VIA-ine kamere snimaju video u čak 720°

poruka: 8
|
čitano: 1.448
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "VIA-ine kamere snimaju video u čak 720°".
14 godina
offline
VIA-ine kamere snimaju video u čak 720°

S tako niskom rezolucijom kvaliteta videa ce biti ocajna

PSN - darklydexter
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
Re: VIA-ine kamere snimaju video u čak 720°
Ezio kaže...

S tako niskom rezolucijom kvaliteta videa ce biti ocajna

 Pa... Za šaku dolara, nije uopće loše.

Would you look at me now? Can you tell I'm a man? With these scars on my wrists To prove I'll try again Try to d
14 godina
offline
VIA-ine kamere snimaju video u čak 720°

Kako možeš snimati u 720o kada prostor ima 360?. To je kao i stabilizacija slike u 6 osi, a u prostoru imamo samo 3, ostalo su razne kombinacije u kojoj sudjeluju 2 osnovne osi.  Jedino ako ljudi os naprijed - nazad smatraju za dvije  osi, a tako i lijevo-desno i gore-dolje. Ovih 720 stupnjeva podrazumijevaju da kamera može snimati u bilo kojoj točki u prostoru, ali svaka točka ima koordinate čiji je najveći broj 360, a ne 720 stupnjeva.

dolazim odmah - Godo
Moj PC  
4 0 hvala 0
16 godina
offline
VIA-ine kamere snimaju video u čak 720°

E,koji PR BS... fisheye leća sama po sebi prikazuje 180 stupnjeva u svim dijagonalama, ako ova kamera ima sa obje strane po jednu fisheye leću može pokriti 360 stupnjeva po svim dijagonalama. kakvih 720 stupnjeva, to su dva kruga

Moj PC  
4 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: VIA-ine kamere snimaju video u čak 720°
Nije teško shvatiti da se radi o 360° po dvije osi.

Postoje li takve kamere koje daju stereoskopsku sliku?
Imamo nova kola radi dojma, imamo stav kad nemamo pojma...
 
0 0 hvala 0
8 godina
protjeran
offline
Re: VIA-ine kamere snimaju video u čak 720°

Upravo tako sto ce ikome ovakva kamera kada je kvaliteta katastrofa

14 godina
neaktivan
offline
Re: VIA-ine kamere snimaju video u čak 720°
učo kaže...

Kako možeš snimati u 720o kada prostor ima 360?. To je kao i stabilizacija slike u 6 osi, a u prostoru imamo samo 3, ostalo su razne kombinacije u kojoj sudjeluju 2 osnovne osi.  Jedino ako ljudi os naprijed - nazad smatraju za dvije  osi, a tako i lijevo-desno i gore-dolje. Ovih 720 stupnjeva podrazumijevaju da kamera može snimati u bilo kojoj točki u prostoru, ali svaka točka ima koordinate čiji je najveći broj 360, a ne 720 stupnjeva.

Pa imaš 3 linearne i 3 rotacijske, u čemu je tu problem?

 

 

Ili npr. 3 rotacijske i 2 linearne pa imaš 5 osi kao tu:

 

 

I btw, ne radi se tu o dimenzijama prostora, nego o položaju tijela. A da bi jednoznačno definirao položaj tijela u prostoru ti treba 6 osi.

Poruka je uređivana zadnji put uto 28.3.2017 12:07 (Mirko935).
14 godina
offline
VIA-ine kamere snimaju video u čak 720°

Ja već mislio da sam ja glup što ne shvaćam ovih 720 stupnjeva..

HTC Hero-iPhone 3GS-Nexus S-Nexus 7-Htc 8S-iPhone 4-Galaxy S2-HTC Sensation-Lumia 625-N8-Dell Venue 8-Z1C-M2 Note-M8-Z1C-Blackberry 9900-Z1C-Lumia 630-Xperia E-OPO-HOX-Nexus 5-Nokia 6120-Nokia 5310-N5
Moj PC  
2 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice