Sve karte na Windows Phone

poruka: 12
|
čitano: 3.494
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Sve karte na Windows Phone".
14 godina
neaktivan
offline
Sve karte na Windows Phone

Ima stara narodna nikad ne stavljaj sva jaja u jednu košaru! 

 
9 0 hvala 0
15 godina
offline
Sve karte na Windows Phone

WP7 ima svijetlu buducnost. Za razliku od Symbiana...

Ovaj forumaš je tolerantan prema osobama svih nacionalnosti, rasa i spolnog opredjeljenja te smatra da svaka osoba ima pravo biti slobodna od ugnjetavanja zbog svojih liberalnih mišljenja
 
7 2 hvala 0
13 godina
offline
Sve karte na Windows Phone

ma symbian je po meni trebalo malo još doraditi, i više prilagoditi touchscreenovima.. ništa mu ne fali

 

doduše sad je kasno... to se trebalo puno ranije dogoditi

Moj PC  
12 0 hvala 0
14 godina
offline
Sve karte na Windows Phone

nokia radi dobar hardver ms dobar softver to bi trebala biti dobra kombinacija, ili ne ????

dovoljan mi je jedan uređaj sa os u sebi
Moj PC  
4 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Sve karte na Windows Phone

{#} R.I.P. Nokia, ne koristim ništa s Windowsima na telefonima, a uskoro i ovaj laptop zamjenjuje mac.

 

Ne želim da propadnu, no za mene su mrtvi.

 

Ljudi su kod symbiana bili u krivom uvjerenju da ga imaju i na običnim mobitelima pa valjda dok su kupovali jače modele nisu željeli symbian jer nije ništa posebno , no bili su u krivu na mobitelima je nokia os, a symbian je ipak nešto drugo. Ja sam inače uvjek koristil sony ericsone, no možda si priuštim nokiu da se uvjerim u tu nevaljalost symbiana.

 

Treba biti tač model, kažete.? Koj rabljeni do 500 kn odgovara tom problemu.?

 
0 10 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Sve karte na Windows Phone
davorko17 kaže...

{#} R.I.P. Nokia, ne koristim ništa s Windowsima na telefonima, a uskoro i ovaj laptop zamjenjuje mac.

Ja sam na Macu, ali moje mišljenje je da je Windows Phone 7 odličan proizvod u razini Applea. Nisam ljubitelj Microsofta, ali neki njihovi proizvodi su odlični (Office, SQL server, WP7).

13 godina
neaktivan
offline
Sve karte na Windows Phone

Trebali su nastaaviti sa MeeGom  {#}

http://www.youtube.com/watch?v=5Fm7jmkHAxs&feature=feedlik
Moj PC  
11 0 hvala 0
13 godina
offline
Sve karte na Windows Phone

Ma da su resurse koje su uložili u meego, upucali u symbian to bi bila skroz druga priča..

Dan danas koristim njoku n95, na kojoj imam sve što trebam i koja radi perfektno. s60v3 je savršeno prilagođen tipkovnicama, dok se na v5 u usporedbi sa androidom vidi velika doza neprilagođenosti.

Imaš ljusku dobrog sustava, koji je na tržištu dugo godina, i 3k developpera koji drkaju đonđu i žive na staroj slavi svog super sustava, i još upucavaš resurse u razvoj novog sustava.. kretenska posla

Prilagodba symbiana bi bila daleko jednostavnija i isplativija od izdr.avanja koja je nokia napravila.

 

OK ja se slažem, WP7 im je sad jedini spas. Ali da je moglo biti drugačije, to definitivno..

Moj PC  
9 0 hvala 0
14 godina
offline
Sve karte na Windows Phone

Eh, da su idhioti na vrijeme počeli radit touchscreen verziju, uspjelo bi njima siguno, a MeeGo su trebali izbacit, kolko god bugova da imo, samo neka bude nahypean, pa da mogu nešto konkretno napravit.

__ __ ____ ____ /\ \ /\ \ /\ _`\ /\ _`\ \ `\`\\/'/ __\ \ \L\ \ __ __\ \ \/\_\ __ `\ `\ /' /'__`\ \ _ <'/\ \/\ \\ \ \/_/_ /
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Sve karte na Windows Phone

Ovo je jedina razumna odluka. Druga bi bila potpuno povlačenje sa američkog tržišta.

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Sve karte na Windows Phone

Ugovor sa Microsoftom je za Nokiu pakt sa vragom.

Staviti budućnost kompanije na samo jednu kartu to može samo lud čovjek ili vizionar.

Microsoft mi nekako ne izgleda  kao vizionarska tvrtka, više kao opasan igrač.

Shodno tome ne mogu se nekako oteti dojmu da Microsoft ima za cilj Nokiine patente. 

 

 

 

14 godina
odjavljen
offline
Re: Sve karte na Windows Phone
rmiculini kaže...

Ugovor sa Microsoftom je za Nokiu pakt sa vragom.

Staviti budućnost kompanije na samo jednu kartu to može samo lud čovjek ili vizionar.

Microsoft mi nekako ne izgleda  kao vizionarska tvrtka, više kao opasan igrač.

Shodno tome ne mogu se nekako oteti dojmu da Microsoft ima za cilj Nokiine patente. 

 

 

 

Do sada su bili praktički na jednoj karti-Symbianu, to se pokazalo prilično loše. WP7 je odličan OS, odlično prilagođen korisnicima i mislim da su napravili pravi potez.

av-gurus.blogspot.com/
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice