Testirali smo iPad 3

poruka: 85
|
čitano: 15.144
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Testirali smo iPad 3".
12 godina
neaktivan
offline
Testirali smo iPad 3

Nek ste tu kutiju otvorili...{#}

 
12 0 hvala 0
16 godina
offline
Testirali smo iPad 3

"Prvo, pokušajmo odgonetnuti ima li štogod čarobno u bijeloj astetski dizajniranoj kutiji u kojoj se isporučuje iPad."

Nisam siguran da li je autor želio napisati estetski ili asketski {#}

Moj PC  
9 0 hvala 0
16 godina
moderator
offline
Re: Testirali smo iPad 3
p0temk1n kaže...

"Prvo, pokušajmo odgonetnuti ima li štogod čarobno u bijeloj astetski dizajniranoj kutiji u kojoj se isporučuje iPad."

Nisam siguran da li je autor želio napisati estetski ili asketski {#}

to je novi termin za "estetsko-asketski"... {#}

drpetric
14 godina
offline
Testirali smo iPad 3

Vama se iPad ne grije na full brightnessu? Apple forum bruji da je HOT HOT HOT!

Poruka je uređivana zadnji put pon 19.3.2012 12:56 (ojpi).
 
0 1 hvala 2
13 godina
neaktivan
offline
Re: Testirali smo iPad 3
ojpi kaže...

Vama se iPad ne grije na full brightnessu? Apple forum bruji da je HOT HOT HOT!

 

A sta ljudi misle dali je to hardverska ili softverska greska
12 godina
neaktivan
offline
Re: Testirali smo iPad 3
ojpi kaže...

Vama se iPad ne grije na full brightnessu? Apple forum bruji da je HOT HOT HOT!

Na Apple forum su se prijavili fanovi. I oni će stalno hvaliti sve Apple porizvode...

Arian RIčko
14 godina
neaktivan
offline
Re: Testirali smo iPad 3
Battery Life HSPA / LTE (engadget )
Samsung Galaxy Tab 7.7  - 12:01
Apple iPad 2 - 10:26
ASUS Eee Pad Transformer Prime - 10:17
Samsung Galaxy Tab 10.1 - 9:55
Apple iPad (2012) - 9:52/9:37
Apple iPad - 9:33
In the end there will be only ( c )haoss ...
13 godina
neaktivan
offline
Testirali smo iPad 3

Briljantan uređaj bez mane. Jedina prava budućnost kućnog računalstva.

 
5 45 hvala 0
15 godina
offline
Re: Testirali smo iPad 3

Idealna igračka za razmažene klince

If I could draw better, my computer would be full of hentai....wait a second...it is full of hentai. Nvm, still I wish i could draw better
Poruka je uređivana zadnji put pon 19.3.2012 13:27 (Katana).
12 godina
offline
Re: Testirali smo iPad 3
Sinatra kaže...

Briljantan uređaj bez mane. Jedina prava budućnost kućnog računalstva.

Kasniš, očekivao sam da ćeš ovo napisati već u 12:26. Već sam se pitao što fali ovoj temi.

14 godina
offline
Re: Testirali smo iPad 3
77ari kaže...

Na Apple forum su se prijavili fanovi. I oni će stalno hvaliti sve Apple porizvode...

 massive fail. na apple forum su se prijavili vlasnici apple uređaja sa svojim appleID imenom i lozinkom da bi potražili savjet u 99 % slučajeva zbog neke neispravnosti ili problema na aparatu. teško da se te ljude može nazvati fanovima ili da su, još bolje, došli hvalit aparat..

14 godina
neaktivan
offline
Re: Testirali smo iPad 3
drpetric kaže...
p0temk1n kaže...

"Prvo, pokušajmo odgonetnuti ima li štogod čarobno u bijeloj astetski dizajniranoj kutiji u kojoj se isporučuje iPad."

Nisam siguran da li je autor želio napisati estetski ili asketski {#}

to je novi termin za "estetsko-asketski"... {#}

 

Zapravo je tekst prepun pravopisnih i gramatičkih pogrešaka, ima ih na desetke. Pismenost autora je zastrašujuća, na trenutke sam mislio da je riječ o nekoj zafrkanciji. Iako nisam grammar-nazi, nisam mogao prestati tražiti greške, što je na kraju rezultiralo time da članak uopće nisam ni doživio. Blah. A mislio sam da su ovi na net.hr katastrofa...

12 godina
offline
Re: Testirali smo iPad 3
Wizo kaže...

 

Zapravo je tekst prepun pravopisnih i gramatičkih pogrešaka, ima ih na desetke. Pismenost autora je zastrašujuća, na trenutke sam mislio da je riječ o nekoj zafrkanciji. Iako nisam grammar-nazi, nisam mogao prestati tražiti greške, što je na kraju rezultiralo time da članak uopće nisam ni doživio. Blah. A mislio sam da su ovi na net.hr katastrofa...

A ne nisi. Meni gramaticke pogreske, tipfeleri i slicno ne smetaju ni najmanje.

15 godina
offline
Testirali smo iPad 3

Jeste li vi primjetili sumnjivo pregrijavanje kao neki? Priča se po internetima da je to novi feature.

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. R.I.P 16.10.2011
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Testirali smo iPad 3

"Briljantna slika, sustav koji jednostavno i intuitivno funkcionira, tisuće softverskih rješenja u

njegovom ekosustavu, pisani, glazbeni i video sadržaji na dohvat prsta.. jednostavo, moderni

uredjaj kojem je teško naći manu. Ali ipak, gdje je tu magija, pitanje ostaje bez odgovora."

 

Mislim da je odgovor u rečenici prije pitanja

It is our duty as men and women to proceed as though the limits of our abilities do not exist - Pierre Teilhard de Chardin
16 godina
neaktivan
offline
Re: Testirali smo iPad 3
Magija je ista kao i kod Tamagochija i sličnih precijenjenih gluposti za koje su ljudi stajali u redu da ih kupe. iPad je sjajna stvar, ali magija ne proizlazi iz njegove kvalitete, već iz potrebe kupaca da se nečemu dive. Obično zlatno tele.
14 godina
offline
Testirali smo iPad 3

omogućuje brže povezivanje preko modernijih mobilnih mreža

 

da samo preko krivih frekvi što se nas tiče taman da kod nas i ide LTE u komercijali, a i opet ponovno mi nije jasno zašto chip baš do 73Mbs? ide se bar u stickovima do 100Mbs ili 150Mbs ovo je nit vrit nit mimo

 

 

 

bug caruje, um klade valja
 
0 0 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Testirali smo iPad 3

Na stranu sami iPad, apple fanboyovi, apple hejteri, itd.

Ovaj tekst je zastrasujuuci. Nisam ponosan na svoje izrazavanje ni vlastitu gramatiku, dapace. 

 

Ali ja nisam novinar niti pisem tekstove koji bi trebali biti gramaticki tocni. I ako ja kao takav vidim 10001 pogresku u malom tekstu, onda je to stvarno sramota. Od tipfelera, gramatike i cjelokupnog teksta - katastrofa !

 
4 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Testirali smo iPad 3
bug forum se konačno profilirao i našao svoju markentišku nišu. to su srednjoškolci tehničkih škola i brucoši koji su silom prilika upisali fakultet koji nisu željeli. nemam ništa protiv bilo koga, ali mi se čini da ova nepismenost autora članka nije slučajna
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Testirali smo iPad 3

I opet mi nije jasna ta rezolucija iznad Full HD koji je to sad standard? ili je totalno van standarda?

 

Na računalu sa monitorom 24 incha dijagonale 1920x1080 a ovdje na 10 incha poprilično više smatram to preseravanjem bez uvrede

bug caruje, um klade valja
 
1 3 hvala 0
15 godina
protjeran
offline
Re: Testirali smo iPad 3
Visak kaže...
Magija je ista kao i kod Tamagochija i sličnih precijenjenih gluposti za koje su ljudi stajali u redu da ih kupe. iPad je sjajna stvar, ali magija ne proizlazi iz njegove kvalitete, već iz potrebe kupaca da se nečemu dive. Obično zlatno tele.

 

Hej što fali Tamagochiju? Svi smo ih imali je su bili zabavni i nešto novo, danas svi imaju smartphone. 

Novci su valjda da se troše, naravno oni koji si to mogu priuštiti.

Za 10 godina na tablete će se gledati kao što se danas gleda na tamagouchi. Nešto što ili svi imaju te je postalo dio svakodnevnice (poput mobitela, struje, interneta, perilice..) ili će ih zamijeniti novi gadgeti.

12 godina
offline
Re: Testirali smo iPad 3
Oldy kaže...

I opet mi nije jasna ta rezolucija iznad Full HD koji je to sad standard? ili je totalno van standarda?

 

Na računalu sa monitorom 24 incha dijagonale 1920x1080 a ovdje na 10 incha poprilično više smatram to preseravanjem bez uvrede

Nije bas da Apple prati neke standarde pa da je ovo iznenadjenje. 2048x1536 je zbog kompatibilnosti sa postojecim aplikacijama jer je prije bilo 1024x768. Jedina spomena vrijedna promjena u odnosu na iPad2 je ta promjena rezolucije a najjednostavnije je bilo staviti duplo vecu (po stranici, 4x ukupno). Da nije promjene rezolucije ovaj uredjaj bi se mogao zvati iPad 2.1

14 godina
neaktivan
offline
Testirali smo iPad 3

Molim nekoga da mi odgovori koja je točna razlika ako novi iPad kupim u Sloveniji nakon 23.3. umjesto da ga čekam još koji tjedan da dođe u Hrvatsku? Konkretno, znam da će uređaj biti isti, ali da li će na onom kupljenom u inozemstvu nedostajati postavke za hrvatski jezik? Budući da vidim na slikama testiranog uređaja "podešavanje" da li je hrvatski autmatski gore kao i drugi jezici, ili će se to nadograditi prije puštanja u prodaju u Hrvatskoj kako sam mislio? Te stvari mi nisu jasne, ali mi je bitno, jer uređaj kupujem kao poklon staroj za 50ti rođendan, a njoj bi bilo dobro da ipak ima hrvatske postavke...

 

Također, da li ću uštediti kupujuć vani, kako je s carinom, povratom poreza  i sl....?  Hvala!  

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: Testirali smo iPad 3

greška

Poruka je uređivana zadnji put pon 19.3.2012 15:13 (Visak).
15 godina
protjeran
offline
Re: Testirali smo iPad 3
baxzy kaže...

Molim nekoga da mi odgovori koja je točna razlika ako novi iPad kupim u Sloveniji nakon 23.3. umjesto da ga čekam još koji tjedan da dođe u Hrvatsku? Konkretno, znam da će uređaj biti isti, ali da li će na onom kupljenom u inozemstvu nedostajati postavke za hrvatski jezik? Budući da vidim na slikama testiranog uređaja "podešavanje" da li je hrvatski autmatski gore kao i drugi jezici, ili će se to nadograditi prije puštanja u prodaju u Hrvatskoj kako sam mislio? Te stvari mi nisu jasne, ali mi je bitno, jer uređaj kupujem kao poklon staroj za 50ti rođendan, a njoj bi bilo dobro da ipak ima hrvatske postavke...

 

Također, da li ću uštediti kupujuć vani, kako je s carinom, povratom poreza  i sl....?  Hvala!  

 

Nema problema što se tiće HR jezika jer su svi softwerski jednaki.

Oko carine se moraš sam snaći. (pitanje je hoće li uopće dozvoliti ako naiđeš na nekog strožeg budući da iPad zbog 3G i WiFi mreže spada pod RiTT opremu). Zapravo najjednostavnije je prokriumčariti.

16 godina
neaktivan
offline
Re: Testirali smo iPad 3
Simbamef kaže...
Visak kaže...
Magija je ista kao i kod Tamagochija i sličnih precijenjenih gluposti za koje su ljudi stajali u redu da ih kupe. iPad je sjajna stvar, ali magija ne proizlazi iz njegove kvalitete, već iz potrebe kupaca da se nečemu dive. Obično zlatno tele.

 

Hej što fali Tamagochiju? Svi smo ih imali je su bili zabavni i nešto novo, danas svi imaju smartphone. 

Novci su valjda da se troše, naravno oni koji si to mogu priuštiti.

Za 10 godina na tablete će se gledati kao što se danas gleda na tamagouchi. Nešto što ili svi imaju te je postalo dio svakodnevnice (poput mobitela, struje, interneta, perilice..) ili će ih zamijeniti novi gadgeti.

Ne fali mu ništa, dapače baš ga hvalim kako ima istu magiju kao i iPad. ;)

Poruka je uređivana zadnji put pon 19.3.2012 15:18 (Visak).
15 godina
protjeran
offline
Re: Testirali smo iPad 3
Visak kaže...
Simbamef kaže...
Visak kaže...
Magija je ista kao i kod Tamagochija i sličnih precijenjenih gluposti za koje su ljudi stajali u redu da ih kupe. iPad je sjajna stvar, ali magija ne proizlazi iz njegove kvalitete, već iz potrebe kupaca da se nečemu dive. Obično zlatno tele.

 

Hej što fali Tamagochiju? Svi smo ih imali je su bili zabavni i nešto novo, danas svi imaju smartphone. 

Novci su valjda da se troše, naravno oni koji si to mogu priuštiti.

Za 10 godina na tablete će se gledati kao što se danas gleda na tamagouchi. Nešto što ili svi imaju te je postalo dio svakodnevnice (poput mobitela, struje, interneta, perilice..) ili će ih zamijeniti novi gadgeti.

Ne fali mu ništa, dapače baš ga hvalim kako ima istu magiju kao i iPad. ;)

 

Magija nije potrebna, jer trenutno na tržištu nema boljeg tableta koliko god pojedinci vikali, a o pitanju treba li nam tablet neka svatko riješi sa sobom i svojim financijama. 

 

16 godina
neaktivan
offline
Re: Testirali smo iPad 3
Nema ni boljih napolitanki od Kraševih, pa ljudi ne spavaju ispred dućana da bi ih kupili. 'Magija' možda nije potrebna, ali se ne može poreći da je prisutna.
13 godina
neaktivan
offline
Testirali smo iPad 3
Kolko ce otprilike kostati?
 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Testirali smo iPad 3

Ja sam nakon prve čevrtine txta morao odskrolati gore da vidim jel to kakav komentar dana, il sl., kad ono regularni prilog/recenzija.. Neuobičajeno za bug, bar kolko ga ja pregledavam..

 

Ed: Nadalje, mora se odati priznanje Apelu kako je bez obzira na Sevea još uvijek suvereni car marketinga - Apple je godfather "šadap and take my money" miima. Zašt ljudi čekaju u redu? Zato što je novi iPad postao za-svršiti-ekstermno in; eto otkud te famozne mađije.. 

Poruka je uređivana zadnji put pon 19.3.2012 16:12 (mr1black).
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice