Viber predstavio Viber Out

poruka: 8
|
čitano: 11.767
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Viber predstavio Viber Out".
16 godina
neaktivan
offline
Viber predstavio Viber Out

Na mojoj Simpa opciji cijena mi je 0.29 Kn po pozivu pa ne vidim svrhu da koristim Viber umjesto toga.

Možda se ovo isplati samo za međunarodne pozive?

 
2 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Viber predstavio Viber Out
Valkic kaže...

Na mojoj Simpa opciji cijena mi je 0.29 Kn po pozivu pa ne vidim svrhu da koristim Viber umjesto toga.

Možda se ovo isplati samo za međunarodne pozive?

 

Za medjunarodne se sigurno isplati medjutim viber ima tako losu kvalitetu zvuka da od toga nikakve koristi. Istu uslugu nudi i Skype (Skype out) po istoj cijeni, ali 10 puta kvalitetnije. Na Skype out uopce ne kuzis da razgovaras dijelom kroz internet (ostatk veze je klasican jer zoves normalni broj).
14 godina
offline
Re: Viber predstavio Viber Out
Valkic kaže...

Na mojoj Simpa opciji cijena mi je 0.29 Kn po pozivu pa ne vidim svrhu da koristim Viber umjesto toga.

Možda se ovo isplati samo za međunarodne pozive?

 

Isplati se oho-ho ako stalno imaš neki wireless ili jeftin data promet, kao i onaj kog zoveš. Ali za zvanje fiksnih i mobilnih, definitivno samo za međunarodne.

16 godina
neaktivan
offline
Re: Viber predstavio Viber Out
Punti kaže...
Valkic kaže...

Na mojoj Simpa opciji cijena mi je 0.29 Kn po pozivu pa ne vidim svrhu da koristim Viber umjesto toga.

Možda se ovo isplati samo za međunarodne pozive?

 

Isplati se oho-ho ako stalno imaš neki wireless ili jeftin data promet, kao i onaj kog zoveš. Ali za zvanje fiksnih i mobilnih, definitivno samo za međunarodne.

Ispričavam se ako sam možda bio nejasan. Ovdje se govori o opciji Viber out. Za pozive prema Hrvatskoj fiksne mreže je 0.22 kn, a prema mobilnim mrežama 1.29 Kn. Na mobitelu koristim Simpa prejaku opciju gdje po pozivu (ne minuti) plaćam 0.29 Kn(prema hrvatskim mrežama). Definitivno ne vidim razloga da koristim Viber out za pozive unutar Hrvatske. Za normalni Viber, koji ide preko mobilnog interneta, gdje zoveš drugu osobu koja isto ima Viber, to vjerujem da se isplati. Ali mi je besmisleno za Viber out.

15 godina
offline
Viber predstavio Viber Out

Meni Viber gdje god da se nadjem ima mnogo gori kvalitet poziva od skypea sa istog mjesta...

Moj PC  
0 2 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Viber predstavio Viber Out

Viber mi je drazi radi svoje jednostavnosti i integracije opcenito sa mobitelom. No po pitanju kvalitete zvuka nije ni blizu Skypeu, a kad uzmem u obzir cijene, sumnjam da cu u blizoj buducnosti koristiti ovu opciju. I da, isprobao sam i Viber Out. Kupio 10$, dugo ce mi stajati nekoristene bojim se.

 
2 1 hvala 0
14 godina
offline
Re: Viber predstavio Viber Out
Ja koristim mobilevoip za android. Uplatis 10€ i vecinu razvijenijih zemalja zoves besplatno (SAD, Canada, AU, EU ne sve). Problem je potrositi tu lovu. Nakon 4mjeseca se naplacuje, ali opet jako malo. Npr BiH fiksna 0,08€
12 godina
neaktivan
offline
Re: Viber predstavio Viber Out
jumboY kaže...

Viber mi je drazi radi svoje jednostavnosti i integracije opcenito sa mobitelom. No po pitanju kvalitete zvuka nije ni blizu Skypeu, a kad uzmem u obzir cijene, sumnjam da cu u blizoj buducnosti koristiti ovu opciju. I da, isprobao sam i Viber Out. Kupio 10$, dugo ce mi stajati nekoristene bojim se.

Apsolutno isti komentar imam i ja. Viber super jednostavan, ne guta bateriju kao Skype, ali kad idem zvati vani palim Skype. Na Viber out kupio 2+5$ i ostalo mi više od 5$ na računu i mislim da ću ih teško potrošiti.

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice