TENAA odobrila OnePlus 2

poruka: 5
|
čitano: 1.783
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "TENAA odobrila OnePlus 2".
9 godina
neaktivan
offline
TENAA odobrila OnePlus 2

Čitajući dvije stvari mi upadaju u oči kao mogući minus. No to je zato što sam po prirodi cjepidlaka. To je zadnja kamera od 13 Mpix i sada već stari proc 810. Sviđa mi se veličina baterije, display i 4GB RAMa. Ovo bi mogao biti prilično dobar mobitel kao zamjena za ove skupe i precijenjene marke tipa Samsung, HTC, Sony i  nešto manje LG. Ako opet bude bilo problema oko kupovine kao i sa jedinicom nitko neće ozbiljno razmatrati ovu kupnju, na žalost...

 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: TENAA odobrila OnePlus 2

Te dvije stvari i nisu baš toliki problem. Radije bi imao procesor 810 i 13mpx za maksimalno 400€ (tako su rekli da će cijena biti) nego 800€ za 820 proc i 16mpx kameru. A sve ostalo isto i baterija možda čak i manja.

http://informacijsketehnologije.blogspot.com/
16 godina
offline
TENAA odobrila OnePlus 2

Ram je DDR4, tak da se oko tog nema previše za razmišljati. Za kameru se zna već odavno da nije bitno koliko je megapixela nego kakva je leća, a prema ovome zadovoljava 

. Procesor je poboljšana verzija 810, koja se ne pregrijava. Sve u svemu, mob godine za te pare. 

People who are crazy enough to think they can change the world are the ones who do.
 
3 0 hvala 0
11 godina
offline
TENAA odobrila OnePlus 2

kada su rekli da je cpu verzija 2.1 ja sam isprva mislio da se radi o nekom "custom" rješenju za oneplus no ispostavilo se da je to obicni zakrpani chip i da se taj ugrađuje u sve telefone koje taj cpu pogoni kao xperia Z3+ (4) i ili HTC M9 itd ..., no za te novce ako bude 2700-3000 kuna misim da se bolji telefon ne može pronaći pogotovo jer je na zadnjem antutu testu osvojio 63719 bodova dok je dvosturko skuplji S6 prikupio 67520

Poruka je uređivana zadnji put čet 23.7.2015 15:15 (Doktor-X).
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: TENAA odobrila OnePlus 2

Ako bude imal tu ruznu fizicku tipku tipicnu za Samsung onda nek se napuse debele crnacke kne. Mislil sam kupit zeni jer oce nekaj novo ali ako bude telefon tak ruzan onda nek me zaborave. Nadam se da Nexusa ne budu unakazili ko ovo kaj gledam, trebam neku alternativu.

Poruka je uređivana zadnji put čet 23.7.2015 15:19 (NEW_MAN).
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice