Uber zbog sudara privremeno obustavio testiranje a

poruka: 8
|
čitano: 1.474
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Uber zbog sudara privremeno obustavio testiranje a".
15 godina
offline
Uber zbog sudara privremeno obustavio testiranje a

Ma vec mjesecima se povlaci taj uber autopilot koji gazi crveno ko profic po vijestima, nista cudnoga.

 

Linux, Arch Linux.
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Uber zbog sudara privremeno obustavio testiran
Ante kaže...

Ma vec mjesecima se povlaci taj uber autopilot koji gazi crveno ko profic po vijestima, nista cudnoga.

 

 Opet pouzdaniji od ljudi..

11 godina
offline
Uber zbog sudara privremeno obustavio testiranje a

Mislim, zasto uopste pridodajemo toliko paznje tim neznacajnim incidentima?

Vec se kao premisa govori kako je sudar skrivio covijek u drugome vozilu, slicno se radi i u slucaju Tesla automobila... senzacionalizam zesci a i da autonomno vozilo skrivi nesrecu, sta onda? zabraniti cemo ih? zasto onda ne zabranimo ljudima da voze auta?

 
4 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Uber zbog sudara privremeno obustavio testiran
Ante kaže...

Ma vec mjesecima se povlaci taj uber autopilot koji gazi crveno ko profic po vijestima, nista cudnoga.

 

 ne vidim da je ikoga ugrozio...

koliko sam ja humanoida sa mozgom vidio da rade slicno ali ujedno su i druge u prometu ugrozili...

16 godina
offline
Uber zbog sudara privremeno obustavio testiranje a

Nekidan sam pročitao da im te tehnologija u debelom zaostatku za Googleovom (mislim na Cnet-u), prosječno vrijeme autonomije bez intervencije vozača im je nešto manje od jedne (1) milje, i taj softver koji imaju im je rudimentaran. Vozači su im obavezni u autima. Usporedili su to sa Googleom koji bez intervencije u prosjeku prijeđe 100.000 milja. To je jedan od razloga drastičnog pada dionica u zadnje vrijeme i odlaska čelnih ljudi. Ovo sa nesrećom Volva im dođe kao dobar izgovor da to sve povuku na doradu, ako će uopće još biti sposobni investirati u R&D, jer su od početka teški gubitaši, i dok su im investitori vjerovali i ulagali išlo im je.

 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Uber zbog sudara privremeno obustavio testiran
Malto kaže...

Nekidan sam pročitao da im te tehnologija u debelom zaostatku za Googleovom (mislim na Cnet-u), prosječno vrijeme autonomije bez intervencije vozača im je nešto manje od jedne (1) milje, i taj softver koji imaju im je rudimentaran. Vozači su im obavezni u autima. Usporedili su to sa Googleom koji bez intervencije u prosjeku prijeđe 100.000 milja. To je jedan od razloga drastičnog pada dionica u zadnje vrijeme i odlaska čelnih ljudi. Ovo sa nesrećom Volva im dođe kao dobar izgovor da to sve povuku na doradu, ako će uopće još biti sposobni investirati u R&D, jer su od početka teški gubitaši, i dok su im investitori vjerovali i ulagali išlo im je.

Ne znam za Uber, ali znam da je Google u debelom zaostatku za Teslom. Navodno onaj KFC bucket na vrhu auta kosta 20,000 dolara i izgleda debilno, a bez toga im njihov softver ne radi. Teslin radi samo na bazi kamera koje mogu potrpati gdje god zele.

16 godina
moderator
offline
Re: Uber zbog sudara privremeno obustavio testiran

Brijem da je Google nagurao na krov sve moguće i nemoguće jer ih zanima s kojom kombinacijom senzora će postići najbolje rezultate. To ne znači da će auti kad budu spremni za cestu imati takve nadgradnje na krovu ili da neće biti bolji/sigurniji od Teslinih ako ih budu imali.

11 godina
offline
Re: Uber zbog sudara privremeno obustavio testiran
Ante kaže...

Ma vec mjesecima se povlaci taj uber autopilot koji gazi crveno ko profic po vijestima, nista cudnoga.

 

 Za ovaj video je objavljeno da u tom trenutku nije bio u režimu autonomne vožnje, tj. vozio ga je vozač/tester.

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice