Stižu Windows Phone 10 uređaji s cijenom od 80 dol

poruka: 19
|
čitano: 3.728
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Stižu Windows Phone 10 uređaji s cijenom od 80 dol".
13 godina
neaktivan
offline
Stižu Windows Phone 10 uređaji s cijenom od 80 dol

ako budu ok baterije moglo bi biti jako dobra kupovina. Win 10 je daleko veci odmak nego je bio 8 nakon 7.8

http://g.bf4stats.com/5x9DH6mr/pc/53COP-ceco.png
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Stižu Windows Phone 10 uređaji s cijenom od 80 dol

Windows Phone 10 ne postoji, postoji Windows 10 Mobile.

 
1 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Stižu Windows Phone 10 uređaji s cijenom od 80
S ovakvim jeftikanerima, sto ce ti flagship
...i tako dalje
9 godina
offline
Stižu Windows Phone 10 uređaji s cijenom od 80 dol

Ako dođu u hr cijene će biti više ili možda ni ne dođu. Ako će win 10 biti lijepo optimiziran, to će biti pun pogodak!

Moj PC  
4 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Stižu Windows Phone 10 uređaji s cijenom od 80 dol

Neznam do kad misle srozavati te čipove? Pa več Lumia 535 ima problema sa  "štekanjem" na jednom vrlo nezahzjevnom os-u

pero_HR
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: Stižu Windows Phone 10 uređaji s cijenom od 80
peroko kaže...

Neznam do kad misle srozavati te čipove? Pa več Lumia 535 ima problema sa  "štekanjem" na jednom vrlo nezahzjevnom os-u

 Kod lumie 535 nije problem štekanja zbog procesora već do lošeg touch panela koji ne reagira dobro na dodir. Iako je to prilično popravljeno nadogradnjama .

15 godina
odjavljen
offline
Stižu Windows Phone 10 uređaji s cijenom od 80 dol

Microsoft je pokazo kak u godinu dana napraviti da iz nekadasnje Nokie ne ostane niti "N" od Nokie.

 

Svi mobiteli koje su izbacili su plasticni kinezi s Microsoft logotipom.

 

http://isvijet.com.hr, Siemens C60, SE K700i, Samsung D600, Sam. Omnia i900, iPhone 3G, iPhone 3GS, iPhone 4, Galaxy SIII, Nexus 5
 
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: Stižu Windows Phone 10 uređaji s cijenom od 80
Edge kaže...

Microsoft je pokazo kak u godinu dana napraviti da iz nekadasnje Nokie ne ostane niti "N" od Nokie.

 

Svi mobiteli koje su izbacili su plasticni kinezi s Microsoft logotipom.

 

Ti mobitel rade i s njima nema problema.

14 godina
neaktivan
offline
Re: Stižu Windows Phone 10 uređaji s cijenom od 80
Edge kaže...

Microsoft je pokazo kak u godinu dana napraviti da iz nekadasnje Nokie ne ostane niti "N" od Nokie.

 

Svi mobiteli koje su izbacili su plasticni kinezi s Microsoft logotipom.

 

 A šta su ostali? Apple nabaci malo metala, kao i Samsung i eto ti premium osjećaja a unutra kao sve - Kinezi! Bog je stvorio svijet, sve ostalo je "Made in China".

Poruka je uređivana zadnji put sub 18.7.2015 11:30 (PlayMaker10).
13 godina
offline
Stižu Windows Phone 10 uređaji s cijenom od 80 dol

kewl, malo mi je dugo to za čekati,

kupujem 640

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Stižu Windows Phone 10 uređaji s cijenom od 80
ceco22 kaže...

ako budu ok baterije moglo bi biti jako dobra kupovina. Win 10 je daleko veci odmak nego je bio 8 nakon 7.8

Da svakako na Pametnjakovič telefončeku za 80 dolara dobit češ jaku i izdržljivu bateriju.Ako dobiješ 1500mAh budi sretan, no vjerojatno če bit i nešto manji kapacitet hebiga negdje se mora uštedit.

http://www.radiocrash.net/category/category/ekipa
9 godina
neaktivan
offline
Re: Stižu Windows Phone 10 uređaji s cijenom od 80
rambox kaže...

Da svakako na Pametnjakovič telefončeku za 80 dolara dobit češ jaku i izdržljivu bateriju.Ako dobiješ 1500mAh budi sretan, no vjerojatno če bit i nešto manji kapacitet hebiga negdje se mora uštedit.

 Probao si, pa znaš?

9 godina
neaktivan
offline
Re: Stižu Windows Phone 10 uređaji s cijenom od 80
rambox kaže...
ceco22 kaže...

ako budu ok baterije moglo bi biti jako dobra kupovina. Win 10 je daleko veci odmak nego je bio 8 nakon 7.8

Da svakako na Pametnjakovič telefončeku za 80 dolara dobit češ jaku i izdržljivu bateriju.Ako dobiješ 1500mAh budi sretan, no vjerojatno če bit i nešto manji kapacitet hebiga negdje se mora uštedit.

 "Škart"od lumije 630 drži dva tri dana, i to ne da ti stoji na stolu, već kad ga pošteno maltertiraš...Sa druge strane pak imas uber skupe jajofone i galaxy-e koji kostaju hrpu para, i sretan si ako ti izdrzi dva dana, pod uvijetom da ga mazis i pazis... Jeftininjave još lakše drže na bateriji, jer im je SoC najcesce slab i ne treba mnogo struje... Takoder ekrani su isto tako manje rezolucije,sa slabijim pozadinskim, pa i to jos pomogne, zato samim time ne treba ni bog zna sto velik kapacitet... 

Poruka je uređivana zadnji put sub 18.7.2015 14:21 (skyhawk10).
15 godina
offline
Stižu Windows Phone 10 uređaji s cijenom od 80 dol

Ovo bi lako mogla biti lažna vjest.

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Stižu Windows Phone 10 uređaji s cijenom od 80
skyhawk10 kaže...

 "Škart"od lumije 630 drži dva tri dana,i to ne da ti stoji na stolu, već kad ga pošteno maltertiraš...Sa druge strane pak imas uber skupe jajofone i galaxy-e koji kostaju hrpu para, i sretan si ako ti izdrzi dva dana, pod uvijetom da ga mazis i pazis... Jeftininjave još lakše drže na bateriji, jer im je SoC najcesce slab i ne treba mnogo struje... Takoder ekrani su isto tako manje rezolucije,sa slabijim pozadinskim, pa i to jos pomogne, zato samim time ne treba ni bog zna sto velik kapacitet... 

Ko je sad rekel da je Lumia 630 škart, izgleda da ti je vručina pošteno udarila u glavu.Lumia 630(otključana) u Americi trenutno košta 140dolara, pa sad ti dalje procjeni kakva baterija čeka uređaj od 80 dolara.

 

To šta ti zoveš pošteno maltretiranje, to nema veze sa realnim maltretiranjem u praksi.Napuni bateriju pa onda odigraj dva sata igrica, i onda vidi kolko če ti dalje izdržat jedno punjenje baterije.Kad djeca uzmu mobitel u ruke pa upale igrice, baterija brzo curi kao podrapani žljeb to sigurno.

http://www.radiocrash.net/category/category/ekipa
13 godina
neaktivan
offline
Stižu Windows Phone 10 uređaji s cijenom od 80 dol

Moja je 920l imala bateriju od 2000mah pa je jedva drzala dan. Na obicne poruke i pozive.. 930 drzi i do 3-4 dana s istim rezimom.. Bilo bi idealno da naprave batriju koja moze bar 3dana na standby izdrazati. A ako budu stedili sigurno ne budu stedili na najjetinijem djelu. Prije bude da ce kamere i ekrani biti zadnje kategorije.

http://g.bf4stats.com/5x9DH6mr/pc/53COP-ceco.png
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: Stižu Windows Phone 10 uređaji s cijenom od 80
rambox kaže...
skyhawk10 kaže...

 "Škart"od lumije 630 drži dva tri dana,i to ne da ti stoji na stolu, već kad ga pošteno maltertiraš...Sa druge strane pak imas uber skupe jajofone i galaxy-e koji kostaju hrpu para, i sretan si ako ti izdrzi dva dana, pod uvijetom da ga mazis i pazis... Jeftininjave još lakše drže na bateriji, jer im je SoC najcesce slab i ne treba mnogo struje... Takoder ekrani su isto tako manje rezolucije,sa slabijim pozadinskim, pa i to jos pomogne, zato samim time ne treba ni bog zna sto velik kapacitet... 

Ko je sad rekel da je Lumia 630 škart, izgleda da ti je vručina pošteno udarila u glavu.Lumia 630(otključana) u Americi trenutno košta 140dolara, pa sad ti dalje procjeni kakva baterija čeka uređaj od 80 dolara.

 

To šta ti zoveš pošteno maltretiranje, to nema veze sa realnim maltretiranjem u praksi.Napuni bateriju pa onda odigraj dva sata igrica, i onda vidi kolko če ti dalje izdržat jedno punjenje baterije.Kad djeca uzmu mobitel u ruke pa upale igrice, baterija brzo curi kao podrapani žljeb to sigurno.

 ti si smiješan lik... Bit će tebi udarila vručina u glavu, jer si pobrkao cijenu L630, i L640... I pročitaj ponovno moj prvi post... Potreba za kapacitetom baterije je manja, što je SoC slabiji i troši manje struje... Također, ekrani također daleko manje troše jer nit imaju veliku rezoluciju koja muči GPU, niti imaju jako pozadinsko osvijetljenje... I opet dođemo do toga damože i 1000mAh-a biti čisto dovoljno za jedan entery uređaj, i da izdrži dva dana na bateriji... A što se igranja tiče, ajd uzmi Z3(koja ima iznadprosječan vijek trajanja baterije), pa igraj dva sata, i vidi kako će se držat, u tom slučaju je svejedno, jer ni jedan smartphone neće izdržat ni cijeli dan ako igraš na njemu... BTW igranje na smartphoneu ne smatram prosječinim korištenjem, jer smartphone ne koriste samo klinci...

15 godina
offline
Re: Stižu Windows Phone 10 uređaji s cijenom od 80
Neznam do kad misle srozavati te čipove? Pa več Lumia 535 ima problema sa "štekanjem" na jednom vrlo nezahzjevnom os-u

Meni zena ima 535 i nikakvih stekanja nisam primjetio sem onoga sa panelom al to su ispeglali solidno.
15 godina
offline
Stižu Windows Phone 10 uređaji s cijenom od 80 dol

meni je ovo sasvim realna (čak i unešto previsoka) cijena za bilo koji telefon kojem se po nekakvom staklu pipka čaporcima. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I'm not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice