone.... 

 Hahhahahha! Jesi me nasmijao. {#}

nisi cuo za winter board i ostale slicne stvari?

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice