Sve popularniji Apple TV

poruka: 28
|
čitano: 4.534
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Sve popularniji Apple TV".
14 godina
neaktivan
offline
Sve popularniji Apple TV

:-( ali nema u Hrvatskoj nažalost... mi smo osuđeni na onu prokletu "znanstvenu atlantu" kojoj treba 10ak minuta samo da si podigne softver.

:)
Moj PC  
4 1 hvala 0
16 godina
offline
Sve popularniji Apple TV

Ovo je reklama ili?

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: Sve popularniji Apple TV
PICART kaže...

Ovo je reklama ili?

Naravno da jest. Izgleda da jedini Apple nesto radi u zadnjih pola godine. Svaki dan nesto novo. Ostali svi stagniraju.

Mi smo na putu da budemo na putu prema izlazu iz krize [GOOGLE TRANSLATOR]: Na putu prema dolje
14 godina
protjeran
offline
Sve popularniji Apple TV

doista,Ejpl proizvodi stvari bez kojih ne možemo..{#}

 
0 1 hvala 0
15 godina
offline
RE: Sve popularniji Apple TV
linuxjuzer kaže...

doista,Ejpl proizvodi stvari bez kojih ne možemo..{#}

Ma nije uopce problem u vezi toga, nego svaki dan jedna vijest od Apple-a. Ko da su jedini koji nesto rade. Cak ni na endgadgetu ne pretjeruju ovoliko.

Mi smo na putu da budemo na putu prema izlazu iz krize [GOOGLE TRANSLATOR]: Na putu prema dolje
14 godina
protjeran
offline
RE: Sve popularniji Apple TV
tnakir kaže...
linuxjuzer kaže...

doista,Ejpl proizvodi stvari bez kojih ne možemo..{#}

Ma nije uopce problem u vezi toga, nego svaki dan jedna vijest od Apple-a. Ko da su jedini koji nesto rade. Cak ni na endgadgetu ne pretjeruju ovoliko.

moram priznat ida se divim Ejplu...i reći ću...do G4 i G5 strojeva i imali su nešto...mada opet kao asembleri tuđeg..imali su neku ideju i viziju u smislu korisnosti,..sada se sve svelo na pomodnost...eto primjer...uloga mobitela je poznata,ali su od toga napravili nešto što samo zbunjuje ljude i svodi mobitel na džepnu multimedijalnu razbibrigu...8000kn malo previše zato...dodao sam malo i uzeo jebački pavilion..od kojega mogu radeći i živjeti...

15 godina
offline
RE: Sve popularniji Apple TV
linuxjuzer kaže...

moram priznat ida se divim Ejplu...i reći ću...do G4 i G5 strojeva i imali su nešto...mada opet kao asembleri tuđeg..imali su neku ideju i viziju u smislu korisnosti,..sada se sve svelo na pomodnost...eto primjer...uloga mobitela je poznata,ali su od toga napravili nešto što samo zbunjuje ljude i svodi mobitel na džepnu multimedijalnu razbibrigu...8000kn malo previše zato...dodao sam malo i uzeo jebački pavilion..od kojega mogu radeći i živjeti...

Ja sam ga volio dok nisu presli na Intel. Od onda nisu nista drugo neg PC-evi u dobrom kucistu :)

Mi smo na putu da budemo na putu prema izlazu iz krize [GOOGLE TRANSLATOR]: Na putu prema dolje
14 godina
protjeran
offline
RE: Sve popularniji Apple TV
tnakir kaže...
linuxjuzer kaže...

moram priznat ida se divim Ejplu...i reći ću...do G4 i G5 strojeva i imali su nešto...mada opet kao asembleri tuđeg..imali su neku ideju i viziju u smislu korisnosti,..sada se sve svelo na pomodnost...eto primjer...uloga mobitela je poznata,ali su od toga napravili nešto što samo zbunjuje ljude i svodi mobitel na džepnu multimedijalnu razbibrigu...8000kn malo previše zato...dodao sam malo i uzeo jebački pavilion..od kojega mogu radeći i živjeti...

Ja sam ga volio dok nisu presli na Intel. Od onda nisu nista drugo neg PC-evi u dobrom kucistu :)

upravo tako...zato ponekad i budem ljut jer realno ne vidim opravdanje za takvu razliku u cijeni...nemam ništa protiv Ejpla,osim što ljude navodi u neki hipnotički trans,pa me podsjećaju na neke likove iz filmova,Bože oprosti,ispranog mozga..hehehehe..isprike Jabučarima..{#}

15 godina
offline
RE: Sve popularniji Apple TV
linuxjuzer kaže...
tnakir kaže...
linuxjuzer kaže...

moram priznat ida se divim Ejplu...i reći ću...do G4 i G5 strojeva i imali su nešto...mada opet kao asembleri tuđeg..imali su neku ideju i viziju u smislu korisnosti,..sada se sve svelo na pomodnost...eto primjer...uloga mobitela je poznata,ali su od toga napravili nešto što samo zbunjuje ljude i svodi mobitel na džepnu multimedijalnu razbibrigu...8000kn malo previše zato...dodao sam malo i uzeo jebački pavilion..od kojega mogu radeći i živjeti...

Ja sam ga volio dok nisu presli na Intel. Od onda nisu nista drugo neg PC-evi u dobrom kucistu :)

upravo tako...zato ponekad i budem ljut jer realno ne vidim opravdanje za takvu razliku u cijeni...nemam ništa protiv Ejpla,osim što ljude navodi u neki hipnotički trans,pa me podsjećaju na neke likove iz filmova,Bože oprosti,ispranog mozga..hehehehe..isprike Jabučarima..{#}

Tko voli...

Mi smo na putu da budemo na putu prema izlazu iz krize [GOOGLE TRANSLATOR]: Na putu prema dolje
14 godina
protjeran
offline
Sve popularniji Apple TV

a je...nekad se i za Levi.s-ice davala trećina plaće...

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Sve popularniji Apple TV

Od svih Apple proizvoda ovaj mi je zasad najgluplji, ne vidim neku posebnu svrhu.

Ok možda je u americi ta usluga zgodna i cjenovno konkurentna i to šljaka, ali eto barem kod nas taj

uređaj nema nikakvog smisla..

Mi osjećamo da je sve što radimo samo kap u oceanu. Ali ocean bi bio manji da nema te kapi.
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: Sve popularniji Apple TV
tnakir kaže...

Ja sam ga volio dok nisu presli na Intel. Od onda nisu nista drugo neg PC-evi u dobrom kucistu :)

a ni onda nisu bili nes posebno, bar ne koliko su ih jobsovi sljedbenici uzdizali

mene je cak i zivcirala ta konzervativnost oko hardvera, ma kolko on ljepo izgledao

15 godina
offline
RE: Sve popularniji Apple TV
Zdravek2008 kaže...
tnakir kaže...

Ja sam ga volio dok nisu presli na Intel. Od onda nisu nista drugo neg PC-evi u dobrom kucistu :)

a ni onda nisu bili nes posebno, bar ne koliko su ih jobsovi sljedbenici uzdizali

mene je cak i zivcirala ta konzervativnost oko hardvera, ma kolko on ljepo izgledao

Zdravek kada su oni imali IBM-ove mrge unutra (PowerPC) umjesto Intela, Intel based PC-jevi su bili daleko inferiorni Apple racunalima. Apple se vrtio na nizem taktu, imao je manje zagrijavanje bla bla a opet je jeo intela u istom cjenovnom rangu za dorucak.

Mi smo na putu da budemo na putu prema izlazu iz krize [GOOGLE TRANSLATOR]: Na putu prema dolje
15 godina
neaktivan
offline
RE: Sve popularniji Apple TV
tnakir kaže...

Zdravek kada su oni imali IBM-ove mrge unutra (PowerPC) umjesto Intela, Intel based PC-jevi su bili daleko inferiorni Apple racunalima. Apple se vrtio na nizem taktu, imao je manje zagrijavanje bla bla a opet je jeo intela u istom cjenovnom rangu za dorucak.

E da ,ovo su bile mašine!! KLIK

Oprostite mi.... nisam svjestan svoje nesvjesnosti...
15 godina
offline
RE: Sve popularniji Apple TV
kizo2703 kaže...
tnakir kaže...

Zdravek kada su oni imali IBM-ove mrge unutra (PowerPC) umjesto Intela, Intel based PC-jevi su bili daleko inferiorni Apple racunalima. Apple se vrtio na nizem taktu, imao je manje zagrijavanje bla bla a opet je jeo intela u istom cjenovnom rangu za dorucak.

E da ,ovo su bile mašine!! KLIK

Fap fap al stvarno fap fap.

Mi smo na putu da budemo na putu prema izlazu iz krize [GOOGLE TRANSLATOR]: Na putu prema dolje
16 godina
neaktivan
offline
RE: Sve popularniji Apple TV
alen-c kaže...

Od svih Apple proizvoda ovaj mi je zasad najgluplji, ne vidim neku posebnu svrhu.

Ok možda je u americi ta usluga zgodna i cjenovno konkurentna i to šljaka, ali eto barem kod nas taj

uređaj nema nikakvog smisla..

u americi je ovo predobra stvarcica, dok kod nas ne dobijes nista s njom...

americki prosjek internet korisnika je 40 godina, i tu gledas da ih barem 50% nezna za torrent, pa im ovakav uredaj dobro dode, a i za nekoliko dolara kupit film koji ces pogledat nije losa ideja (ako nema pretplate)...

Kod nas dobije primjenu jedino kad sa MACa preko airplaya pustis film pa gledas (tu dolazi do mogucnosti gledanja piraterije, inace nista...

ja sam ga kupio u americi i sluzio je 7 mjeseci, ali kad sam dosao doma, ovdje sluzi tek jednom tjedno za neki airplay ili kakvu sliku bacit na lcd...

za nas su i dalje media playeri i nadam se da ce dugo tako ostat

 

potpis :D
14 godina
neaktivan
offline
Sve popularniji Apple TV

Kako ovaj uredjaj funkcionira.

Jer se mogu gledat tv kanali il je samo za filmove, slike i muziku??

Da je jefrin jeftin je :)

 
0 0 hvala 0
15 godina
protjeran
offline
RE: Sve popularniji Apple TV
krile kaže...

Kako ovaj uredjaj funkcionira.

Jer se mogu gledat tv kanali il je samo za filmove, slike i muziku??

Da je jefrin jeftin je :)

to ti je uredaj koji platis 99$ da bi mogao kupovati filmove i muziku sa apple storea...

http://www.erepublik.com/en/referrer/GrimyHR
16 godina
neaktivan
offline
RE: Sve popularniji Apple TV
krile kaže...

Kako ovaj uredjaj funkcionira.

Jer se mogu gledat tv kanali il je samo za filmove, slike i muziku??

Da je jefrin jeftin je :)

APPLE TV

mogu se samo rentat filmovi preko stora

slike i muziku mozes slusat preko

a ovo je jedan od

 

ima i

da mi uzmu 5 kuna da bi gledao 40 minuta serije mi nikako nije jasno...

komentar na youtubu:

"americans get much more features for the Apple TV, for example we get Netflix,

tv show downloads, and others. For americans, it's mainly for netflix streaming actually. so without that, non-americans are missing out on a ton of stuff."

 

misljenje je da ga uopce netreba kupovati, niti u americi jer mediaplayer radi dovoljno dobro :D

a od 10GB torrenta mjesecno jos nitko nije umro :D

kod nas je to 120GB :p pa onda tcom skine brzinu, pa kad nazoves vrati :D

potpis :D
14 godina
neaktivan
offline
RE: Sve popularniji Apple TV
tnakir kaže...
PICART kaže...

Ovo je reklama ili?

Naravno da jest. Izgleda da jedini Apple nesto radi u zadnjih pola godine. Svaki dan nesto novo. Ostali svi stagniraju.

 pa naravno undefined

kod mene normalno radi.....
14 godina
offline
RE: Sve popularniji Apple TV

ako uzmemo u obzir da bug većinom kupuju korisnici pc-a jer tamo ima malo sadržaja za apple fanove prema toj logici oni na svom portalu objavljuju vijesti o apple jer su to reklame a ne vijesti ako bug uglavnom kupuju pc korisnici

dovoljan mi je jedan uređaj sa os u sebi
14 godina
protjeran
offline
RE: Sve popularniji Apple TV
blackalbum kaže...

ako uzmemo u obzir da bug većinom kupuju korisnici pc-a jer tamo ima malo sadržaja za apple fanove prema toj logici oni na svom portalu objavljuju vijesti o apple jer su to reklame a ne vijesti ako bug uglavnom kupuju pc korisnici

objavljuju ih zato jer na svaku vijest o appleu bude milijun besmislenih komentara.

15 godina
neaktivan
offline
RE: Sve popularniji Apple TV

Pravi se javlja!! {#}

Oprostite mi.... nisam svjestan svoje nesvjesnosti...
14 godina
odjavljen
offline
RE: Sve popularniji Apple TV
tnakir kaže...
linuxjuzer kaže...

doista,Ejpl proizvodi stvari bez kojih ne možemo..{#}

Ma nije uopce problem u vezi toga, nego svaki dan jedna vijest od Apple-a. Ko da su jedini koji nesto rade. Cak ni na endgadgetu ne pretjeruju ovoliko.

Zlatno doba izlaska iPad-a je bilo nenadmašivo, ono je bilo pretjerivanje, ovo nije ništa strašno...

...
14 godina
protjeran
offline
Sve popularniji Apple TV

ma sve ok,ali,da oni doista profuravaju neku nadmoćnu tehnologiju pa hajde...ali jbte,najviše posvećuju pažnje dizajnu i da dignu št oveću pompu i nemir među Jabučarima...jaka stvar,par vrsta lapova,do krvi ispišanih sati da im optimiziraju OS-eve,samo za njih..i to je to..Ejpl je Zepter  u IT-u...pokupuje tuđe,posklapa,opet ne on,neg ona kineska tvrtka sa 300000 robova..i volila!!!...Stivica stane na binu i sa nadmoćnim tajanstvenim smiješkom počasti vjerne sljedbenike...{#}

 
0 1 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
Sve popularniji Apple TV

i da...i Ejpl je vražje skup kao Zepter...{#}

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Sve popularniji Apple TV
linuxjuzer kaže...

ma sve ok,ali,da oni doista profuravaju neku nadmoćnu tehnologiju pa hajde...ali jbte,najviše posvećuju pažnje dizajnu i da dignu št oveću pompu i nemir među Jabučarima...jaka stvar,par vrsta lapova,do krvi ispišanih sati da im optimiziraju OS-eve,samo za njih..i to je to..Ejpl je Zepter  u IT-u...pokupuje tuđe,posklapa,opet ne on,neg ona kineska tvrtka sa 300000 robova..i volila!!!...Stivica stane na binu i sa nadmoćnim tajanstvenim smiješkom počasti vjerne sljedbenike...{#}

hm.... najbolji retina display, itunest, app store a da o odazivu na touch ne pricamo.... pa eto, nije bas nadmocna, ali najmocnija trenutno je...

 

linuxjuzer kaže...

i da...i Ejpl je vražje skup kao Zepter...{#}

zepter je otrovan, to ne prolazi u nekim drzavama test na teske metale i njihovo "oksidiranje"

potpis :D
15 godina
neaktivan
offline
Sve popularniji Apple TV

kako i obicno samo sto se spominje Apple i pocinje licitacija gluposti...

 

art
Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice