Upozorenja za 100.000 „pirata“

poruka: 126
|
čitano: 18.101
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Upozorenja za 100.000 „pirata“".
14 godina
neaktivan
offline
Upozorenja za 100.000 „pirata“

I šta će nakon tri upozorenja? Novčana kazna ili zatvor. I nakon toga se opet skida. Piratstvo se ne može iskorijenit što god napravili.

Slavonija u ♥ ;;;---;;; http://squareroot2.isgreat.org/squareroot2.html
Moj PC  
8 0 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
Upozorenja za 100.000 „pirata“

Idioti idu politikom "svi koji imaju pirat kupili bi orginal da nemaju mogucnosti koristiti pirat, tj. uzimaju nam novac"...

 

Na kraju te natjeraju da koristis Linux...

Polako, ali sigurno, BUG postaje trash. (uzdah)
Moj PC  
34 0 hvala 1
15 godina
protjeran
offline
Upozorenja za 100.000 „pirata“

a kak ce oni znat dal ja skidam nesto legalno ili ilegano 

 

gdje pise na 21325125124512512.rar dal je legalan il ilegalan 

CyberPunk
Moj PC  
20 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Upozorenja za 100.000 „pirata“

Big Brother is watching my ass {#}

 

 

Oh shit that didn't come out right, didn't it?

Marry Chroostmass, and a Hippy New Year :P ||| Daniman123 mi je rekao da dam TD :P
Poruka je uređivana zadnji put čet 30.12.2010 22:15 (Krešo91).
Moj PC  
22 0 hvala 1
14 godina
neaktivan
offline
Upozorenja za 100.000 „pirata“

ah šta da radimo kad su cijene preskupe...Recesija

Poruka je uređivana zadnji put čet 30.12.2010 22:21 (gamer4ever).
 
8 0 hvala 0
14 godina
offline
RE: Upozorenja za 100.000 „pirata“

ljudi ne trebate se bojati da će takav zakon zaživjeti u hrvatskoj,evo svi pušu u kafićima a nitko nije kažnjen,a i tada bi pao promet internet providerima što bi manje napunilo državnu blagajnu a to sigurno donosi više love nego što donosi da se proda 10 % više sofrvera zbog akcije protiv piratstva,živio balkan i banana država,ali kad užemo u eu bit će drukčije,možda,usput 30 % glazbe i jedan dio filmova sam kupio tek nakon što sam vidio/poslušao a ne budem li prije toga mp3 i divx mogao poslušati/vidjeti na svojem hi-fi sistemu neću kupovati ionako imam i previše

dovoljan mi je jedan uređaj sa os u sebi
Poruka je uređivana zadnji put čet 30.12.2010 22:20 (blackalbum).
15 godina
offline
Upozorenja za 100.000 „pirata“

Pitao sam se kako misle zabraniti pristup internetu kućanstvu s više članova ili hot spotovima i onda naišao na ovo genijalno rješenje:

Citat s Wikipedie.

 

"Whole family could have been punished for the infringing behaviour of a single member. WiFi hot spot owners would be responsible for the behavior of their users."

 

To znači da netko (većina) s WEP zaštitom na wirelessu može izgubiti pristup netu jer mu susjedov mali, s malo kompjutah skillza, skida igre.

You can't hit a nail straight when you're laughing Keep on playing maybe it'll happen dear
Moj PC  
14 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: Upozorenja za 100.000 „pirata“

Znaju za torente a za rapid i mega linkove nemogu znati i sa njih se i skida. Ja neznam zato se dize tolika paniku oko toga.Pa u americi kod nekih provajdera ta odredba vec postoji..

15 godina
protjeran
offline
RE: Upozorenja za 100.000 „pirata“
blackalbum kaže...

ljudi ne trebate se bojati da će takav zakon zaživjeti u hrvatskoj,evo svi pušu u kafićima a nitko nije kažnjen,a i tada bi pao promet internet providerima što bi manje napunilo državnu blagajnu a to sigurno donosi više love nego što donosi da se proda 10 % više sofrvera zbog akcije protiv piratstva,živio balkan i banana država,ali kad užemo u eu bit će drukčije,možda

al gle mogli bi to nasi debili pokupit,a sad dal ce zazivit (nece) 

uglavnom pakiranje i prvi vlak za rusiju :)

CyberPunk
15 godina
neaktivan
offline
RE: Upozorenja za 100.000 „pirata“
wyks kaže...

Pitao sam se kako misle zabraniti pristup internetu kućanstvu s više članova ili hot spotovima i onda naišao na ovo genijalno rješenje:

Citat s Wikipedie.

 

"Whole family could have been punished for the infringing behaviour of a single member. WiFi hot spot owners would be responsible for the behavior of their users."

 

To znači da netko (većina) s WEP zaštitom na wirelessu može izgubiti pristup netu jer mu susjedov mali, s malo kompjutah skillza, skida igre.

  Zato je naš zakon drugačiji...

 

A ja nikako ne kuzim te druge zemlje... Zar one nisu u demokraciji???

 

A svi ti zakoni više manje totalitarni...

In Control... MNOGE države imaju mafiju. Ali u Hrvatskoj mafija ima državu...
14 godina
neaktivan
offline
RE: Upozorenja za 100.000 „pirata“
hrvatskafarkasevec kaže...
blackalbum kaže...

ljudi ne trebate se bojati da će takav zakon zaživjeti u hrvatskoj,evo svi pušu u kafićima a nitko nije kažnjen,a i tada bi pao promet internet providerima što bi manje napunilo državnu blagajnu a to sigurno donosi više love nego što donosi da se proda 10 % više sofrvera zbog akcije protiv piratstva,živio balkan i banana država,ali kad užemo u eu bit će drukčije,možda

al gle mogli bi to nasi debili pokupit,a sad dal ce zazivit (nece) 

uglavnom pakiranje i prvi vlak za rusiju :)

Uvijek će postojati stranice tipa http://hidemyass.com/

Bog ih blagoslovio.

15 godina
neaktivan
offline
Upozorenja za 100.000 „pirata“

CITIRAM:Ukoliko nepoželjne aktivnosti nastave obavljati i dalje, korisnici će ostati bez pristupa Internetu.

 

 

Baš me zanima kako pružatelji internet usluge kane preživjeti ako će masovno kidati ljude sa neta.

 

 

 

I'll be back
Moj PC  
26 0 hvala 0
15 godina
offline
Upozorenja za 100.000 „pirata“

Ma, pitanje uopće koliko je taj broj istinit, a koliko se hoće zaplašit javnost. Uostalom, na koji način mogu oni skenirati što ja skidam, ako se skida sa privatnih trackera. A francuzi nek za pristup takvim stranicama koriste proxije i puno teže će ih skužiti.

We are nothing but the stones to pave the way...
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: Upozorenja za 100.000 „pirata“
gamer4ever kaže...

i na youtube-u na nekim spotovima je blokirano...

Bila je kolumna u Jutarnjem vezano za ovo.

Kako je, Ke$hi i Justinu Biberu usprkos, današnja glazba još uvijek umjetnost, ovo bi mogla biti diskriminacija po narodnosti.

 

Zašto ja samo zato što sam Hrvat nemam pristup umjetnosti?

You tube i iTunes store su ipak javni servisi i "dostupni svima"

You can't hit a nail straight when you're laughing Keep on playing maybe it'll happen dear
15 godina
neaktivan
offline
RE: Upozorenja za 100.000 „pirata“
A kako bi sprjecavali pirate na CDu ili DVDu?

Ovo ima smisla, ali iskljucivanje interneta je los, jako los potez...
14 godina
offline
RE: Upozorenja za 100.000 „pirata“
hrvatskafarkasevec kaže...
blackalbum kaže...

ljudi ne trebate se bojati da će takav zakon zaživjeti u hrvatskoj,evo svi pušu u kafićima a nitko nije kažnjen,a i tada bi pao promet internet providerima što bi manje napunilo državnu blagajnu a to sigurno donosi više love nego što donosi da se proda 10 % više sofrvera zbog akcije protiv piratstva,živio balkan i banana država,ali kad užemo u eu bit će drukčije,možda

al gle mogli bi to nasi debili pokupit,a sad dal ce zazivit (nece) 

uglavnom pakiranje i prvi vlak za rusiju :)

da ali onda u t-coma ne bi uzeo paket od 100 kn nego onaj od 20 kn puta miljun korisnika + razne ostale mobilne mreže pa što se više državi isplati neka računaju

dovoljan mi je jedan uređaj sa os u sebi
Poruka je uređivana zadnji put čet 30.12.2010 22:25 (blackalbum).
14 godina
neaktivan
offline
RE: Upozorenja za 100.000 „pirata“
hrvatskafarkasevec kaže...
blackalbum kaže...

ljudi ne trebate se bojati da će takav zakon zaživjeti u hrvatskoj,evo svi pušu u kafićima a nitko nije kažnjen,a i tada bi pao promet internet providerima što bi manje napunilo državnu blagajnu a to sigurno donosi više love nego što donosi da se proda 10 % više sofrvera zbog akcije protiv piratstva,živio balkan i banana država,ali kad užemo u eu bit će drukčije,možda

al gle mogli bi to nasi debili pokupit,a sad dal ce zazivit (nece) 

uglavnom pakiranje i prvi vlak za rusiju :)

Destination: Torrentreactor {#}

Marry Chroostmass, and a Hippy New Year :P ||| Daniman123 mi je rekao da dam TD :P
14 godina
neaktivan
offline
RE: Upozorenja za 100.000 „pirata“
blackalbum kaže...
hrvatskafarkasevec kaže...
blackalbum kaže...

ljudi ne trebate se bojati da će takav zakon zaživjeti u hrvatskoj,evo svi pušu u kafićima a nitko nije kažnjen,a i tada bi pao promet internet providerima što bi manje napunilo državnu blagajnu a to sigurno donosi više love nego što donosi da se proda 10 % više sofrvera zbog akcije protiv piratstva,živio balkan i banana država,ali kad užemo u eu bit će drukčije,možda

al gle mogli bi to nasi debili pokupit,a sad dal ce zazivit (nece) 

uglavnom pakiranje i prvi vlak za rusiju :)

da ali onda u t-coma ne bi uzeo paket od 100 kn nego onaj od 20 kn puta miljun korisnika + razne ostale mobilne mreže pa što se više državi isplati neka računaju

A država je ta koja uvijek dobiva NA PDV-u, isto joj je bio taj pdv od računa za internet ili računa za Windowse.

14 godina
neaktivan
offline
Upozorenja za 100.000 „pirata“

Ma evo im na .|.

Moj PC  
3 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Upozorenja za 100.000 „pirata“
Joco55 kaže...
blackalbum kaže...
hrvatskafarkasevec kaže...
blackalbum kaže...

ljudi ne trebate se bojati da će takav zakon zaživjeti u hrvatskoj,evo svi pušu u kafićima a nitko nije kažnjen,a i tada bi pao promet internet providerima što bi manje napunilo državnu blagajnu a to sigurno donosi više love nego što donosi da se proda 10 % više sofrvera zbog akcije protiv piratstva,živio balkan i banana država,ali kad užemo u eu bit će drukčije,možda

al gle mogli bi to nasi debili pokupit,a sad dal ce zazivit (nece)

uglavnom pakiranje i prvi vlak za rusiju :)

da ali onda u t-coma ne bi uzeo paket od 100 kn nego onaj od 20 kn puta miljun korisnika + razne ostale mobilne mreže pa što se više državi isplati neka računaju

A država je ta koja uvijek dobiva NA PDV-u, isto joj je bio taj pdv od računa za internet ili računa za Windowse.

  Ne baš... čisto jer će dobiti punoooo manje zbog tih računa za windowse (jel ljudi ipak nisu dovoljno ludi da daju toliko love a private use je, a standard nam je čisti LOL) ili druge stvari (jednostavno se ne bi kupovale) nego sto sada dobija od telekoma...

In Control... MNOGE države imaju mafiju. Ali u Hrvatskoj mafija ima državu...
14 godina
offline
RE: Upozorenja za 100.000 „pirata“

to sa multimedijom je malo čudno rješeno,skoro za svaki proizvod koji kupiš imaš pravo od 2 tjedna ako ti se ne sviđa da ga vratiš, prvo  poslušaš/vidiš/odigraš pa ako ti se svidi kupiš ali kad bi tako bilo puno loših albuma,filmova i igra se ne bi kupilo

dovoljan mi je jedan uređaj sa os u sebi
13 godina
offline
Upozorenja za 100.000 „pirata“

I ja također mislim da je to samo još jedna politička parola kojom se želi obmanuti ljude kako je piratstvo loše.

Mogu oni zabraniti što god žele, ali zakoni su tu da se krše (zabrana prodavanja duhana maloljetnicima, zabrana prodaje alkohola, zabrana ovoga, zabrana ovoga, a sve se krši)

tako da ilegalci, ne bojmo se! :D

 

Živio torrent (ja tebi ti meni) <3 <3

** Live 4 Music **
Moj PC  
4 0 hvala 0
16 godina
protjeran
offline
Upozorenja za 100.000 „pirata“

Nije dovoljno da se plaća dodatan namet na medije i uređaje za pohranu podataka, nego još njuškaju po prometu i prijete korisnicima, ali uzalud vam trud svirači, "Informacija želi biti slobodna".

 

 
3 0 hvala 0
14 godina
offline
RE: Upozorenja za 100.000 „pirata“

usporedite cijene možda je to razlog zašto se glazbe u hrvatskoj piratizira cd iron meidena u hrvatskoj oko 140 kn na amazonu 4,5 funti

dovoljan mi je jedan uređaj sa os u sebi
16 godina
neaktivan
offline
Upozorenja za 100.000 „pirata“

kao što t-com i ostali ukidaju mob. brojeve koji nisu registrirani  ..moš si mislit što im je u interesu

STEVO:Učiteljice, uvijek pomokrim hlače kad idem na wc! UČITELJICA:Samo ga nemoj tako držat.
 
0 0 hvala 0
16 godina
online
RE: Upozorenja za 100.000 „pirata“
EnlightenedPhoenix kaže...

 Zato je naš zakon drugačiji...

 

A ja nikako ne kuzim te druge zemlje... Zar one nisu u demokraciji???

 

A svi ti zakoni više manje totalitarni...

Vidi, Francuzi protjerali Rome i pirate, Švicarska zabranila gradnju đamija, a i Njemačka se sprema na nešto slično. Sve manje tolerancije...

 

microman kaže...

Baš me zanima kako pružatelji internet usluge kane preživjeti ako će masovno kidati ljude sa neta.

To je manje od 0.2% stanovništva Francuske. Mislim da mogu priuštiti isključenje tako "velikog" broja :)

Always code as if the one ending up maintaining your code is a violent psychopath who knows where you live.
15 godina
neaktivan
offline
RE: Upozorenja za 100.000 „pirata“
Elles D. kaže...
EnlightenedPhoenix kaže...

  Zato je naš zakon drugačiji...

 

A ja nikako ne kuzim te druge zemlje... Zar one nisu u demokraciji???

 

A svi ti zakoni više manje totalitarni...

Vidi, Francuzi protjerali Rome i pirate, Švicarska zabranila gradnju đamija, a i Njemačka se sprema na nešto slično. Sve manje tolerancije...

 

microman kaže...

Baš me zanima kako pružatelji internet usluge kane preživjeti ako će masovno kidati ljude sa neta.

To je manje od 0.2% stanovništva Francuske. Mislim da mogu priuštiti isključenje tako "velikog" broja :)

  Ma znam... ali oni se diče tom demokracijom... LOL... pa bar mogu onda reći totalitarizam i nacionalni fašizam (što zapravo EU i je u određenoj mjeri)...

 

A sto se tiče, to je 0.2% stanovništva, ali računaj da je prosječna obitelj 4 člana... to ti je već 0.8%, računaj također da nemaju svi internet... sto ti vec dodje do oko 1%... a to je vjeruj mi PUNO u prihodima...

In Control... MNOGE države imaju mafiju. Ali u Hrvatskoj mafija ima državu...
13 godina
protjeran
offline
Upozorenja za 100.000 „pirata“

Ako već traže nekoga za vrćenje na ražnju, zašto ne izmisle način pronalaženja uploadera?

Naravno da će biti nevinih kućanstava,gdje jedan član "nenamjerno" uskrati net cijelom kućanstvu.

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Upozorenja za 100.000 „pirata“

Ovog ima u i Hrvatskoj, Carnet redovito salje opomene, a navodno ih jedino T-Com ne gura dalje upravo da ne bi gubili korisnike.

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Upozorenja za 100.000 „pirata“

hmm, pa ne ukidaju internet kućanstvu već osobi?

Comodo
Moj PC  
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice