Taxi navigator iz Camea

poruka: 28
|
čitano: 5.395
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Taxi navigator iz Camea".
11 godina
protjeran
offline
Taxi navigator iz Camea

Guba, sve za veću zaradu.

{#}

World's Strongest, Sharpest Knives
Moj PC  
0 1 hvala 0
15 godina
offline
Taxi navigator iz Camea

Neka, samo nek prestavljaju nove stvari, neznam da je dobra konkurencija ikad ikome odmogla...

 

Od dolazka cijenjene gospode, cijene u Zagrebu su postale 4 puta manje nego su bile...

 

I što je najbolje, više mi praktički nije ni bitno dali idem s njima ili nekim drugim, zbog njih su i drugi smanjili cijene...

Ovaj forumaš je netolerantan prema osobama svih nacionalnosti, rasa i spolnog opredjeljenja te smatra da svaka osoba ima pravo biti ugnjetavana zbog svojih glupih mišljenja.
Moj PC  
12 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Taxi navigator iz Camea
rooswelt1991 kaže...

Neka, samo nek prestavljaju nove stvari, neznam da je dobra konkurencija ikad ikome odmogla...

 

Od dolazka cijenjene gospode, cijene u Zagrebu su postale 4 puta manje nego su bile...

 

I što je najbolje, više mi praktički nije ni bitno dali idem s njima ili nekim drugim, zbog njih su i drugi smanjili cijene...

Baš to, sad su cijene od svih odprilike iste. Sjećam se dok nije njih bilo, kad sam jednom bio u zagrebu, od maksimira do gajnica 250 kn mi naplatio, sad nekih 85 kn :)

Battlelog: Xtream_gjurki
14 godina
offline
Re: Taxi navigator iz Camea

Sve je super al di je app za WP?

15 godina
neaktivan
offline
Re: Taxi navigator iz Camea
Memphis kaže...

Sve je super al di je app za WP?

Isto tamo di je app za Symbian i BlackBerry. {#}

13 godina
offline
Re: Taxi navigator iz Camea
Mislim da se 3 korisnika symbiana i blackberrya u hrvatskoj neće buniti jer ni ne koriste usluge cammea
robimarko@gmail.com
15 godina
offline
Taxi navigator iz Camea

Kad bi barem došli u Split, nas lokalni taksisti šišaju ko ovce jer nemaju konkurenciju {#}

 
3 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Taxi navigator iz Camea
ivanv000 kaže...

Kad bi barem došli u Split, nas lokalni taksisti šišaju ko ovce jer nemaju konkurenciju {#}

Meni pričaš? :D Ja sam iz Crikvenice, imas doslovce 3 taksija tu, taksimetar 0 bodova. Idem po noći od kluba do doma kad mi se neda hodat. Ima doslovce kilometar, ma ni tolko (znam ljen sam, ali sa 3 promila mi se neda hodat doma :D), uzme mi 80 kn, zavisi u kojem sam stanju, ako vidi da sam totalni mortus, uzme i 100 kn. ZA 1 KM!!!!

A baš sam gledao cjenik jednom, start je 24 kn i svaki kilometar 10, to je čak i super cijena, samo šta on ne pali taksimetar nego kaže cijenu koju oće.

Battlelog: Xtream_gjurki
12 godina
neaktivan
offline
Re: Taxi navigator iz Camea
Memphis kaže...

Sve je super al di je app za WP?

 

To je za lokalnu upotrebu (njihovu), a ne za krajnje kupce.
10 godina
protjeran
offline
Re: Taxi navigator iz Camea
Memphis kaže...

Sve je super al di je app za WP?

Tebe trebaju uzeti za glavnog sporednog lika u ovom hitu:

Stephen & Steve: Dumb & Dumber Stephen & Steve: Dumb & Dumber
http://is.gd/dumber

15 godina
offline
Taxi navigator iz Camea

a obuhvaća li njihov standard i ispucavanje frustracija upravom kroz divljačku vožnju uskim ulicama i načelnu prometnu bezobzirnost (mahom tipičnu za taksijanere no izraženu kod Camea)? {#}

Moj PC  
1 1 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: Taxi navigator iz Camea
Ajar kaže...

a obuhvaća li njihov standard i ispucavanje frustracija upravom kroz divljačku vožnju uskim ulicama i načelnu prometnu bezobzirnost (mahom tipičnu za taksijanere no izraženu kod Camea)? {#}

Slažem se u potpunosti, mnogi od njih su divljaci na cesti.

12 godina
neaktivan
offline
Re: Taxi navigator iz Camea
CTN962 kaže...
Ajar kaže...

a obuhvaća li njihov standard i ispucavanje frustracija upravom kroz divljačku vožnju uskim ulicama i načelnu prometnu bezobzirnost (mahom tipičnu za taksijanere no izraženu kod Camea)? {#}

Slažem se u potpunosti, mnogi od njih su divljaci na cesti.

 

Ja u zadnje vrijeme najvise vidim divljanje Eko taxija, a ne Camea, iako sam prije vidio i Cameo da divlja.
14 godina
offline
Re: Taxi navigator iz Camea
zoki.zlikowski kaže...
CTN962 kaže...
Ajar kaže...

a obuhvaća li njihov standard i ispucavanje frustracija upravom kroz divljačku vožnju uskim ulicama i načelnu prometnu bezobzirnost (mahom tipičnu za taksijanere no izraženu kod Camea)? {#}

Slažem se u potpunosti, mnogi od njih su divljaci na cesti.

 

Ja u zadnje vrijeme najvise vidim divljanje Eko taxija, a ne Camea, iako sam prije vidio i Cameo da divlja.

 Cammeo više ne divlja od kad su nove Insignie i kad su im uveli GPS, odbijaju se od plaće sve gluparije, ne msiju vozit aute iznad 2000 okretaja

13 godina
neaktivan
offline
Taxi navigator iz Camea

Tak treba, a ne kad me vozi lik doma, jedna ruka na mjenjacu druga na mobitelu i gazi po autu.

 

Prosjecna potrosnja 11L sa 90Ks dizelom, nemoj me j.

 

To je na 100km sa 100 autiju po oko 4500kn dizela. Sad zamisli da svakih 2-3h gubis 4500kn, pa to su OGROMNI novci.

Poruka je uređivana zadnji put sri 26.6.2013 10:27 (BMK).
Moj PC  
3 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Taxi navigator iz Camea
BMK kaže...

Tak treba, a ne kad me vozi lik doma, jedna ruka na mjenjacu druga na mobitelu i gazi po autu.

 

Prosjecna potrosnja 11L sa 90Ks dizelom, nemoj me j.

 

To je na 100km sa 100 autiju po oko 4500kn dizela. Sad zamisli da svakih 2-3h gubis 4500kn, pa to su OGROMNI novci.

Nema toga više, uveli su im setelitske kontrole automobila. U centrali ima poseban tim koji vidi apsolutno sve.

 

Praktički znaju i kad si prošao na žuto svjetlo  ili kad si izvadio upaljač{#}

 

Sličnu stvar ima brat u firmi gdje radi. Vozači od te firme, imaju elektronske ključeve, koji prakitički pašu u sve aute u firmi, i svima se bilježi tko je kako vozio.

 

Niti jedan auto nemože iči iznad 130kmh, a visoke obrtaje može imati samo 20sec zbog recimo preticanja ili naglog uspona.

Ovaj forumaš je netolerantan prema osobama svih nacionalnosti, rasa i spolnog opredjeljenja te smatra da svaka osoba ima pravo biti ugnjetavana zbog svojih glupih mišljenja.
11 godina
offline
Re: Taxi navigator iz Camea
Memphis kaže...
zoki.zlikowski kaže...
CTN962 kaže...
Ajar kaže...

a obuhvaća li njihov standard i ispucavanje frustracija upravom kroz divljačku vožnju uskim ulicama i načelnu prometnu bezobzirnost (mahom tipičnu za taksijanere no izraženu kod Camea)? {#}

Slažem se u potpunosti, mnogi od njih su divljaci na cesti.

 

Ja u zadnje vrijeme najvise vidim divljanje Eko taxija, a ne Camea, iako sam prije vidio i Cameo da divlja.

 Cammeo više ne divlja od kad su nove Insignie i kad su im uveli GPS, odbijaju se od plaće sve gluparije, ne msiju vozit aute iznad 2000 okretaja

Al poštivanje obaveznog smjera im je znanstvena fantastika,biciklističke staze su im defoltno parkiralište,jedino dobro sa Cammeom je to da su srušili cijene "šahista".

14 godina
offline
Re: Taxi navigator iz Camea
evang kaže...
Memphis kaže...
zoki.zlikowski kaže...
CTN962 kaže...
Ajar kaže...

a obuhvaća li njihov standard i ispucavanje frustracija upravom kroz divljačku vožnju uskim ulicama i načelnu prometnu bezobzirnost (mahom tipičnu za taksijanere no izraženu kod Camea)? {#}

Slažem se u potpunosti, mnogi od njih su divljaci na cesti.

 

Ja u zadnje vrijeme najvise vidim divljanje Eko taxija, a ne Camea, iako sam prije vidio i Cameo da divlja.

 Cammeo više ne divlja od kad su nove Insignie i kad su im uveli GPS, odbijaju se od plaće sve gluparije, ne msiju vozit aute iznad 2000 okretaja

Al poštivanje obaveznog smjera im je znanstvena fantastika,biciklističke staze su im defoltno parkiralište,jedino dobro sa Cammeom je to da su srušili cijene "šahista".

 Bilickliste ne cijenim ka vozače jer to je stoka ... tako da njih zanemarujem

11 godina
protjeran
offline
Re: Taxi navigator iz Camea

Živa istina...zalete se na zebru, kao da je njhova, te onda vozač nema vremena stati, jer brže se pojavljuju na njoj, nego pješak...ako si bicklista vozi se po kolniku, a ne pločniku...

 

...ili kada još na pločniku postoji vidno označena biciklistička staza, pa ekipa hoće da im se mičeš sa pješačke(svoje staze...), jer oni vole voziti bicikle kao Hell Angelsi, onako jedan pored drugoga....pa još trube sa svojim zvoncima, kao stigla opaka ekipa u kvart....

{#}

World's Strongest, Sharpest Knives
16 godina
offline
Re: Taxi navigator iz Camea
Memphis kaže...

 Bilickliste ne cijenim ka vozače jer to je stoka ... tako da njih zanemarujem

Ja imam isto mišljenje, ali za vozače automobila.

'Dvije su stvari beskonačne - svemir i ljudska glupost. Za svemir nisam siguran' - Einstein ----- www.cigoff.eu -----
11 godina
offline
Taxi navigator iz Camea

A vozači auta u rvata su  primjeri smirenih alfa mužjaka  kojima auto ne služi kao produžetak  penisa nego kao isključivo prijevozno sredstvo?

Ja vozim i bic i auto i ne diskriminiram,90% ljudi na cesti/pločniku su debili ,taksisti vjerovatno 100%,i tome se prilagođavam,vozim po biciklističkoj stazi,ako je nema onda po cesti.

 

Da ne oftopičarim,unatoč svim tim GPRSovima i tabletima upravo me Cammeovac pitao za neku ulicu dok sam šetao pesa prije 15tak min {#}

 
3 2 hvala 1
14 godina
offline
Re: Taxi navigator iz Camea
Pero Dinamit kaže...
Memphis kaže...

 Bilickliste ne cijenim ka vozače jer to je stoka ... tako da njih zanemarujem

Ja imam isto mišljenje, ali za vozače automobila.

 to je nebitno, ponašate se ko stoka kad se prelazi zebra i mislite da ste u pravu ako ste na zebri ... a ne zna nitko da treba sić sa bica i onda prijeć zebru a ne zaletavat se ko sivonja i sam izleti ispred auta ... takvog da pokosim još bi ga nogama naravno!

14 godina
offline
Taxi navigator iz Camea

taxi cammeo je unio reda u zagrebačke taksiste...sad uvodi reda u svoje redove :)

par puta sam koristio njihove usluge i svaki put je bilo fer i korektno, čak i ostavim 10tak kn više trinđe :)

 

vozač sam (cca 10god) i biciklist (malo duže od 10god :) ) paralelno , i stvarno ,

kroz perspektivu vozača su biciklisti gori od starih ljudi koji doslovno bezglavo prelaze cestu...

+ brži su i manje obračaju pažnju na promet kad nabiju razne volkmensluše sa lakim/popularnim notama.

 

zadnjih par godina imam i mlađe potomstvo koje se trudim učiti da se biciklom ne vozi po cesti ,

pa čak i onda kada je nogostup ne označen za bicikliste,

IMHO, najveća glupost da se MORA voziti po cesti ukoliko nije označena staza..

i najbitnije , da se ne vozi divljački ,pogotovo blizu autobusnih/tramvajskih stanica.

 

napokon dočekao DNF i Diablo 3
Moj PC  
1 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Taxi navigator iz Camea
Memphis kaže...
Pero Dinamit kaže...
Memphis kaže...

 Bilickliste ne cijenim ka vozače jer to je stoka ... tako da njih zanemarujem

Ja imam isto mišljenje, ali za vozače automobila.

 to je nebitno, ponašate se ko stoka kad se prelazi zebra i mislite da ste u pravu ako ste na zebri ... a ne zna nitko da treba sić sa bica i onda prijeć zebru a ne zaletavat se ko sivonja i sam izleti ispred auta ... takvog da pokosim još bi ga nogama naravno!

 

To je nebitno, za razliku od vozača automobila koji kao vozači kombajna pokupe svako malo nekog biciklistu? Svako malo vidim naslove po novinama "Pomahnitali biciklista pregazio automobil s malim djetetom na zadnjem sjedalu".  Ne znam tko ti je stao na zulj, ali ovakav stav može imati samo netko tko je sposoban isključivo generalizirati; a ne razmišljati svojim mozgom.

 

Go to work, send your kids to school, follow fashion, act normal, walk on the pavements, watch T.V., save for your old age, obey the law. Repeat after me; I am free
14 godina
offline
Re: Taxi navigator iz Camea
Jovanka kaže...

 

To je nebitno, za razliku od vozača automobila koji kao vozači kombajna pokupe svako malo nekog biciklistu? Svako malo vidim naslove po novinama "Pomahnitali biciklista pregazio automobil s malim djetetom na zadnjem sjedalu".  Ne znam tko ti je stao na zulj, ali ovakav stav može imati samo netko tko je sposoban isključivo generalizirati; a ne razmišljati svojim mozgom.

 

očito nisi puno na cesti ako misliš da je to generaliziranje...

 

većina biciklista stalno radi prekršaje, mahom mlađi ...

dam se kladiti da je svaki biciklist ujedno i vozač automobila (ergo educiran o pravilima u prometu), da bi više pazio i shvaćao promet oko sebe,

te ujedno i bio svijestan situacija koje se sve mogu desiti u prometu.

 

al smo malo OT :)

napokon dočekao DNF i Diablo 3
Poruka je uređivana zadnji put čet 27.6.2013 12:19 (vrx).
11 godina
offline
Re: Taxi navigator iz Camea

Oprosti, ali svako etiketiranje određene grupe je generaliziranje. Neću ulaziti u to što je tebi "puno na cesti", ali znam da svojim izborom koristim cestu minimalno tj. kada nemam druge mogućnosti doći do šume. Da završim ovaj offtopic; i meni u većini situacija smeta kada biciklisti prelaze na bicikli po pješačkom, ali to nije razlog da si spustim nivo razmišljanja na razinu kromanjonca.

Go to work, send your kids to school, follow fashion, act normal, walk on the pavements, watch T.V., save for your old age, obey the law. Repeat after me; I am free
14 godina
offline
Re: Taxi navigator iz Camea
Jovanka kaže...

Oprosti, ali svako etiketiranje određene grupe je generaliziranje. Neću ulaziti u to što je tebi "puno na cesti", ali znam da svojim izborom koristim cestu minimalno tj. kada nemam druge mogućnosti doći do šume. Da završim ovaj offtopic; i meni u većini situacija smeta kada biciklisti prelaze na bicikli po pješačkom, ali to nije razlog da si spustim nivo razmišljanja na razinu kromanjonca.

ja sam 7 godina bio skoro svaki dan za volanom ,zagrebačke ceste , 40tak km , u špicama najčešće.

 

sad imam sreću pa mi je posao max 15 min vožnje biciklom od zgrade :)

 

generalno se s ovim slažem, više mi smeta guranje između vozila ili naglo izletavanje sa nogostupa na cestu da bi izbjegao kolica/stup/drugog biciklista....

a kad se podleti pod auto, onda je kriv vozač i njegov kromanjonski mentalitet...

(koji bi trebao paziti na svoje vozilo i na druga vozila,i na promet ,i raskršća/prilazne ceste ,i semafore , i znakove ,i parkirališta , i iza vozila! a ovo je samo ovak iz glave o obavezama u prometu...

 

treba educirati i spriječiti, a ne gipsati slomljene glave i kosti....

 

napokon dočekao DNF i Diablo 3
14 godina
offline
Re: Taxi navigator iz Camea
Zalite se na divljanje i nepostivanje hrvatskih taksista? Odite u cesku i pogledajte kakvi su oni. Zaustavis taxi na ulici, pitas ga dali moze do tamo za tu cijenu, ako moze sjedaj i vezi se. Nas je covjek vozio 130km/h u gradu, uzas, i onda stane na odredistu i kaze vecu cijenu nego kaj smo rekli, ali mu samo bacis novce koje ste rekli na sjedalo i bjezi da te ne pogazi. Hrvatski taksisti su majke!
Autoclimb kills more people than AIDS
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice