Sumrak selfija na WWDCu, Apple zabranio selfie-šta

poruka: 20
|
čitano: 2.624
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Sumrak selfija na WWDCu, Apple zabranio selfie-šta".
14 godina
offline
Sumrak selfija na WWDCu, Apple zabranio selfie-šta

Možda će prestaviti svoj iStick selfie štap za 99$, pa ne žele konkurentske proizvode na prezentaciji

 
9 1 hvala 0
9 godina
protjeran
offline
Sumrak selfija na WWDCu, Apple zabranio selfie-šta

Inače postoje tekućine za elektroničke cigarete koje su bez nikotina, primjerice ja "vejpam" takve i mama mi više ne sere otkad sam prestao biti ljubitelj nikotina.

Poruka je uređivana zadnji put čet 16.4.2015 17:06 (nemrem_mama_mi_sere).
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Sumrak selfija na WWDCu, Apple zabranio selfie-šta

čudi me nitko još nije napravil stalak za telefon koji se pričvrsti na pimpek u svrhu snimanja sebića. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I'm not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
1 1 hvala 0
16 godina
offline
Re: Sumrak selfija na WWDCu, Apple zabranio selfie
Ajar kaže...

čudi me nitko još nije napravil stalak za telefon koji se pričvrsti na pimpek u svrhu snimanja sebića. 

 Pimpeke je zabranjeno unositi na WWDC još od doba kad se govorilo da je kupnja ajfona nadomjestak za malog...

http://www.bug.hr/forum/post/lcd-plazma-televizori/stvarni-vlasnici-brandova/2909836.aspx
14 godina
offline
Re: Sumrak selfija na WWDCu, Apple zabranio selfie
Ajar kaže...

čudi me nitko još nije napravil stalak za telefon koji se pričvrsti na pimpek u svrhu snimanja sebića. 

 Čudi me kako nisi upratio

15 godina
neaktivan
offline
Re: Sumrak selfija na WWDCu, Apple zabranio selfie
nemrem_mama_mi_sere kaže...

Inače postoje tekućine za elektroničke cigarete koje su bez nikotina, primjerice ja "vejpam" takve i mama mi više ne sere otkad sam prestao biti ljubitelj nikotina.

Valjda si svjestan da je većina toga više kancerogeno nego prave cigarete.

But where did he come from, this fleck of spite in an abandoned paradise?
9 godina
protjeran
offline
Re: Sumrak selfija na WWDCu, Apple zabranio selfie
NecroKnight kaže...
nemrem_mama_mi_sere kaže...

Inače postoje tekućine za elektroničke cigarete koje su bez nikotina, primjerice ja "vejpam" takve i mama mi više ne sere otkad sam prestao biti ljubitelj nikotina.

Valjda si svjestan da je većina toga više kancerogeno nego prave cigarete.

 propilen glikol i vanilin nisu kancerogeni

15 godina
offline
Sumrak selfija na WWDCu, Apple zabranio selfie-šta

Tipična vijest za Apple, ako nisu nekoga tužili onda su nešto zabranili. 

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Sumrak selfija na WWDCu, Apple zabranio selfie
nemrem_mama_mi_sere kaže...
NecroKnight kaže...
nemrem_mama_mi_sere kaže...

Inače postoje tekućine za elektroničke cigarete koje su bez nikotina, primjerice ja "vejpam" takve i mama mi više ne sere otkad sam prestao biti ljubitelj nikotina.

Valjda si svjestan da je većina toga više kancerogeno nego prave cigarete.

 propilen glikol i vanilin nisu kancerogeni

 A bome ni glicerol nije. Sve stvari iz te tekućine nalaze se u hrani, piću i stvarima koje svakodnevno koristite, čak i lijekovima. Nisam nikad pročitao da je netko dobio rak od sirupa za kašalj.

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. Provokator starog kova R.I.P. Munjovoz 20.3.2012.
16 godina
neaktivan
offline
Re: Sumrak selfija na WWDCu, Apple zabranio selfie
Ni prdci i prljave čarape nisu kancerogeni, pa pristojnost nalaže da ih ne guraš drugima pod nos. Kod kuće radi što hoćeš, a u društvu imaj obzira prema ljudima koji ne žele udisati tvoju kemiju.
Imamo nova kola radi dojma, imamo stav kad nemamo pojma...
15 godina
odjavljen
offline
Re: Sumrak selfija na WWDCu, Apple zabranio selfie
Visak kaže...
Ni prdci i prljave čarape nisu kancerogeni, pa pristojnost nalaže da ih ne guraš drugima pod nos. Kod kuće radi što hoćeš, a u društvu imaj obzira prema ljudima koji ne žele udisati tvoju kemiju.

 

Parit cu gdje hocu i kad hocu (gdje mi zakon naravno dozvoljava). I sta sad? Istuci ces me? 

16 godina
neaktivan
offline
Re: Sumrak selfija na WWDCu, Apple zabranio selfie
Hann kaže...
Visak kaže...
Ni prdci i prljave čarape nisu kancerogeni, pa pristojnost nalaže da ih ne guraš drugima pod nos. Kod kuće radi što hoćeš, a u društvu imaj obzira prema ljudima koji ne žele udisati tvoju kemiju.

 

Parit cu gdje hocu i kad hocu (gdje mi zakon naravno dozvoljava). I sta sad? Istuci ces me? 

 Ne, ali ću registrirati da si nekulturan i loše odgojen.

Imamo nova kola radi dojma, imamo stav kad nemamo pojma...
15 godina
offline
Re: Sumrak selfija na WWDCu, Apple zabranio selfie
Visak kaže...
Ni prdci i prljave čarape nisu kancerogeni, pa pristojnost nalaže da ih ne guraš drugima pod nos. Kod kuće radi što hoćeš, a u društvu imaj obzira prema ljudima koji ne žele udisati tvoju kemiju.

 Upravo tako. Ne treba puhati oblake ljudima u lice. Treba poštivati neka pravila ponašanja u javnosti. Može se i diskretno pariti bez da ikome smeta.

Hann kaže...
Visak kaže...
Ni prdci i prljave čarape nisu kancerogeni, pa pristojnost nalaže da ih ne guraš drugima pod nos. Kod kuće radi što hoćeš, a u društvu imaj obzira prema ljudima koji ne žele udisati tvoju kemiju.

 

Parit cu gdje hocu i kad hocu (gdje mi zakon naravno dozvoljava). I sta sad? Istuci ces me? 

 Zbog takvog ponašanja i jesu ove zabrane, nadam se da se samo zafrkavaš.

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. Provokator starog kova R.I.P. Munjovoz 20.3.2012.
Poruka je uređivana zadnji put pet 17.4.2015 14:58 (mind_challenge).
9 godina
protjeran
offline
Re: Sumrak selfija na WWDCu, Apple zabranio selfie
Visak kaže...
Ni prdci i prljave čarape nisu kancerogeni, pa pristojnost nalaže da ih ne guraš drugima pod nos. Kod kuće radi što hoćeš, a u društvu imaj obzira prema ljudima koji ne žele udisati tvoju kemiju.

 ???? na koju foru si došao do zaključka da forumaš kojem se obraćaš drugima nešto gura pod nos, upravo tvoje guranje smrdljivih čarapa od komentara grize za mozak, em si off topic, em provociraš off topic komentare, em si čovjeka napao ni krivog ni dužnog, na kraju zapitaj se bi li tvoja izmišljena načela pristojnosti nalagala ne mirisanje po parfemima i dezodoransima u javnosti, žvakanje žvakaća itd. jer para iz e cigarete je upravo parfimirana raznoraznim mirisima i aromama kao i parfemi parfimiranih osoba u javnosti

Poruka je uređivana zadnji put pet 17.4.2015 15:23 (nemrem_mama_mi_sere).
16 godina
neaktivan
offline
Re: Sumrak selfija na WWDCu, Apple zabranio selfie
nemrem_mama_mi_sere kaže...
Visak kaže...
Ni prdci i prljave čarape nisu kancerogeni, pa pristojnost nalaže da ih ne guraš drugima pod nos. Kod kuće radi što hoćeš, a u društvu imaj obzira prema ljudima koji ne žele udisati tvoju kemiju.

 ???? na koju foru si došao do zaključka da forumaš kojem se obraćaš drugima nešto gura pod nos, upravo tvoje guranje smrdljivih čarapa od komentara grize za mozak, em si off topic, em provociraš off topic komentare, em si čovjeka napao ni krivog ni dužnog, na kraju zapitaj se bi li zabranjivao mirisanje po parfemima i dezodoransima u javnosti, žvakanje žvakaća itd. jer para iz e cigarete je upravo parfimirana raznoraznim mirisima i aromama kao i parfemi parfimiranih osoba u javnosti

 Sve si promašio. Nisam napao njega, nego sam govorio općenito, što je on, za razliku od tebe, shvatio.

 

Ovo za offtopic je smiješno, pošto si upravo ti otvorio raspravu o vejpanju

 

Imamo nova kola radi dojma, imamo stav kad nemamo pojma...
15 godina
odjavljen
offline
Re: Sumrak selfija na WWDCu, Apple zabranio selfie
mind_challenge kaže...

 Zbog takvog ponašanja i jesu ove zabrane, nadam se da se samo zafrkavaš.

 

Zabrane cega? Vejpa? Apple zabranio, i sad je to odjednom zabrana kao neka vazna?

 

I ne, ne zafrkavam se, ni malo. Vejpam gdje mi je dopusteno. A postovani samoprozvani kulturnjak i odgojeni covjek o vejpanju ocito nema pojma, jer para iz vejpa ne skodi nikome (dokazano!), cak ne smrdi. Zasto njega toliko smeta vejpanje zna valjda samo on i njegov odgoj. Jos ton kojim to kaze... I onda sam ja neodgojen? Ok, ako je to pojam odgoja, neodgojen sam. Sto se pak tice oblaka, u pitanju je obicna para koja se rasprsi u 3sec. Ako sjedis 2m od mene, do tebe nece ni doci niti ces istu osjetiti. Sve da to i nije slucaj, ne parim u tvojoj kuci, niti bi ti sigurno puhao to u lice.

 

Ako vas smeta vejpanje po kaficima, pa cak i pusaci, majko mila, pa ima dosta nepusackih kafica ovih dana. Slobodna vam zemlja. Iako cak i u tim nepusackim dozvoljavaju vejpanje. Ali mi sasvim sigurno neki klinjo nece govoriti gdje ja (ne)mogu vejpati. 

9 godina
protjeran
offline
Re: Sumrak selfija na WWDCu, Apple zabranio selfie
Visak kaže...

 Sve si promašio. Nisam napao njega, nego sam govorio općenito, što je on, za razliku od tebe, shvatio.

 

Ovo za offtopic je smiješno, pošto si upravo ti otvorio raspravu o vejpanju

 

 odgovarao si njemu a pošto nisi imao nikakva razloga za to kao da si odgovarao i meni... drugim riječima strpao si nas u isti koš, što i ne bi bilo naročito iritantno kada bi imao nekakvog pravog razloga osim lažnih o prljavim čarapama i prdcima.... shvatio sam dakle da si provokator kojeg smetaju mirisi limuna ili vanilije u obliku isparenja iz e cigarete a ne smetaju u obliku isparenja sa nečijeg tijela ili iz usta ukoliko su dobiveni putem žvakanja žvakaće ili ispijanja soka

 

ako je konstatacija da mi mama ne sere što vejpam trebala prouzročiti tvoje posve nevezane iritantne komentare onda ja ne znam.... a svi znamo da nije... kako se zbog toga osjećaš?

16 godina
neaktivan
offline
Re: Sumrak selfija na WWDCu, Apple zabranio selfie
Hann kaže...
 

 

Zabrane cega? Vejpa? Apple zabranio, i sad je to odjednom zabrana kao neka vazna?

 

I ne, ne zafrkavam se, ni malo. Vejpam gdje mi je dopusteno. A postovani samoprozvani kulturnjak i odgojeni covjek o vejpanju ocito nema pojma, jer para iz vejpa ne skodi nikome (dokazano!), cak ne smrdi. Zasto njega toliko smeta vejpanje zna valjda samo on i njegov odgoj. Jos ton kojim to kaze... I onda sam ja neodgojen? Ok, ako je to pojam odgoja, neodgojen sam. Sto se pak tice oblaka, u pitanju je obicna para koja se rasprsi u 3sec. Ako sjedis 2m od mene, do tebe nece ni doci niti ces istu osjetiti. Sve da to i nije slucaj, ne parim u tvojoj kuci, niti bi ti sigurno puhao to u lice.

 

Ako vas smeta vejpanje po kaficima, pa cak i pusaci, majko mila, pa ima dosta nepusackih kafica ovih dana. Slobodna vam zemlja. Iako cak i u tim nepusackim dozvoljavaju vejpanje. Ali mi sasvim sigurno neki klinjo nece govoriti gdje ja (ne)mogu vejpati. 

 Ovaj pušački stav 'ako ti smeta makni se' potvrđuje moj prethodni zaključak.

 

To da je neškodljivost dokazana je obična laž. U najboljem slučaju možemo reći da još ne znamo je li i koliko štetno.

E-cigarete su zabranjene u mnogim zapadnim zemljama. U nekima potpuno u nekima djelomično.

 

A July 2014 WHO report cautioned about potential risks of using e-cigarettes. The report concluded that "the existing evidence shows that ENDS aerosol is not merely "water vapour" as is often claimed in the marketing for these products. ENDS use poses serious threats to adolescents and fetuses."[85] A 2014 systematic review concluded that the risks of e-cigarettes have been exaggerated by health authorities and stated that there may be some remaining risk, though the risk of e-cigarette use is likely small compared to smoking tobacco.

 

Dakle u usporedbi s običnim cigaretama (koje su pušači jednako bezobzirno dimili posvuda dok nije bilo zabrana) su znatno manje štetne, ali nisu 'obična para'.

 

 

Imamo nova kola radi dojma, imamo stav kad nemamo pojma...
9 godina
protjeran
offline
Re: Sumrak selfija na WWDCu, Apple zabranio selfie
Visak kaže...

 Ovaj pušački stav 'ako ti smeta makni se' potvrđuje moj prethodni zaključak.

 

 Ne! ti si ga isprovocirao ponašajući se prema svim vejperima kao prema stoci, ničim izazvan dakako...

Poruka je uređivana zadnji put pet 17.4.2015 16:38 (nemrem_mama_mi_sere).
15 godina
odjavljen
offline
Re: Sumrak selfija na WWDCu, Apple zabranio selfie
nemrem_mama_mi_sere kaže...
Visak kaže...

 Ovaj pušački stav 'ako ti smeta makni se' potvrđuje moj prethodni zaključak.

 

 Ne! ti si ga isprovocirao ponašajući se prema svim vejperima kao prema stoci, ničim izazvan dakako...

 

Zahvaljujem, dalje nema smisla ni razglabati sa takvim likovima.

 

Da branim vejpanje - naravno. Jer je ipak kud i kamo zdravija alternativa 'pravom' pusenju ciji sam okorjeli korisnik dosta dugo bio.

Sto se tice zabrana u zapadnom svijetu, samo cu napomenuti par zemalja: Austrija, Njemacka, Engleska, Francuska, Portugal i Danska.

 

Sve zemlje u kojima sam bio prosle godine. Ni u jednoj nisam imao problema sa vejpanjem po pubovima/kaficima, cak ni po restoranima. Samo su me u Francuskoj u jednom restoranu uljudno zamolili da prestanem ukoliko nije problem, jer su neki gosti pomislili da pusim 'prave' cigare. Uljudno sam prestao i problem rijesen. Nigdje drugdje me cak ni to nisu zamolili, dakle vejpao sam ako mi se vejpalo.

 

Sto se tice 'kulturnog gospodina' i njegovog 'odgoja' (namjerno pod navodnike), sam je isprovocirao moju reakciju radi svog nacina i tona obracanja. I ne mora se brinuti, jer sasvim sigurno se u njegovu drustvu ne zelim ni slucajno naci, a kamo li tek pariti. 

EOD od mene. Lp.

 

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice