Suspendiran zakon tri upozorenja?

poruka: 8
|
čitano: 3.688
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Suspendiran zakon tri upozorenja?".
14 godina
neaktivan
offline
Suspendiran zakon tri upozorenja?

viva la croatie{#}

:)
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Suspendiran zakon tri upozorenja?
alexspalato kaže...

viva la croatie{#}

Zasto, pa to i kod nas uvode {#}

13 godina
neaktivan
offline
Re: Suspendiran zakon tri upozorenja?
Renesis kaže...
alexspalato kaže...

viva la croatie{#}

Zasto, pa to i kod nas uvode {#}

Kad lol?

13 godina
neaktivan
offline
Re: Suspendiran zakon tri upozorenja?
Educate yourself, foo!!
16 godina
neaktivan
offline
Suspendiran zakon tri upozorenja?

1000 do 2000 godina, kod nas. Ne prije. Imamo dosta poglavlja za riješit. Ima vremena, nema frke. Zasad se mogu i taksisti puškom ubijati bez ozbiljnije istrage i kazne. Za software ima vremena. Stvarno nema frke

 
12 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Suspendiran zakon tri upozorenja?

Sve nesto bla bla bla server ,ip , posluzitelji bla bla bla ko da drzava nemoze nac server za to

Pokusaj da se izvuci iz gluposti u koju su usli .Mislim da isp-ovi ih poceli stiskat nakon pada zarade

 

Nasi su pametni uvodjenje ovakvog neceg bilo bi back to medieval prije hocu internet generacije .A i mudrinic zasigurno nebi nesto ovakvo dozvolil.

Uz nas standard i svijest piratluk je jedini izvor informaticke pismenosti .

Nemojte krenuti sa linuxom i slicnim obrazlozenjima jer kod nas da slikovito prikazem eventualno linux skida sa piratskih windowsa

O institucijama nebi slucajno obavljo civilnu sluzbu  na jednom od sudova RH pa vidio kak se promjene miseva placaju vanjskim suradnicima 1000 kuna radni sat dok recimo sveucilista nemogu subvencionirat studentima tehnickih ucilista alate kao autocad

Razlozi piratstva su slojeviti i nemogu se gledati sam kroz zakon i kradja je kradja floskule

 
8 0 hvala 1
16 godina
neaktivan
offline
Re: Suspendiran zakon tri upozorenja?

kakvo je stanje mi ćemo preći na zbrajalice...... kakva računala a neću ni spominjat software.

 

kad ne bumo imali za struju platit jedino će nam bit kamenčiće u džep pa računat. {#} a računala će imati naše stališe koji buju klikali po legalnom windowsu s onom šarenom naljepnicom 

15 godina
neaktivan
offline
Re: Suspendiran zakon tri upozorenja?
hondo kaže...

kakvo je stanje mi ćemo preći na zbrajalice...... kakva računala a neću ni spominjat software.

 

kad ne bumo imali za struju platit jedino će nam bit kamenčiće u džep pa računat.  {#}  a računala će imati naše stališe koji buju klikali po legalnom windowsu s onom šarenom naljepnicom

  Hej, vidi ovo!

Vuk dlaku mjenja ali nikada!
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice