Umjetna inteligencija u sudnici

poruka: 9
|
čitano: 1.562
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Umjetna inteligencija u sudnici".
9 godina
protjeran
offline
Umjetna inteligencija u sudnici

To bi trebalo u Hrvatskoj, ali onda ne bi bilo dovoljno mjesta za sva zatvorenike. Trebaju nam pod hitno novi zatvori.

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Umjetna inteligencija u sudnici
Ovo bi u Hrvatskoj doživjelo potpuni fail.
K
Moj PC  
3 0 hvala 0
15 godina
offline
Umjetna inteligencija u sudnici

baš me zanima kako bi AI procijenila što bi valjalo učiniti s jednom gradonačelničkom (mr. 10% a.k.a. la fontaine, romantik i boem lutalica) lopinom kojoj ionako ni jedan sud ne može/želi ništa, a koja čak iz zatvora upravlja gradom u koji je došla samo s vrećicom iz neke selendre u susjednoj državi. danas ima desetak stanova samo u zagrebu, o kamenom (sic!) dvorcu na rodnoj grudi  pokraj gruda da se i ne govori. nema te AI (ma nema nikakve) koja će to procesuirati. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Poruka je uređivana zadnji put uto 25.10.2016 16:14 (Ajar).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Umjetna inteligencija u sudnici

Baš bih volio viditi kako ovo funkcioniše, posebno u krivičnom pravu.

Naš mentalitet ima jedan kvalitet, da te jebe u zdrav mozak sve dok ima imunitet! Zustavite zemlju silazim, nije mi do ničeg, odlazim!
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Umjetna inteligencija u sudnici

Umjetna bi inteligencija lako mogla i poslužiti za prepoznavanje slučajeva u kojima se radi o kršenju Europske konvencije o ljudskim pravima

 

drugim rijecima, volimo novac iz eu fondova za svakojaka "istrazivanja i projekte"

Demokracija je, također, kada dva vuka i jedna ovca glasuju što će biti za večeru.
15 godina
odjavljen
offline
Umjetna inteligencija u sudnici

Moglo bi poslužiti i za neki elementarni feedback o kvaliteti sudaca. Ako neki sudac ima veliko odstupanje od AI, napravi se revizija slučajeva i vidi da li je problem u njegovom suđenju ili AI-u, te ako mu presude previše odstupaju od uobičajene prakse, ide na edukaciju, stavlja se na manje važne i jasnije slučajeve, dodatno se kontrolira i slično.

Big wheel keep on turning, Proud Mary keep on burning, Trolling, trolling, trolling on the river.
 
4 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Umjetna inteligencija u sudnici
Gospon AI donio sam vam malo RAMa, pa ak bi mogli pogurati onaj moj predmet.
Imamo nova kola radi dojma, imamo stav kad nemamo pojma...
 
6 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Umjetna inteligencija u sudnici
MrBlc kaže...

Moglo bi poslužiti i za neki elementarni feedback o kvaliteti sudaca. Ako neki sudac ima veliko odstupanje od AI, napravi se revizija slučajeva i vidi da li je problem u njegovom suđenju ili AI-u, te ako mu presude previše odstupaju od uobičajene prakse, ide na edukaciju, stavlja se na manje važne i jasnije slučajeve, dodatno se kontrolira i slično.

 Baš bi zato i volio znati kako su isprogramirali i koje parametre su ubacili u AI, jer nije suđenje puko zbrajanje i oduzimanje koji na kraju ima neki rezultat. 

Naš mentalitet ima jedan kvalitet, da te jebe u zdrav mozak sve dok ima imunitet! Zustavite zemlju silazim, nije mi do ničeg, odlazim!
15 godina
odjavljen
offline
Re: Umjetna inteligencija u sudnici
boxer kaže...

 Baš bi zato i volio znati kako su isprogramirali i koje parametre su ubacili u AI, jer nije suđenje puko zbrajanje i oduzimanje koji na kraju ima neki rezultat. 

Vjerojatno su napravili sustav koji analizira stare predmete, traži konzinstenciju i odbacuje dvijacije, te na osnovu toga uči i razvija se.

Big wheel keep on turning, Proud Mary keep on burning, Trolling, trolling, trolling on the river.
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice