Testirali smo iPad!

poruka: 332
|
čitano: 59.331
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Testirali smo iPad!".
16 godina
neaktivan
offline
Testirali smo iPad!

ajmo sad vojsko dežurnih mrzitelja iphona da čujemo kako je ovo smeće koje ništa ne valja. (nema veze pritom što ga nitko nije imao u ruci, da ne kažem koristio malo dulje..)

www.odrzavanje.com
 
26 8 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: Testirali smo iPad!
Vuce kaže...

ajmo sad vojsko dežurnih mrzitelja iphona da čujemo kako je ovo smeće koje ništa ne valja. (nema veze pritom što ga nitko nije imao u ruci, da ne kažem koristio malo dulje..)

 ipad je smeće koje niš ne valja

kod mene normalno radi.....
14 godina
protjeran
offline
Testirali smo iPad!

Ta vojska ima problema sa sastavljanjem slozenih recenica, pa je i njihovo misljenje manje mjerodavno.

Moj PC  
14 25 hvala 1
15 godina
neaktivan
offline
Testirali smo iPad!

Ponovit ću samo svoju čuvenu frazu vezanu za Nexus One:

Quark kaže...

Čeka se recenzija.

 

Cloud computing vesti i recenzije: http://www.ictcloud.wordpress.com
Moj PC  
7 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Testirali smo iPad!

nije sigurno veće smeće od HTC HD2 ...

:-)
Moj PC  
7 19 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Testirali smo iPad!

odlicno bas me zanimalo mislenje nekog ko ima pojma i odbliza moze da komentira.

art
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
Testirali smo iPad!

Fotoshop.

a.k.a dr. House, ali to je ime bilo zauzeto....
Moj PC  
4 2 hvala 0
15 godina
offline
RE: Testirali smo iPad!
zoran123456 kaže...

nije sigurno veće smeće od HTC HD2 ...

Ti bas svugdje moras spomenuti HTC HD2? Toliko si gnjevan? Pa prodaj ga, baci u 3pm ili sto vec.

Hahaha

14 godina
offline
RE: Testirali smo iPad!

to smo i tražili kvalitetnu i nepristranu recenziju,a ne nabrajanje nevažnih vijesti,e baš me zanima kakav je

dovoljan mi je jedan uređaj sa os u sebi
14 godina
neaktivan
offline
RE: Testirali smo iPad!
ansha kaže...

Ta vojska ima problema sa sastavljanjem slozenih recenica, pa je i njihovo misljenje manje mjerodavno.

 

 

 

(nekak imam filing da bi mogo ban popit uskoro :) )

kod mene normalno radi.....
15 godina
neaktivan
offline
Testirali smo iPad!

ta vojska mrzitelja ima problem u komunikaciji, a nažalost   i vojska s one druge strane ima isti problem.

 

nema nikakve sumnje da iPad ima svoje mane, ali pljuvati po svemu što Apple napravi bez da je itko išta od tih stvari uopće vidio ili isprobao, to je presmiješno.

 

Ili možda prežalosno.

Poruka je uređivana zadnji put pet 9.4.2010 15:20 (Roberto).
 
10 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: Testirali smo iPad!
zoran123456 kaže...

nije sigurno veće smeće od HTC HD2 ...

 aj mi daj svog htc-a a ja ti nabavim neki ajfon

kod mene normalno radi.....
15 godina
neaktivan
offline
RE: Testirali smo iPad!
zoran123456 kaže...

nije sigurno veće smeće od HTC HD2 ...

Baš si potrefio odličnu usporedbu...Neodlučan

Cloud computing vesti i recenzije: http://www.ictcloud.wordpress.com
14 godina
protjeran
offline
Testirali smo iPad!

Mogli bi da ubacite video snimak o testu da i mi vidimo makar preko videa kako to cudo radi!

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
Testirali smo iPad!

iPad je fensi smeće koje nema svrhu, a kupovat ce ga balavurdija, poznate osobe i zatucani mac fanovi koji bi kupili i ciglu da ju apple zapakira.

Uglavnom - smeće.

 
17 20 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Testirali smo iPad!

Ma meni su super svi Appleovi proizvodi. Da ne izgledaju tako usminkano i stilisticki, kupio bih ih dosta bez razmisljanja. 

 

Ovako, nista..

Nemam dokaze niti argumente, i ne trebaju mi. Zivim u svome svijetu, u svojoj iluziji, i ljepo mi je.
 
0 3 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
RE: Testirali smo iPad!
cekpi kaže...
ansha kaže...

Ta vojska ima problema sa sastavljanjem slozenih recenica, pa je i njihovo misljenje manje mjerodavno.

 

 

 

(nekak imam filing da bi mogo ban popit uskoro :) )

Zivot ce mi se urusit kad popijem banCool

A i ovaj forum bi mogao eksplodirat uskoro od prevelike koncentracije glupostiBelji se

 

14 godina
protjeran
offline
RE: Testirali smo iPad!
cekpi kaže...
zoran123456 kaže...

nije sigurno veće smeće od HTC HD2 ...

 aj mi daj svog htc-a a ja ti nabavim neki ajfon

 

Zorane odmah pristani na ovo!

16 godina
neaktivan
offline
RE: Testirali smo iPad!
cekpi kaže...
Kant kaže...
cekpi kaže...
Vuce kaže...

ajmo sad vojsko dežurnih mrzitelja iphona da čujemo kako je ovo smeće koje ništa ne valja. (nema veze pritom što ga nitko nije imao u ruci, da ne kažem koristio malo dulje..)

 ipad je smeće koje niš ne valja

Ti si monstrum i moralna nakaza

 dal da se smijem ili palčem :)

neki ljudi ne kuze sarkazam.

Stara japanska: ako pas laje, nije dovoljno kuhan.
Moj PC  
1 1 hvala 0
14 godina
offline
RE: Testirali smo iPad!
Kant kaže...

Ti si monstrum i moralna nakaza

Po tvojim komentarim na ovom forumu čini mi se da je baš obratno.

Poruka je uređivana zadnji put pet 9.4.2010 15:38 (Kill Frenzy).
Moj PC  
7 0 hvala 0
14 godina
offline
Testirali smo iPad!

HP Slate je puno bolji i korisniji tablet od ovog iPada.

 
0 5 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
RE: Testirali smo iPad!

iPad je puno bolji i korisniji tablet od ovog HP Slatea.

15 godina
offline
RE: Testirali smo iPad!

Opa opa i Bug nam se dokopao iPada... Jedva cekam da procitam recenziju u Bugu da vidim njihovo misljenje. 

Nego mene zanimaju cijene koje ce biti u vip-u na pretplati, jel ima netko neke blage veze ili se jos uvijek nezna? Iako cisto sumnjam da ce biti kod nas povoljan... Bumo vidjeli.

 

P.S. admini bi trebali cistiti ove spamove izmedu Apple fanova i hatera, ok reci nesto svako tolkoali ovako konstantno se bez cilja se svadati...

 

EDIT: Primjer ova dva gore, nijedan ni drugi nisu isprobali ni iPad ni iSlate a vec znaju koji je bolji... Covjece pa sta je s ljudima na forumu...

Xfire:bmw144 ...Da se Facebook server sruši 90% mladih palo bi u tesku depresiju. Ako si u onih 10% koji bi im se smijali stavi ovo u potpis...
Poruka je uređivana zadnji put pet 9.4.2010 15:45 (Independent).
14 godina
neaktivan
offline
RE: Testirali smo iPad!
Dragon23288 kaže...

Ma meni su super svi Appleovi proizvodi. Da ne izgledaju tako usminkano i stilisticki, kupio bih ih dosta bez razmisljanja. 

 

Ovako, nista..

@mind_challenge

 

Prijatelju, stvarno nemam nista protiv thumb down-ova, ali daj reci zasto si ga dao pa da razmjenimo misljenja? To je valjda i bit ovakve zajednice.

Nemam dokaze niti argumente, i ne trebaju mi. Zivim u svome svijetu, u svojoj iluziji, i ljepo mi je.
Poruka je uređivana zadnji put pet 9.4.2010 15:51 (Dragon23288).
14 godina
offline
RE: Testirali smo iPad!
ansha kaže...

iPad je puno bolji i korisniji tablet od ovog HP Slatea.

  Po čemu je to iPad bolji?

14 godina
neaktivan
offline
Testirali smo iPad!

Aj-pedu ;)

 

 

Ne sviđa mi se.

Jednostavno skupo i meni definitivno nepotrebno.

Za te pare, sa tim opcijama je preskupo.

There's no sense crying over every mistake. You just keep on trying till you run out of cake.
 
5 2 hvala 0
14 godina
offline
RE: Testirali smo iPad!

ako misle napraviti kvalitetnu recenziju,neka spomenu probleme s wi-fi signalom,na koji se bunu korisnici

dovoljan mi je jedan uređaj sa os u sebi
15 godina
offline
Testirali smo iPad!

Neka daju artfull-u da testira. Zasluzio je

Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Testirali smo iPad!
parizer kaže...

Neka daju artfull-u da testira. Zasluzio je

slažem se, al testirat ću ga ja uskoro ionako :D

 

moram samo reći da se potpuno slažem sa zaključkom na arstechnici koji je u skladu sa svim ostalim reviewsima:

 

But for today: can the iPad replace a netbook or a laptop? For some of you hardcore users, probably not. For those who use netbooks as a lightweight way to browse the Web, chat a bit, and do some light work: yes, it can. Does the iPad make a good weekending/vacationing computer? Sure. The way the iPad is designed, you are less likely to get sucked into doing work or accidentally wasting away hours of your life online than you would on a "normal" computer, but it's mostly capable enough so that you can do some work when necessary. Is the iPad easy and foolproof enough for your technologically challenged family member? Yes, if that person has at least $500 to burn. Does it make a good e-book reader? Depends on your definition of "good." Readers that use e-ink (such as the Kindle) may still be better in some situations, but for gadget consolidation's sake, the iPad as an e-reader is decent enough, even for those of us with sensitive eyes.

 

Five hundred dollars (or more) is a lot of money to spend on a device that some people still can't figure out how to fit into their lives. So at this point, it's hard to say whether anyone should get an iPad, but for those of us on staff, even the most skeptical of us don't regret it.

 

The best way for us to sum up our collective and unanimous conclusion on the iPad, is to say that it's the first device to substantially deliver on the promise made by the iPhone and, in some respects, the Newton. Both of these earlier Apple products gave us glimpses at what a real, usable, purpose-built tablet computer might one day look like, and the iPad at long last gives us the complete picture. So in a sense, the iPad is both the end of a long journey and the start of a new one. We can't wait to see where it takes us next.

 

A.
16 godina
neaktivan
offline
Testirali smo iPad!

Ja bih ga najiskrenije kupio samo neznam što bi bi radio s njim :D

Random chance seems to have operated in our favor.
Moj PC  
4 1 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice