Strujom kroz beton

poruka: 19
|
čitano: 4.316
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Strujom kroz beton".
13 godina
neaktivan
offline
Strujom kroz beton

Teslin pepeo u urni sigurno nekim dijelom ima facepalm

Moj PC  
16 0 hvala 0
13 godina
offline
Strujom kroz beton

Sad se sjetih Izeta....

Moj PC  
8 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Strujom kroz beton
dustY kaže...

Sad se sjetih Izeta....

Fen bez šnjure. {#}

15 godina
offline
Re: Strujom kroz beton
Highway Star kaže...

Teslin pepeo u urni sigurno nekim dijelom ima facepalm

Da slažem se, nakon smrti sve su mu pokrali i poskrivali ( čitaj Američka vlada) , sad kad "izume" te iste stvari  to je revolucija.

Sramota. Da su dali van njegove izume i sve na čemu je radio već bi odavno imali bežićni prijenos svega, biološka i jeftina goriva...

Ali novac radi svoje.

hobi:moj-android.net
13 godina
offline
Re: Strujom kroz beton
nsoul kaže...

Da slažem se, nakon smrti sve su mu pokrali i poskrivali ( čitaj Američka vlada) , sad kad "izume" te iste stvari  to je revolucija.

Sramota. Da su dali van njegove izume i sve na čemu je radio već bi odavno imali bežićni prijenos svega, biološka i jeftina goriva...

Ali novac radi svoje.

Fuck capitalism!

Samsung Galaxy SII (GT-I9100) @ MIUI 2.6.15 + Siyah 3.3.2
14 godina
neaktivan
offline
Strujom kroz beton

Eee rođo rođo,šta ti sve nisu ukrali.

 

Još je Nikola Tesla uspio da prenosi struju kroz atmosferu bez gubitaka.

A oni ovde nešto kao novo otkriće,bežično punjenje.

Loading...
Moj PC  
4 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Strujom kroz beton

Da nije bilo Tesle sada oni nebi imali što otkrivati :).

Arian RIčko
16 godina
offline
Strujom kroz beton

Ja mislim da bu makar malo bio ponosan.  {#} 

Pitam se, pošto koncept indukcije nije sam po sebi revolucionaran, imaju li kakvu konkretnu ideju kako će poboljšati iskoristivost, ili je ovo samo simpatična demonstracija sa idejom "Možda se neko upeca i gurne nam nešto para za dalje "istraživanje".

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Strujom kroz beton

Jel to znači da će opet prekopavati ceste? Ili krivo hvatam, "valove"

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Strujom kroz beton
nsoul kaže...
Highway Star kaže...

Teslin pepeo u urni sigurno nekim dijelom ima facepalm

Da slažem se, nakon smrti sve su mu pokrali i poskrivali ( čitaj Američka vlada) , sad kad "izume" te iste stvari  to je revolucija.

Sramota. Da su dali van njegove izume i sve na čemu je radio već bi odavno imali bežićni prijenos svega, biološka i jeftina goriva...

Ali novac radi svoje.

A čuj da su neki Teslini izumi u praksi, i realizirani mnogih močnika danas ne bi niti bilo zato tih izuma niti nema spavaju u nekom bunkeru jel.{#}No zato se neke Tesline ideje ili zamisli, koriste u vojne svrhe (HAARP)za to se uvjek ima love i takve ideje su u prednosti. Ostale Tesline ideje ili izumi su manje više, nepoželjni u današnjem svjetskom poretku koji je odavno otišel u krivom smjeru i ne piše nam se dobro nikak fučkaj ga.{#}{#}

http://www.vhnd.com/a-different-kind-of-truth/
14 godina
offline
Re: Strujom kroz beton
sudy_freak kaže...

Fuck capitalism!

NO ! Fuck the monetary system !

http://hr.wikipedia.org/wiki/Parkour#
Poruka je uređivana zadnji put ned 8.7.2012 18:53 (DJED BOŽIĆNJAK).
14 godina
online
Strujom kroz beton

Nema prijenosa bez gubitaka. Naprosto nema. S jako malim gubitcima je moguce sve, posebno ako pricamo o Tesli :). A ovo me podsjeca kad je ono neki "znanstvenik" uspija bezicno prenit energiju od par wati na par metara udaljenosti pa je u Slobodnoj Dalmaciji to bija udarni clanak.

 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Strujom kroz beton

Samo ako se to poćme masovno koristit, što će biti sa živim bićima? Praktićki mi bi se kretali kroz struju.

Arian RIčko
12 godina
neaktivan
offline
Strujom kroz beton

bar nece biti parkiranja na travnate povrsine

Da se Facebook server sruši 90% mladih palo bi u tesku depresiju. Ako si u onih 10% koji bi im se smijali stavi ovo u potpis..
Moj PC  
2 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Strujom kroz beton

“Let the future tell the truth, and evaluate each one according to his work and accomplishments. The present is theirs; the future, for which I have really worked, is mine.”

Z-Admin Small Business CMS for ASP.NET - http://www.z-admin.com
Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Strujom kroz beton
77ari kaže...

Samo ako se to poćme masovno koristit, što će biti sa živim bićima? Praktićki mi bi se kretali kroz struju.

Onda bi za godinu, dvije izdali revolucionarni lijek protiv raka, ali bio bi samo za one s malo dubljim đepom....

:D
Poruka je uređivana zadnji put ned 8.7.2012 20:28 (CroNk3r).
16 godina
offline
Strujom kroz beton

Ovdje bi auti prema tome išli kao trolejbusi, dakle na stranu tehnička izvedba zamislite koliko bi neautonomni bili ti auti.

nema skretanja sa ceste na kojoj nema struje, nema seoskih puteva, sporednih uličica, a aute bi kontrolirali iz dispečera.

Padne kišica, cesta iskri i radi kuršluse i odjednom usred prometne jutarnje špice (jer svi sjednu u auto kad malo kišica zarosi)

...svi auti stanu ko tramvaji. Kaće se popravit struja? Nezna se, čekajte. Mogla bi oko podneva. Sad imamo puno reklamacija.

Moj PC  
2 3 hvala 0
15 godina
offline
Re: Strujom kroz beton
overhaul kaže...

Ovdje bi auti prema tome išli kao trolejbusi, dakle na stranu tehnička izvedba zamislite koliko bi neautonomni bili ti auti.

nema skretanja sa ceste na kojoj nema struje, nema seoskih puteva, sporednih uličica, a aute bi kontrolirali iz dispečera.

Padne kišica, cesta iskri i radi kuršluse i odjednom usred prometne jutarnje špice (jer svi sjednu u auto kad malo kišica zarosi)

...svi auti stanu ko tramvaji. Kaće se popravit struja? Nezna se, čekajte. Mogla bi oko podneva. Sad imamo puno reklamacija.

Da se razvijaju odavno ne bi bili tromi, jer nisu ni oni koji se razvijaju par godina. Nedavno sam vozio q7 s preko 250 konja koja guta 15 litara otprilike a i vise, pa radije bi tromi elektricni koji me jeftinije vozi. Kakve veze ima selo i tramvaji? radi se o bezicnom prijenosu s punjacima kraj ceste koji pune auto u voznji. A da se tehnologija razvijala od vremena tesle danas bi imali elektricne aute koji bi prelazili par stotina km s jednim punjenjem, i baterije koje bi punili u trenutku. A tesla je radio na prijenosu na velike udaljenosti, znaci solarna elektrana ili kakva vec, na svakih nekoliko desetaka km bi bila dovoljna.

hobi:moj-android.net
12 godina
neaktivan
offline
Re: Strujom kroz beton
overhaul kaže...

Ovdje bi auti prema tome išli kao trolejbusi, dakle na stranu tehnička izvedba zamislite koliko bi neautonomni bili ti auti.

nema skretanja sa ceste na kojoj nema struje, nema seoskih puteva, sporednih uličica, a aute bi kontrolirali iz dispečera.

Padne kišica, cesta iskri i radi kuršluse i odjednom usred prometne jutarnje špice (jer svi sjednu u auto kad malo kišica zarosi)

...svi auti stanu ko tramvaji. Kaće se popravit struja? Nezna se, čekajte. Mogla bi oko podneva. Sad imamo puno reklamacija.

Nebi to tako bilo. Auti bi imali svoje baterije samo bi cesta nadopunjavala te baterije. Moglo bi se ići svuda kao do sada, kako bi se to plaćalo?... nebi ti sigurno mijerili koliko potrošiš. Nego bi ti u auto stavili uređaj koj određuje koliko struje primaš.  I onda bi bile pretplate kao za mobitele, kada pređeš limit nadoplaćuješ.

Arian RIčko
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice