Tableti s Osmicom u studenom

poruka: 4
|
čitano: 1.615
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Tableti s Osmicom u studenom".
14 godina
neaktivan
offline
Tableti s Osmicom u studenom

Ja bi reko da je Cedar Trail, mada je Cover Trail zgodno ime, moglo bi ga se poslat Intelu. Korporacije vole fensi codenejmove, ovaj bi odlično sjeo za neki špijunski geđet. {#}

Early adopter
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Tableti s Osmicom u studenom

Hmmm, ovo bi mogao biti konačno i tablet za mene:-)

Za razliku od "dummy" tableta, x86 procesor, punokrvni OS, može pokrenuti (gotovo) sve programe koje koristim, kompatibilan sa svom skalamerijom hardwarea...

 

Točno ono što sam prije godinu dana pisao na BOL forumu: Dođem doma, uštekam tablet u monitor/TV, uštekam mu Logitech receiver za wireless tasturu i miša, USB externi HDD i nastavim raditi gdje sam stao u uredu. A opet malen i lagan sa dugotrajnom baterijom... baš za mene kojem je laptop tlaka za svakodnevno nošenje, a smartphone previše malen i dummy:-)   

 
2 0 hvala 0
14 godina
offline
Tableti s Osmicom u studenom

Baš me zanima kako će disat ti tableti na W8 i novima Atomima.

Btw, ovo je iz Buga o netboocima sa W7 na Cedar Trailu:

 

 "Ipak, cjelokupno iskustvo rada još uvijek je - najblaže rečeno - neimpresivno.
... već su dvije ili tri istovremeno otvorene aplikacije sasvim dovoljne da se Atomi stave na ozbiljnu kušnju"
 

 

 

MIKROBLOG: Vjerovali ili ne, stvarno mi trebaju samo štapići i stvarno imam samo 500 kn - upadam na kasi
 
1 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Tableti s Osmicom u studenom
KIKI3ooo kaže...

Baš me zanima kako će disat ti tableti na W8 i novima Atomima.

Btw, ovo je iz Buga o netboocima sa W7 na Cedar Trailu:

 

 "Ipak, cjelokupno iskustvo rada još uvijek je - najblaže rečeno - neimpresivno.
... već su dvije ili tri istovremeno otvorene aplikacije sasvim dovoljne da se Atomi stave na ozbiljnu kušnju"
 

 

 

Već dvije-tri godine se intezivno družim sa netbookovima (Lenovo IdeaPad S10e, IdeaPad S10-3T) i moram priznati da me svaki put iznova iznenadi koliko može "povući" taj mali strojčić i koliko može biti od pomoći?!

Konkretno, ljeti kada sam rijetko u uredu, netbook mi je nezamjenjiv... skoro kao pravi laptop, samo neporedivo lakši i manji. Jedno ljeto sam čak riješio Mafiu (prvi dio) sa netbookom u krilu;-)

Realno, nekoć sam tjerao Corel7 na PIII@600Mhz sa 256Mb i uživao u brzini, tako da mi je danas Atom sa 2Gb RAM-a i 128Gb SSD-a skroz OK za 90% poslova. Zato mi ovaj tablet izgleda kao nešto što će mi još dodatno olakšati život poduzetnika. 

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice