Uz svaki Metro, PTSP besplatno

poruka: 31
|
čitano: 4.700
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Uz svaki Metro, PTSP besplatno".
14 godina
neaktivan
offline
Uz svaki Metro, PTSP besplatno

ja mislim da je već do sad očito da Microsoft s Win8 cilja na tablete..

i ne vjerujem da će itko prelazit s win7 na win8, barem ne nitko normalan i neprisiljen...

 
1 0 hvala 0
16 godina
offline
Uz svaki Metro, PTSP besplatno

Je l' se samo meni čini, ili naslovi na Bug Onlineu u zadnje vrijeme žele biti šaljivi i cool?

Down goes the window, out goes the heat!
Moj PC  
8 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Uz svaki Metro, PTSP besplatno
asusdvd kaže...

Je l' se samo meni čini, ili naslovi na Bug Onlineu u zadnje vrijeme žele biti šaljivi i cool?

Osim što nisu ni jedno ni drugo.

15 godina
neaktivan
offline
Re: Uz svaki Metro, PTSP besplatno
Luksy kaže...

ja mislim da je već do sad očito da Microsoft s Win8 cilja na tablete..

i ne vjerujem da će itko prelazit s win7 na win8, barem ne nitko normalan i neprisiljen...

 

Ja sam normalan i neprisiljen i prijeći ću čim izađe službena beta, kao što će to učiniti i svi ostali koji intenzivno koriste virtualizaciju. Zašto? Jer ima ugrađen Hyper-V Client.
12 godina
neaktivan
offline
Re: Uz svaki Metro, PTSP besplatno
Nezelim tablet s misem tako da necu stavljat win 8 ako ne maknu metro a plus je sto je vjerovatno jako dobro optimiziran jer ako radi fluidno na slabasnom tabletu...
12 godina
protjeran
offline
Re: Uz svaki Metro, PTSP besplatno
Ako win8 bude imao metro ja ostajem na sedmici
Gaming is my drug.The more i take it the more i am addicted
15 godina
offline
Uz svaki Metro, PTSP besplatno

Kakva je ovo fora da je thumbnail uz clanak veci od same slike. Zar ne bi trebalo bit obrnuto {#}

Poruka je uređivana zadnji put čet 19.1.2012 22:22 (Renesis).
 
0 0 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
Uz svaki Metro, PTSP besplatno

Windows 8 je osjetno brži i "lakši" za računalo od Sedmice.

Moj PC  
7 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Uz svaki Metro, PTSP besplatno

Da ,ali ima Metro i zato ne valja!! {#}{#}

If it ain't broken, you're not working hard enough ...
14 godina
neaktivan
offline
Uz svaki Metro, PTSP besplatno

Moci ce se iskljuciti.Imam filing da ce osmica bit super os,jer alpha verzija je radila super fluidno.

 
1 0 hvala 0
16 godina
odjavljen
offline
Re: Uz svaki Metro, PTSP besplatno
RobertS kaže...
Luksy kaže...

ja mislim da je već do sad očito da Microsoft s Win8 cilja na tablete..

i ne vjerujem da će itko prelazit s win7 na win8, barem ne nitko normalan i neprisiljen...

 

Ja sam normalan i neprisiljen i prijeći ću čim izađe službena beta, kao što će to učiniti i svi ostali koji intenzivno koriste virtualizaciju. Zašto? Jer ima ugrađen Hyper-V Client.

 

Uz "olmajti" vmware player što ti još treba???

Freak Show Inc.
15 godina
neaktivan
offline
Uz svaki Metro, PTSP besplatno

Prvi put vidim da developeri diskutiraju s korisnicima u komentarima svog članka (mislim na msdn). Drago mi je da poštuju feedback korisnika te da prate trendove i vrše masu istraživanja. Ako malo proučite taj njihov blog vidite da za svaku promjenu imaju dosta pozadine i istraživanja. Svaka čast na tom, barem po tom izgleda da jako sposobni ljudi rade na Winu 8.

Moj PC  
4 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Uz svaki Metro, PTSP besplatno

pa tonci je normalan...nasa raja....uvijek konstruktivno sudjeluje(ne mislim na blog {#}), za razliku od ostalih bogova s olimpa. {#}

expert za istrazivanje ruda i gubljenje vremena na bol-u.
Poruka je uređivana zadnji put čet 19.1.2012 23:11 (torrente).
 
2 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Uz svaki Metro, PTSP besplatno

Mislim da ce Metro doijeti mnogo bolju zamjenu za Desktop,

ako sa ``prozorima`` bude moguce manipulisati velicinom,

mislim da je metro pun pogodak za bolji raspored ikonica,

samim tim sto je moguca podjela po nazivu (recimo Games...i samo igre u tom dijelu)

uopste nemam vise lose misljenje o ``Metru``,a vrijeme ce pokazati dalje. 

Poruka je uređivana zadnji put čet 19.1.2012 23:11 (Oops).
 
1 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Uz svaki Metro, PTSP besplatno
Najbolji windowsi do sada, zapravo cudi me kak je dobro optimizirano, umjesto da treba jacu masinu, upravo suprotno - zivjeli tableti :-)
Cure su lude kad se zaljubljuju u naš muške,dlakva smrdljiva stvorenja.Ja da sam cura\žena bio bi največa lezbača na svijetu. (c) QFlash
14 godina
neaktivan
offline
Re: Uz svaki Metro, PTSP besplatno

Vidim kak je dobar, 3 posta umjesto jednog odmah napiše..

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Uz svaki Metro, PTSP besplatno
Luksy kaže...

ja mislim da je već do sad očito da Microsoft s Win8 cilja na tablete..

i ne vjerujem da će itko prelazit s win7 na win8, barem ne nitko normalan i neprisiljen...

Ja prešao na WDP čim se pojavila javna Milestone 3 verzija. Vratio bih se ja na 7, ali ja jednostavno nemam pola dana da to sve 'stavim na noge'. Ako me pitaš jesam li zadovoljan? Prezadovoljan.

 

asusdvd kaže...

Je l' se samo meni čini, ili naslovi na Bug Onlineu u zadnje vrijeme žele biti šaljivi i cool?

Sjećam se prije 10-tak godina kada je Miroslav Rosandić objašnjavao novinarsku etiku sa člankom nšeto poput "prozori naši svagdašnji" tako da ne vidim razloga zašto vam je sada to kao nauk neki. (!?)

 

Trollzor kaže...
Ako win8 bude imao metro ja ostajem na sedmici

Imaš razlog, imaš pravo, mnogi još uvijek 'lickaju' XP do savršenstva pa prezadovoljni. Pošteno.

Tonči kaže...

Windows 8 je osjetno brži i "lakši" za računalo od Sedmice.

Ludilo brate.. Barataš prozorima kao da su karte od špila :)) Dizanje OS-a za frapidnih 8 sekundi.

 

kizo2703 kaže...

Da ,ali ima Metro i zato ne valja!! {#}{#}

Sad mi stvarno niste jasni.. Udejš u metro, klikneš na onu kockicu Desktop i više nikada u svom životu ne izlaziš iz nje. Tačka. A i u samom metro Wather je najbolji screensaver ikada. a tek da vidite kada napolju kiša pada.. milina :))

15 godina
neaktivan
offline
Re: Uz svaki Metro, PTSP besplatno
Envy kaže...

Sad mi stvarno niste jasni.. Udejš u metro, klikneš na onu kockicu Desktop i više nikada u svom životu ne izlaziš iz nje. Tačka. A i u samom metro Wather je najbolji screensaver ikada. a tek da vidite kada napolju kiša pada.. milina :))

Jesi čuo za riječ ironija?! {#} Zato i jesu u postu smajliji koji jesu. Meni kod Osmice samo fali napokon zgotovljen OS ,ništa drugo! {#}

If it ain't broken, you're not working hard enough ...
15 godina
odjavljen
offline
Re: Uz svaki Metro, PTSP besplatno
Envy kaže...
kizo2703 kaže...

Da ,ali ima Metro i zato ne valja!! {#}{#}

Sad mi stvarno niste jasni.. Udejš u metro, klikneš na onu kockicu Desktop i više nikada u svom životu ne izlaziš iz nje. Tačka. A i u samom metro Wather je najbolji screensaver ikada. a tek da vidite kada napolju kiša pada.. milina :))

To je u osnovi pogrešno, jer kad klikneš Start/Win tipku, vraćen si na Metro. Jesi li ikad probao Windows 8? Da jesi, znao bi to.

16 godina
offline
Uz svaki Metro, PTSP besplatno

Dakle uz još uvijek žilave Win Xp, kilavu Vistu i stabilne Win 7 bi trebali koristit i metrosexualne Win 8 ? {#}

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Uz svaki Metro, PTSP besplatno
memulica kaže...

Dakle uz još uvijek žilave Win Xp, kilavu Vistu i stabilne Win 7 bi trebali koristit i metrosexualne Win 8 ? {#}

Ko te sili da išta koristiš zapravo fučkaj ga,{#} pogledaj kaj se nudi i procjeni pa ak nemaš Tablet zna se na ostalo vrata lagano zalupi i usput pljuni pa Windows 7 pod ruku gurni i vozi.{#}{#}

http://www.vhnd.com/a-different-kind-of-truth/
13 godina
protjeran
offline
Uz svaki Metro, PTSP besplatno

Pričekajmo finalnu verziju. Mislim da ekipa iz MS nije toliko luda da zasere sustav o kojem ovisi skoro pa cijeli poslovni svijet.

Biti ili mniti svemiropolisno
 
3 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: Uz svaki Metro, PTSP besplatno
koristit,koristit,koristit,pa onda izvlacit zakljucke. ja od 3 pc-a i dalje uzivam na visti SP2. ali djabe...od bubanja napamet ostalo uvridjeno pravilo da je taj os kilav. sumnjam da cu je mijenjati jos dugo, premda na dva laptopa koristim 7.
vista je dokaz da SP cuda cini...znaju ovi iz MS-a sa njim ispolirat OS, tako ce i osmicu.
nevalja o necem donosit zakljucke ,a da se nesto ne isproba.
expert za istrazivanje ruda i gubljenje vremena na bol-u.
16 godina
odjavljen
offline
Re: Uz svaki Metro, PTSP besplatno
Bypass kaže...

Pričekajmo finalnu verziju. Mislim da ekipa iz MS nije toliko luda da zasere sustav o kojem ovisi skoro pa cijeli poslovni svijet.

LOL?

 

Freak Show Inc.
15 godina
offline
Re: Uz svaki Metro, PTSP besplatno
kizo2703 kaže...
* * *Zato i jesu u postu smajliji koji jesu. Meni kod Osmice samo fali napokon zgotovljen OS ,ništa drugo! {#}

Naravno, jer ovo čak nije ni beta. Mene baš zanima da li će prva beta doći prije ili nakon Vremenske Bombe koja misli da se aktivira negdje sredinom marta. :)))

 

Tonči kaže...

To je u osnovi pogrešno, jer kad klikneš Start/Win tipku, vraćen si na Metro. Jesi li ikad probao Windows 8? Da jesi, znao bi to.

Ne slušaš me šta pričam. Ja i nemam drugog OS-a. Nešto sam se igrao davno, zeznuo MBR na disku i ostane mi taj OS. Nije da ne želim vratiti 7, jednostavno nemam vremena da pola dana ostavim i da sve to ponovo 'stavim no noge'.

 

Naravno da se sa Win tipkom vraćaš na metro, ali ja ju nikada ne stišćem. Taskbar mi je razvučen na dva reda (tri ako računamo Address traku) i skoro svi prgrami koji mi trebaju u toku radnog (ili odmornog) vremena su tu. Samo kada kiša ili snijeg pada ja non stop se sa Win tipkom prebacujem čas u Weather (Metro) čas na Desktop. Ne mogu si pomoći, gledam kišu kako 'curi niz monitor' k'o tele u šarana vrata :))))))

13 godina
protjeran
offline
Re: Uz svaki Metro, PTSP besplatno
Friday kaže...
Bypass kaže...

Pričekajmo finalnu verziju. Mislim da ekipa iz MS nije toliko luda da zasere sustav o kojem ovisi skoro pa cijeli poslovni svijet.

LOL?

 

Koliko tvrtki koristi win sustave?

 

Ne mogu vječno biti na win xp / win 7.

 

{#}

Biti ili mniti svemiropolisno
16 godina
odjavljen
offline
Re: Uz svaki Metro, PTSP besplatno
Bypass kaže...
Friday kaže...
Bypass kaže...

Pričekajmo finalnu verziju. Mislim da ekipa iz MS nije toliko luda da zasere sustav o kojem ovisi skoro pa cijeli poslovni svijet.

LOL?

 

Koliko tvrtki koristi win sustave?

 

Ne mogu vječno biti na win xp / win 7.

 

{#}

 

Ma to je OK ali neće onog trena kad izađu win8 svi biti prisiljeni napraviti upgrade. Ako ne budu valjali ljudi će ostati na sedmici i gotovo. Ne?

Freak Show Inc.
12 godina
neaktivan
offline
Uz svaki Metro, PTSP besplatno

Meni se osobno zasad sviđa metro tema, još ćemo vidjet kako to izgleda s upaljenim pro softverom, jer je ovaj dio za internet odličan.

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Uz svaki Metro, PTSP besplatno
Friday kaže...
RobertS kaže...
Ja sam normalan i neprisiljen i prijeći ću čim izađe službena beta, kao što će to učiniti i svi ostali koji intenzivno koriste virtualizaciju. Zašto? Jer ima ugrađen Hyper-V Client.

 

Uz "olmajti" vmware player što ti još treba???

Prvo - VMWare Player ne mozes usporedjivati sa Hyper-V-om, eventualno VMWare Workstation ili Server. Drugo, Hyper-V ima bolje performanse u slucaju da je virtualizirani sistem isto Windows. Trece, Microsoft stavlja na raspolaganje gomilu gotovih VMova sa predinstaliranim i predkonfiguriranim aplikacijama i testnim podacima u Hyper-V formatu koje gotovo svakodnevno koristim i trebam. Nadalje, Hyper-V masine mogu bez problema uploadati u Azure i hostati ih tamo. I na kraju - zasto instalirati i kupovati 3rd party tool, ako u OSu imam besplatno integriran po mnogo cemu bolji virtualizacijski sustav?

 

15 godina
neaktivan
offline
Re: Uz svaki Metro, PTSP besplatno
Envy kaže...

Naravno, jer ovo čak nije ni beta. Mene baš zanima da li će prva beta doći prije ili nakon Vremenske Bombe koja misli da se aktivira negdje sredinom marta. :)))

 

Ne slušaš me šta pričam. Ja i nemam drugog OS-a. Nešto sam se igrao davno, zeznuo MBR na disku i ostane mi taj OS. Nije da ne želim vratiti 7, jednostavno nemam vremena da pola dana ostavim i da sve to ponovo 'stavim no noge'.

Prije TimeBombe! Windows 8 Demo at CES 2012.

Windows 8 Demo

 

''Also confirms that late Feb for Beta, and hopes that everybody will download it.''

 

Ikad čuo za Backup?? Create system image prije instalacije novog OS-a??

 

If it ain't broken, you're not working hard enough ...
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice