Svijet je prepun zloće!

poruka: 35
|
čitano: 5.554
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Svijet je prepun zloće!".
14 godina
offline
Svijet je prepun zloće!

adolf je prejak

Moj PC  
2 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Svijet je prepun zloće!

Stvarno! Pa kako možemo gledati s podsmjehom ovo tehničko dostignuće, tehnološku prekretnicu, ovaj vizionarski uređaj, ovo čudo dizajna. Smijeh

Faith is only fiction.
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Svijet je prepun zloće!
Pislje kaže...

adolf je prejak

Vec mi idu na zivce sa njim. Sve sta se dogodi ubace u video sa Hitlerom. Ispocetka sam se jos i nasmijao a sad je vec annoying.

World championships: 7, GP started: 250, GP wins: 91, Podium finishes: 154, Pole positions: 68, Fastest laps: 76, Points: 1,369
Poruka je uređivana zadnji put sub 30.1.2010 22:00 (F1-IVO).
15 godina
neaktivan
offline
Svijet je prepun zloće!

oprani mozgovii .... bez ideje i rukopisa a kamoli vizije ........steta 

art
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: Svijet je prepun zloće!
F1-IVO kaže...
Pislje kaže...

adolf je prejak

Vec mi idu na zivce sa njim. Sve sta se dogodi ubace u video sa Hitlerom. Ispocetka sam se jos i nasmijao a sad je vec annoying.

Djelmicno..ali je ipak i dalje dobar :)

 

A i osim toga govori istinu o iPad-u...

addicted to HD :)
Poruka je uređivana zadnji put sub 30.1.2010 22:38 (benko).
14 godina
protjeran
offline
Svijet je prepun zloće!

puj,puj...stid i sram nas bilo što se usudimo pljuckati po tom "čudu savršenstva"...ovo je izgleda ejplov test koliko njihovi sljedbenici mogu biti kratkog pamćenja....kako ne mogu izmisliti ništa novo,izgleda poveli su se onom: okljaštrimo do bola....i to je inovacija...Belji se

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Svijet je prepun zloće!

Hitler je uistinu odličan za svaku situaciju!

Sve što sam napisao nije mišljenje BUG d.o.o., nego je isključivo moje mišljenje na koje imam pravo po članku 38. Ustava Republike Hrvatske koji jamči slobodu mišljenja i izražavanja misli.
Moj PC  
11 0 hvala 0
16 godina
moderator
online
RE: Svijet je prepun zloće!
F1-IVO kaže...
Pislje kaže...

adolf je prejak

Vec mi idu na zivce sa njim. Sve sta se dogodi ubace u video sa Hitlerom. Ispocetka sam se jos i nasmijao a sad je vec annoying.

Slažem se i sam, premda sam ga uvrstio u ovaj "potpouri" - bilo je smiješno prvih 12397898234181848808 puta, sada je malo dosadno...

 

 

This space for rent!
15 godina
odjavljen
offline
Svijet je prepun zloće!

Nije mi jasno sto je dosadno sa Hitlerom.

Niti ima veze sa time sto je rekao u tome filmu, niti se ponavlja.

Sada sto sluzi kao obrazac to je druga strana medalje. No, kako nisam vidio sto su ovoga puta izveli s njime, necu dalje.

Sto se tice ove novotarije, zaboli me kao lanjski snijeg. Tako nesto mi treba jednako kao sto mi je trebao/treba mp3 player, koji sam 2 dana nakon kupovine dao djevojci i od onda ga vec godinama vidim samo kod nje.

Po mome se radi o prodavanju magle i vucenju para od pojedinih ljudi koji bi u trgovini i sami ajvar platili bar 5x skuplje samo da na njemu pise iVar.

Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: Svijet je prepun zloće!
linuxjuzer kaže...

puj,puj...stid i sram nas bilo što se usudimo pljuckati po tom "čudu savršenstva"...ovo je izgleda ejplov test koliko njihovi sljedbenici mogu biti kratkog pamćenja....kako ne mogu izmisliti ništa novo,izgleda poveli su se onom: okljaštrimo do bola....i to je inovacija...Belji se

D4RKL1NG kaže...

Stvarno! Pa kako možemo gledati s podsmjehom ovo tehničko dostignuće, tehnološku prekretnicu, ovaj vizionarski uređaj, ovo čudo dizajna. Smijeh

 

Mislim da na ovo treba gledati malo drugacije..

Apple je predstavio iPad koji i nije bas doraden kako spada, ali vaznije od toga predstavio je idejni koncept uredaja koji ce sad puno vise proizvodaca htjeti ponuditi na trzistu.

Iako slicni uredaju postoje Apple ce "razbudit" trziste i pokrenut ga..

 

Pogledaj kako je bilo s iPhonom. Do izlaska iPhona takvih mobova je bilo jako malo, ali Apple je postavio letvicu na visu razinu svojim videnjem modernog mobitela..

Nakon toga se desila poplava takvih uredaja.. Moje misljenje da ce se to sad desiti i s Table PC-evima..

15 godina
odjavljen
offline
RE: Svijet je prepun zloće!
nesto222 kaže...

 

Mislim da na ovo treba gledati malo drugacije..

Apple je predstavio iPad koji i nije bas doraden kako spada, ali vaznije od toga predstavio je idejni koncept uredaja koji ce sad puno vise proizvodaca htjeti ponuditi na trzistu.

Iako slicni uredaju postoje Apple ce "razbudit" trziste i pokrenut ga..

 

Nisu oni predstavili nikakav idejni koncept. Tako nesto vec postoji u Kini gotovo pola godine. Jedino mu je baterija slabija od ovoga i to dosta.

 

Poruka je uređivana zadnji put sub 30.1.2010 23:34 (Mrgud Veliki).
16 godina
offline
RE: Svijet je prepun zloće!
Mrgud Veliki kaže...

 

Nisu oni predstavili nikakav idejni koncept. Tako nesto vec postoji u Kini gotovo pola godine. Jedino mu je baterija slabija od ovoga i to dosta.

 

Sve je to OK, ali badava ti da to vec postoji ako malo ljudi za to zna.. :)

A sad kad je to predstavio Apple puno vise ljudi zna za to i trziste ce se pokrenut..

 

Jer Apple je ipak Apple..

 

I prije iPhona su ostojali mobiteli s Windows Mobile, ali je bio jako mali interes za njih..

16 godina
neaktivan
offline
RE: Svijet je prepun zloće!

zar je iphone na windows mobile? Pa onda je razumljivo da ne valja ;)

 

16 godina
neaktivan
offline
Svijet je prepun zloće!

Heh ja sam se najvise nasmijao na "kamena ploča vs. iPad"Smijeh

Every time two people have sex, an angel gets a boner
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: Svijet je prepun zloće!
logic kaže...

zar je iphone na windows mobile? Pa onda je razumljivo da ne valja ;)

 

hehe.. nije (ima iPhone OS koji je stavljen i na iPad) ali sve to spada u smartphone :)

Poruka je uređivana zadnji put sub 30.1.2010 23:58 (nesto222).
16 godina
neaktivan
offline
Svijet je prepun zloće!

moram reć da još nisam vidio lošeg hiltera, autori uvjek daju svoj max.

... ovoliki je bija, majke mi...
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
protjeran
offline
Svijet je prepun zloće!

Naslov članka je zakon! Svaka čast Galiću!! >;D

 
0 0 hvala 0
15 godina
protjeran
offline
Svijet je prepun zloće!

  Iako nisam isprobao iPad, niti ga imam uopće u planu kupovati,   smatram da su ova ismijavanja sasvim opravdana........     kome treba ta sprava ?

 

  adolf je zakon, kao i u skoro svakom izdanju   :D

Hedonism Is My LifeStyle
 
0 0 hvala 0
15 godina
protjeran
offline
Svijet je prepun zloće!

Dajte nam lipo anketu,pa da ga i službeno popljujemo kako i treba

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Svijet je prepun zloće!
l)oolvl kaže...

  Iako nisam isprobao iPad, niti ga imam uopće u planu kupovati,   smatram da su ova ismijavanja sasvim opravdana........    kome treba ta sprava ?

 

  adolf je zakon, kao i u skoro svakom izdanju   :D

Zaista ne znam sta je interesantno u jednom isjecku iz filma kojem se samo mijenjaju subtitlovi u ovisnosti od potrebe.

 

Gledao sam ga samo jednom i to u vezi dedicated servera za COD MW2 i zaista sam se ismijao. Ali to je zaista dosta.

 

Sto se tice ovog cuda, volio bih ga imati sto da ne. Da imam dovoljno love kupio bih ga odmah sutra. ovako me i ne interesuje.

 

Uzeo bih ga vjerovatno da se poigram mjesec dana i da ga istrazim, da vidim sta je , sta moze  sta ne.

 

Pa ne moramo pljuvati sve sto ne mozemo uzeti ili sto je luksuz.

It's so deep how can you be so shallow
Poruka je uređivana zadnji put ned 31.1.2010 9:05 (dejson).
15 godina
neaktivan
offline
Svijet je prepun zloće!

Ipad je jedno veliko tesko sra... Ovo nebih kupio ni u ludilu,i stvarno tesko da bi netko normalan kupio ipad,osim mozda zagrizenih apple freakova.

 

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: Svijet je prepun zloće!
M_dipl. kaže...

 

Što, ti želiš reći da je Apple onako altruistički odlučio pokrenuti tržište da bi otvorio vrata drugim proizvođačima!? Sve i kad ne bi ismijali takav stav do granica neprepoznatljivosti, svi podaci o iPadu govore suprotno, ovo im je najzatvoreniji proizvod dosad, i još je k tome nedorađen.

Ne altruistički, nego baš suprotno.. Vecini naroda ce prava asocijacija, kad vidi nesto slicno, biti Apple.. Kazem vecini jer upuceniji znaju da je nesto slicno vec postojalo.. :)

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Svijet je prepun zloće!

Haha neka neka samo pljujte po applu tako treba prijatelji moji ipad je beskoristan

RazorNapster
Poruka je uređivana zadnji put ned 31.1.2010 11:45 (Barnie).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
protjeran
offline
Svijet je prepun zloće!

Ajme Drago zašto zloća i zašto bolesno :)

Mrzitelj misonarskog seksa
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Svijet je prepun zloće!

Ovaj koncept kao koncept je potreban jer trenutno nemamo efikasni uređaj koji bi zamijenio novine, časopise i knjige. Zašto učenici ne bi u školu umjesto 5 kg knjiga nosili jedan takav uređaj. Druga je sad stvar ta ovi likovi uvijek uspijevaju nešto zasrati, nevjerojatno je da se u to ne može uštekati USB stick, a ne bi se čudio da se sadržaji na to mogu kreirati samo na njihovim uređajima i kupovati samo u njihovom dućanu. Nama definitivno treba uređaj koji će zamijeniti časopis, nešto što nije teže od časopisa i može se čitati tako da se zavalimo na kauč, jedino nisam siguran da je taj uređaj to. Razni džepni uređaji nisu alternativa jer jednostavno imaju suviše mali ekran da bi se na to mogao staviti normalni časopis. 

 
2 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Svijet je prepun zloće!

Ja ovo podržavam jer mi je glupo trošit papir na novine koje se prelistaju u 30min bace se i sutradan opet tako! U školi bi mo umjesto 5kg knjiga nosili uređaj od 200g. kao što je gore napisao @rjakopec

A za pljuvanje po appleu samo dajte...ubijte tu dosadu po mogućnosti napravite parodiju! pa pokažite svjetu kako vam je dosadno! juuuhuuu! baš je glup taj apple...koji zarađuje milione na nećemu što vi ismijavate!

Nisam ljubitelj applea jedino što imam od njih je iPod i vjerujte mi takav uređaj nebi mjenjao ni za bilo koji drugi mp3.

 

Bolje biti 100 godina bogataš nego 7 dana siromah .............Slažem se!!!
Poruka je uređivana zadnji put ned 31.1.2010 11:29 (sk8 4 life).
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Svijet je prepun zloće!

Ma nek naprave iPad Nano...sa kojeg bi se moglo i zvat... ;)

 
1 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Svijet je prepun zloće!

Ne shvaćam Bugov stav, u kojem se ovaj okarlješteni uređaj BRANI, dok ga cijeli IT svijet ismijava.  Cijela stvar (iPad) nebi bila toliko jadna da nije prestavljena kao nekakva revolucija, a zapravo je slabija i ograničenija nego jefitniji uređaji koji su već na tržištu. Mislim da sva izrugivanja proizlaze iz sveopćeg razočarenja tom činjenicom. Nisu svijetu prodali mačka u vreći, već napola slijepog, šepavog, bez repa, 10 godina starog, mačka s artritisom (teoretski još uvijek mačak koliko je i iPad računalo).

Why so serious???
 
0 1 hvala 0
15 godina
offline
RE: Svijet je prepun zloće!
exxe kaže...

Ma nek naprave iPad Nano...sa kojeg bi se moglo i zvat... ;)

Već postoji. Zove se iPhone.

15 godina
neaktivan
offline
RE: Svijet je prepun zloće!
Cika Jova Zmaj kaže...

Ne shvaćam Bugov stav, u kojem se ovaj okarlješteni uređaj BRANI, dok ga cijeli IT svijet ismijava.  Cijela stvar (iPad) nebi bila toliko jadna da nije prestavljena kao nekakva revolucija, a zapravo je slabija i ograničenija nego jefitniji uređaji koji su već na tržištu. Mislim da sva izrugivanja proizlaze iz sveopćeg razočarenja tom činjenicom. Nisu svijetu prodali mačka u vreći, već napola slijepog, šepavog, bez repa, 10 godina starog, mačka s artritisom (teoretski još uvijek mačak koliko je i iPad računalo).

sa podebljanim se potpuno slažem iPad nije neka revolucija jer neće će nastati BUM! e-book-ova a i oćekivala se stvar koja će zamjeniti knjige. Glupo je trošt vrjeme na ismijavanje i obranu tog tzv. revolucionarnog proizvoda.

Bolje biti 100 godina bogataš nego 7 dana siromah .............Slažem se!!!
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice