Virtualni trgovački centar

poruka: 54
|
čitano: 12.744
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Virtualni trgovački centar".
16 godina
offline
Virtualni trgovački centar

To znaci da ce Mercator, Konzum, Tisak, itd. svi imat dostavu? Zanimljivo... Ovo je nesto kao Amazon, samo 3D (valjda ce malo popravit grafiku, ovo je jadno).

Nothing is true, everything is permitted...
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
protjeran
offline
Virtualni trgovački centar

Možda uspiju projekt uvaliti drugim nadobudnim peračima love a.k.a. Venture Capitalists. Barem ovdje nema traga koliko ljudi ulazi i izlazi iz mega shopping centra (koji budimo iskreni niču u Hrvatskoj i drugdje iz jednog jedinog razloga, oprati što više ilgealno stečene, maznute i obrlatene love).

 
2 0 hvala 0
16 godina
offline
Virtualni trgovački centar

Meni se ovo čini kao jedna genijalna zamisao - nadajmo se prikladno odličnoj realizaciji Osmijeh

Down goes the window, out goes the heat!
Moj PC  
5 0 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
Virtualni trgovački centar

Ovo je odlicno :)

 

Poruka je uređivana zadnji put sri 4.11.2009 19:39 (netko,netkovic).
 
3 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Virtualni trgovački centar

da ne bude skuplja pita od tepsije? :D

15 godina
offline
Virtualni trgovački centar

Ovo je revolucija u web kupovanju, svaka cast na ideji. Vjerovatno ce je jako brzo kupiti jedan od velikih internacionalnih ducana... Vrlo vjerovatno...

I'm going woo woo
 
2 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Virtualni trgovački centar

lijepo je vidjeti ovakve stvari i kako sve napreduje ali ja ipak vise volim kada odem u ducan sam isprobam i kad se maknem od doma i prošetam se

Bolje ispasti budala nego iz vlaka!
Moj PC  
5 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Virtualni trgovački centar

Kako dobiti posao tamo?

Tko se zadnji smije, najsporije razmišlja
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Virtualni trgovački centar

ovo će imati veći promet od facebooka ako zaživi...netko će se nagrabusit novaca makar nitko ne kupovao preko ovoga u početku...

Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
offline
Virtualni trgovački centar

VERI NAJS!

 

Respect.

Comfortably Numb/// D.A.V.E. THE DRUMMER @ BOOGALOO 4.12.2009. meine fav DJ!!........ P.L.U.R.
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: Virtualni trgovački centar

Samo da im i dostava ne bude virtualna ...

16 godina
offline
Virtualni trgovački centar

Interesantan projekt. Jučer im poslao prijavu za alfa testiranje, još ništa. U svakom slučaju mislim da projekt ima budućnost i to svijetsku.

 

...a evo i vama biznis kroz dionice, možda...

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: Virtualni trgovački centar
bmw_power kaže...

Samo da im i dostava ne bude virtualna ...

dobra.

 

cijene da budu ili iste ako ne i niže

14 godina
offline
Virtualni trgovački centar

"U nekim specifičnim situacijama, recimo kod kupnje cipela, dostavljač će ponijeti tri para cipela sa sobom, broj veće i broj manje od izabranog, pa će kupac moći na taj način isprobati koje mu cipele doista odgovaraju."

 

LOL kak sam se strgao na ovo!!! ha, ha, ha!!! Osmijeh

 

 

Inace virtualni shopping mall nije nista novo... kako vani nije zazivio tako da nece ni kod nas.

 
4 0 hvala 1
14 godina
neaktivan
offline
Virtualni trgovački centar

iskreno, teško da će ovo zaživiti... tko ima vremena lutati virtualnim shopping centrom i tražiti robu u njemu... računala su i izmišljena da bi se eliminirao taj nepotrebni ljudski rad... jednim upitom u google dolazim do robe koju želim... zašto bih se morao zamarati ulaskom u neki 3d svijet i lutanjem po njemu kako bih našao nešto što želim. Možda samo ja tako razmišljam, ali meni je puno praktičniji ovaj klasični oblik web trgovine (ebay, amazon...)...

 
1 1 hvala 0
16 godina
offline
RE: Virtualni trgovački centar
sina-k kaže...

Inace virtualni shopping mall nije nista novo... kako vani nije zazivio tako da nece ni kod nas.

 

Potpuno točno, još bi nadodao kako se prije nekih 7-8 godina već razvila takva tehnologija i do dan danas nigdje u svijetu nije uspjela, čak je velik Adobe odustao od svog virtualnog 3D svijeta programa nakon uloženih puno više novaca i inženjera nego naši.

15 godina
offline
Virtualni trgovački centar

Ne može trgovački centar na računalu klijenta naprosto imitirati onaj realni od betona i stakla.

 

Isto kao što Mali oglasnik ne imitira situaciju na Hreliću.

 

Medij je masaža.

 

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Virtualni trgovački centar

Hoće li mi ako sjednem u virtualnu birtiju donijeti virtualnu kavu ili da očekujem dostavljača s tri različite kave na vratima?

 

Stvarno ne vidim perspektive u ovome, pogotovo što su takvi projekti osmišljeni davno i neslavno su propali. Takav projekt je ispred svojeg vremena, ljudi još nisu spremni na to da sjede pred računalom i provode sat-dva da bi lutali virtualnim šoping centrom... Možda jednog dana... Možda... Računalo i Internet su u svrsi da ljudima olakšaju i ubrzaju svakodnevne poslove. Virtualni šoping centar nije baš oličenje jednostavnog i intuitivnog šopinga. Čak štoviše, zahtijeva više vremena, truda i živaca nego "klasična fizička" kupovina.

Chaintech socket 4 MB, Cyrix 486DX2 66Mhz (TURBO mode!), 8MB EDO RAM, 420MB HDD, S3 Trio 2MB, Sound Blaster 16, 3.5" 1.44MB floppy!!!
 
1 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: Virtualni trgovački centar

to je FPS=First Person Shopper   Smijeh

Ko drugom jamu kopa trećom šlajdra!
16 godina
offline
RE: Virtualni trgovački centar
First Person Sranje
16 godina
protjeran
offline
Virtualni trgovački centar

BTW zar nije Hrvoje Prpić započeo HGSpot i onda ga uvalio budalama? Kako to da HGSpot koji BTW ima web dućan (ojadni) ne može spojiti kraj s krajem a ovaj novelty bi trebao postati money maker? Pa ljudi ne idu ni na 2d web shoping a kamo li na 3d.. ma ne idu oni ni u 4d trgovine .. previše dućana sa preskupom robom.

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Virtualni trgovački centar
sina-k kaže...

"U nekim specifičnim situacijama, recimo kod kupnje cipela, dostavljač će ponijeti tri para cipela sa sobom, broj veće i broj manje od izabranog, pa će kupac moći na taj način isprobati koje mu cipele doista odgovaraju."

 

LOL kak sam se strgao na ovo!!! ha, ha, ha!!! Osmijeh

 

 

Inace virtualni shopping mall nije nista novo... kako vani nije zazivio tako da nece ni kod nas.

Hoće mi netko objasnit kako ću ja znat koje su mi cipele udobne?? Mislim da je stvar OK za invalide, bolesne i ljude s raznim fobijama, ali tko bi normalan to koristio više od par puta za probu? Jedino ako cijene budu niže, a to ne vjerujem. U svakom slučaju sretno im bilo.

Najčešći i najgluplji komentari vijesti: 'Kod nas će to bit skuplje' i 'U, kak bu ovo vrtilo Crysis!'
15 godina
neaktivan
offline
Virtualni trgovački centar

Vjerujem da ovo nikako neće uspjesti iz nekoliko razloga:

 

1. U početku će biti previše tehničkih problema i neplaniranih situacija kako sa saimim 3D TC-om, tako i kod Trgovaca (treba poslikati/scannirati sa svih strana, ubaciti i opisati po 20.000 proizvoda)

2. Neznam kako će riješiti SEO većina kupaca preko web-a proizvode trazi preko Google-a, pa tako dođe do nekog web shopa iliti web TC-a

3. Šetanje od dućana do dućana u virtualnom svijetu troši puno više vremena od surfanja normalnim web shopom, a preko weba se najčešće kupuje kako bi se uštedjelo vrijeme.

 

Jedino čemu se mogu nadati je dobra promidžba samih imena koji stoje iza Trillenium-a (od Prpića na dalje), koji državni poticaj i naravno nekoj lovi od investitora i ulaganju partnera / klijenata.

 

Ali moram reći da me zanima kako izgleda i sigurno ću barem jednom posjetiti u nadi da se varam i da je stvarno jednostavnije i brže od klasične web kupnje.

 

 

 
1 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: Virtualni trgovački centar
Assassin kaže...

To znaci da ce Mercator, Konzum, Tisak, itd. svi imat dostavu? Zanimljivo... Ovo je nesto kao Amazon, samo 3D (valjda ce malo popravit grafiku, ovo je jadno).

Cryengine 3. \m/

xD

- Psiho246
16 godina
offline
RE: Virtualni trgovački centar
Assassin kaže...

To znaci da ce Mercator, Konzum, Tisak, itd. svi imat dostavu?

Već imaju online dućane i dostavu

14 godina
offline
Virtualni trgovački centar

evo kako će uspjeti: zamisli mlade teenagerice koje ionako vise na fejsu po cijele dane. na ovaj se načina cijela ta i ostala shoppingholičarska rulja šeta, razgledava, chatta...itd... cijelo vrijeme sa strane stoje oglasi i ostale gluposti koje donose popriličnu dobit zbog ogromne posjećenosti... ako se niti jedan proizvod ne proda opet je zarada ogromna...barem po mom mišljenju...

Moj PC  
2 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: Virtualni trgovački centar
mile_st kaže...

evo kako će uspjeti: zamisli mlade teenagerice koje ionako vise na fejsu po cijele dane. na ovaj se načina cijela ta i ostala shoppingholičarska rulja šeta, razgledava, chatta...itd... cijelo vrijeme sa strane stoje oglasi i ostale gluposti koje donose popriličnu dobit zbog ogromne posjećenosti... ako se niti jedan proizvod ne proda opet je zarada ogromna...barem po mom mišljenju...

cuurkeee idemo do "malla"  (i sl. američke fore Namigiva)

Comfortably Numb/// D.A.V.E. THE DRUMMER @ BOOGALOO 4.12.2009. meine fav DJ!!........ P.L.U.R.
16 godina
offline
Virtualni trgovački centar
Mora da su ih austrijanci otkupili u hg paketu prije početka rada


"Početak rada prvog svjetskog online 3D trgovačkog centra Trillenium

05.11.2009"
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Virtualni trgovački centar

Ah i ja se sjećam programa Adobe nešto... bilo je to ludnica od programa ali nakraju balade od revolucionarnog softwera okoristili su se samo društvene igre...

=WZ= Dado_mt http://www.bfwarzone.net "Are you trying to TK me or you're just noob", TS2:eurots1.clanservers.com:8820
16 godina
neaktivan
offline
Virtualni trgovački centar

"Glavni investitor tvrtke Trillenium Hrvoje Prpić (javnosti najviše poznat kao jedan od suosnivača HGspota) kazao je da očekuje godišnji promet od 100 milijuna kuna i pozitivno poslovanje."

 

Lol, neka on napravi 100Mio sa dva HgSpot dućana i online prodaju u doba recesije... eh Prpa jako je bilo raditi u informatici od 2000 do 2007 kad je promet rastao po 20%. Vidjet ćemo sada... kada se tržište IT smanjilo za 30%.

 

BW Online prodaja u CRO je negdje oko 3-5%.

=WZ= Dado_mt http://www.bfwarzone.net "Are you trying to TK me or you're just noob", TS2:eurots1.clanservers.com:8820
 
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice