Super crni nasljednik Vantablacka

poruka: 10
|
čitano: 1.985
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Super crni nasljednik Vantablacka".
16 godina
offline
Super crni nasljednik Vantablacka
Zanimljivo 😊
Xbox: Muskarcina
Moj PC  
2 0 hvala 0
Super crni nasljednik Vantablacka

Osim što nam takav materijal može služiti kao provjera "crnosti" LCD/OLED ekrana i boje kožnog trosjeda u dnevnom boravku, za što još možemo koristiti ovo fascinantno otkriće?

Moj PC  
0 4 hvala 0
11 godina
offline
Re: Super crni nasljednik Vantablacka
ZovemseZoranidolazimizRijeke kaže...

Osim što nam takav materijal može služiti kao provjera "crnosti" LCD/OLED ekrana i boje kožnog trosjeda u dnevnom boravku, za što još možemo koristiti ovo fascinantno otkriće?

da covjecanstvo djeli tvoj stav danas bi jos skakali sagrane na granu a ne bi ni spilje vidijeli :D ccccc

15 godina
online
Re: Super crni nasljednik Vantablacka
ZovemseZoranidolazimizRijeke kaže...

Osim što nam takav materijal može služiti kao provjera "crnosti" LCD/OLED ekrana i boje kožnog trosjeda u dnevnom boravku, za što još možemo koristiti ovo fascinantno otkriće?

 Prva stvar koja mi pada na pamet je izrada puno efikasnijih solarnih panela...

15 godina
neaktivan
offline
Re: Super crni nasljednik Vantablacka
Recimo unutarnji premaz teleskopa i sličnih optičkih uređaja, gdje su refleksije vrlo nepoželjne.
Imamo nova kola radi dojma, imamo stav kad nemamo pojma...
 
2 0 hvala 0
11 godina
offline
Super crni nasljednik Vantablacka

npr, premaz na automobilu, ova mat crna bi bila goli k... za vantablack 

Moj PC  
5 0 hvala 0
15 godina
offline
Super crni nasljednik Vantablacka

Predpostavljam da ce glavna primjena ovog bit u znanosti, ali moram priznat da me jako zanimaju 'svakodnevni' predmeti 'pofarbani' u ovakvu boju. Sve bi izgledalo nadrealno bez kontrasta i dubine. Ko da je losa 3d montaza al u stvarnom svijetu :D

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Super crni nasljednik Vantablacka

zgodno za zaštitne prsluke, jer se na njima neće vidjeti uznemirujuća crvena točkica, koja se obično pojavi prije metka. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Super crni nasljednik Vantablacka
ZovemseZoranidolazimizRijeke kaže...

Osim što nam takav materijal može služiti kao provjera "crnosti" LCD/OLED ekrana i boje kožnog trosjeda u dnevnom boravku, za što još možemo koristiti ovo fascinantno otkriće?

Vojna primjena? Pitam se šta se događa sa navođenjem kad je meta (ofarbana u ovo) označena laserom. 

K
16 godina
offline
Re: Super crni nasljednik Vantablacka
picajzla0707 kaže...

npr, premaz na automobilu, ova mat crna bi bila goli k... za vantablack 

 Vidio sam lika na cesti sa Panamerom presvucenom u barsun (velvet). Shmuck.

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice