Tužba protiv Seagatea zbog nepouzdanih diskova

poruka: 62
|
čitano: 8.768
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Tužba protiv Seagatea zbog nepouzdanih diskova".
14 godina
offline
Re: Tužba protiv Seagatea zbog nepouzdanih diskova
Ne znam od kuda sada tu i neki no name diskovi, ali znam da u moj komp sigurno nece (slobodno neka si ih ugradi kucanica kojoj je jedini podatak login na Facebook).

Do sada mi je u cca dadeset i vise godina uz kompove otisao samo jedan HDD (bila je rijec o nekom HP prijenosniku gdje je hard poceo cudno klikat i polako je poceo otkazivati, izvaden hard van i lagano zamijenjen), a imao sam uistinu svasta pa i one problematice Seagate hardove koji su mnogima rikavali, do prije par mj. sam imao tri WD Caviar Black 1TB harda i provjereno jos danas rade kako treba....uistinu mi je mnogo hardova proslo kroz ruke i nikada problema (osim onog jednog iz prijenosnika, ali i tu je uredno obavljen backup, a i to je bilo vrijeme hardova od 120 GB pa backup i nije bio neki problem), ocito imam srece.
Inace, tvrtka koja se navodi kao izvor podataka je ok polazna tocka jer koriste jako puno hardova i mogu se koristiti za odredivanje nekih statistika.
First they ignore you... Then they laught at you... Then they fight you... Then you win... Mohandas Gandhi
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Tužba protiv Seagatea zbog nepouzdanih diskova

Dobro je pa nemam Seagate Barracuda... 2 komada

edit: Ah, dobro je, samo modeli s 3TB.

Čudno kako ovu vijest nisam pročitao ranije.

Poruka je uređivana zadnji put čet 31.3.2016 21:30 (Vkm996).
Moj PC  
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice