TAG Heuer će svoj prvi pametni sat predstaviti 9.

poruka: 9
|
čitano: 1.738
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "TAG Heuer će svoj prvi pametni sat predstaviti 9. ".
15 godina
offline
TAG Heuer će svoj prvi pametni sat predstaviti 9.

pretpostavljam da je ovo neka bijesna (statusna?) fora no ja volim sat koji ima nedvojbeno jasne crne brojeve na bijeloj podlozi, bez ikakvih dodataka, kako bih samo rubom vidnog kuta znao koliko je sati. što jednostavnije, to bolje 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: TAG Heuer će svoj prvi pametni sat predstaviti
Televizori su postali pametni, mobiteli su postali pametni, auti su postali pametni, jedino bi satovi trebali ostati na tome da imaju samo jednu funkciju?
Imamo nova kola radi dojma, imamo stav kad nemamo pojma...
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: TAG Heuer će svoj prvi pametni sat predstaviti
Visak kaže...
Televizori su postali pametni, mobiteli su postali pametni, auti su postali pametni, jedino bi satovi trebali ostati na tome da imaju samo jednu funkciju?

Pametni satovi su marketinška glupost. Što će ti to, kada imaš mobitel.  

But where did he come from, this fleck of spite in an abandoned paradise?
16 godina
neaktivan
offline
Re: TAG Heuer će svoj prvi pametni sat predstaviti
U tom slučaju su svi satovi glupost, jer i vrijeme možeš vidjeti na mobitelu. No u mnogim situacijama je lakše pogledati na sat, kako za vrijeme, tako i za druge stvari.
Imamo nova kola radi dojma, imamo stav kad nemamo pojma...
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: TAG Heuer će svoj prvi pametni sat predstaviti
1800 dolara za komad elektronike koji kosta mozda 100 dolara. Ne hvala. To nije neki teski rucni rad ili nesto posebno tesko za napravit. Prodavanje brenda uz preseravanje o ekskluzivi. Za glupane koji imaju viska novaca.
15 godina
neaktivan
offline
Re: TAG Heuer će svoj prvi pametni sat predstaviti
Visak kaže...
U tom slučaju su svi satovi glupost, jer i vrijeme možeš vidjeti na mobitelu. No u mnogim situacijama je lakše pogledati na sat, kako za vrijeme, tako i za druge stvari.

Običan sat je barem jeftin, dok je ovo preskupo za ono što nudi.

But where did he come from, this fleck of spite in an abandoned paradise?
13 godina
neaktivan
offline
Re: TAG Heuer će svoj prvi pametni sat predstaviti
NecroKnight kaže...
Visak kaže...
U tom slučaju su svi satovi glupost, jer i vrijeme možeš vidjeti na mobitelu. No u mnogim situacijama je lakše pogledati na sat, kako za vrijeme, tako i za druge stvari.

Običan sat je barem jeftin, dok je ovo preskupo za ono što nudi.

Em ti miša, TAG Heuer je preskup za ono što nudi.

To je kao da si pitao što to Rolex nudi u odnosu na bolji Citizen..

16 godina
neaktivan
offline
Re: TAG Heuer će svoj prvi pametni sat predstaviti
NecroKnight kaže...

Običan sat je barem jeftin, dok je ovo preskupo za ono što nudi.

 'Obična' TAG Heuer Carrera košta preko 3000$, a ovaj će nuditi (funkcionalno) više za upola manje novaca. Možemo pričati jesu li Samsungovi, Garminovi i Appleovi satovi preskupi, ali ovo je kategorija u kojoj je visoka cijena cijenjena od strane kupaca. Zato su mu i prepolovili cijenu, da pokažu kako su mehanički ipak 'vrijedniji'.

Imamo nova kola radi dojma, imamo stav kad nemamo pojma...
14 godina
offline
Re: TAG Heuer će svoj prvi pametni sat predstaviti
Osobno volim satove i imam ih par koje nosim (ovisi o prigodi) te koji su vrijedni spomena kao i jedan koji ce kod nas ici generacijama, a naslijedio sam ga od pokojnog oca.
Svatko nesto voli, a sat je recimo jedino tako neki mali luksuz koji si tu i tamo priustim no i tu naravno postoje granice pa uvijek cekam neka snizenja i sl. (zna se na lijepim modelima ustedjeti i do 50% pa si mogu priustiti tako nesto).
Naravno, sve je to niska klasa (osim naslijeda) do cca 3 k kn max, ali sam zadovoljan i rado bi imao ovako neki model no na zalost to je za moja primanja i moj nacin zivota ipak preskupo (no da imam novaca rado bi ga udomio, ovako nista od toga).
First they ignore you... Then they laught at you... Then they fight you... Then you win... Mohandas Gandhi
Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice