Veća rezolucija na iPhoneu 5

poruka: 43
|
čitano: 6.775
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Veća rezolucija na iPhoneu 5".
12 godina
neaktivan
offline
Veća rezolucija na iPhoneu 5

špekulacije, špekulacije, špekulacije..

 

na kraju će mobitel opet imat 3.5" dijagonalu, al ce dodat jos jedan widget na homescreen, kao svake godine dosad:

 

 

Sometimes I feel like a prophet, misunderstood and under gun like a new disease disease disease
Moj PC  
45 16 hvala 1
15 godina
offline
Veća rezolucija na iPhoneu 5

A je apple maštovit s tim rezolucijama... Jel teško staviti neku standardnu rezoluciju?

Moj PC  
4 2 hvala 0
16 godina
offline
Re: Veća rezolucija na iPhoneu 5
ne razumijes. Ovo JEST standardna rezolucija, konkurencija ima krivu.
Demokracija je, također, kada dva vuka i jedna ovca glasuju što će biti za večeru.
13 godina
offline
Veća rezolucija na iPhoneu 5

Čisto sumnjam, imat će rezoluciju kakva je dostupna na tržištu 1.280 x 720 i to nije novost jer to ima Sony Xperia S na 4,3"....

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Veća rezolucija na iPhoneu 5

Zao mi je svih Apple fanboya kojima je do sad 4"+ bilo previse za mobitel, jer takav mobitel im ne bi stao u dzepove itd., itd.

 

Sta sad? Prestat ce kupovati nove ajfonove?

Hahahahha.

So funny. {#}

- Psiho246
Moj PC  
42 3 hvala 2
15 godina
odjavljen
offline
Veća rezolucija na iPhoneu 5

Cim se spomene iPhone pola foruma poludi.

 

Ne znam jel u pitanju ljubomora ili nesto drugo, ali ocito vam to ispija mozak pa morate nesto israt.

 

Sve u svemu, radilo se o Samsungu, Apple-u, HTC-u, ili SE-u, mi kao krajnji potrosaci smo najvise na gubitku tj. najvise placamo, zato mi nema smisla forsirati i biti potpora bilo kojoj tvrtci. Trenutno imam iPhone 4, prezadovoljan sam, 2 god. radi bez problema, ali tko zna, mozda ce mi bas sljedeci mob biti Samsung, ja sam taj koji placa i kupit cu ono kaj mi se najbolje svidja u tom trenutku.

http://isvijet.com.hr
 
21 1 hvala 1
13 godina
neaktivan
offline
Veća rezolucija na iPhoneu 5

Nadam se da misle napravit neke vece promjene na iOS-u jel ovo je vec prejadno, jel konkurencija opasno odmice...

 

 

 
4 4 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Veća rezolucija na iPhoneu 5
Bezimeni777 kaže...

Nadam se da misle napravit neke vece promjene na iOS-u jel ovo je vec prejadno, jel konkurencija opasno odmice...

 

 

  JAILBREAK je ulaznica u bezgranične mogućnosti iOS-a! remember that, man ;)

Zdravac
14 godina
offline
Veća rezolucija na iPhoneu 5

ako ovako nastave, ne bi me čudilo da vidimo 4k rezoluciju na mobitelima...

0_o
Moj PC  
1 2 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Veća rezolucija na iPhoneu 5
Byron kaže...

Čisto sumnjam, imat će rezoluciju kakva je dostupna na tržištu 1.280 x 720 i to nije novost jer to ima Sony Xperia S na 4,3"....

Pa na 4.3",ali ce sljedeci iPhone vjerovatno imati 4"

14 godina
offline
Veća rezolucija na iPhoneu 5

...moram priznati da me malo zivciraju ovakve vijesti na bug portalu i rasprave koje slijede nakon njih...

 

Svako malo se izbaci neka vijest koja nema nista konkretno...i tu odmah krene zestoka rasprava.

 

Da rezimiram sve glasine do sad: 

 

veci ekran od 4" uz istu gustocu piksela, te tanji ekran zbog integracije toucha u matricu ekrana

novi dock konektor sa 19 ili 9 pinova u odnosu na stari od 30

utor za slusalice sa donje strane 

straznji dio podjeljen na vise ploha

ne mogu se sjetiti jel ima jos nesta

 

posjedujem 3gs vec 3godine i cekao sam svake godine novi

kad je izasla 4 razocarala me je, nije nudila nista meni posebno u odnosu na stariji model

zatim kad je izasao 4S imao sam ga namjeru kupiti no uz zamjenu bodova bio mi je preskup

 

zeljno iscekujem novi iPhone, te ga mislim uzeti bez ugovorne obveze na crno (jel sam razocaran s t mobileom)...naravno ako bude imao neke stvari koje budu opravdavale cijenu...ako ne prelazim na samsung

 

od stvari koje ja ocekujem od novoga iPhonea su veci ekran, jos malo poboljsana kamera, bolja autonomija baterije i normalno da bude brz u radu.

 

i da, zakljucan iPhone ne vrijedi nista ako nije JB.

Moj PC  
5 4 hvala 0
15 godina
offline
Re: Veća rezolucija na iPhoneu 5
Edge kaže...

Ne znam jel u pitanju ljubomora ili nesto drugo, ali ocito vam to ispija mozak pa morate nesto israt.

Kako su raspravne teme o Galaxy S i SII, među najaktivnijima na forumu, a tema o Galaxy SIII ima 6 puta više poruka od teme o iP4S, rekao bih da 99.99% korisnika tih mobitela uživa u korištenju navedenih mobite te aktivno traži načine kako poboljšati iskustvo s njima. (OK, rootanje i mjenjanje ROM-ova nije my way of fun ali eto...).

Kako su sva tri redom bila iste cijene (ako ne i skuplja) od iPhonea ne znam na što bi ti svi ljudi trebali biti ljubomorni.

 

Očito su love imali, ali su se odlučili kupiti Samsung.

Ili je ekipa koja je dosad napisala 16 000 poruka u tim temama toliko psihiški bolesna da je novcu usprkos ipak odlučila uzeti drugi mobitel i onda kenjkati po iPhoneu...

Neću širiti temu na korisnike HTC-ovih i Sonyevih flagshipova.

 

Ti se iz neznanih razloga pališ na onih istih 6(8) korisnika koji moraju reći da je iPhone loš...

If you want to make enemies, try to change something.
11 godina
offline
Veća rezolucija na iPhoneu 5

Jedva čekam izlazak iPhonea 5. Nudit će manje nego današnji HTC One X ili Samsung Galaxy S3, a koštat će 2000-3000 kn više. Must have. Jedva čekam da bug.hr objavi vijest o tome kakve će boje biti standardna pozadina.

 
8 8 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Veća rezolucija na iPhoneu 5

Ja mislim da ce iPhone 5 biti jako slicne ako ne i iste velicine kao i iPhone 4S tako da ce i dalje biti kompaktan a imati veci ekran.

Moj PC  
0 4 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Veća rezolucija na iPhoneu 5

Ja inaće podržavam samo SGS SGS2,3 a čekam da izaće iphone5 da vidim njegov omjer cijene i kvalitete. Malo mi je glupo kada vidim ko sve nosi sa sobom iphone veliki dio tih ljudi oblači karitas ali za iphone se ima... Iphone se TRENUTNo koristi samo za zabavu vidis e po top aplikacijama. 

 

Izmišljaju toplu vodi s rezolucijom. Ekran mi je od 3,5" pre mali 4" je ok. Al čekajmo sljedeči mijesec.

Arian RIčko
 
1 4 hvala 0
15 godina
offline
Re: Veća rezolucija na iPhoneu 5
wyks kaže...
Edge kaže...

Ne znam jel u pitanju ljubomora ili nesto drugo, ali ocito vam to ispija mozak pa morate nesto israt.

Kako su raspravne teme o Galaxy S i SII, među najaktivnijima na forumu, a tema o Galaxy SIII ima 6 puta više poruka od teme o iP4S, rekao bih da 99.99% korisnika tih mobitela uživa u korištenju navedenih mobite te aktivno traži načine kako poboljšati iskustvo s njima. (OK, rootanje i mjenjanje ROM-ova nije my way of fun ali eto...).

Kako su sva tri redom bila iste cijene (ako ne i skuplja) od iPhonea ne znam na što bi ti svi ljudi trebali biti ljubomorni.

 

Očito su love imali, ali su se odlučili kupiti Samsung.

Ili je ekipa koja je dosad napisala 16 000 poruka u tim temama toliko psihiški bolesna da je novcu usprkos ipak odlučila uzeti drugi mobitel i onda kenjkati po iPhoneu...

Neću širiti temu na korisnike HTC-ovih i Sonyevih flagshipova.

 

Ti se iz neznanih razloga pališ na onih istih 6(8) korisnika koji moraju reći da je iPhone loš...

 

Da ih je barem samo 6. Non-stop kada se pojavi tema o Appleu dolazi ekipa s androidima ismijavati ljude koji koriste iOS kako su oni ovce i kako daju previse love za mobitel. 

Stvar je jednostavno u ljubomori, Appleovi proizvodi su popularniji i vecina ljudi koji koriste iPhone nisu bas na ti sa tehnologijom i po forumasima ti ljudi su glupi. 

Ne nego jednostavno nekoga, da ne budem vulgaran, boli ona stvar dal on moze skidati torente na mobitelu ili mp3ce sa neta ili neznam ni ja na sta sve se androidasi ne pale. Ljudi koji kupuju iPhone (izuzetak sminkeri i hipsteri) uzimaju telefon na kojem sve radi i nemaju problema sa nicime. Ak ja imam OS X i iPhone, njihov eko-sustav mi omogucuje da mi se svi podaci medjusobno sinkroniziraju bez da uopce ni ne razmisljam o tome. Naravno postoji to i za Android ali nekoliko frendova je imalo vise muke nego koristi od toga. A u danasnjem svijetu gdje je vrijeme novac, vecina poslovnih ljudi bira radje iOS nego Android.  

Xfire:bmw144 ...Da se Facebook server sruši 90% mladih palo bi u tesku depresiju. Ako si u onih 10% koji bi im se smijali stavi ovo u potpis...
12 godina
neaktivan
offline
Re: Veća rezolucija na iPhoneu 5
Bezimeni777 kaže...

Nadam se da misle napravit neke vece promjene na iOS-u jel ovo je vec prejadno, jel konkurencija opasno odmice...

 

 

 

Nije bas da odmice, ali opasno pristize.
15 godina
offline
Veća rezolucija na iPhoneu 5

Konkretno, potpuno bezvezna distinkcija u ovom slučaju jer 326 vs. 306 ppi s 20-25 cm na kojima uobičajeno držiš mobitel je velikoj većini nevidljiva.

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Veća rezolucija na iPhoneu 5
Edge kaže...

Cim se spomene iPhone pola foruma poludi.

 

Ne znam jel u pitanju ljubomora ili nesto drugo, ali ocito vam to ispija mozak pa morate nesto israt.

 

Sve u svemu, radilo se o Samsungu, Apple-u, HTC-u, ili SE-u, mi kao krajnji potrosaci smo najvise na gubitku tj. najvise placamo, zato mi nema smisla forsirati i biti potpora bilo kojoj tvrtci. Trenutno imam iPhone 4, prezadovoljan sam, 2 god. radi bez problema, ali tko zna, mozda ce mi bas sljedeci mob biti Samsung, ja sam taj koji placa i kupit cu ono kaj mi se najbolje svidja u tom trenutku.

Pa ti kupuj iPhone

15 godina
offline
Re: Veća rezolucija na iPhoneu 5
Independent kaže...

 

Da ih je barem samo 6. Non-stop kada se pojavi tema o Appleu dolazi ekipa s androidima ismijavati ljude koji koriste iOS kako su oni ovce i kako daju previse love za mobitel. 

Stvar je jednostavno u ljubomori, Appleovi proizvodi su popularniji i vecina ljudi koji koriste iPhone nisu bas na ti sa tehnologijom i po forumasima ti ljudi su glupi. 

Ne nego jednostavno nekoga, da ne budem vulgaran, boli ona stvar dal on moze skidati torente na mobitelu ili mp3ce sa neta ili neznam ni ja na sta sve se androidasi ne pale. Ljudi koji kupuju iPhone (izuzetak sminkeri i hipsteri) uzimaju telefon na kojem sve radi i nemaju problema sa nicime. Ak ja imam OS X i iPhone, njihov eko-sustav mi omogucuje da mi se svi podaci medjusobno sinkroniziraju bez da uopce ni ne razmisljam o tome. Naravno postoji to i za Android ali nekoliko frendova je imalo vise muke nego koristi od toga. A u danasnjem svijetu gdje je vrijeme novac, vecina poslovnih ljudi bira radje iOS nego Android.  

Mislim da bi se o tome imalo što za reći -- situacija je bolja od Androida što se tiče prosječnog korisnika sigurno, ali da sve radi kako treba je isto smiješna izjava.

 

Kolegica ima 4S, troje ljudi u uredu ima 4-ke i jedan jedni nema baš nikakvih problema, tj. nije se žalio na nešto - a najviše problema ima ova s 4S, od gašenja, battery draina (i to bez aplikacije koje se sinkaju svako malo i slično) itd. itd. Nisu ogromni problemi, ali nisu ni kod konkurencije puno veći - tj. nema tolike razlike u funkcionalnim problemima koliko je razlika u početnoj lakoći korištenja.

 

Jedno je govoriti da je nešto bolje kad je to opravdano, ali govoriti u tom slučaju da je gotovo savršeno je jednaka pogreška kao i ona koju čine oni koje kritiziraš.

Poruka je uređivana zadnji put pet 31.8.2012 17:27 (Latz).
15 godina
protjeran
offline
Veća rezolucija na iPhoneu 5

O 4s je poznat po recimo problemu da ostanes bez zvuka i popraviti mozes samo tako da odneses Apple-u i dobijes novi uredjaj :) A nije ni tako rijedak kvar. Sa druge strane iOS savrseno radi, nema stekanja nekon par mjeseci dok je Android neupotrebljiv nakon par mjeseci bez reinstaliranja :( A da iPhone-u treba veci ekran, treba. 4"-4.3", preko je vec cjepanica, a ne telefon

 
2 2 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: Veća rezolucija na iPhoneu 5
Shagmans kaže...

O 4s je poznat po recimo problemu da ostanes bez zvuka i popraviti mozes samo tako da odneses Apple-u i dobijes novi uredjaj :) A nije ni tako rijedak kvar. 

 

Desilo mi se dvaputa, prvi put kad je pao u vodu, i drugi put kad je pao u vodu, malo fena, i za minutu dvije sound radi opet ;)

Frendu ista stvar, ispuho headphone jack i radi :)

Tvoj win ovo nemoze http://www.youtube.com/watch?v=3V6365NQrV0 // Win 7 na osx-u http://www.youtube.com/watch?v=Co5BnTQDh2A
15 godina
offline
Re: Veća rezolucija na iPhoneu 5
Latz kaže...
Mislim da bi se o tome imalo što za reći -- situacija je bolja od Androida što se tiče prosječnog korisnika sigurno, ali da sve radi kako treba je isto smiješna izjava.

 

Kolegica ima 4S, troje ljudi u uredu ima 4-ke i jedan jedni nema baš nikakvih problema, tj. nije se žalio na nešto - a najviše problema ima ova s 4S, od gašenja, battery draina (i to bez aplikacije koje se sinkaju svako malo i slično) itd. itd. Nisu ogromni problemi, ali nisu ni kod konkurencije puno veći - tj. nema tolike razlike u funkcionalnim problemima koliko je razlika u početnoj lakoći korištenja.

 

Jedno je govoriti da je nešto bolje kad je to opravdano, ali govoriti u tom slučaju da je gotovo savršeno je jednaka pogreška kao i ona koju čine oni koje kritiziraš.

Ovo boldano vadis iz konteksta. Ja nisam nikada rekao da je iPhone bez ikakve mane i da je savršen. Pa pobogu koliko milijuna uređaja su proizveli bilo bi abnormalno da su svi bez greške. Ono na sto sam ja mislio jest softver, sinkronizacija medju aplikacijama i telefon se ne usporava tokom vremena. Sa androidom se moras uvijek zezati koju verziju imas, pa dali je kompatibilna sa x y aplikacijom, pa ti sinkronizira kontakte i pola toga pobrise itd... To je razlog zbog cega se ljudi okreću iOSu

Xfire:bmw144 ...Da se Facebook server sruši 90% mladih palo bi u tesku depresiju. Ako si u onih 10% koji bi im se smijali stavi ovo u potpis...
Poruka je uređivana zadnji put sub 1.9.2012 13:20 (F1-IVO).
11 godina
offline
Re: Veća rezolucija na iPhoneu 5
Independent kaže...
Ovo boldano vadis iz konteksta. Ja nisam nikada rekao da je iPhone bez ikakve mane i da je savršen. Pa pobogu koliko milijuna uređaja su proizveli bilo bi abnormalno da su svi bez greške. Ono na sto sam ja mislio jest softver, sinkronizacija medju aplikacijama i telefon se ne usporava tokom vremena. Sa androidom se moras uvijek zezati koju verziju imas, pa dali je kompatibilna sa x y aplikacijom, pa ti sinkronizira kontakte i pola toga pobrise itd... To je razlog zbog cega se ljudi okreću iOSu

Jesi li ikad koristio Android? Sinkronizacija mi radi savršeno i backup imaju moja SD kartica, moj komp i sâm Google. Godinama sam na Androidu i nikad s tim nisam imao poteškoća, kao ni s kompatibilnošću aplikacija na mobitelu koji je blizu dvije godine star. Sve radi kao prvi dan - mogu reći da mi je mobitel produžena ruka PC-a. Apple je zatvoreniji i zahtijeva jedinstvene kablove, software itd. i to mi je malo odbojno, no što se tiče funkcionalnosti, uopće ne sumnjam da je također na visokom nivou (jedan od ukućana mi ima iPhone pa sam dovoljno upoznat s dobrim i lošim stranama). Ako uzmemo dva hardverski približno jednaka mobitela, jedan Android a jedan iOS, bit će tu negdje. Jedino na što bih ukazao u svemu tome jest razlika u cijeni koja nije mala (kao što sam prije naveo po 2k, 3k kn). Jedino tu ne vrijedi poznata stara "koliko para toliko muzike" i ne shvaćam zašto su ljudi toliko fascinirani logom načete jabuke. E sad, ponajviše zbog tog zafrkavam ljude koji kupuju iPhone. Vjeruj mi, nije nikakva ljubomora i iskreno - sramota bi me bila koristiti iPhone. Zbog navedenih razloga i meni odbojnog brenda ga više vidim kao igračkicu za informatički nepismene sponzoruše. 

Poruka je uređivana zadnji put sub 1.9.2012 13:19 (F1-IVO).
12 godina
neaktivan
offline
Re: Veća rezolucija na iPhoneu 5
CelticFrost kaže...
Jesi li ikad koristio Android? Sinkronizacija mi radi savršeno i backup imaju moja SD kartica, moj komp i sâm Google. Godinama sam na Androidu i nikad s tim nisam imao poteškoća, kao ni s kompatibilnošću aplikacija na mobitelu koji je blizu dvije godine star. Sve radi kao prvi dan - mogu reći da mi je mobitel produžena ruka PC-a. Apple je zatvoreniji i zahtijeva jedinstvene kablove, software itd. i to mi je malo odbojno, no što se tiče funkcionalnosti, uopće ne sumnjam da je također na visokom nivou (jedan od ukućana mi ima iPhone pa sam dovoljno upoznat s dobrim i lošim stranama). Ako uzmemo dva hardverski približno jednaka mobitela, jedan Android a jedan iOS, bit će tu negdje. Jedino na što bih ukazao u svemu tome jest razlika u cijeni koja nije mala (kao što sam prije naveo po 2k, 3k kn). Jedino tu ne vrijedi poznata stara "koliko para toliko muzike" i ne shvaćam zašto su ljudi toliko fascinirani logom načete jabuke. E sad, ponajviše zbog tog zafrkavam ljude koji kupuju iPhone. Vjeruj mi, nije nikakva ljubomora i iskreno - sramota bi me bila koristiti iPhone. Zbog navedenih razloga i meni odbojnog brenda ga više vidim kao igračkicu za informatički nepismene sponzoruše. 

Kad kazes da ti sinkronizacija radi savrseno hoces reci da sad kupis novi Adnroid telefon, uneses svoje ime i lozinku i cijeli telefon ti postane potpuno jednak kao i stari? Sve na svom mjestu, sve podeseno?

Poruka je uređivana zadnji put sub 1.9.2012 13:18 (F1-IVO).
13 godina
neaktivan
offline
Re: Veća rezolucija na iPhoneu 5
zoki.zlikowski kaže...

 

Kad kazes da ti sinkronizacija radi savrseno hoces reci da sad kupis novi Adnroid telefon, uneses svoje ime i lozinku i cijeli telefon ti postane potpuno jednak kao i stari? Sve na svom mjestu, sve podeseno?

U principu da,google sinkronizira kontakte,kalendar,mail,slike,bookmarke a za više( bili rootani ili ne) postoje različiti programi.

Bears, Beets, Battlestar galactica!
12 godina
neaktivan
offline
Veća rezolucija na iPhoneu 5

Mogu reći da je sinkronizacija na iOS-u općenito bolja. Kao 1. iTunes ti spremi zasebno svaki backup tako da možeš birati koji očeš. + Kad se backupa, backupa se baš sve. Od postvavki, kontakti, bilješke, appovi, glazba, slike... I puno mi je jednostavnije koristiti iOS nego Android. Plug and play baby {#}

 

+Ne moraš se brinuti o backupu. Sve je automatski podešeno. Čim spojiš iOS uređaj na komp, upališ iTunes i on sam backup. I to traje otprilike minutu

 

Sorry for tu much "backup" {#}

Ma fixiji su za ekipu u uskim trapericama i naočalama bez dioptrije koji nose šalove u zatvorenim prostorima.
Poruka je uređivana zadnji put sub 1.9.2012 11:02 (gave233).
Moj PC  
3 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Veća rezolucija na iPhoneu 5

Evo kako bude to moglo izgledati:

 

 -- http://goo.gl/RylEA Salim se.
Moj PC  
1 2 hvala 1
13 godina
neaktivan
offline
Veća rezolucija na iPhoneu 5

Pa j*bo was AjFon više, ajme meni izašao AjFon 4.1Š, ajmo svi 10k kn odma! Ma dajte, nije iPhone jedini mob, pazi dodat će mu par aplikacija koje ne bi s mobom dobio, i promijenit... kaj će promijenit?

Moj PC  
1 7 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice