Trumpova pobjeda donijela rast cijene bitcoina

poruka: 16
|
čitano: 2.697
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Trumpova pobjeda donijela rast cijene bitcoina".
15 godina
offline
Trumpova pobjeda donijela rast cijene bitcoina

Dobra vijest, ali isto tako dobra vijest da su burze nakon pocetnog pada  ipak na kraju bile na istome ili cak u laganom plusu.

 

Move along people, nothing to see here....

Gods are fragile things; they may be killed by a whiff of science or a dose of common sense. – Chapman Cohen
 
1 0 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Trumpova pobjeda donijela rast cijene bitcoina

Eto i "Trump" pomaze Amd tj da doticni proda vise kartica!lp

Intel Core™ i7 Forever----- Battlelog: SoldierStippy
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
protjeran
offline
Re: Trumpova pobjeda donijela rast cijene bitcoina
syncmaster245b kaže...

Dobra vijest, ali isto tako dobra vijest da su burze nakon pocetnog pada  ipak na kraju bile na istome ili cak u laganom plusu.

 

Move along people, nothing to see here....

 Opa Strumfovi i na bugovom forumu. To je ona rodjacka veza, koja nedostaje Americi.

15 godina
offline
Re: Trumpova pobjeda donijela rast cijene bitcoina
Ivo Robić kaže...
syncmaster245b kaže...

Dobra vijest, ali isto tako dobra vijest da su burze nakon pocetnog pada  ipak na kraju bile na istome ili cak u laganom plusu.

 

Move along people, nothing to see here....

 Opa Strumfovi i na bugovom forumu. To je ona rodjacka veza, koja nedostaje Americi.

 Dafuq???

Gods are fragile things; they may be killed by a whiff of science or a dose of common sense. – Chapman Cohen
15 godina
neaktivan
offline
Trumpova pobjeda donijela rast cijene bitcoina

Baš mi je smiješna sva ova panika oko Trumpa. Ako George Bush, koji je bio doslovno više-manje retardiran, nije izazvao Apokalipsu, onda ne bude niti Trump.

 
11 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Trumpova pobjeda donijela rast cijene bitcoina

To ja ponavljam dns cijeli dan,dosta je na YT legendarnih ispada od dotičnog ---...

4everYB
Poruka je uređivana zadnji put sri 9.11.2016 23:27 (ZGamer).
15 godina
neaktivan
offline
Trumpova pobjeda donijela rast cijene bitcoina

All hail Trump! 

#donald #izdržao

Why so serious?
 
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Trumpova pobjeda donijela rast cijene bitcoina
Da sam Amerikanac glasao bih za luđačku košulju...
 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Trumpova pobjeda donijela rast cijene bitcoina

Svakako je bolji od crooked killary iako su debili oboje

Moj PC  
4 1 hvala 0
8 godina
offline
Trumpova pobjeda donijela rast cijene bitcoina
To u Americi je kao i u nas. Kada institucije sistema na štimaju, kada sve ide naopako, onda se bira netko tko je otkačen, u nadi da će biti bolje. Hilary je SDP, Trump je Most i Živi zid. U Americi, hvala Bogu, postoje mnoge kočnice da se netko ne osili, da ne postane diktator. Kada takvih kočnica nema, onda dobivamo Hitlera, koji je - i to treba znati - sasvim legalno pobijedio na demokratskim izborima. Jedni su mislili da će spasiti Njemačku (što bi se jamačno dogodilo da nije krenuo u rat), drugi da je avanturist koji se neće dugo moći održati na vlasti. No ne treba podcjenjivati snagu zla, ne treba vjerovati da će zlo samo sebe uništiti. Kakav će pak biti Trump predsjednik, što se krije iza predizborne retorike, tek treba vidjeti.
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Trumpova pobjeda donijela rast cijene bitcoina

Nije dobro što će nam zasigurno Slovenci potpuno prisvojiti Piranski zaljev; prva dama rodom je Slovenka, a proti želja/namjera vlastite žene za domajom i, nazovimo to tako, statusom/pozicijom potonje, realno baš i ne može... Inače po meni sve pet, već je prestao s oštrom retorikom očito namijenjenoj samo za potrebe (prljave) kampanje, a kao i svaki drugi predsjednik ima i svoj savjet predsjednika tako da ne vjerujem da će (isključivo) na vlastitu ruku potezati neke previše i stvarno riskantne i po koliku-toliku koheziju (znam, kohezija je relativan pojam ovdje, stoga koliku-toliku) vascijeloga svijeta opasne poteze. Moje kratko rezoniranje ishoda izbora.

Hvala Bogu koji je ovom forumu podario Arendelle koja nasmijava i uveseljava sve vlastitim postovima; Bože, vrati nam Vladu da nastavi gdje je stao i sreći te zadovoljstvu neće biti kraja :).
Poruka je uređivana zadnji put čet 10.11.2016 1:49 (Caesar et Brutus).
Moj PC  
0 4 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: Trumpova pobjeda donijela rast cijene bitcoina
NecroKnight kaže...

Baš mi je smiješna sva ova panika oko Trumpa. Ako George Bush, koji je bio doslovno više-manje retardiran, nije izazvao Apokalipsu, onda ne bude niti Trump.

 Da, uvjetno rečeno nije izazvao apokalipsu, ali u bliskom istoku se još i dan danas vadimo iz njegovih govana.

https://en.wikiquote.org/wiki/Mikhail_Bakunin
16 godina
offline
Re: Trumpova pobjeda donijela rast cijene bitcoina
Trump je business man, a di ćeš bolje kontakte ostvariti, nego kao američki predsjednik!
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Trumpova pobjeda donijela rast cijene bitcoina
Caesar et Brutus kaže...

Nije dobro što će nam zasigurno Slovenci potpuno prisvojiti Piranski zaljev; prva dama rodom je Slovenka, a proti želja/namjera vlastite žene za domajom i, nazovimo to tako, statusom/pozicijom potonje, realno baš i ne može... Inače po meni sve pet, već je prestao s oštrom retorikom očito namijenjenoj samo za potrebe (prljave) kampanje, a kao i svaki drugi predsjednik ima i svoj savjet predsjednika tako da ne vjerujem da će (isključivo) na vlastitu ruku potezati neke previše i stvarno riskantne i po koliku-toliku koheziju (znam, kohezija je relativan pojam ovdje, stoga koliku-toliku) vascijeloga svijeta opasne poteze. Moje kratko rezoniranje ishoda izbora.

 

Opasan mu je VP. On je onaj zadnji talog društa, obicno smece. E taj ce ti uvest šerijatski katolicizam u SAD. Tip je poremecen. A o sucima na SCOTUSu uhhh brrr ako uvo dvoje umre i Trump appointa 3 zaostala neadertalca. O nijekanju klimatskih promijena što uopce i reci.

.

16 godina
neaktivan
offline
Re: Trumpova pobjeda donijela rast cijene bitcoina
Trump ima Hitlerovu retoriku, Amerika je slaba, treba ju ojačati, a za sve su krivi oni druge rase/vjere, koji su lopovi i silovatelji. Ne znači da će raditi što i Hitler, ali početna premisa nije obećavajuća.

Bush (zapravo Cheney) je napravio teška sranja, koja gutamo svakodnevno (mada je i Obama dao svoj doorinos), pa ako ovaj nastavi u tom smjeru imamo razloga za brigu.

Političari koji potiču strah i mržnju prema drugima nikada ne ostave ljepši svijet iza sebe.
Imamo nova kola radi dojma, imamo stav kad nemamo pojma...
 
7 1 hvala 2
8 godina
neaktivan
offline
Re: Trumpova pobjeda donijela rast cijene bitcoina
mislav_01 kaže...
Caesar et Brutus kaže...

Nije dobro što će nam zasigurno Slovenci potpuno prisvojiti Piranski zaljev; prva dama rodom je Slovenka, a proti želja/namjera vlastite žene za domajom i, nazovimo to tako, statusom/pozicijom potonje, realno baš i ne može... Inače po meni sve pet, već je prestao s oštrom retorikom očito namijenjenoj samo za potrebe (prljave) kampanje, a kao i svaki drugi predsjednik ima i svoj savjet predsjednika tako da ne vjerujem da će (isključivo) na vlastitu ruku potezati neke previše i stvarno riskantne i po koliku-toliku koheziju (znam, kohezija je relativan pojam ovdje, stoga koliku-toliku) vascijeloga svijeta opasne poteze. Moje kratko rezoniranje ishoda izbora.

 

Opasan mu je VP. On je onaj zadnji talog društa, obicno smece. E taj ce ti uvest šerijatski katolicizam u SAD. Tip je poremecen. A o sucima na SCOTUSu uhhh brrr ako uvo dvoje umre i Trump appointa 3 zaostala neadertalca. O nijekanju klimatskih promijena što uopce i reci.

.

Postavio je čovjeka koji vjeruje da je globalno zagrijavanje teorija zavjere na čelo odjela za provođenje 'ekoloških' promjena.

https://en.wikiquote.org/wiki/Mikhail_Bakunin
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice